Keresés

Részletes keresés

samp1991 Creative Commons License 2018.10.07 0 0 17641

Egy jo ideje Gasperini nem nagyon talal rajtunk fogast, aminek szivbol örülök.

Barcsak ilyan jol sikerulne az igazi Derby is.

Csak a 2 felidot lattam, de teny, hogy elegge jol osszeallt a kp-nk es a vedosor sem volt nagyon eles helyzetek ele allitva.

 

MVP: Tonelli(2. Felido alapjan) aki utolso emberkent, utolso pillanatban vetodott be egy veszelyes, kapura tarto lovesbe ill a vedhetetlen Fejes Gól!! 

Csak igy tovabb! Nagyon regen nem tudunk mit kezdeni a szogletekkel, de most sikerult es ott is van a 3pont.

 

Nem kell nagy terveket szovogetni meg. Jo lenne minel tovabb az elmezonyben megragadni, de a tavalyi 6-7 hellyel en elegedett lennek. Fejben meg sokat kell fejlodnunk!( lasd Ata, amiota kiestek az EL-bol, nem tudjak merre van az elore)

Avantiiii DORIA!!

solo_la_samp Creative Commons License 2018.10.02 0 0 17638

És elnézve a többi jelöltet (Zaza Gumina Destro Pjaca  ) egyenesen főnyeremény eddig.

Előzmény: Törölt nick (17637)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.10.01 0 0 17635

Már januárról is szó van. Juve szokás szerint ugrásra kész...

Előzmény: Törölt nick (17634)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.10.01 0 0 17633

Piatek már 8 gólnál jár a merdaban, nagyon bele nyúltak vele Preziosiék. A mi nyári celpontjaink (Pjaca, Zaza, La Gumina, Destro) összesen járnak egynél, szóval Defrel meg mindig messze a legjobb a nyáron szóba került nevek közül. Remélem ma is ver egy duplát.

 

AVANTI DORIA!!!

solo_la_samp Creative Commons License 2018.09.27 0 0 17632

Látatlanba én is, de ez a forgatókönyv azért nagyon bosszantó, főleg a 93. elvesztett inter meccs után.

Előzmény: Törölt nick (17631)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.09.27 0 0 17630

Már nem tudjuk meg h az öreg beverte volna. Persze ha Kowa bevágja akkor sem polemizálunk most ezen hanem örülünk a 3 pontnak mint majom a farkának. 

Előzmény: magyarbasi (17629)
magyarbasi Creative Commons License 2018.09.27 0 0 17629

Bárcsak Kowa kezdett volna, és Q-t cserélték volna be a 85. percben!

Előzmény: solo_la_samp (17627)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.09.25 0 0 17627

Caprari sérült, nem utazott el. Kowa lehet kezd, de akkor Q padozik. .

Előzmény: samp1991 (17626)
samp1991 Creative Commons License 2018.09.25 0 0 17626

Cagliariba, szívni szoktunk járni. 

nagyon kiváncsi vagyok hogy mennyire fogja rotálni a csapatot a Mister.

Én tutti Kowa-val kezdenék Defrel helyett és Vieira, Tavares és Colley is kezdene nálam.

Andersent, habár lemaradt a Fior góljánál még mindig stabilabbnak érzem mint Tonellit.

tehát

 

Audero

Bere

Colley

Andersen

Tavares

Viera(Barretto)

Ekdal

Praet

Caprari

Kowa

és Q

lenne a kezdőm.

 

Valahogy bele kell az új szerzeményeknek is rázódni és egy ilyen rahedli meccsen érdemes lenne kipróbálni, mit tudnak a fiatalok!

 

AvaNTI DORIA!!

 

SuperBazza Creative Commons License 2018.09.23 -2 3 17625

Még mindig nem hiszem el.

Okádék Inter, mázlista gecik.

solo_la_samp Creative Commons License 2018.09.17 0 0 17624

A tavalyi szezon (is) idegenben a kis-középcsapatok ellen ment el. Ha a szombati formát tudnánk állandósítani akkor ebből vmi jó is kisülhet idén.

 

AVANTI DORIA!!!

Vicenza Merda 1 Creative Commons License 2018.09.15 -1 0 17620

Papirforma sima Doria győzelem , Frosinone ebben az évben tuti kieső a chievo mellett !

Előzmény: Törölt nick (17619)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.09.04 0 0 17615

Udine alapján c. Vasarnap alapjan a :)))

 

Engem ami meglepett az az Ata 27 milliója ehhez a minosegi kerethez. Nagyon nem orulok h kiestek az elbol, tavaly márciust kettős terhelésben voltak most csak a bajnokságra kell koncentráljanak.

Előzmény: Gianluca Vialli (17614)
Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.09.04 0 0 17614

ha szavazni kéne szerintetek hol végez a csapat:

A; 1-5

B; 6-10

C;11-15

D;16-20

 

Ne legyen igazam de szerintem C;

 

Juve, Inter, Milan, Roma, Napoli, Lazio, Fiorentina, Torino, Atalanta: papíron, keretet, játékot elnézve előttünk jár, persze ettől függetlenül elkaphatunk bárkit, ahogyan ki is kaphatunk bárkitól (úgy mint tavaly)

Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.09.04 0 0 17612

A véleményem az eddigi "szezonról" ami önmagában vicces így 2-3 forduló után. Élőben "megcsodáltuk" a csapatot Udinében, de amit a Friuliban láttunk, láttam az minden volt, csak játék nem. Az utolsó 10-15percben legalább akartunk.

 

A Napoli elleni meccs az már egy teljesen más tészta volt. Kellett azért egy kis szerencse is, hiszen a délieknek is voltak veszélyesnek tűnő próbálkozásaik, szerencsére semmi nem akadt be nekik, mi pedig szinte mindent kihasználtunk. Ez egy ilyen meccs volt, jól jöttünk ki belőle, és persze szenzációsan játszottunk.

 

A csapat megint nagyon sokat változott, aminek én a magam részéről összességében nem nagyon örülök. Egyszerűen ennyi távozóból és érkezőből nem lehet hosszútávon egy magot kiépíteni, hiszen minden évben ugyanezt a módszert alkalmazzuk. Ha nem lenne Q kb minden évben más lenne a CSK.

 

Ráadásul úgy érzem hogy az idei bajnokság színvonala hatalmasat lépett előre megint. Minden csapat szépen építkezett és hozott a Serie A-ba minőségi játékosokat (CR-től függetlenül). Szerintem az első 10be kerülés is brutálisan nehéz lesz, nem is érzem biztosnak, sőt. De ne legyen igazam.

 

Az érkezőkről ( akikről így hirtelen van véleményem) : Audero, eddig nem győzött meg. Nyilván brutálisan fiatal és tapasztalatlan kapus, kell még neki időt adni. Védett nagyokat, de sokszor nagyon bizonytalannak is tűnt. 1-2 lábbal történő mentése, vagy sima kirúgása teljesen homály volt. Meglátjuk, nem hiába korosztályos válogatott.

Colley az a belső védő akire már régóta vártunk. Brutális testi erő, félelmet nem is ismerő párharcokat nyer, a fejjátékára szintén nem lehet panasz. Néha talán a helyeszkedésére lehet panasz, de összességében, szerintem ő nagyon jó lesz.

 

Tonelli jó, hasznos kiegészítő ember lesz, összességében nem rossz játékosról beszélünk.

 

Tavares remélem mielőbb csatasorba állítható lesz, róla csak ilyen olyan videókat láttam még előzetesen, de ott nagyon ígéretesnek tűnt. Technikalilag nagyon képzett védő, aki nem rémül meg ha cselezni kell. Kérdés hogy mennyire kemény védő.

 

Jankto eddig eléggé harmatos. Nagyon gyors játékos, aki veszélyes a kapu előtt. Eddig ezt nálunk nem bizonította még.

 Saponara nagyon jó, amikor Udinese ellen beszállt teljesen más lett a játékunk képe. Technikailag nagyon képzett lendületes kombinatív játékos. Szeretném ha az ő cseréje lenne Ramírez és nem fordítva.

 

Ronaldo Vieria a jövő embere, mindenesetre Angliában eléggé tehetséges srácnak tartották, szerintem Giampi játékmorzsákat fog neki adni, amivel remélhetőleg tud majd élni.

 

Defrel.. a legnagyobb kérdőjel számomra. Ha úgy nézzük ő vette el Kownacki kezdő pozicióját, remélem tartani fogja a formáját, de azért vannak kétségeim.

 

Szerintem a legnagyobb vétel amúgy Ekdal volt. Intelligens, nyugodt, rutinos ( legjobb korban lévő) amolyan csendben, de uralom a középpályát típusú játékos. Szenzációsan lát a pályán, ő lehet az egyensúly a védekezés és a támadás között. Jó lesz.

 

 

solo_la_samp Creative Commons License 2018.09.03 0 0 17610

Nekem meg mindig a Chievo elleni a kedvencem

Előzmény: Törölt nick (17609)
samp1991 Creative Commons License 2018.09.03 0 0 17608

Tavaly a bajnok Juve jart naggggyon hasonlo cipoben, csak ok tudtak rugni 2-t a hosszabbitasban. Lehet most a Napoli lesz a bajnok?

Audero meg rutintalan mint a tobbi kapusunk is. Valoszinuleg az o technikai keszsegei a legjobbak, ezrt all o a kapuban.

Bar Sala sem tudta sokszor leszerelnj a kis algir gyereket, de legalabb ossze-vissza rugdosta. Murru csak mellette/utana loholt.

 

Ha a Fiort bevernenk... 3. lennenk a 3. Fordulo utan :))

 

Praet szerzodese lejar 2020-ban es nem sikerul szerzodest hosszabbitsunk vele, mert elerte a 1.5mill€ fizetesi plafont. Termeszegesen a kivasarlasi arat szeretnek novelni vhogy

Lecso11 Creative Commons License 2018.09.03 0 0 17607

Auderót én is így láttam, egyelőre sok mozdulata volt életveszélyes.

Q góljánál a hideg futkosott a hátamon.

 

A középpályán Giampi most kegyetlenül megszervezte, olyan stabil volt, amelyet ritkán látni.

Előzmény: SuperBazza (17606)
SuperBazza Creative Commons License 2018.09.03 0 0 17606

Szenzációs meccs volt!

 

Ami negatívum, hogy a nulla kapott gól ellenére Audero nekem nagyon bizonytalannak tűnt.

Viera viszont teljesen jól játszott a beállása után, kicsit sem tűnt idegesnek, jól osztogatott. Obiangra emlékeztetett a játéka.

Andersen is sokkal jobb mint amit várta.

Kvájjá gólja pedig hidegrázós.

solo_la_samp Creative Commons License 2018.09.02 0 0 17603

Kijárt már nekik nagyon. Válogatott szünet után  a Frosinonetol is el kell hozni a 3 pontot. 

 

AVANTI DORIA!!!

Előzmény: Törölt nick (17601)
samp1991 Creative Commons License 2018.09.02 0 0 17602

már meccs előtt abba reménykedtem, hogy 3x egymás után nem lehet felállni... és nem is sikerült.

Tény hogy mi jó napot fogtunk ki(3 lövés - 3 gól), nekik meg semmi nem jött össze

Quaglia kellett elmagyarázza a kis algír pocnak, hogy ez nem grund, ne pattogjon, vagy eltörik a lábát... és szépen le is csengett a szemtelenkedése

Amennyire a Marassiban bármi megtörténhet... sajnos úgy az idegenbeli meccseken is.

Nem tudom hány ilyen meccsünk lesz még a szezonban, de ha az otthoni meccsekhez igazi komolysággal állunk oda, a biztos bennmaradás meg kell legyen.

Defrel - dupla. szerintem ritka lesz tőle az efajta teljesítmény, de ha megtalálja az önbizalmát.... és talán Giampi ehhez ért a legjobban

Q Gól+gólpassz. ...éééés micsoda góóól, micsoda góóól

 

Saponaraban volt tűz, kiváncsi vagyok mennyire szakadt meg a hátsó izom/in

Gaston 2 sebességgel lassabban játszott a csapatnál, össze kell kapja magát, ha be akar kerülni a kezdőbe.

 

Bere hozta a tőle elvárhatót.

Ekdal ... igazi Deschamps volt: nem nagyon hallottál felőle, csak érezni lehetett hogy a KP elég jól zár. nagy reményeim vannak hozzá, hogy felnő majd a feladathoz.

 

Barretto sokat hajt és védekezik, előre...azt se tudja merre van. csak alibi

Linetty is sokat hajtott, csak a kellő pillanatokban rossz döntéseket hozott

 

A nagypofájú Alan meg is érdemelte a meccs végén a bánásmódot. nem engedhettük úgy haza, hogy ne vigye emlékül a Sampos bánásmódot. Vieirea be is lopta magát ezzel a szívembe:))

 

magyarbasi Creative Commons License 2018.09.02 0 0 17599

...és a Puskás-díj is elkelt.

Lecso11 Creative Commons License 2018.09.02 0 0 17598

Defrel ezt eltalálta:)

SuperBazza Creative Commons License 2018.08.30 0 0 17597

Megszakértsem?

Eladtunk két húzóembert aki nem lett megfelelően pótolva ezért necces lesz a bennmaradás.

A bajnokság eleje nagyon meredek, akár egy edzőváltás is benne van a pakliban.

Előzmény: Samptomas46 (17596)
Samptomas46 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 17596

Lement az első forduló és senki nem szakért? Az idegenbeli recept sajnos úgy látom a tavalyi: Az első félidőt átaludjuk/leadjuk, majd a másodikban próbáljuk helyrehozni (általában nem sikerül)

samp1991 Creative Commons License 2018.08.22 0 0 17595

Uj erkezok:

 

Audero, Belec, Rafael

Colley, Tonelli, Tavares, Ferrari, Leverbe, Rolando

Ekdal, Jankto, Vieira

Saponara, Defrel, Stijepovic

 

15 erkezo

12 marado(benne van Andersen aki csak 2-3 meccset jatszott)

Vasko es Praet serult, Murru es Quaglia gyengelkedik, tehat elegge szegenyes a keretunk.

 

Ha realista akarok lenni ez epp csak eleg lesz a bennmaradashoz. Ezzel a kerettel semmi ertelme Europai potondrol almodni.

laco83 Creative Commons License 2018.08.19 0 0 17594

Saponara Gampinál JÓ lesz. Jankto és Vieira de nagyon kíváncsi vagyok meg Kowara és Stijepovicra.

solo_la_samp Creative Commons License 2018.08.17 0 0 17593

Még Janktoban és Vieraban is bízhat a bohóc 

Előzmény: Törölt nick (17592)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.08.17 0 0 17591

Hoppa a Toro Zaza mellé Sorianot is behuzta ma

solo_la_samp Creative Commons License 2018.08.17 0 0 17590

Mindketten Giampi-bébik, remélem meghálálják a bizalmat...

Előzmény: Törölt nick (17589)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!