Keresés

Részletes keresés

csiri bá Creative Commons License 2010.01.19 0 0 532
Hál'istennek egy éve már nincs náluk a tv-m, csak a netem, de lehet az is csak a hűség lejártáig...

Hogy miért? Hát tessen egy példa:

amint lejár a hűség, azonnal számlázzák a teljes árat. ez eddig oké, de egy szóval meg nem kérdezik, nem akarsz-e akciós csomagot vagy valami.

Ezzel szemben a mostani szolgáltató (AD) a következőt tette:
február elején lejár az 1 év akció az HBO max pak-ra, erre ma jön egy levélke, hogy köszi hogy igénybe vettem 1990-ért akciósan egy évig, de ez most lejár és nem akarok-é 2000-ért újabb egy év akciós hozzáférést?
Hát dehogynem akarok, köszönöm szépen a szíves invitálást. Holnap megy is postára a levél.

Na valahogy így is lehet és nem kerül ám sokba... az ügyfél meg kicsit elégedett, hogy azért nem lexarják, hanem picit figyelnek rá...
Teaway Creative Commons License 2010.01.17 0 0 531
Muzsika TV? A múltkor a Lajcsi énekelt benne.
Előzmény: bengal09 (530)
bengal09 Creative Commons License 2010.01.17 0 0 530
A Fibernet elmehet a bús p*csába az elmúlt egy évben nem keveset küzdöttünk velük mert nem tudnak normálisan számlázni. Most meg kiveszik a Discovery-t a csomagból??? Ez az egyi kedvenc csatornám, helyette meg jött ez a history vagy mi. De ami a legjobban kiborít az a Muzsika tv, ilyet be mernek rakni egy Discoveryt meg kivesznek. K*rvára felb*szták az agyamat!
Teaway Creative Commons License 2009.12.22 0 0 528
Há' ez érdekes, nekem a megrendeléskor aktiválták azonnal.
Előzmény: Mike0088 (526)
Hpisti Creative Commons License 2009.12.22 0 0 527
Mikey, nyugi. Én október eleje óta kűzdök velük, mert nem sikerül visszaállítatni a Mega csomagomat... Egyszerű hűséghosszabbítás lett volna, erre ők elbacták és lefelé módosítottak. Most persze sunnyognak. Én meg nem fizetek.
Előzmény: Mike0088 (526)
Mike0088 Creative Commons License 2009.12.21 0 0 526
Hali!
Elvileg meg lehet rendelni az új csomagokat, hűségszerződéses ügyfeleknek is ha az felfelé módosítás!
Én is így tettem de kezd egyre jobban hergelni, hogy az október közepén megrendelt új kedvezményes csomagukat (NETT) még mindig nem aktiválták. Elvileg 30 nap a határidő, azt már több mint egy hónapja átlépték. Emailre nem válaszolnak, telefonon már 4 szer hívtam őket de érdekes módon akár délelőtt akár délután történt a hívás nem volt olyan hogy ne várattak volna meg(5-10 perc mire kapcsolnak vkit)aztán jön a blablabla, hogy sürgetés van már rajta kis türelmet, ők nem tehetnek semmit blabla.
Ezek után én csak azt tudom mondani mindenki óvakodjon és kétszer is gondolja át mielőtt leszerződne velük, én már kötöttem volna be a jó kis UPC netet de az nálunk itt nincs csak a lakótelepen :S:S
Nyafkamacska Creative Commons License 2009.10.14 0 0 525
Velem már az ügyfélszolgálatuk is közölte, hogy bejelenthetem a hibát, mármint hogy nincs netem, mélben is.
Előzmény: kerub (523)
gorkmc Creative Commons License 2009.10.13 0 0 524
Láttátok az új Fibernet internet csomagokat?
http://www.fibernet.hu/index.php?id=160

Egy kis bökkenő van benne: "Az akciót azon előfizetők nem vehetik igénybe, akiknek a telepítési címén már van élő FiberNet Internet szolgáltatás."

Ergo a meglévő (akár több éve fizető) ügyfelek le vannak sz...va. Ők használják csak továbbra is szépen a drága és lassú net elérést. Nem etikátlan, hogy csak addig számítasz, addig kínálnak új csomagot, amíg le nem szerződsz?
kerub Creative Commons License 2009.10.08 0 0 523
Nagy csapda, ugyanis ha nincs internet akkor nem tudom fogadni a hiba eseményt bejelentő mailt és a honlapot sem tudom olvasni.
Előzmény: Teaway (522)
Teaway Creative Commons License 2009.10.08 0 0 522
Kint volt a honlapon is.
Előzmény: kerub (521)
kerub Creative Commons License 2009.10.08 0 0 521

 

Van ilyen is, hogy mailt küldenek!

 

"Tisztelt Előfizetőnk!

 

 

 

Ezúton tájékoztatjuk, hogy a budapesti szolgáltatási területünkön, a tegnapi napon bekövetkezett optikai kábelátvágás okozta váratlan műszaki hibát, az esti órákra sikeresen elhárították munkatársaink.

 

Az érintett szolgáltatási területeinken:

 

Budapest IX. ker. -ben  , XI. ker. .-ben  , XXII. ker.-ben  . és XIX. ker..-ben, valamint  - Agárdon, - Baracskán - Dinnyésen, - Ercsiben, - Gárdonyban, - Gyúrón, - Kajászón, - Martonvásáron, - Százhalombattán, - Tárnokon, - Tordason és Velencén

 

jelenleg már biztonságosan működik a kábel TV-, internet- és telefon szolgáltatásunk.

 

 

A rajtunk kívülálló okokból eredő kellemetlenségért ismételten szíves elnézésüket kérjük és köszönjük türelmüket.

 

 

Budapest, 2009. október 8.

Tisztelettel,
FiberNet Zrt."

 

félcsillag Creative Commons License 2009.09.17 0 0 520
Ma bementem lemondani a fibernetet.
Sajnos nem tudtam mert közölték,hogy jelen pillanatban nincs Internetük.
Hajrá Fibernet!!!Sok kilépő ügyfelet kívánok.
Roe Creative Commons License 2009.08.16 0 0 519
T-Home: jön a 80 megás internet

http://itcafe.hu/hir/t-home_80_megas_internet_szeptember_ftth_kabel.html
rola12 Creative Commons License 2009.08.13 0 0 518

Hűha, mi lesz most a Fibernettel, hogy megszűnik a Sportklub+????

Nem tudják majd reklámozni, hogy mennyire minőségi csatornával pótolták a Sport1-et.

Gondolom most majd vmi tölteléket raknak be helyette (ha beraknak vmit), mert ugye a Sport1 túl drága. A digisport meg....háát....ki tudja

Zitka Creative Commons License 2009.08.10 0 0 517

Én is ezt akartam megkérdezni. :-((((

 

Bő másfél éve fizettünk elő, főleg a külföldi adások miatt (nyelvtudás szintentartása).

 

4900-ról mostanra 6666-ra nőtt az előfizetési díj (u.az a csomag), a szerződéskötés után kb. 2 hónappal kivették a SAT1-et, aztán a 3Sat-ot, majd a PRO7-et, és most a Rai UNO-t is. 

 

Természetesen mindig "előfizetői kívánságokra" hivatkoznak. Vajon hol lehet megnézni ezt a statisztikát, vagy közvéleménykutatást....??????

Előzmény: Teaway (511)
Roe Creative Commons License 2009.08.09 0 0 516
Fibernet Digitális tv és Set Top Box

http://www.szakossound.eoldal.hu/cikkek/tesztek-minden-sallang-nelkul/fibernet-digitalis-tv-es-set-top-box
Roe Creative Commons License 2009.08.04 0 0 515
A DVB-C esetén fontos lehet a CI interface megléte: CAM + előfizetői kártya helyezhető bele. A kábelTV szolgáltató kódolják a digitalis TV sugárzást.
Valószínűleg előfizetői kártya is fognak árulni??
rola12 Creative Commons License 2009.08.03 0 0 514

S1: Sport1, a Chello pedig a Sport1-2, Filmmúzeum, Deko, Paprika stb tv tulajdonosa

Előzmény: Teaway (513)
Teaway Creative Commons License 2009.08.03 0 0 513
?
Se a Chello-t, se az S1-et nem ismerem.
Előzmény: rola12 (512)
rola12 Creative Commons License 2009.08.03 0 0 512
Mer muszáj volt egy Chello-s csatornát berakni az S1 helyett
Előzmény: Teaway (511)
Teaway Creative Commons License 2009.08.02 0 0 511
Az mér van, hogy a Rai Uno helyett a Filmmúzeum van?
rola12 Creative Commons License 2009.08.02 0 0 510
Hát a Fibernet meg nem a magyaroké..szóval sz*rnak bele...
Előzmény: spaceherman (509)
spaceherman Creative Commons License 2009.07.30 0 0 509
Tisztelt Fibernet Zrt! Azzal a problémával fordulok önökhöz, amely sok sok ezer háztartást érint, ahol az önök kábel csomagjai elérhetők. A magyar sport eseményekre minden magyar ember kíváncsi lenne, amely már köztudott hogy a Sport1 és Sport2 csatornákon láthatóak. Ezért kérem a gazdasági válság okozta anyagi nehézségek közepette is elégítsék ki ügyfeleik igényét, még ha egy Sport1 csatornáról is van szó, hiszen a sport klub csatornák nem közvetítenek semmilyen magyar vonatkozású sport eseményt. -gondolok itt a soproni ligára stb....
Rengeteg olyan töltelék csatorna van kínálatukban amit feláldozhatnak jótéteményként. Pl: Doq, Tv6, Axn SciFi, Axn Crime, Movies 24, Cool, Poén, Budapest Tv, Jetix, Sport klub, Sport klub+. Remélem kérésemet figyelembe veszik és minél hamarabb intézkednek, mert a magyar sport a magyaroké!!!
Teaway Creative Commons License 2009.07.27 0 0 508
Optinet szolgáltatási területen kívül esek, és nem vagyok új előfizető.
Előzmény: Roe (507)
Roe Creative Commons License 2009.07.22 0 0 507
Optinet csomagok: http://www.t-home.hu/lakossagi/internet/dijcsomagok_uj_elofizetoknek/optinet

Optinet szolgáltatási területek: http://www.t-home.hu/lakossagi/ugyintezes/szolgaltatasi_teruletek/optinet

Nézzétek meg!
rola12 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 506

Sztem semmit nem ér a fogyasztóvédelem , mert kilóra megvették őket.

Én már írtam nekik korábban és bár válaszoltak nem nagyon történt semmi, a fibernetet kötelezték egy "bocsánatkérő" levél megírására, amit később meg is kaptam, de egy nagy vicc volt az egész.

Azóta kétszer ordítottam velük és lám, nekem is volt tartozásom (félig-meddig a saját hülyeségemből), meg már kötbér is rajta és végül ők maguk ajánlották fel a tartozás rendezését részletekben kötbér nélkül és még elnézést is kértek maguktól.

Magam is meglepődtem....

Teaway Creative Commons License 2009.07.07 0 0 505
Mi a túró az a tripla számla??
Előzmény: 377vik (504)
377vik Creative Commons License 2009.07.07 0 0 504
A FIBERNET egy tetves redvás szar tolvaj banda!!!

HÉT HÓNAPJA képtelenek elintézni,hogy ne TRIPLA számlákat kapjunk,miközben eltelefonáltam egy tizest,és e-mailek tucatjaival bombáztam őket.
Mindannyiszor megígérték(dec. óta),hogy MEGSÜRGETIK,meg most már jön a rendes számla,de most már 7 helyett 23 helyett 50 EZER Ft-os számlával jöttek + a FENYEGETÉS,hogy kikapcsolnak,ja,és még lógok vagy 110-zel (????????????????)

Mi a faszt képzelnek ezek magukról?Bár hol Európában már elküldték volna őket a rühes búsba!!!!!

Türelmes,jovális ember vagyok,de úgy felhúztak,hogy most ELŐSZÖR ÉLETEMBEN SZARRÁ FOGOM ŐKET SZIVATNI!!!A Fogyasztóvédelemnek már szóltam,most JÖN A TÖBBI!!!!

Mit akarnak ezek?A HÁZAMAT???????

Mert,hogy BEHAJTÓ CÉGEKHEZ adják ki az állítólagos tartozásokat!

EZ NEM A MAFFIA??????VAGY TALÁN EGY ÚJ SS?????? Á V H ??????

Csókolom AGYON NEM FOGNAK LŐNI??????????????????????

Roe Creative Commons License 2009.06.29 0 0 503
Fórumról bemásoltam : "A tévédben DVB-T tuner van, a lavór DVB-S, a kábel meg DVB-C jelet vesz.
Nem tudom, hogy a tévéddel hány adót fogsz tudni venni, de lavór vagy kábel nélkül a földi vevővel biztosan kevesebbet. Hogy ez utóbbi kettő miért kellett egyszerre, nem igazán értem. Dönts az egyik mellett és tartsd meg azt.
Mellesleg a kártyát sem adják ingyen, része ugyanannak az előfizetésnek, mint a beltéri vagy a set top box. Ha a tévéd véletlenül tudná a DVB-C-t és visszaadod a set top boxot, akkor is ugyanannyit fizetsz csak megspórolsz a szolgáltatódnak egy készüléket. A gond csak az, hogy a vevőhöz (STB) IP-címet, meg egy sor azonosítót rendelnek, úgyhogy nem csereberélheted tetszés szerint. Ki kell hívni a szerelőt, hogy belője a rendszert a tévéd DVB-C tunerjéhez."

Van LCD tv-m, DVB-T/DVB-C mpeg2/mpeg4 és (SET TOP BOX) STB nélkül is átment? és van hozzá CAM-ot.

FiberNet-től lehet kapni? Ki tudjátok?

Köszi
oszibá Creative Commons License 2009.06.21 0 0 502
telefonon modemon
Előzmény: Zitka (495)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!