Keresés

Részletes keresés

2000 Creative Commons License 2002.08.10 0 0 315
kedves naif balátom: akkó itten ez micsoda??

nem is kellett sokat keresni:

"szopiszuri válasz erre | adatok | e-mail 2001.07.25 10:37 (2380)

természetesen a magyar válogatottnak szurkolok, és már 12 éves koromban jártam polo-meccsekre
püspök egy fasiszta briganti!
nasa ljuba, nasa slava! "

jé hiszen ottan van a neved, huhh be éldekes.
Előbb gondolkozzunk aztán íljuk...

Előzmény: szopiszuri (313)
enzo62 Creative Commons License 2002.08.10 0 0 314
En is hozott anyagbol dolgozom:)
Persze az jo volna,ha valahol gyujtenek a fontosabb politikusok jeleneseinek hanganyagat,mert megy a maszatolas rendesen.
A dongolos ugyet nem ismerem,de szokasos mondani a merkozeseknel.
Előzmény: alfredoo (282)
szopiszuri Creative Commons License 2002.08.10 0 0 313
kedves butuska barátom, kérem idézz egyetlen sort, amiben fasisztázom.

köszönettel venném.

Előzmény: 2000 (310)
livefast Creative Commons License 2002.08.10 0 0 312
Nem kötötte, épp erről beszéltünk.
Előzmény: Törölt nick (307)
suto Creative Commons License 2002.08.10 0 0 311
Szerintem nem érted. Az idézett szöveg szerint éppenhogy nem kötötte.
Előzmény: Törölt nick (307)
2000 Creative Commons License 2002.08.10 0 0 310
látod nincsenek itt nácik, jó is lenne, ha befejeznétek végje a fafiftázást
Előzmény: szopiszuri (308)
szopiszuri Creative Commons License 2002.08.10 0 0 309
kicsit off

nyaraltam a múltkoriban, és az egyik kollegám, volt évfolyamtársam kijelentette, hogy jelenleg magyarországon tisztességes ember nem lehet baloldali (nyílván visszafelé is van ilyen). az effél kijeletésekkel mi a búbánatot lehet kezdeni. még el is kezdte indokolni basszus.

on

szopiszuri Creative Commons License 2002.08.10 0 0 308
na látom, még mindig remekül elvagytok. majd el is felejtettem az egészet. egy tanúlság mindenesetre van: nem bukkant fel egyetlen egy ember sem, aki azt mondaná, hogy náci vagyok (lehet, hogy kommunista sem bukkanna fel, mielőtt valaki belémkötne). ez akár jó is lehet.
K.Pista Creative Commons License 2002.08.10 0 0 306
Öcsém, nem hiszem el, hogy ti még azóta is ez által a kis szerencsétlen provokátor által feldobbot gumicsonton rágódtok!

Ez a topik vegytiszta provokációból jött létre, ti meg lekesen asszisztáltok hozzá.

Aztán, ha majd elccsatan egy-két sarkosabb megfogalmazás, után nyugodtan sütögethetik a náci bélyegeket.

PROVOKÁCIÓ!!!

livefast Creative Commons License 2002.08.10 0 0 305
Semmi, az figyelmen kívül hagyta a kérést.
Előzmény: Törölt nick (304)
enzo62 Creative Commons License 2002.08.10 0 0 302
Mintha az a hazaarulozas a vita heveben hangzott volna el.Mintha bocsanatot is kertek volna. Es igencsak fura,hogy az altalad OVInak tulajdonitatt, valoban kirekeszto beszedreszlet,nem volt a kampanyban a fo helyen.Igen fura.
Előzmény: stewe (272)
suto Creative Commons License 2002.08.10 0 0 301
Nem tudom. Nem vagyok sem buzi, sem miépes. Csak azt mondtam, hogy lehet ellentüntetni, sőt ezt még egy miépes is teheti.

Továbbá, azt mondhatja, hogy betegség, ezt mondja a nem miépesek egy része is. Ha meg azt mondja, hogy alkotmányellenes, akkor simán kiröhögöm, gondolom az ország 98%-ával egyetemben.

Előzmény: alfredoo (284)
BaSand Creative Commons License 2002.08.10 0 0 300
Kedves alfredo !

Most ezzel azt jelentetted ki, hogy nem támogatod a demokráciát. :-))
A törvényeket a Parlament hozza.... Fojtassam?
Alkotmánybíróság, nemzetközi kötelezettségek....

A Magyar Köztársaság 1/1990 sz. törvénye 1956-os emléktörvény.
Lehetséges, hogy az 1/2018 sz. törvény a sumér magyar kontinuitást rögzítő törvény lesz.

Meg tudod te most mondani, mi lesz 2018-ban? Én nem. Lehet, hogy, amit ma marhaságnak tartassz, kiderül, nem is marhaság, hanem igaz? Meglehet. Vagy nem.
Ilyen a szelavi, mint mondottam volt.
Jelzem, eléggé elmentünk az eredeti témától. Nem akarsz lenácizni? Már csak a mentális egyensúlyom kedvéért. :-)

Előzmény: alfredoo (294)
stewe Creative Commons License 2002.08.10 0 0 299
naja.ha persze nem lettek volna állandóan vemhes kijelentések, ez is elment volna...
de hát ezért (is) váltottuk le őket,hálistennek:-))))
na üdv!
Előzmény: alfredoo (298)
alfredoo Creative Commons License 2002.08.10 0 0 298
stewe

ertem es ugyanazt mondom. arnyalva.

ez a megfogalmazas meg ha akarom vemhes ha akarom nem vemhes.

Előzmény: stewe (295)
Öthetes Júzer Creative Commons License 2002.08.10 0 0 297
Igazából ez a téma nem érdekel, csak hát nem bírtam nem megkeresni a száraz tényanyagot... Vihar egy pohár vízben. Rablólovag országvezetőink szóháborúja... Stb. stb.
Most lelépek...
Előzmény: alfredoo (292)
alfredoo Creative Commons License 2002.08.10 0 0 296
livefast

szerintem magyarazhato de necces. jogaszilag magyarazhato.

a fidesz miert vonult ki az mszp-vel egyutt amikor elkezdte a jeszenszky a magyarkodast? akkor meg ugyanugy gondolkodtak?

most nem vonulna ki? ha nem szavazza meg a koltsegvetest akkor nemzetellenes?

o.k. megszavazta. de ha nem szavazza meg. a kormany dolga a kormanyzas. a tortenelem dolga a minosites. mindenki aki kormanyon van NAGYON tudja magat minositeni es DICSERNI. se mszp se fidesz nem kivetel. hagyjak ra a nepre. a valasztasra... szvsz.

ez a megfogalmazas pedig necces. maskeppen is lehetett volna. hogy jon ide hogy valaki nem lenne a nemzet resze. a bunozok viszont igen. mert a nemzet a bortonlakokra IS kiterjed. szvsz.

Előzmény: livefast (287)
stewe Creative Commons License 2002.08.10 0 0 295
alfredoo!
komolyan nem érted?? pedig nem annyira bonyi.
A "nincs hazájuk, tehát nem lehetnek hazaárulók"dumát Kövér mondta.
Előzmény: alfredoo (292)
alfredoo Creative Commons License 2002.08.10 0 0 294
basand

errol beszelunk. a demokracia nem a tobbseg akarata.

ha a tobbseg azt akarja hogy a fold lapos. akkor a fold lapos?

tudod mekkora baromsagokat tudnak mondani?

es akkor belevesszuk az alkotmanyba az osi sumer magyar jogfolytonossagot?

errol beszelek. szerintem a hulyeseg nem alkotmanyos jog.

Előzmény: BaSand (291)
alfredoo Creative Commons License 2002.08.10 0 0 293
gabor

ha jol ertem a szavaidat a spajzban megkeseredtek a befottek. egyebkent pont ettol felek en is.

gyulolom a keseru befottet.

egyebkent elvagyok..

Előzmény: qncogi (276)
alfredoo Creative Commons License 2002.08.10 0 0 292
othetes

na megint...

akkor mostanaban a rendelesek kiadasanal volt valami programmal valo egyetertesi nyilatkozat.

az orszaggyulesi szoveg szerintem nem annyira kirekeszto. persze lehet ugy is erteni. mert hogy nem szavaztak meg tehat atutomatikusan belepett az elso pont.

es itt a megfogalmazasok fontosak.

aki ugy akarja erezni hogy a magyar nemzethez tartozik az szavazza meg.

de attol meg oda fog tartozni hogy nem szavazta meg. csak az illeto nem fogja ezt erezni. viszont akkor hogyan lehet hazaaruolo. persze ezt is mondtak hogy a hazaarulozas eros volt es nem volt igaz. hiszen nincs a hazaaaruloknak hazajuk. mondta a fidesz vagy a miep.... tok jo.

Előzmény: Öthetes Júzer (283)
BaSand Creative Commons License 2002.08.10 0 0 291
Ez fölösleges. Nem más, mint feltételezés.
Hogy mennyi a valóságlapja, elég legyen annyi, hogy 50% feletti parlamenti jelenlét kellene ahhoz, hogy megvalósítsák. Akkor pedig ez lenne a többség akarata...:-)))
Előzmény: alfredoo (284)
stewe Creative Commons License 2002.08.10 0 0 290
"aki úgy érzi, hogy a magyar nemzethez akar tartozni"
szerintetek ez mi?????
Azzal meg ne gyertek, hogy mi van előtte, mert az ezt a részt nem befolyásolja. Úgyhogy nincs itt semmi elferdítve!
livefast Creative Commons License 2002.08.10 0 0 289
Bocs, Öthetes, most látom, hogy már te is kopiztad :-)
Előzmény: Öthetes Júzer (283)
alfredoo Creative Commons License 2002.08.10 0 0 288
basand

legyszi ne haragudj! tenyleg nem a te es senki bosszantasara megy. es mar igertem a kozpontozast legalabb. es ugy elkap ez a baromsag hogy csak irok csak irok csak irok. es nem olvasok. pedig forditva jobb lenne.

Előzmény: BaSand (279)
livefast Creative Commons License 2002.08.10 0 0 287
ezt írtad:
"aki nem fogadja el a kormányprogramot, az nem része a nemzetnek"-ez még a beiktatás után

OV meg ezt mondta:
"Tisztelt Ház! Összefoglalásképpen: aki tehát azt akarja, hogy a törvényes rendet és biztonságot helyreállítsuk, aki azt akarja, hogy a gyermek ne csak a családnak, de az államnak is fontos legyen, aki növekedő, gyarapodó országban akar élni, aki úgy érzi, hogy a magyar nemzethez akar tartozni, s aki Magyarországot más európai népekkel együttműködő országgá akarja tenni, azt arra kérem, hogy szavazzon igennel a kormányprogramra."

A kettő nagyon nem ugyanaz. Alaposan ki kellett csavarnia a ballib sajtónak ahhoz, hogy az jöjjön ki belőle, ami benned is megmaradt.

Előzmény: stewe (278)
alfredoo Creative Commons License 2002.08.10 0 0 286
stewe

en meg igy emlekszem. valami tarcaertekelesek utan volt. mindenki mondta hogy hany pont teljesult.

de meg az olimpia elott volt. egyebkent olimpiai akasztasos szoveg is erre a mintara ment.

mint balassinal a juliara talala.

Előzmény: stewe (278)
Öthetes Júzer Creative Commons License 2002.08.10 0 0 285
Akkor még fiatalosak volt a fideszesek, és az agyagba döngölés merész-friss-formabontó-jópofa volt...
Előzmény: alfredoo (282)
alfredoo Creative Commons License 2002.08.10 0 0 284
suto

ez elfogadhato. reszemrol. a melegek lehet hogy maskeppen gondoljak.

a miep meg nem azert nem csinalta azt amit szeretett volna... hanem mert nem volt ereje.

es ha ereje lenne elohuzna valamit mint a buvesz a zsakbol es azt mondana hogy a buzisag alkotmanyellenes. es betegseg. es mondana 100 professzort. es be kell tiltani. es borton.

ilyenek a miepesek egy resze. nem birja elviselni. miert nem lehet buzi miepes? ha kiderul rola kirugjak? vagy ez tevedes?

Előzmény: suto (280)
Öthetes Júzer Creative Commons License 2002.08.10 0 0 283
Megint nem veszi senki a fáradságot a mkogy.hu felkeresésére... :(
Íme:

"Tisztelt Ház! Összefoglalásképpen: aki tehát azt akarja, hogy a törvényes rendet és biztonságot helyreállítsuk, aki azt akarja, hogy a gyermek ne csak a családnak, de az államnak is fontos legyen, aki növekedő, gyarapodó országban akar élni, aki úgy érzi, hogy a magyar nemzethez akar tartozni, s aki Magyarországot más európai népekkel együttműködő országgá akarja tenni, azt arra kérem, hogy szavazzon igennel a kormányprogramra."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!