Keresés

Részletes keresés

porka Creative Commons License 2004.10.06 0 0 2876

Jó ötlet, Babee és én lennénk a 2személyes rajongótábor :))  Ha engem kérdezel, én inkább a PVSK egészének indítanék topicot (irónia nélkül),nem külön Sanyinak.

Egyszer kellene írni neki valami mellhimnuszt :DD , végülis a szótárban van egy csomó szó, ami úgy kezdődik, hogy mell...

imrek013 Creative Commons License 2004.10.03 0 0 2875
Miért nem alapítotok egy topicot az indexen, mondjuk jók a melleid, Sanyi címmel? :PP Szerintem megérdemelné már, ha ennyit emlegetítek. :DDD Jobb később, mint soha. :PP
Előzmény: Babee (2874)
Babee Creative Commons License 2004.10.03 0 0 2874
Ha te tudnán én most milyen féltékeny vagyok rád.))))))
Előzmény: porka (2873)
porka Creative Commons License 2004.10.03 0 0 2873

Sziasztok!

 

Babee, tegnap megint megcsodáltam Sanyit! Gólt is dobott a drága. A legutolsó gólunknál sikerült a labdát mellbedobással a gólvonal mögé juttatnia. Na jó, nem szemétkedek, végülis valamilyen szinten nagyon jó igazolás volt - csak ne ő lenne az ucccsó a visszaúszásnál... Bár néha az is kifizetődő, ha marad valaki a kapunk közelében.

Babee Creative Commons License 2004.10.03 0 0 2872
Nem,ezt úgy hívják,hogy már előre jó kapcsolatot ápolok a jövendőbeli tanárommal:)))))))))))
Előzmény: kevlárpók (2871)
kevlárpók Creative Commons License 2004.10.03 0 0 2871

Jah, jól benyaltad magad már előre is! :PP

De ezt inkább hagyjuk, majd megoldom valahogy ügyesbe!

Előzmény: Babee (2870)
Babee Creative Commons License 2004.10.03 0 0 2870
Nahh attól félek én is,hogy te tanulni fox.De tudod megígértem tegnap a néninek,hogy erősen rád fókuszálok,hogy tanuljál:))
Előzmény: kevlárpók (2869)
kevlárpók Creative Commons License 2004.10.03 0 0 2869

:)))))))))))))

 

Okkés, írom! De akkor mikor fogok tanulni?! :))))))))) (erre inkább ne reagálj!)

 

 

Előzmény: Babee (2868)
Babee Creative Commons License 2004.10.03 0 0 2868

Némó után szabadon:

"nem megy a vonat, Szentesre nem megy a vonat. nem megy a vvóóóóónat,Szentesre nem megy a vonat:)))"

 

Csak tudnám,hogy egy VASAS-Ute meccs kellős közepén hogy szül meg ilyeneket.)))))))

 

Póki!

írd már meg a cuccost !!!

 

Babee Creative Commons License 2004.10.02 0 0 2867

ui: nem Frank(-)ó, hanem Yen-ő:)))))))))))

Előzmény: kevlárpók (2864)
Babee Creative Commons License 2004.10.02 0 0 2866

Te nem szídod a MÁV-ot,elég ha én szídom:))) Nah pont ezért nem szeretem én Szentes. Szentes ist ein ....

hozd el az UTE meccsre a cuccaimat lécci,majd viszek táskát,hogy ne a tescós szatyorral nyomuljak:)))

HAJRÁ VASAS!!!:))

Előzmény: kevlárpók (2864)
kevlárpók Creative Commons License 2004.10.02 0 0 2865
Magyar Kupa: Szentes-Eger 5:8 Az Eger a négy között!
kevlárpók Creative Commons License 2004.10.02 0 0 2864

"Holnap meg irány Szentes..."

 

Ahha... hát mégsem!:) A szándék megvolt, csak hát "valami" miatt mégsem mehettünk le...:( Reggel elvileg fél8kor találkoztunk Babeeval, elintéztünk mindent, vettünk jegyet (pedig még paráztunk is h negyed óra alatt nem érünk el a pénztárig mert bazi hosszú sor volt mindenhol...) 8:02kor felszálltunk a  vonatra, nagy nehezen találtunk két helyet, leültünk, 8:05kor kellett volna a vonatnak indulnia, de nem indult el... 8:10 még mindig semmi... 8:20 a vonat megmoccant, mentünk kemény 100 métert se, amikor is megálltunk, majd elindult vissza..:) Ez még úgy ahogy okés lett volna, csak hát ezt eljátszottuk még kétszer, amikor rá kellett döbbennünk, hogy esélytelen h elérjük a Szentesre menő vonatot, és még a meccsből is lássunk valamit, úgyhogy azzal a lendülettel fogtuk magunkat, és leszálltunk. Mindezért a pár száz méterért fizettünk 600ft-t ugyanis ennyit vonnak le a pénztárnál a jegyvisszaváltáskor... Frankó! De hát nem szídom én a MÁV-ot, elvégre "hazai pálya" :))))

Előzmény: kevlárpók (2862)
mancsana Creative Commons License 2004.10.02 0 0 2863

Hááát, igen. Az eltévedés:)))) Még1x köszi a fuvart! Holnapra pedig jó utat és jó szurkolást! HAJRÁ EGER:)))!!

És persze HAJRÁ BVSC (bár ők holnap, upsz, ma nem is játszanak)!:DD

Előzmény: kevlárpók (2862)
kevlárpók Creative Commons License 2004.10.01 0 0 2862

Akkor egy kis élménybeszámoló a tegnapról:))

5-negyed 6 körül indultunk el itthonról autóval, negyed 8kor már Egerben voltunk... ami önmagában nem lenne nagy szám, sőt... csak úgy h 6:10kor még a Szerencs utcánál voltunk a dugóban a lámpánál, és 6:53kor jöttünk le az autópályáról... Jobb karom kicsit megizmosodott a kapaszkodásban:)) De hát mindent egy fergeteges Eger-Szentes meccsért:))) Második negyed végére estünk be, akkor volt 4-0 az Egernek. Baromi sokan kint voltak, ahhoz képest, hogy ez egy -valljuk be- nem túl izginek ígérkező meccs volt! De jó volt látni, h egy ilyen meccs is ennyi embert vonz az usziba Egerben. És kint volt az Eger keménymag is:)))) A meccset amúgy 10-3ra megnyertük a Kicsi utolsó másodpercben lőtt szépségdíjas góljával! Eszméletlen volt az a gól! De szép megoldásokban amúgy sem volt hiány! Örömpólót játszottak az egriek, és ezt jó kimondani! Csak így tovább!!!

Hazafele már nem volt olyan sietős mint lefele, Mancsit hazavittük, közben eltévedtünk egyszer:)) De utána minden simán ment, és végül valamikor negyed éjfélkor értünk haza... Holnap meg irány Szentes...

kevlárpók Creative Commons License 2004.09.28 0 0 2861
Fakultatív program, nem kötelező!:) Egyébként gondoltam h nem Te leszel, aki eljön velem mindenhova :PP De azért egy kicsit hiányozni fogsz! ;)
Előzmény: nemo_d (2859)
Babee Creative Commons License 2004.09.28 0 0 2860

akkor ezt most egy kicsit elnéztem?:)))

Inkább visszamegyek tanulni az ifjoncaink nevét,lehet,hogy azzal többre megyek.))))

Előzmény: kevlárpók (2857)
nemo_d Creative Commons License 2004.09.28 0 0 2859

"Tehát aki akar, mind a 4 meccsre el tud menni! :)))"

 

és aki egyikre sem akar?:o))

Előzmény: kevlárpók (2858)
kevlárpók Creative Commons License 2004.09.28 0 0 2858

vizipolo.hu

A férfi vízilabda Magyar Kupa negyeddöntőjének párosítása (az első találkozókat 30-án, csütörtökön, a visszavágókat október 2-án, szombaton rendezik):

BVSC - Betonút-FTC
(az FTC nemzetközi kötelezettségei miatt: október 6. Szőnyi út 19:30,  október 7. Népliget, 19:00)

Brendon-ZF-Eger - Legrand-Szentesi VK (Eger 19:00, Szentes 12:30)

 

Tehát aki akar, mind a 4 meccsre el tud menni! :)))

kevlárpók Creative Commons License 2004.09.28 0 0 2857

Te bolondéria!:)) Én nem azt mondtam h a Miki az vezetéknév... (bár van ilyen vezetéknév, kétségtelen, pl valamelyik tv-nél van egy Miki Tímea ha jól rémlik a keresztneve) CSak gondoltam, mindenki van annyira értelmes, és kulturált, hogy nem kell 600szoros körmondatokban leirnom a dolgokat, hanem elég csak a lényeget, de hát be kell látni, tévedtem, és olvassák a fórumot olyanok is, akiknek a magyar nem feltétlen erősségük... Úgy látom nem csak matekból kellett volna segítenem:PPP Egyébként a pl. nem arra vonatkozott h az van ráírva, hanem h nekik van olyan köntösük!

Tehát akkor még egyszer a kedvedért, hogy értsd a mondatot, kicsit kipótolva, mindenféle amúgy elhagyható szavakkal:

 

Van olyan játékos a csapatból, akinek becenév van a köntösére írva, mint pl Kicsi, Hege, Öcsi, Baba, Csacsi, és van olyan játékos, akinek vezetéknév van a köntösére írva, mint pl. Miki.

 

(Ha gondolod mailben kifejtem részletesebben, mindenféle nyelvtani szabályokkal alátámasztva!)

Előzmény: Babee (2856)
Babee Creative Commons License 2004.09.28 0 0 2856

Tudod,hogy nem azért,hogy beszóljak,de :

"Van akinek becenév van, pl. Kicsi, Hege, Öcsi, Baba, Csacsi és van akinek vezeték név pl. Miki... "

Édes kiscsillagbogárka,nálad a Miki az mióta vezetéknév??:))))))))))sztem max keresztnév,dehát ahogy érzed.))

 

tegnap meglátttam egy teherautót,és az volt rajta,hogy

                                SZALON SÖR ......:)))))))))

Előzmény: kevlárpók (2853)
golyo29 Creative Commons License 2004.09.27 0 0 2855
Az új kiírás szerint szeptember 30. és október 2., ugyanis az MVLSZ a legutóbbi csoportok sorsolásánál változtatott a válogatott programja miatt, csak ezt szinte senki sem vette észre. (Én igen, ugyanis a honlapomon is átírtam az új időpontot október 6-ról 2-re, de mivel senki sem szereti, ha kritizálok, így nem tettem ezt szóvá sehol sem, pedig majdnem mindenhol a régi időpontokat írták...)

Ellenben mivel a BVSC az FTC-t kapta, így ebben a párosításban tutira ugrottak a szeptember 30-ai és az október 2-ai játéknapok, mivel a fradi a héten Euroliga selejtezőt játszik majd a Komiban.
Előzmény: kevlárpók (2854)
kevlárpók Creative Commons License 2004.09.27 0 0 2854

MK negyeddöntő időpontok: szeptember 30. és október 6. (legalábbis a kiírás szerint)

 

Párosítások:

BVSC-FTC
Eger-Szentes

Vasas-UTE
Domino-Pécs

HAJRÁ KÉK-SÁRGA!

kevlárpók Creative Commons License 2004.09.27 0 0 2853

Tényleg frankó volt az a meccs nagyon, mint láttam a srácok is élvezték! :))) Egyébként megnyugtatlak, reggeliztem, nem fagytam meg, csak kicsit halálra untam magam az Eger meccsig! De sebaj!:)))

 

A meccs egyébként úgy összességében az eddigi egri meccsek közül sztem a legjobb volt. És ezt nem csak az eredmény miatt mondom, hanem azért is, mert sztem most volt a leginkább összehangolt a védekezés és a támadás is,  nagyjából már mindenki megtalálta a helyét. Egy-két rossz passz, rossz beuszás ilyesmi azért még mindig volt, de kezd kialakulni  az egység a vízben is, nem csak a parton! :)) (Viszont egy dolog nem tetszik, amiben nincs összhang, és az a köntösökön a felirat... Van akinek becenév van, pl. Kicsi, Hege, Öcsi, Baba, Csacsi és van akinek vezeték név pl. Miki... de amennyire láttam több a beceneves... Miért nem lehetett ebben egységeset csinálni?!)

Amúgy a Norbi és a Seress Tibi nem lőtt csak gólt, meg ugye a két kapus... más mindenki! Kb a 3. negyed elején elindult a nagy gólgyártás, volt egy csomó szép megmozdulás, de az utsó két negyedben a forgatókönyv szinte végig ugyanaz volt: SZIE támadásnál Eger labdátszerzett (v a Jasu védett) indítás max 1-2 passz, aztán gól... ÉS ez igy ment két negyeden keresztül... Az utolsó SZIE támadásoknál már kb  az Eger kispad "kérte" a Jasut, h engedje már be a lasztit, de nem... Jasu hajthatatlan volt, és mindent megfogott! :)

Nagyjából ennyi volt a meccs, folytatás a héten Szentes ellen!!!

Előzmény: mancsana (2851)
kevlárpók Creative Commons License 2004.09.27 0 0 2852

Hülye, én örültem h döntetlen lett... Ne viccelj már! A végére tiszta SZKdöntő-hangulatom lett...:)))

2.ban meg igazad van! Kapja be mindenki! De hát ezt már tegnap megbeszéltük...

Előzmény: Babee (2850)
mancsana Creative Commons License 2004.09.27 0 0 2851

Tessék majd hosszabban is beszámolni, eme nagyon izgalmas meccsről. :)

Ezek szerint jobban tettem, h hazamentem (olyan jó volt pár órát otthon lenni). Amúgy milyen volt a csövelés az usziban, reggeliztél rendesen:D?

Előzmény: kevlárpók (2848)
Babee Creative Commons License 2004.09.26 0 0 2850

Póki!!

1. nem teljesítettétek,amit kértem,nem döngöltétek földbe a bdominót:))

2. tudod mit? azért sem fogom beírni a babee vagyok.... mert nem fogom erre koptatni a billentyűzetet:))) fel vagyok háborodva.))))))))

Babee Creative Commons License 2004.09.26 0 0 2849

Ugye most ezt nem mondod komolyan??? hát hogy a viharba ne járnék Pécsre,ha ott van a mell-példaképem??:)))))))))))

Jóó sugisogi mellnézegetést :))))))

Előzmény: porka (2846)
kevlárpók Creative Commons License 2004.09.26 0 0 2848
Mai Eger meccs: SZIE-Eger: 1-17! Bővebben majd később! Egyébként tegnap Eger-Honvéd 'b' (vagy b.domino? :)) ) 7-7
kevlárpók Creative Commons License 2004.09.26 0 0 2847
Te máááázlista!:)))
Előzmény: porka (2846)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!