Keresés

Részletes keresés

aszakértő Creative Commons License 2007.03.10 0 0 2919
Tegnap a Győr megverte a Debrecent....egyre kevesebb az esély a 8-ba kerülésre.
Hesler Creative Commons License 2007.03.07 0 0 2918
Aki tudja, hogy az ifi csapat miért nem edzhet a buszacsában!? Írjon!
Dungó Creative Commons License 2007.03.06 0 0 2917

Észre vettem a hibám, elnézést kérek a félretájékoztatásért!

Amit én bemásoltam, az az ifi eredménye Lukasnak az NB1-ben.

 

Még1szer sorry!

Előzmény: csakakezi (2916)
csakakezi Creative Commons License 2007.03.06 0 0 2916

2005/2006

Játékos (Győri Tento ETO KC  -  )

Játszott mérkőzések száma: 13
Figyelmeztetések: 0
Kétpercek: 1
Kizárások: 0
Dobott Gólok: 19
Gólátlag: 1.46
Akció gólok: 18
Akció gólok átlaga: 1.38
Dobott hetesek: 2
Értékesített hetesek: 1
Hetesdobás százaléka: 50%

Dungó Creative Commons License 2007.03.05 0 0 2915

Gamrát Lukas (1987. 06. 16.)

 

2005/2006 (NB1, Alapszakasz)

 

Játékos (Győri Tento ETO KC)

Játszott mérkőzések száma: 11
Figyelmeztetések: 1
Kétpercek: 0
Kizárások: 0
Dobott Gólok: 71
Gólátlag: 6.45
Akció gólok: 61
Akció gólok átlaga: 5.55
Dobott hetesek: 12
Értékesített hetesek: 10
Hetesdobás százaléka: 83%

 

 

Ez nem tűnik olyan rossznak, kérdéses hogy nálunk is ilyen formája lesz...

 

rezike Creative Commons License 2007.03.05 0 0 2914
Gamrat itt volt tavaly Győrben
Előzmény: kakaddu (2913)
kakaddu Creative Commons License 2007.03.04 0 0 2913
Ez a gamrat gyerek Kaplonyi cipőjét sam viheti,mégis kezdő játékos.Zolit elküldték a hozzá értő vezetők,sőt még többet is költenek rá:fizetés-albérlet-teljes ellátás.Zoli nyíregyi-csak fizetés.De evvel megint janó és valamelyaik vezető jár jól.A veszprémi játékosok csak röhögtek a szlovák világklasszison.hulye dilettánsok!
Tywer Creative Commons License 2007.03.04 0 0 2912
nem, még az sem. egy tét nélküli valamiről írok.
Előzmény: aszakértő (2911)
aszakértő Creative Commons License 2007.03.04 0 0 2911
Ez gúny volt?
Előzmény: Tywer (2910)
Tywer Creative Commons License 2007.03.04 0 0 2910
Óriási mérkőzésen vagyunk túl. Hajrá Nyíregyháza.
Tywer Creative Commons License 2007.03.02 0 0 2909
Azt próbáltam hinni, hogy a hozzászólás szövegéhez ír E/2-ben, de akkor nem?
Előzmény: Törölt nick (2908)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.02 0 0 2908
Tywer nem az, akire gondolsz.
Előzmény: öregboy (2907)
öregboy Creative Commons License 2007.03.01 0 0 2907
csak azért irok most utoljára az öregboy nevében mert nem tudom meg állni, hogy te mint ujságíró, hogy tudsz ezeknek a gyerekeknek a szemébe nézni mikor ilyeneket írsz le azoknak a kiszolgálása érdekében akik ezeket a sportolókat megtévesztik és félre vezetik. Nagyon jól tudod, hogy amikor a gyerekek neked is elpanaszolták mi bajuk és te rezzenés nélkül leirtad a vezetőség hazugságait, hogy nem tartoznak senkinek. Remélem most is gyorsan telefonáltál kárászinak hogy mit írt Robi a ti www.szon.hu lapotokon. Arról pedig egy sort sem akarsz írni, hogy ez a vezetőség törvénytelenűl működik 2006 nov 07. - e óta. Pedig csak annyit kellene tenni neked mint oknyomozó újságírónak, hogy be mégy az ügyészségre és ki kéred az SZKSE egyesület hivatalos adatait. Az igaz, hogy így soha nem hívták ezt az egyesületet az utóbbi két évben, de az is igaz, hogy ebből megtudhatod, hogy nincs társadalmi elnöke - nincs ügyvezető elnöke és nincs ügyvivője az egyesületnek amit sorozatban le nyilatkoznak neked. Több mint három hónapja legitimen működnek és az önkormányzatra hivatkoznak, hogy csak ők csinálhatják mert ha nem Ignéczi csinálja, Csabainé megvonja a támogatást. Szegény Ignéczit meg ez a két ember a vízre viszi. Ő meg én rám hivatkozik, hogy én sértődött vagyok. Ez is igaz, csak azt nem látja, hogy a pénzéért meg félre is vezetik.
Előzmény: Tywer (2902)
kakaddu Creative Commons License 2007.03.01 0 0 2906
Szerinted valaki elhiszi még ,hogy Janó tud segíteni valamelyik csapaton?Itt a kezébe van Ignéci, Kárászi és Holp.De kinek adja el magát a dunántúlon? Biztos Holp rokona van a B.füred vezetőségébe.Így két helyről nyúlja le a janó pénzét.janó meg röhög a pénztárcájába.Dilettáns barmok!!! 
Előzmény: hbfan (2904)
Dungó Creative Commons License 2007.03.01 0 0 2905

A Carmo állítólag nevetséges áron lett névszponzor...

A lukoil meg hát....izé....enyhe politikai befolyással lett szponzor...

Itt a kérdés az hogy pl jövőre is marad e a lukoil? Mert olyan árakon amelyeken játszanak a kosarasok, nem hiszem hogy sok szezont kibír a klub költségvetése...

Előzmény: csakakezi (2903)
hbfan Creative Commons License 2007.03.01 0 0 2904
csakakezi Creative Commons License 2007.02.28 0 0 2903
Igen igaza van Medvének!éRDEKES MÓDON A KOSARASOK SORRA KAPJÁK A SZPONZOROKAT MARSO CARMO LUK OIL...STB!a KÉZILABDÁSOKNÁL MEG CSAK AZ ÖSSZEVISSZASÁG !!!SZLOVÁK NULLA EDZŐ KIESÉS STB
Tywer Creative Commons License 2007.02.28 0 0 2902

Medve Róbert: Nem gondolja -e hogy nagyon sok embernek csalódást okozott amikor nem csinált rendet a kézilabda klubnál!Ne monndja ,hogy nem lehet mert 1 társadalmi szervezet életébe nem szóhatnak bele ,mert ezt a Holp János kinevezésével már korábban megtették!Tétlenül végignézi ,hogy kiessen a kézilabda csapat?

 

Nagy László: A kézilabdacsapat gyenge szereplése mögött sok ok meghúzódhat, de a város hozzáállása nem kérdőjelezhető meg. Egy embert felelősnek megnevezni egy rosszul sikerült bajnoki szezonban, különösen egy csapatsportág esetében nem hiszem, hogy sportszerű. A város vezetése és sok szurkoló azt szeretné, ha egy stabil háttérrel működő és sok nézőt vonzó kézilabdacsapata lenne. Ezért jelenleg is teszünk.

 

 

Bartha Norbert: Tisztelt alporgármaster Úr! Önnek a szívéhez ugyebár nagyon közel áll a kézilabda, ezért is kérdezném hogy van e esély rá a közeljövőben, hogy "visszahozzuk" a régi nagy kézicsapatunkat, újra az élbolyhoz tartozzon a nyíregyházi kézilabdázás? Nyilván Ön is emlékszik arra, amikor a kubaiakkal felálló csapatunk végigverte hazai pályán a mezőnyt és teltházas, forró hangulatú meccseket játszottunk az élcsapatokkal. Kérdésem: Elképzelhető, hogy lesz még valaha ilyen csapatunk?


 

Nagy László: Nekem szívem csücske a kézilabda, ezt soha nem titkoltam. Azt szeretném, ha lenne még ilyen csapatunk, megjegyzem, hogy az utánpótlásnevelésünk kitűnő, nagyon sok tehetséges és komoly pályafutás előtt álló sportolónk van, akiknek itt tartása elsődleges feladat.

Tywer Creative Commons License 2007.02.28 0 0 2901
Hogy lesz most a kiesés/bentmaradás illetve a feljutás?
Dungó Creative Commons License 2007.02.28 0 0 2900

Győzott a Veszprém,Szeged,Dunaferr,Pler akarata...a többi csapat le van sz.rva hogy mit szeretnének... Jövőre 8csapatos nb1, a többiek nb1/b.

 

Látom itt is olyan rossz reform van mint a fecó féle kormánynál...

kakaddu Creative Commons License 2007.02.26 0 0 2899

A Veszprém elleni meccs  4.-én vasárnap 18.00-kor lesz.

A Komló pedig 23.-án pénteken 17.00-kor.

Menjünk ki sokan,és szurkoljunk a Nyíregynek!!

Hesler Creative Commons License 2007.02.24 0 0 2898

A kézilabda vezetők és szurkolók figyelmébe ajánlom a következő észrevételeimet:

 

A nagy csapat szerepléséhez túl sok kommentárt nem érdemes fűzni, az eredményeik igazolják azt, hogy a bajnokságban, hogy állnak ( önmagukkal szemben való elvárás és  a teljesítmény mutatók mindent elárulnak ).

Felszeretném hívni (addig míg nem késő) az ifjusági csapat V. kcsp. valamint a Bem iskolában, az Arany gimnáziumban és általános iskolában, a Zrinyi gimnáziumban valamint a megyében lévő kézilabda bázisok fiataljainak teljesítményére. Ebből következik, hogy a nagy csapatba való beépítésük hacsak pár percre is, de célszerű lenne játszatni őket. A nagy csapat edzésébe az ifistákat rendszeresen foglalkoztatni ( szisztématikusan, hozzáértő személyzettel ).

Sürgősen megkell kezdeni, mert ellenkező esetben a legjobbjaink a kézilabda szeretetét és képességeiket  más egyesületben fogják kamatoztatni.

Az ifisták edzésmunkáját az ország legjobb csapatainak szisztémája szerint kellene folytatni, mivel az ő edzésmunkájuk sokkal több, mint amit Nyíregyházán jelen pillanatban végeznek (napi 2 edzés).

Ehez szükséges lenne az iskoláknak a megfelelő órarendi hozzáállása, a vezetőség, Nyírsuli iskolák, edzők összefogásával és szülők hathatós segítségével közös együttes megbeszélésére sürgős összehívásával.

Továbbá hiányolom, hogy az ifjusági csapatnak nincs honlapja, ahova a játékosok bemutatása kerülnének és az ifjusági eredmények a nagy csapat eredményeivel együtt kerülne publikálásra ( edzői véleménnyel együtt ). Valamint a serdülő iskolák erdeményei a mérkőzések után nagyon későn kerülnek publikálásra.

Egyszóval a pr (piar) tevékenysége ezeknél a korosztályoknál egyszerűen lassú.

 

Kérlek benneteket a jelen írásomat jobbító szándékkal írom nektek, és kívánom a vezetőségnek, akik a kézilabda érdekében tudnak és tenni akarnak, megfogadják. És Nyíregyháza kézilabda sportjának előre lépésének egyetlen járható útja személyes véleményem szerint.

Tywer Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2897
Gödöllő ellen kétszer annyian voltak röpin, jó utána jött a kosár, de így is úgy is nagyon szörnyű..
Előzmény: playmaker (2896)
playmaker Creative Commons License 2007.02.22 0 0 2896
Nekem elegem van a kézilabdából, hogy ide jutott. Azt írta az újság, hogy januárban lesz közgyűlés, új vezetőség, miegymás. Emlékszem, voltak olyan meccsek, amikor fél órával a kezdés előtt nem lehetett parkolót találni a környéken sem. És ma? Lassan többen lesznek a röpis lányok mérkőzésén, mint egy kézis derbin. Korábban az asszony is mindig ott tapsolt, de már idejét se tudom, mikor volt utoljára. Aszakértő is ott lehetett, mert ő is a régi időket idézi. De miért nem lehet a régi és új vezetőket összehozni? Hátha össze tudnának megint hozni egy olyan társulatot, mint régen volt, és akkora nézőszámot is. Mert az lenne az igazi!! Hol van a többszáz fős "B"közép? Valamikor ők voltak a hangulatfelelősök, most esetleg óbégat néhányuk. Na, egyelőre ennyi nosztalgia elég! 
aszakértő Creative Commons License 2007.02.22 0 0 2895
Ez a baj,hogy elhiszed Dungó azt ,hogy nem lesz kézilabda a mostani veztők nélkül!A nyíregyházi kézilabda már régen szárnyalt amikor a mostani 3 vezető még kézilabda meccsset sem látot!A nyíregyházi kézilabdáért a mostani triónál sokan sokkal többet tettek!A teljesség igénye nélkül:Rácz S,Újhelyi Z, Marton K, Hanufer S ,Kardos L,Baráth L stb...Ignéczi F is sokat tett a kézilabdáért de lehet ,hogy most már nem segít annyít amennyit árt!Le kellene mondaniuk mert besározódott a nevük...Janót senki nem tartotta volna meg a normálisan gondolkodó emberek közül, mert mindenki azt mondja, hogy visszaadnak a szlovákok pénzt a vezetőknek. Akár igaz, akár nem én edzőt váltottam volna, már csak azért is, hogy végetérjenek a gyanusítgatások. Ha ez az állapot továbbra is fennmaread eljuthatunk oda, ahol 1999-ben voltunk, vagyis az önkormányzat megvonja a támogatást a csapattól. Ezért mondom, hogy a jelenlegi vezetőknek le kellene mondaniuk és megteremteni egy jobb jövő lehetőségét.  
Előzmény: Dungó (2894)
Dungó Creative Commons License 2007.02.22 0 0 2894

Nem állt szándékomban leleplezni Laci bá-t, hiszen csak meg kell nézni az e-mail címét, ott a neve. Ez a Dungó (nem Dungóka:) ) meg nem egy álnév, hisz akárki beírja ezt például az ország legnépszerűbb ismerőskeresőjébe, ha jól tudom csak engem hoz fel. Nem tudom mire mondja hogy csak ennyit értek hozzá, én sosem mondtam hogy hú de értek a kézilabdához, meg hogy egy csapatot hogyan kell vezetni, pusztán csak a véleményem, és a gondolataim írom le ide. Én mindig tiszteletben tartom a másikét.

Sosem ítélkeznék a csapat és a vezetők felett, hisz nem látok bele (és nem is akarok) mélyen a dolgokba. (mint mondtam régebben, a rokonommal sem szoktam erről bővebben beszélni) Én csupán szeretem ezt a csapatot, nem személyeket, hanem úgy egészben, és a legjobbat szeretném, kívánom a klubnak.

Én sosem mondtam hogy tönkremegy a csapat mert kikapunk 12góllal a Szegedtől.

 

Tudom, ön szerint a vezetők...de most jelenleg (ahogy én látom) úgy áll, hogy vagy ők maradnak, vagy nyíregyen nem lesz kézilabda egy jóideig...

 

A döntés nem az én kezemben van...

 

 

Előzmény: öregboy (2893)
öregboy Creative Commons License 2007.02.22 0 0 2893

Ha már Te nevemen szólítottál a múltkor Gabikám(Dungókám) , csak annyit mondok ennyit értesz hozzá. A kézilabda nem az index - en kezdődik. Az ismerőseid sem Kemecsén tanulták a kézilabda ügyintézését. Veled bármikor elbeszélgetek pedig Te még nagyon fiatal vagy. Ez a csapat nem most ment tönkre amikor tizenkét góllal kikap.

Vége az öregboy - nak. Szia!!

Előzmény: Dungó (2892)
Dungó Creative Commons License 2007.02.21 0 0 2892

A Szeged ellen előjött az ami a PLER ellen...az 1. félidőben jó játék, a másodikban katasztrófa! :(

 

Mintha a szünetben szólnának hogy nem a papírforma szerint játszunk, ezért hagyjuk nyerni az ellenfelet. Remélem ezzel 100%ban tévedek!

handballman Creative Commons License 2007.02.20 0 0 2891
Doros Hova ment?
Tywer Creative Commons License 2007.02.20 0 0 2890
Igen én is erre tudok gondolni, mert a teljesítményével nem volt baj.
Előzmény: Dungó (2888)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!