Keresés

Részletes keresés

Heesh Creative Commons License 2007.09.18 0 0 237
Hali!
Én nem igazán értek a Messengerhez. Egy kérdésem volna: jött egy "felkérésem", hogy osszam meg munkahelyi meg személyes kapcsolattartási adataimat. Az egyik patner küldte. Namármost, engem az érdekel, hogy ő csak úgy rákattintgatott erre-arra, hogy van e valami adatom megadva és a rendszer automatikusan küldte a felkérést, vagy pedig ő direkt küldte el ezt a felkérést. Próbáltam szimulálni másik partnerrel, mármint hogy én próbáltam adatokat megnézni, de nem jutottam semmire, ilyen menüt, hogy szeretném megkapni a kapcsolattartási adatait stb nem találtam. Csak olyan ablak jött elő, amiben én szerkeszthetem a partnert. Tehát amit én töltök ki.
ashen Creative Commons License 2007.09.17 0 0 236
Köszi, de nem jön be semmi. :(
Előzmény: harcsy (233)
Szabi87 Creative Commons License 2007.09.15 0 0 235

Sziasztok!

 

Abszolút kezdő vagyok az MSN-ezésben,és segítségre lenne szükségem.

Amikor létrejön a fiók akkor nem tud semmit csinálni, se üzenetet küldeni se partnert keresni mindig azt írja hogy próbáljam később de később se jó :(((

Tűzfal gond nem lehet,mert nincs. Mi lehet a gond?köszi

Ferenc(hurrikán) Creative Commons License 2007.09.15 0 0 234
Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy a munkahelyen nem lehet programot telepíteni a gépre, s ezért eddig úgy használtam az msn-t, hogy az otthon feltelepített 7.5 -öt egyszerűen kiírtam a Program filesből egy cd-re, itt meg felmásoltam csak a gépre és ment is az msn, de ez a szisztéme 8.0 nál nem működik!:(( 7.5-öt pedig 2napja nem birom használni, nem enged belépni, azt írja azért mert régi verziót használok. A kérdésem az lenne, hogy tudom a live msn-t használni telepítés nélkül, úgy mint a 7.5 öt eddig?
harcsy Creative Commons License 2007.09.14 0 0 233
http://www.msnclub.hu/index.php?site=80&pr=18
Előzmény: ashen (230)
DeeDee83 Creative Commons License 2007.09.14 0 0 232

Köszi! :)

 

 

Közben már ott tartok, hogy tegnap ultimátumot adott az MSN... vagy felteszem a legújabb verziót, vagy nem jelentkezhetek be... Kénytelen voltam feltenni...

Nagyon gyűlölöm a Live Messenger-t... A megjelenítendő képeimet nem tudom nagyobbá tenni, és pár percenként a Live Plus vmi error-üzit küldözget, hogy incorrect username or password... Nem tudom ez mire vonatkozik, már az e-mail-ellenőrző mellől is kiszedtem a pipát, eltávolítottam az e-mail-címet, viszont továbbra is kötelez ellenőrzési időköz megadására 3 és 120 perc között. ehhh...

És akkor még nem panaszkodtam a tárhelyes újításra, meg a képfeltöltési korlátozásra...

Nem tudom, hogy ez mire jó a cégnek, de a hülye újításokkal csak egyre rosszabb lesz. :S

Előzmény: Snuffles (212)
ashen Creative Commons License 2007.09.14 0 0 231
későgg = később :)))
ashen Creative Commons License 2007.09.14 0 0 230

Sziasztok!

 

Van lehetőség arra, hogy a meglévő, már beszerzett hangulatjeleket lementse az ember az MSN-jéből valamilyen formátumba, amit aztán későgg - újabb rendszertelepítés után pl. - vissza is tud tölteni?

 

Előre is köszi a választ.

 

Ashen

giornalista Creative Commons License 2007.09.14 0 0 229

Sziasztok

 

Letöltöttem ezt a remek 8.1-es verziót (mivel kötelezett rá a program...), és most elveszett egyrészt minden emoticonom (bár ezek pótolhatók, ugye), a nagyobb gond viszont az, hogy képformátumokat nem ismer fel az MSN.

 

Ikonékpnél JPG képet állítanék be, de a "választott fájl nem érvényes képfájl" felkiáltással nem engedélyezi kirakni. valakinek ötlet, tapasztalat?

 

köszi

locsemege Creative Commons License 2007.08.17 0 0 228
A hangszóródat halkísd le, miközben a mikrofon érzékenysége nagy maradjon. Persze, így lehet, hogy Te nem hallod majd őt. Ebben az esetben használj fülhallgatót a hangszóró helyett. Így Te hallani fogod, a mikrofon viszont nem az ő beszélgetését.

Én természetesen fülhallgatóval skype-olok. (Ebből a szempontból mindegy, hogy MSN vagy Skype.)
Előzmény: mattil (227)
mattil Creative Commons License 2007.08.17 0 0 227
Azt hittem sokáig, hogy a barátnőm mikrofonja rossz, aztán este rá kellett jönnöm, hogy nálam van a hiba. A szóbeli beszélgetésekhez vettem a barátnőmnek egy uj mikrofont. Kipróbáltuk és szépen működött. Aztán hazajöttem és akikor elkezdtünk beszélgetni akkor gerjedés sípolás minden. Barátnőm mondta, hogy több partnerével is beszélt és senkinél nincs gond csak nálam.
A lényeg, hogy nekem egy Logitech webkamerában van a mikrofonom a monitor tetején, a monitor két oldalán pedig a hangszórók.  Ha a mikrofont letiltom vagy lehalkítom, akkor tökéletesen hallom a partnert...viszont akkor ő nem hall enegem. Ha felemelem a mikrofon hangerejét akkor viszont én nem hallom őt mert teljesen elfedi a sípolás. A kamerát hiába teszem el jó messzire, a sípolás akkor is fennál :(
DanchY Creative Commons License 2007.08.14 0 0 226

Hello

Légyszives segítsetek!
Az MSN emet valami megfertőzte és időközönként ilyen linkeket küldözget az elérhető módu partnereimnek...
Ha valaki tudja, hogy lehet ezt leállítani az legyenszives szóljon!
Előre is köszi

 

Diamond500 Creative Commons License 2007.08.09 0 0 225
Eszközök-Beállítások-Üzetek-hangulatjelek megjelenítése.. pipa ki ( ha erre gondoltál)
Előzmény: Ladila (224)
Ladila Creative Commons License 2007.08.09 0 0 224
Nem tudja valaki hogy lehet kikapcsolni ezeket a hülye ikonokat, amiket kapok, mert olvashatatlan tőlük a beszélgetés
Gonzalo Creative Commons License 2007.06.30 0 0 223

Innen le lehet tölteni egy "hordozható" változatot, amit pl. fel tudsz tenni egy pendrive-re.

 

http://www.mundofisher.com/prod/downloads/Msn_portable_live_8.exe


 

szilva Creative Commons License 2007.06.08 0 0 222
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=E1FCDFBD-BDB1-44E9-B6EE-BF0EC49F393A&displaylang=hu

Próbáld meg innen, ez a 7-es telepítője, azt írja magáról, hogy w2k-ra is felmegy. Úgy emlékszem, a 7-es utáni verziók már minimum XP-t igényelnek.
Előzmény: Mitya Ivanov (218)
KovyZoly Creative Commons License 2007.06.08 0 0 221
ja és tök véletlenszerűen gondol egyet és elérhetőből kapcsolódás elrejtése módba vált
Előzmény: KovyZoly (220)
KovyZoly Creative Commons License 2007.06.08 0 0 220
hello

lenne egy kis problémám a windows live messengerrel
mégpedig az, hogy állandóan kapcsolódás elrejtése az állapotom induláskor, még akkor is, ha leállítva elérhető állapotban lett
ARIBOY Creative Commons License 2007.06.04 0 0 219
Sziasztok!

Napok óta nem tudom megnyitni az MSN Messengert.
A 8-as verzió van fent,majd azt leszedtem feltettem az 5-öst, azt se tudtam megnyitni, de a 4.6-ost se.
Spywer irtó van a gépemen,tehát elvileg nem lehet virusos az MSN,nem?
Mitől lehet,még ez?
Üdv!
Várom válaszotokat!
Mitya Ivanov Creative Commons License 2007.05.11 0 0 218
most frissítettem az NT4-es gépemet win2kra (tudom maradi vagyok) viazont nem tudok feltelepíteni egyetlen msn verziót sem 5.0-ás volt az nt alatt, arra azt irja ki hogy van újabb és tegyem fel azt. Erre letölt valamit, ami csak XP alatt fut. Találtam 7.0, 7.2-est is de azt meg már telepíteni sem engedi, hanem tölti le a legfrissebbet mit tegyek? köszönöm előre is
Bubódoctor Creative Commons License 2007.03.30 0 0 217

***Hangátvitel/Webcam***
Erről itt találsz bővebb leírást. A tűzfalban kell különböző dolgokat állítani.
http://winportal.net/support.html#support_14

 


***Letiltott fájlok fogadása/küldése***
Alapértelmezettként blokkolt fájltípusok ''megbízhatóvá'' minősítése. Ehez le kell tölteni ezt a ''reg'' fájl-t és elindítani, ezek után remélhetőleg nem lesz probléma.
http://winportal.net/extras/settings/syste...k_filetypes.reg

Bubódoctor Creative Commons License 2007.03.30 0 0 216
***MSN smiley-k lementése***
Ha win reinstall előtt vagy és nem akarod újragyűjteni a smiley-aidat, akkor az alábbi programmal lementheted a smiley-kat:
http://winportal.net/index.php?id=57
Előzmény: ashen (188)
Bubódoctor Creative Commons License 2007.03.30 0 0 215

***Le vagy-e tiltva bizonyos partnerednél ellenőrzése***
Beírod az MSN címét, utána az alul látható kódot és ha online az állapota viszont nálad úgy látszik, hogy nincs fenn, akkor letiltott...
http://www.msngeeks.com/index.php?page=blockchecker

 

Előzmény: drlazi (196)
kicsiProf Creative Commons License 2007.03.04 0 0 214

ugye nem nagyon szedi a net messenger a vírusokat?!

Bbazsa Creative Commons License 2007.02.28 0 0 213

Valami lett az msn-el. Minden inditás után törli a "plust". Hiába telepittem újra.

 

Mi lehet a gond?

Snuffles Creative Commons License 2007.02.27 0 0 212
Én nem tudok ilyen megoldást, mert az új automatikusan letörli a régit. Én úgy oldottam meg, hogy megnéztem az újat, leinstalláltam és feltettem a régit, mert a telepítője megvolt, de bárhonnan beszerezheted azt is, ha már nincs meg.
Előzmény: DeeDee83 (210)
SzVFE Creative Commons License 2007.02.21 0 0 211
Sziasztok, hogyan tudom az msn-ben megváltoztatni az e-mail címemet ami alapján fel tudnak mások venni a listájukba? Szeretném elkerülni az újraregisztrálást és hogy újból fel kelljen vennem minden partnert. Köszönöm a segítséget!
DeeDee83 Creative Commons License 2007.02.21 0 0 210

Sziasztok!

 

Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehetne megoldani azt,  hogy egy gépen az MSN 7.5 és a legújabb verziója is telepítve legyen? Per. pill. a 7.5 van. Ezt szoktam meg, ezt szeretem. Viszont állítólag van pár okosság a legújabban, amit megnéznék. Még nem jöttem rá, hogy hogyan tudnám kikerülni azt, hogy a legújabb verzió felülírja a régebbit. Erre kérnék megoldást.

Snuffles Creative Commons License 2007.02.14 0 0 209
Az msn-es vírus kb nyolc-tíz éve terjeng az interneten... Indíts el egy vírusirtót, ezt mondtam két hete is! Nem megy le másképp.
Előzmény: Bbazsa (208)
Bbazsa Creative Commons License 2007.02.02 0 0 208

Valami Szeméát virus terjed!!!!!

 

belinkel minden beszélgető ablakba egy linket csak úgy, egyre több felhasználónál van.

 

Lehet az msn szerver kapta meg a vírust?????

 

Vagy mi ez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!