Keresés

Részletes keresés

Nerdy Creative Commons License 2003.04.06 0 0 59
majdnem :-)))
Előzmény: sneci (58)
sneci Creative Commons License 2003.04.06 0 0 58
Először nálad kerestem, mert úgy emlékeztem Te nyitottad.:))
Előzmény: Nerdy (57)
Nerdy Creative Commons License 2003.04.06 0 0 57
:-)))))
Előzmény: sneci (56)
sneci Creative Commons License 2003.04.06 0 0 56
dede!:)))
Előzmény: Nerdy (54)
sneci Creative Commons License 2003.04.06 0 0 55
Mindenkire, akivel virtuálisan napi kapcsolatban vagyok!:))
Ezért szoktam néha elmenni egy egy talira is!:))
Előzmény: Kardszárnyú (52)
Nerdy Creative Commons License 2003.04.06 0 0 54
nono!!!
akkor ne is kapjon belőle, mert nem érdemli meg ! :-(((((((
Előzmény: sneci (53)
sneci Creative Commons License 2003.04.06 0 0 53
Nerdydrága!(ja, ez nem a szani...na mindegy)
Tudom, hogy ismeri, különben nem ajénlotta volna a topic elején!:)))))
Előzmény: Nerdy (51)
Kardszárnyú Creative Commons License 2003.04.06 0 0 52
Nem áldozat, örülök, hogy eszedbe jutottam, és hogy kiváncsi vagy rám.:)))
Előzmény: sneci (50)
Nerdy Creative Commons License 2003.04.06 0 0 51
én ismerem ám őket !!!!!

szuperek mindketten,

és a figyelmedbe ajánlom a barackotrüffeljüket!!!! az valami csoda!!!

és kéretik lefényképezni, hogy ellenőrizni tudjam, hogy olyan-e, mint amikor én ettem :-))))

Előzmény: sneci (50)
sneci Creative Commons License 2003.04.06 0 0 50
én köszönöm, hogy esetleg áldozol rám az idődből!:))
Előzmény: Kardszárnyú (49)
Kardszárnyú Creative Commons License 2003.04.06 0 0 49
Megkaptam köszi.:)))
Előzmény: sneci (48)
sneci Creative Commons License 2003.04.06 0 0 48
Majd megvakarom a hátadat..:)))
Majd válaszként megy az enyém!:))
Előzmény: Kardszárnyú (47)
Kardszárnyú Creative Commons License 2003.04.06 0 0 47
Persze, hogy nem ellenzem, sőőt örülök.:)))))
Mindjárt megy a mobilszámom.:))))
Előzmény: sneci (46)
sneci Creative Commons License 2003.04.06 0 0 46
Azért mennék, hogy megismerkedjek veled(ha nem ellenzed).
Ezért kerestem utána a topicnak, mert rémlett, hogy Széplakon van.
Egyelőre nem tudom mikor, mert még nem ismerem a programot.
De ha gondolod, küldj egy mobilt, ha van.
Előzmény: Kardszárnyú (45)
Kardszárnyú Creative Commons License 2003.04.06 0 0 45
De ha megmondod, hogy mikor jössz, addigra odamegyünk!
Igenis tessék megkeresni, ha már erre jársz!!!!!!!!
Előzmény: sneci (43)
sneci Creative Commons License 2003.04.06 0 0 44
Tényleg nem leszel bent?
Előzmény: Kardszárnyú (42)
sneci Creative Commons License 2003.04.06 0 0 43
Gondoltam, hogy lesz valami csalafintaság a dologban....:)
Akkor nem is keresem meg.
Előzmény: Kardszárnyú (42)
Kardszárnyú Creative Commons License 2003.04.06 0 0 42
juj.:(
Csak csütörtökön nem dolgozok, de a cuki nyitva lesz.:)
Előzmény: sneci (41)
sneci Creative Commons License 2003.04.06 0 0 41
Az.
Legalábbis így hívják az ilyen mittomén milyen fejlesztő előadásokat!:))
Előzmény: Kardszárnyú (40)
Kardszárnyú Creative Commons License 2003.04.06 0 0 40
Tréning? Na jó nem kíváncsiskodom annyit.:)))))
Előzmény: sneci (39)
sneci Creative Commons License 2003.04.06 0 0 39
Lesz egy kétnapos tréning.
Előzmény: Kardszárnyú (38)
Kardszárnyú Creative Commons License 2003.04.06 0 0 38
Tényleg? Mit csinálsz erre felénk????
Előzmény: sneci (35)
Kardszárnyú Creative Commons License 2003.04.06 0 0 37
Neeeeeeem iiiiiiiiiiis.:))))
Előzmény: Nerdy (34)
sneci Creative Commons License 2003.04.06 0 0 36
Nálad az a dátum szerepel?:))
Előzmény: Nerdy (34)
sneci Creative Commons License 2003.04.06 0 0 35
Húha, csak nem megijesztettelek?
Két napot leszek Széplakon a Tihany utcában.
Előzmény: Kardszárnyú (33)
Nerdy Creative Commons License 2003.04.06 0 0 34
vigyázz, ezt még 2002-ben írta :-))))))))
Előzmény: Kardszárnyú (33)
Kardszárnyú Creative Commons License 2003.04.06 0 0 33
Csütörtökön felénk fog járni??????
Mikor?
Előzmény: sneci (32)
sneci Creative Commons License 2003.04.06 0 0 32
Na, ha nem felejtem el (és lesz rá időm) csütörtökön megszemlélem!:)
Előzmény: Nerdy (0)
Nerdy Creative Commons License 2002.11.08 0 0 31
oké, rendben :-))))))))))))))
Előzmény: Kardszárnyú (30)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.11.07 0 0 30
A fizetséget, meg majd megbeszéljük.:)))))
Előzmény: Nerdy (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!