Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.03.03 0 0 109
Az ott kezdődne, hogy ő elviseli a vasútmániásokat. Főleg, hogy az égvilágon semmivel nem gátolja meg a létezésük az övét.

V43-nak: Azért kellett telerakni a topikot vonatokkal, hogy lássék, milyen az, amikor destruktívak vagyunk. És akkor még nem is én vagyok az igazán fanatikus.

Előzmény: S.M.I.L.E (108)
S.M.I.L.E Creative Commons License 2003.03.03 0 0 108
Ez nem semmi, mindig felbukkan valaki, aki hisztizik emiatt?????

Playboynak ugyanúgy joga van értetlenkedni a vasúton, mint Nektek szeretni! Viseljétek már el egymást!

S.M.I.L.E

Előzmény: V63_1668 (107)
V63_1668 Creative Commons License 2003.03.02 0 0 107
mi az úristen van már itt?csak ma találtam meg ezt a szart,most néztem mi volt itt.Úgy látom kihalt szerencsére.playboy,te minek basztatod,aki vasútmániás?Bajodra van?

a vasútbarátoknak meg azért nem kellett volna telenyomni vasúti fotókkal a topicot,ez értelmetlen.

Mindennek playboy az oka,aki ugyan élt a lehetőséggel,megkérdezte mit lehet annyira rulezolni a vasúton,a válaszolás helyett zagyvaságokat mondott.namindegy,ugyse olvassa el senki,de azért ideírtam.

V63_001

playboy2000 Creative Commons License 2003.02.21 0 0 106
OFF megkaptad az emailemet? ON
Előzmény: tucatnev (105)
tucatnev Creative Commons License 2003.02.20 0 0 105
jaj, be gyönge, ja be szép!
Előzmény: Törölt nick (87)
minutus Creative Commons License 2003.02.18 0 0 104
OFF: Elnézést, csak egy fordítósite-ot akarok kipróbálni. Oda és vissza lett fordítva egy hozzászólás:

Angol:Én őszintén mond azzal tudod egyetérteni , amit lenni kéne villámcsapás ez a fórumok ( már ha Anna lehet neveznek ), és tőkehal elsüllyed távoli szépen. Vagy a topicnyitó társalog itt a másik 3 nevében. Tizenegy szégyenletes mind az összes téma arra amit a index legyen pláne amit egyenletes felszínek is legyen. Nem szól semmi. Egyenletes még törölni is lehet , nem hiányozni senki. Még azok egyik sem akik nem szereti ezt a vonatomon.

Német:én őszintébb jelentést téve ezzel tudok egyetértés , hogy be kéne zárni ez a fórumot ( már ennyi Anna elnyír hívni és hadd mélyítve úz szép. vagy a topicnyitó beszélget itt a másik nevével. előre elrendelve méltatlan az egész topic addig hogy az indexek legyek pláne hogy még a felületek is legyek. nem cseng semmi. még még töröl is elnyír , nem hiányozni semminek. még azoknak nem akik nem szeret a vonatok.

Bocs.
ON

Előzmény: Iparvagány (96)
osfan Creative Commons License 2003.02.18 0 0 103
100, bázze'! Száz. Én írtam be a századik hozzászólást. Most büszke vagyok magamra... Meg az a paraszt is, aki kitalálta a topikot.
osfan Creative Commons License 2003.02.18 0 0 102
99
osfan Creative Commons License 2003.02.18 0 0 101
"Zavard el a másik Bendeguzt!!!"
:DDDD
tapsifiu Creative Commons License 2003.02.18 0 0 100
Helló Playboy2002 :))

Qrva jó ez az egész káosz, ami itt megy! Izgalmasabb minden valóság-shownál, minden mozdonynál. :)) Valszeg van valami vaj, playboyom, a füled mögött (s elég sok elférhet :))), de tényleg furák a moderátorok. Például pleboyt és haragszot egyből letiltották, de a párral alatta lévő igen durva 53. szólás még mindig ott tátong. Hogy lehet ez? Kíváncsi vagyok a folytatásra. Jó éjt!
tapsifiu

telitok Creative Commons License 2003.02.18 0 0 99
A legdurvább az, hogy maga playboy2002 se érti miért tiltották le, s nem is kap rá választ, legalább is ez derül ki a #30086 hozzászólásból. Nincs valakinek moderator ismerőse? Jó lenne megtudni mi is történt. Ideje tiszta vizet önteni a pohárba.

Ha visszajönne Ő, hipp-hopp gatyába lehetne rázni ezt a topikot, s talán még érdemi vita is kialakulhatna...

Csak nehogy valami ostobaságot csináljon!

S.M.I.L.E Creative Commons License 2003.02.17 0 0 97
Üdv!

Csak olvasgatok itt (és reszelgetem a körmömet :)))), és én már több dolgot nem értek. :
1. Tényleg, miért ne nyithatna ez a Pléhboy akármilyen témájú topicot (nem ô lenne az elsô...)?
2. Miért kell idejönni hisztériázni azoknak, akik (szigorúan idézôjelben) "ellen" született ez a topic?
3. Miért kell EZÉRT letiltani vkinet a nickjét (ha nem ezért, akkor bocs)?
4. Belenéztem az inkriminált topicba, és anélkül, hogy mellette, vagy ellene szólnék, bemásolom ide, azt hiszem, magyarázatot ad Pléhboy értetlenségére és a T. Vasútmániásokat foglalkoztató dolgokra - sôt, e két dolog különbözôségébôl fakadva erre a cirkuszra is, ami ebbe a topicban zajlik:

"HáBé válasz erre | adatok | e-mail     2003-02-17 22:31:41   (69431)
ui: a 2-es uzsgyi már közlekedik, 2003.02.11-én vették állományba az M44-434-el egy időben.

A 63-41-002 jelenleg külön fordája még nincs, ma a szokásos 2019-2034-2023-2018-2021-2048 -as fordát járta.
[előzmény : (69430) HáBé, 2003.02.17 22:28]"

Üdv:

S.M.I.L.E

Iparvagány Creative Commons License 2003.02.17 0 0 96
Én őszintén megmondva azzal tudok egyetérteni, hogy be kéne zárni ezt a fórumot (már amennyiben annak lehet nevezni), és hadd süllyedjen el szépen.
Vagy a topicnyitó társalogjon itt a másik 3 nevével...

Eleve méltatlan az egész topic arra hogy az indexen legyen, pláne hogy még a felszínen is legyen. Nem szól semmiről. Akár még törölni is lehetne, nem hiányozna senkinek. Még azoknak se akik nem szeretik a vonatokat.

Előzmény: gyurmosz (95)
gyurmosz Creative Commons License 2003.02.17 0 0 95
Valóban eldurvult kissé ez a fórum. Mondom ezt én, aki benyomta az első vonatos képet...
De akkoris így van, sajnos.
Előzmény: psmith (94)
psmith Creative Commons License 2003.02.17 0 0 94
Nem nagyon értem, miért tiltották le pléboj nickjét. Talán mert nyitott egy értelmetlen topikot? Na ne már, az (értelmetlen topic) van ezen kívül is, hogy ne menjünk messze pl a vonatbuzulás. :))) Azt se igazán értem miért támad neki mindenki. Nem kezdte el szétoffolni a vonatbuzulás topicot (ellentétben a vonatbuzulókkal), nem kezdte el őket szidni, egyszerűen csak megkérdezte, mi a fenét lehet 60 000 hozzászólást csinálni vonatokról. Erre telerakják marha nagy vonatokkal a topicot mire ő megjegyzi, hogy ettől hánynia kell. Mégis mit vártatok a topic nyitás után? Meglát egy vonatot aztán rögtön istenként fogja őket tisztelni?
Pléboj nem azzal kezdte, hüje minden vonatos, hanem nem érti miért pont ez az értelmetlen téma ér el ennyi hozzászólást, és mondjuk miért nem a Kedvenc varrógépeim, különösen a Singer.
Mindenesetre nekem, végigolvasva a topicot a vonatbuzulók stílusa kevésbé tetszett, mint plébojé. :(
osfan Creative Commons License 2003.02.17 0 0 93
FÁJ már A FASZOM ettől a topiktól... Mi lenne, ha nem írnánk többet? Lassan meglesz a "törzsközönség" is, hadd beszéljen egymássalEl tudom képzelni különben, milyen lehet errefelé egy topik-buli... :DDDD
lbence Creative Commons License 2003.02.17 0 0 92
playboy, képes voltál regisztrálni ezért + egy nevet?
Előzmény: telitok (91)
telitok Creative Commons License 2003.02.17 0 0 91
OFF

Nem akarok vészmadár lenni, de nagyon rossz úton haladunk, ha ez így megy tovább, az egész fórum megdölhet. S egyetlen dolog amit tehetünk, hogy imádkozunk: playboy2002 gyere MÁR!

dr. Agy Creative Commons License 2003.02.17 0 0 90
Hát, ha jó sokat gyalogolok, és elfáradok, akkor nekem fáj a lábam. Csak így, egyes számban. Nem érzem azt, hogy ez a testrész miért térne el bármelyik másik páros testrésztől e tekintetben.
Na meg azt hogy gondoltad, hogy a kéz nem finnugor szó?
Előzmény: tucatnev (79)
magoslajos Creative Commons License 2003.02.17 0 0 89
PLayboy, jól megy a topicod, csak így tovább :)
Előzmény: playboy2002 (60)
tupoljev Creative Commons License 2003.02.17 0 0 88
Szép járgány. :-)
Előzmény: Törölt nick (87)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.17 0 0 87
Nem, ez a német tesztpályán. Egyébként Pekingben nincs is, csak Shanghai-ban. Íme egy gyönyörűség onnan:

Előzmény: tucatnev (65)
Iparvagány Creative Commons License 2003.02.17 0 0 86
Egyébként te szereptévesztésben vagy drágaságom!
A topicgazda nem egyenlő a moderátorral! A topicgazda nem rugdos ki senkit! Otthon a kisszobádból vagy a rácsos ágyadból azt rúgsz ki akit akarsz, de ez itt nem megy!
Te mint topicgazda ahelyett hogy a témában folyó beszélgetést követnéd nyomon, ahelyett te vagy a témaromboló.
Mi próbáltunk normálisan közelíteni a témához, semmi eredménye nem lett. Lassan eltelt 100 hozzászólás, de te még mindig ott vagy leragadva, hogy: "Mindenki hülye csak én vagyok helikopter."

Kérd meg egy óvodában a kissrácokat hogy tegye fel a kezét aki szereti a vonatokat! Fent lesz az összes kéz! Itt kezdődik az egész!
Te viszont eddig csak három másodnicket tudtál termelni támogatóként, nem ég egy cseppet az arcod? :)

Előzmény: telitok (84)
Iparvagány Creative Commons License 2003.02.17 0 0 85
Öreg, nem vagy te egy cseppet skizofrén? :o)
Gyere be a másik két neveddel is, hadd legyetek még páran...:)

"semmi baja a vonatmániásokkal"

Nem úgy vettük észre :)

"nem szeretné ha ide irkálnának"

Akkor csinálj magadnak otthon egy faliújságot a szobádban, oda biztos nem fogunk írkálni.
Te is kinyilváníthattad a véleményedet, nekünk is jogunk van hozzá. Mi kulturáltan tudunk beszélgetni, te csak értelmetlen hülyeségeket írkálsz össze-vissza, mint akinek nincs ki a négy kereke.
Egyelőre te vagy kisebbségben, még így a 4 neveddel is :o) Még a moderátornak is két névvel írtál... :o)

Előzmény: telitok (84)
telitok Creative Commons License 2003.02.17 0 0 84
Nem veszitek észre, hogy playboy2002-nek semmi baja a vonatmániásokkal, csak egyszerűen nem szeretné ha ide irkálnának? S szerintem nagyon is érthető okokból. De különben ő a topikgazda, joga van hozzá, nem?

Szerintem, playboy2002, minden alapod megvan rá, hogy kidobáld őket. Gyere már! Csak tudnám, miért tiltottak le pont Téged?

tupoljev Creative Commons License 2003.02.17 0 0 80
Fáj a fülem. szerintem
Előzmény: tucatnev (79)
tucatnev Creative Commons License 2003.02.17 0 0 79
Come again...

Ha két lábad fáj, akkor fájnak a lábaid, ha két kezed fáj, akkor fáj a kezed. A füllel, megmondva az őszintét, nem tom' mi a helyzet...

Előzmény: tucatnev (78)
tucatnev Creative Commons License 2003.02.17 0 0 78
Ha két lábad fáj, akkor fájank a lábad, ha ké tkezed fáj, akkor fáj a kezed. A füllel, megmondva az őszintét, nem tom' mi a helyzet...
Előzmény: dr. Agy (77)
dr. Agy Creative Commons License 2003.02.16 0 0 77
Nagyon tetszik ez a topik, kár hogy nem én találtam ki!

tucatnev, hogy is van ez:
"azokat a szavakat nem kell egyeztetni, aminek nincs finnugor eredete. Pl. Fáj a kezem, a szemem, a fülem; ám fájnak a lábaim. "
Na most, én úgy emlékszem, a kéz finnugor eredetű.
Aztán lehet, hogy hülye vagyok, de szerintem simán jó az, hogy fáj a lábam, így egyes számban is. Főleg, ha csak az egyik fáj!
De a fordítottja sem tűnik rossznak: fájnak a füleim. Igaz, talán én is egyes számban mondanám, de azért lehet olyan szituáció amiben a többesszám kifejezőbb.

Előzmény: tucatnev (73)
Iparvagány Creative Commons License 2003.02.16 0 0 76
Addig gondolkodott rajta, hogy van-e erkölcsi alapja a kimoderálásunkra, amíg végül őt moderálták ki.
Remélem ha visszatér, mesél majd nekünk arról, hogy mit csinált a száműzetése alatt.

De ha már itt vagyok, megkérdezhetem hogy mi újság mostanában a BZ-kkel? Sajnos nincs időm átolvasni a vasutas topicot, megköszönném, ha valaki pár szóban összefoglalná.
Úgy látom, egyre több áll forgalomba.

Előzmény: monocoque (75)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!