Keresés

Részletes keresés

meggyespite Creative Commons License 2003.04.28 0 0 46
Nincs igazán jól meghirdetve... Egy honlapra nem igazán lehet így rátalálni. Ezért vagytok ti, hogy terjesszétek, és szerezzetek nekünk fanatikus rajongótábort! :)

Ha van ötletetek, hogyan kéne jobban elterjeszteni, nosza!

Előzmény: Alsóbbrendű foslény (45)
Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.04.28 0 0 45
Furcsa, hogy alig erdekel valakit ez a film...
béla az állat Creative Commons License 2003.04.28 0 0 44
I know what you did last summer...

:)

meggyespite Creative Commons License 2003.04.26 0 0 43
Profival volt dolgunk, 1 próba után ment is a dolog :)

1 óra alatt lenyomtuk az ő részét, a forgatás leggördülékenyebb része volt asszem!
(Talán mert ő volt az egyetlen, aki megtanulta a szövegét?)

Előzmény: Alsóbbrendű foslény (42)
Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.04.26 0 0 42
Hanyszor kellett ujra venni a Galla Chips-evos jelenetet? :)
meggyespite Creative Commons License 2003.04.26 0 0 41
Oké, egyezzünk ki 1500 Ft-ban :)

Galla 42 milliós gázsiját a film bevételei már a nyitó hétvégén behozták, úgyhogy azóta nagyvonalúan csak úgy emlékezünk meg róla, hogy "ingyen volt" :)

Előzmény: Tömegember emulátor (40)
Tömegember emulátor Creative Commons License 2003.04.26 0 0 40
Na varjunk csak meggyespite! A film koltsegvetesebol kihagytad a Galla fizeteset! Tudom jo dolog itt menozni, hogy ingyen elvallalta meg minden, de eleg atlatszo duma.

A Chips! Az minimum 120Ft!

meggyespite Creative Commons License 2003.04.25 0 0 39
Röhögni fogsz, prequelről esett is szó!!

Előzmény: Manwe (37)
Manwe Creative Commons License 2003.04.25 0 0 38
Bocs, szóval Rapidot hívtam volna
Előzmény: Manwe (37)
Manwe Creative Commons License 2003.04.25 0 0 37
Na, tényleg nem kötekedni akarok, de hogy azért kérje el a telefont (amivel nem szívesen él vissza) hogy rácsörögjön a skacokra....
Én inkább Rapidot hívtam. Mellesleg honnan tudta, hogy épp ott van Bélánk? Nem olyan fazonnak tünt mit aki ilyen dolgon izgatja magát, mikor engedik be Bélát.

Hmmm... Szerintem inkább itt valami m?holdas rejtély lesz, és ezekre a válaszokra a prequel-ben fogunk választ kapni (a la Lucasfilm)
Addig meg etetitek maszlaggal a hírekre éhes rajongótábort :))

Előzmény: meggyespite (36)
meggyespite Creative Commons License 2003.04.25 0 0 36
Elkezdtem egy részletes magyarázatot arról, hogy hányszor és mikor merült le aznap Medve telefonja, de ekkor rájöttem, hogy igazad van. Ez egy olyan hiba, amivel még mi sem voltunk tisztában!

Hivatalosan azonban a megoldás persze az, hogy időközben Medve fogadott egy másik vendéget is, akinek szintén valamilyen Nokia telefonja volt, és azon hívta fel barátainkat, hogy ne féljenek beengedni Bélát. Ekkor természetesen már nem akart visszaélni vendége mobiljával, ezért Rapidot és Ottót Bélára hagyta, akivel úgyis megbeszélte a hívást.

A jelenetben csak annyit látunk, hogy egy Nokia aljzatú telefon van Medve kezében. Nem mutattuk, hogy az a sajátja lenne, ezért tehát nem a sajátja volt.

Gyenge, mi? :)

Előzmény: Manwe (35)
Manwe Creative Commons License 2003.04.25 0 0 35
Hát nekem speciel a telefonos téma nem tiszta. Ha szegény Medve lemerült, hogy hívta fel a fiúkat, hogy engedjék be az Állatot?
Ha már ?ket fehívta miért nem hívta Rapidot, plusz Ottót?
Egyébként honnan tudta, hogy megérkezet Béla? Mert ha telefonált neki, akkor a fenti kérdések duplán számítanak.

Ja és szerintem Oszi bá túl hamar vette észre a 2. hullát(Rapid), mintha számítana arra hogy lesz valami a jobb sarokban.
Dehát szegénykém kezdö szinész majd belejön :)

p.s. Terjeszteném én csak NT alatt istennek nem tudom lejátszani. Így nekem is otthon kellett megnéznem. Unatkoztam is munkaid?ben :)

Előzmény: meggyespite (34)
meggyespite Creative Commons License 2003.04.25 0 0 34

Nyugodtan szidhattál volna minket, de azért így a legjobb.

A költségvetés egyébként valahol 500 és 1000 forint között mozoghatott, ha beleszámítjuk a villasnyszámlát, benzint, meg a kaját amit megettünk :))

Galla Miki ingyér' volt, de Amerikába biztos csak nagy pénzért szerződött volna! :)

Terjesszétek a filmet, ha tudjátok. Köszi :)

Kérdések?
Bakik megvannak?

Előzmény: Manwe (33)
Manwe Creative Commons License 2003.04.24 0 0 33
Heh, gyerekek jól szórakoztam. Pedig mit gondolkoztam ha esetleg nem tetszik milyen dicséretet találjak ki, hogy ne szálljon rám egy hulla átka.

Dehát ilyen nagy költségvetéssel könnyű. Szegény amcsi szuperprodukciók próbálnák csak megszerezni Galla Mikit

meggyespite Creative Commons License 2003.04.22 0 0 32
Csak 27-szer kellett megpróbálnia, mire sikerült! :)

Nézd meg újra, és keresd meg benne a látványos bakikat!

Segítség az egyikhez:
A 28. perc környékén van...

Előzmény: Tömegember emulátor (31)
Tömegember emulátor Creative Commons License 2003.04.22 0 0 31
Megneztem ujra a filmet. Ujabb szuper jelenetet talaltam. Mikor a gazolo a cigit a szajaba dobja vagany modon. Miutan megbeszeltek, hogy mi a kulonbseg a Tom es Jerry meg a Gyalogkakukk kozott.
meggyespite Creative Commons License 2003.04.15 0 0 30
Nem mertem jelentkezni, mert még nincs kész a kicsi verzió :(

Viszont a fix.tv-s ötletedre megpróbálok rámászni

Előzmény: Tömegember emulátor (29)
Tömegember emulátor Creative Commons License 2003.04.15 0 0 29
A mai modern idokben illene am tartani az internetes kapcsolatot a rajongokkal! :)
Hol eltek ti, a kozepkorban?
Tömegember emulátor Creative Commons License 2003.04.09 0 0 28
Na lesz kisebb verzio?
meggyespite Creative Commons License 2003.04.08 0 0 27
Mail ment a mailcímedre a mailcímemmel :)

Előzmény: Tömegember emulátor (26)
Tömegember emulátor Creative Commons License 2003.04.08 0 0 26
Szerintem nalatok van a hiba. Adjatok egy masik email cimet.

Egyebkent azert irtam, mert nekem is vannak filmes terveim.

meggyespite Creative Commons License 2003.04.07 0 0 25
Komolyan nem!!!

Pedig már nagyon kiváncsiak vagyunk!

Előzmény: Tömegember emulátor (24)
Tömegember emulátor Creative Commons License 2003.04.07 0 0 24
Meg mindig nem kaptatok meg az email-omat?
Tömegember emulátor Creative Commons License 2003.04.04 0 0 23
Pl. Virtual Dub-ban van CROP funkcio. Be kell allitani, hogy az aljarol vegyen le pl. 4 pixelt.
De ugy emlekszem a bal szelerol meg a tetejerol se artana.
Aztan ezutan meretezni olyanra, amit a DivX codec szeret.
meggyespite Creative Commons License 2003.04.04 0 0 22
Ez már kezd abszurdi magasságokat elérni (mintha rímeket várnék a VASCSŐ szóra)!

Minden alkalommal elmondod, hogy ez egyszerű, de egyszer sem teszel még csak célzást sem arra nézve, mégis HOGYAN lehetne megtenni!!!

A levelet nem kaptuk meg, el tudod küldeni újra?
altofilm@level.tar.hu

Előzmény: Tömegember emulátor (20)
Tömegember emulátor Creative Commons License 2003.04.04 0 0 21
komresszor=kompresszor
Tömegember emulátor Creative Commons License 2003.04.04 0 0 20
En tegnap irtam nektem emailt.

Kijavitani a csikot eleg egyszeru, nem ertem, hogy miert kene leirnom, hogyan kell?

Hangra meg kellene egy kis komresszor effektet rarakni, hatha segitene. Elotte talan egy zajszurest.

meggyespite Creative Commons License 2003.04.04 0 0 19
Csak azt nem írod meg sose, hogy HOGYAN kellene kijavítani azt a maszatot!

Valóban tuci-tuci zenét hallgatott. Bár ennek némiképp ellentmond a film eleje, ahol a fékcsikorgás előtt közvetlenül híreket olvasnak az autórádióban. A főszereplő valószínűleg annyira be volt tépve, hogy miközben váltogatta a csatornákat, még egy hírolvasó hangjára is képes volt csápolni, még az előző zenék hatása alatt.
Hihető ez így...? :)

A műhold felirat valóban jó, de sajnos technikai okok indokolták a létrejöttét (viszont azonnal felismertem, hogy ez poénnak is jó lesz.) Az első változatban annyira halk volt a hang, különösen Béla, az Állat hangja, hogy azt a szót ("A műholdaktól") egyáltalán nem lehetett érteni. Ezért került oda a felirat, de tény, hogy valóban láttam az értelmét is, ez a plusz annyira tetszett, hogy a kijavított verzióban bennehagytam a feliratot (pedig ki is vehettem volna :))

Levelet azt kaptunk, de még valamikor múlt pénteken, és válaszoltam is rá. Nem ez volt?
(altofilm@level.tar.hu)

Előzmény: Tömegember emulátor (18)
Tömegember emulátor Creative Commons License 2003.04.04 0 0 18
Termeszetesen en is a mondanivalot neztem nem a technikai hibakat. Csak azert irtam ezt le, mert nagyon konnyu kijavitani.

Szamomra a film csucspontja a legvege, mikor a gazolo eluti az aldozatot. Ahogy ott csapol a kocsiban, az csucs. Milyen zenet hallgatott? Valami jo kis tuc-tuc-ot, igaz? :)

A masik csucspont termeszetesen a "Muholdak" felirat es az ott elhangzo monolog (a muhold-monolog).

(Apropo irtam nektek egy emailt, megkaptatok?)

meggyespite Creative Commons License 2003.04.03 0 0 17
Azt a maszatot őszintén nem tom, hogy kéne kivágni belőle (hacsak nem szélesvásznúsítom, de nem), úgyhogy ne forszírozuk... Megkapjátok a fele méretet meg valami mp3 hangot, aztán annyi :)
Előzmény: nothingstaysthesame (16)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!