Keresés

Részletes keresés

Ozagen Creative Commons License 2003.05.31 0 0 20
Sure. Vettem az adást.
A taxiban elmélkedsz, itt meg kakálsz. Off-kaka. :)
Előzmény: Törölt nick (19)
Ozagen Creative Commons License 2003.05.31 0 0 18
Én is szarok a véleményedre :)

Ám ez egy érdekes összeollózás:

http://index.hu/tech/net/blog0528/

P. s.: Wazz, ezek a lengyelek mit összekavarnak!?

Előzmény: Törölt nick (17)
Ozagen Creative Commons License 2003.05.31 0 0 16
Nem varázsló vagyok, csak egy magányosan/hivatásos csodálkozó.

P. s.: a törtjel a hozzászólásban vagylagosságot, afféle diszjunktív viszonyt óhajt kifejezni a mondatszerkezetben. :)

Előzmény: Törölt nick (13)
Ozagen Creative Commons License 2003.05.31 0 0 15
Na most ez Európa vagy Kontroll?
Előzmény: Törölt nick (12)
Ozagen Creative Commons License 2003.05.31 0 0 11
Wazz, a szmájlik megint lemaradtak.

:)
:)
:)
:)
:)

Előzmény: Ozagen (10)
Ozagen Creative Commons License 2003.05.31 0 0 10
Off

Hi, zsoltu, miattad is szól ez a nóta. Mindenféle célozgatásokat tettél itt, meg amott, hogy öt év után befejezed a URL-létet,

ne tedd. Plz.

Azért nyitottam ezt a topicot, hogy ha végleg egyedül maradok, akkor - most jön egy Falstaff-i vagy Hoskins-i röhögés :DDDDD - egyedül maradok, és akkor ez a témacsoport tartálya

On

az én kizárólagos blogom lesz. One Man Show.

De az URL-lét megint keresztülhúzta rögvaló számításaimat.

Lemondással teli főhajtással kérdezem, sőt esedezem: azért ez még egy jó topic is lehet?

Előzmény: Törölt nick (8)
Ozagen Creative Commons License 2003.05.31 0 0 9
Off

Parser, már nagyon hiányoztál. De komolyan. Savanyú humorod kovász mindenféle URL-tésztaságban. :)

On

Üdv az Áthidaló Megoldások fedélzetén. Fejünket hajtsuk új küldetések felé (tudom, kissé Star Trek-es a duma, de annyi baj legyen:))

Előzmény: Törölt nick (7)
Ozagen Creative Commons License 2003.05.30 0 0 6
Szóval ez egy új megközelítés. Viszonylag hagyományos környezetben viszonylag úgy, hogy én vagyok az egyedüliségben pengő érc.

Magamban rozsdásodok tovább. Hö.

Előzmény: Ozagen (5)
Ozagen Creative Commons License 2003.05.30 0 0 5
Voltak már persze hasonló és elvetélt, jav.: meghiúsult kisérleteim, hogy csak a Te miért nem írsz ide-topicra tapodjak kemény sarkammal.

Az nagy élmény volt. Hallani egy Fórum üres kongását. Vagy egy üres Fórum kongását (és mindenek összes szó-szorzóját tessen itten elképzelni!). Pompás.

Mindebben megnyugodni, asszem, áthidaló megoldás.

P. s.: Milyen mély hangrendje van eme topiccímnek (az "i" és az "e" kivételével):

Á, a, ó, o, á.

Előzmény: Ozagen (4)
Ozagen Creative Commons License 2003.05.30 0 0 4
Ez a hozzászólás is csak - most nem mérem meg - száznál valamivel kevesebb karakter sósavcsepp,

ide

ide

ide.

Hö.

Előzmény: Ozagen (3)
Ozagen Creative Commons License 2003.05.30 0 0 3
Arról van szó, hogy ebben a témacsoportban, amit Internetto Klubnak neveznek, itt, khm, egy kissé mindennek vége van. Illetve vége-vanásilag-látszik, ami látszódik.

Off

Egy lepke mászkál a képernyőn, mindjárt belelököm öklömet a képernyőbe, de lehet, hogy nem...

On

Ez nem van Szar Ügy. Ami kifújt, annak ki kellett fújnia. Mérhetetlen földhözragadtságom azonban derűlátással tölt el.

Éonok állnak rendelkezésemre, hogy megválaszoljam, mi okom eme felhőtlen jókedvűségre.

Előzmény: Ozagen (2)
Ozagen Creative Commons License 2003.05.30 0 0 2
Megfontolásaim, mint már említettem, roppant gyakorlatiasak, földhözragadtak.

Áthidaló megoldást más módszerrel, hic et nunc, ugyanis aligha lehet találni.

És mindez kényelmetlen. És visszataszító. És romboló. (Az sem kellemes elviselni, hogy néhány mondat "és"-sel kezdődik: el ne mondjátok egyenes ági leszármazóitóknak, hogy ilyen is van.)

Tehát pár molekula sósav a sejtplazmába:

Sssssssssssssssssssss.

Előzmény: Ozagen (1)
Ozagen Creative Commons License 2003.05.30 0 0 1
Ragadjunk akkor a földhöz. Nos.

Ez a hely, vagy: nevezzünk elegánsan: témacsoport két vagy három látszólagos elneveződés (aka.: nick) játszótere - hintával, libikókával, csúszdával és kutyaszarral.

A játszótér kihalt. Kutyapisi- meg kutyakakiszagú. És még ez a szagok is kihűltek, hö.

Ne tétovázzunk, ez egy felismerés. Valljuk be ezt. Egy ismeret lefölözése aligha bátorság kérdése. Ehhez nem szükséges triplán mellékelt mondatszerkezeteknek az ő leírása, hö.

És akkor most következzék az, amit képzelt szakirodalmakban úgy írnak le: pár molekulányi sósavat csöppenteni a sejtplazmába.

Coming soon.

Előzmény: Ozagen (0)
Ozagen Creative Commons License 2003.05.30 0 0 0
Áthidaló megoldás lehet a gyakorlatiasság gyakorlatias átérzése. (Ez csak látszólag tautológia.)(Ez csak látszólag fogalmi obszcenitás.) (Ez csak látszólag az, aminek látszani akar.)
Előzmény: Ozagen (-)
Ozagen Creative Commons License 2003.05.30 0 0 topiknyitó
Ez az új megközelítések topicja. Hic et nunc.

Ha nem találsz meg a házadban elsőre egy csengő telefont valamely zsebben, táskában, fiókban, többé ne is tégy kísérletet arra, hogy megtaláld.

Ne is figyelmeztess senkit arra, hogy csöngött az ő telefonja.

A kabócák lábdörzsölgetésének hangját sose téveszd össze egy polifónikusan csengő telefon hangjával.

Ha enervált vagy, kissé meglassult, vagy kiábrándult, keress áthidaló megoldásokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!