Keresés

Részletes keresés

judit56 Creative Commons License 2012.10.06 0 0 454

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9213519

 

irj ebbe  a topicba és valaki biztosan fog neked foglalni.

Előzmény: birkanen1 (453)
birkanen1 Creative Commons License 2012.10.05 0 0 453

Szia! Ezek szerint Te tudod hogyan lehet az illetéket kikerülni? Tudnál valami tájékoztatást adni erről? Nagyon köszönöm, ha válaszolsz! Üdv.

Előzmény: judit56 (420)
fandika Creative Commons License 2012.10.04 0 0 452

:-) ez azt jelenti, hogy csak honapok mulva lesznek jegyek?

Nem surun foglalok fapados jegyet, ezert nem tudom mikor olcsobb, rogton amikor kozzeteszik, vagy kesobb is akar utazas elott 2 hettel meg talalhatok jo aron jegyet...

Előzmény: gambl-R (451)
gambl-R Creative Commons License 2012.10.03 0 0 451

Nagyon ráérsz még áprilisra foglalni!

Előzmény: fandika (450)
fandika Creative Commons License 2012.10.03 0 0 450

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy mikor lesznek elerhetok az aprilisi datumok?

Koszi

TheBigDaniel Creative Commons License 2012.09.30 0 0 449

Jaa hogy ezek perszepersze :)

Előzmény: gambl-R (448)
gambl-R Creative Commons License 2012.09.30 0 0 448

UK, Íro., Németo., Olaszo., Spanyolo.-i kiindulású járatokat.

Előzmény: TheBigDaniel (447)
TheBigDaniel Creative Commons License 2012.09.30 0 0 447

Eddig is SEPA-val csináltam szóval ez nem gond, azt hiszem akkor erre emlékeztem. A tiltólista alatt mit értesz?

Előzmény: gambl-R (446)
gambl-R Creative Commons License 2012.09.30 0 0 446

Továbbra is elfogadott, de csak a "tiltólistán" kivüli járatoknál.

Valamint, annyi még a változás, hogy most már csak banki átutalással lehet feltölteni, bankkártyával nem.

Előzmény: TheBigDaniel (445)
TheBigDaniel Creative Commons License 2012.09.30 0 0 445

Hali!

Kérdésem az lenne hogy wirecard továbbra is elfogadott mint pp mc ugye? Nyár óta nem foglalkoztam vele és mintha hallottam volna hogy problémák voltak vele, de most utalnék rá és előőte gondoltam megkérdezem just for sure.

Kösz előre is :)

mr. apricot Creative Commons License 2012.09.28 0 0 444

Köszi, a Firefox hibája volt. A "Köszönöm, nem"-re visszadobott a folyamat elejére, de Chrome alatt rendesen műlödik.

Előzmény: vipcsi (440)
ivk Creative Commons License 2012.09.27 0 0 443

halas koszonet!

Előzmény: áim (442)
áim Creative Commons License 2012.09.27 0 0 442

Katt :)

Előzmény: ivk (441)
ivk Creative Commons License 2012.09.27 0 0 441

Sziasztok! Budapestrol szeretnek Ryanair jegyet foglalni. Van meg lehetoseg a bankkartyadij elkerulesere? (Bocsanat, elvesztettem mar a fonalat hogy hol lehet meg elkerulni es hol nem.)

Elore is koszonom a segitseget!

vipcsi Creative Commons License 2012.09.27 0 0 440

Tuti továbbenged anélkül is,alul van olyasmi,hogy tovább,vagy nem kérem stb. Ilyenért még soha nem fizettem, "néhány" utam volt már velük.

Előzmény: mr. apricot (439)
mr. apricot Creative Commons License 2012.09.27 0 0 439

Sziasztok

 

Most próbálok online becsekkolni a Ryanair-nél és sehogy nem enged tovább a helyfoglalásnál addig, amíg rá nem kattintok valamelyik ülőhelyre - 10 fontért.. (irányonként).

 

Ezt mindenkire ráverik, vagy csak én vagyok béna? Ki lehet ezt valahogy kerülni?

Kikomiko Creative Commons License 2012.09.26 0 0 438

Köszi a választ, felhívtam őket, tényleg nem fontos, de azért a hölgy kijavította Nekem és újra küldte a foglalós mailt.

Előzmény: áim (437)
áim Creative Commons License 2012.09.26 0 0 437

A kutyát nem fogja érdekelni :)

 

De ha nagyon frusztrál a helyzet, akkor az ügyfélszolgálatot hívd fel telefonon, és kijavítják.

Előzmény: Kikomiko (436)
Kikomiko Creative Commons License 2012.09.26 0 0 436

Sziasztok!

 

Tegnap foglaltam repjegyet a Ryanair-nél és a férjem második keresztnevét elfelejtettem beírni. Az útlevélben és a személyiében is szerepel a második keresztneve. Szerintetek ez nagy gond a csekkolásnál, vagy nem nézik szigorúan? Nem szeretném kiperkálni a név módosítási díjjat:S

Előre is köszi a válaszokat!

 

gambl-R Creative Commons License 2012.09.23 0 0 435

Irányonként annyi.

Előzmény: tomzolka (434)
tomzolka Creative Commons License 2012.09.23 0 0 434

A kérdésem az lenne, hogy ha a jegyem már meg van és utólag akarok poggyászt foglalni online, akkor 1 irányba szól a poggyász feladása vagy oda-vissza kerül 25 euroba a 15kg-os?

Csak azért kérdem, mert visszafele hozni kellene egy bőröndöt, de ha oda-vissza értendő,akkor kifele is tudunk vinni pár cuccot.

kartonb Creative Commons License 2012.09.23 0 0 433

Szia!

 

Az easy nagyobb kézi poggyászt engedélyez.Ha előtte más légitársaság keretébe tették,na ott a kib szás.

Mindegyiknél ragaszkodni kell a saját cégeshez,kivétel ahol tudod hogy egyforma,pl. a wizz és a Ry.

Csak ott is figyelni kell,mert bár azonos méret,de az egyik fektetve kéri a másik állítva.

S itt van a bukta a kerekek miatt,mert állítva nem veszik észre hogy nagyobb 1-3 cm-el,de fektetve már nem megy bele és lehet fizetni.

Előzmény: finchley (427)
geodo1 Creative Commons License 2012.09.21 0 0 432
tényleg nem és nem is fogok. hiszen mindig az adott légitársaságnál megengedett méretű kézipoggyásszal utazom, egyetlen centivel sem nagyobbal.

ez ilyen egyszerű. :)
Előzmény: finchley (431)
finchley Creative Commons License 2012.09.21 0 0 431

Senki nem beszélt a megengedettől eltérő méretű ketrecekről Egyik légitársaság nagyobb kézipoggyászt engedélyez a másik kicsivel kisebbet.

A ketrec amibe mérik a bőröndöt meg nem a megengedett csomag méret szerinti hanem egiyk légitársaság esetén kissebb. Ez ilyen egyszerű. Ilyen minimális különbségű ketrecet hiába fényképezel le a fotó nem fogja visszaadni a különbséget. Bár lehet hogy neked csoda szemed van és te képen keresztül is látod a pár centi különbséget. irigyellek hogy ilyen csoda szemed van.

De ezt nem kell ennyire túl spilázni. Örülj neki hogy te még nem akadtál fenn.

Előzmény: geodo1 (430)
geodo1 Creative Commons License 2012.09.20 0 0 430

akkor majd lécci fotózd már le a megengedett-től eltérő méretű ketreceket... mindannyiunkat nagyon érdekelne.

 

de kizárt, h tudsz majd ilyet mutatni, ugyanis ilyen nincs.

Előzmény: finchley (429)
finchley Creative Commons License 2012.09.20 0 0 429

Ez nem hit vagy nem hit kérdése én láttam hogy trükköznek.

Egyébként az, hogy sokan nem akadtak fenn azok közül akik ennyire kicentizik és a megengedett vagy ahhoz nagyon közeli nagyságú táskával utaznak az csak szerencse kérdése, ami késik nem múlik. Természetesen nem kívánom nekik. Én sem akadtam még fenn de az azért volt mert jóval az összes társaság által megengedett méret alatti a táskám amivel utazom.

Nem olyan kevés pénz amit így beszednek. Ha csak azt vesszük hogy minden desztináción minden második induló járatukról csak 1 utassal fizettetik meg a plussz díjat. akkor az ilyen euros összegek mellett nem olyan kevés. És én nagyon szolídan számoltam. Amíg nem vesztenek rajta és nem bírságolják meg őket addig meg úgyis folytatják.

Előzmény: áim (428)
áim Creative Commons License 2012.09.16 0 0 428

A biztonsági ellenőrzés előtt több keret is van, keresse meg mindenki a sajátját. Ahány légitársaság annyiféle engedélyezett méret, tehát attól, hogy belefér az Easy keretébe, még nem törvényszerű, hogy a Ryan-nek, Wizz-nek megfelel majd.

 

 

Hidd el nem trükköznek a keret vagy a doboz méretével. Sok-sok ember utazik úgy, hogy maximálisan kihasználja az engedélyezett méretet, akár centit is visz magával, érdekes módon őket soha nem nem éri semmi ilyen sérelem.

 

A légitársaság sem hülye, nem fogja magára szabadítani néhány feladott plusz csomag kedvéért a fogyasztóvédelmi hatóságokat (pláne azokban az országokban, ahol ezt komolyabban veszik)

 

 

Előzmény: finchley (427)
finchley Creative Commons License 2012.09.16 0 0 427

Tényleg nem egyformák a keretek és vissza is élnek vele.  Esyjetnél is láttam már hogy Wizzair-es keretbe mérik bele  a kapunál a bőröndöt. Ráadásul Bp-en mielőtt átmész a biztonsági ellenőrzésen van egy keret ami nagyobb (valószínűsítem easyjet-es) a kapunál meg már másik keret van , egy kisebb. Bár nem csodálkoznék azon sem hogy ha valaki lemérné a kisebb keretet mondjuk a wizzair-est és kiderülne, hogy 2-3cm vel itt ott kisebb mint azt a honlapjukon hírdetik.

 

Előzmény: kartonb (426)
kartonb Creative Commons License 2012.09.15 0 0 426

Szia!

 

Szerintem nem voltál figyelmes a szabályok elolvasásakor.Nagyon egyértelmüen leírják mekkora méret a megengedett,beleértve a kerekeket és foggantyúkat is,szóval mindent.!!!!

 

Éppen két napja láttam,hogy előttem fizettek majd 60 eurot,mert kb 3 cm nem fért bele a keretbe a kerekek miatt.

Persze volt nagy ordítozás,de a tény az tény .Nem fért bele.

 

Soha nem fogom megérteni,hogy miértvan felháborodás előre közölt feltételek esetén.

S a keret az mindenütt egyforma!

 

Ja,szoktak az utasok trükközni,hogy a fekvőbe állítva teszik be,vagy fordítva , de ilyenkor rájuk szólnak.

Wizzair: fekvő keret

Ryanair: álló keret

 

S ennek megfelelően kell belerakni.

Te elsőre beleestél,van aki csak sokadjára és addig megússza.

Előzmény: Auldy (421)
tomzolka Creative Commons License 2012.09.03 0 0 425

Sziasztok!

Aki szokott Ryanair-es jegyek vásárlásában segíteni másoknak, van Moneybookers kártyájuk, kérem írjanak nekem emailt,mert ma este foglalnom kell két jegyet,de nincs kedvem kifizetni a foglalási díjat.

Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!