Keresés

Részletes keresés

Revilophoto Creative Commons License 2022.03.14 -1 24 532

Törölt nick Creative Commons License 2022.03.12 0 28 531

Revilophoto Creative Commons License 2022.03.08 -1 30 530



Törölt nick Creative Commons License 2022.02.22 -9 1 529

Előzmény: Rolexfan (506)
deoHii Creative Commons License 2022.02.22 0 6 528

Esetleg (ha nem nagy kérés) lehetne olyat, hogy a jogászkodást a megfelelő szaktopikban folytatjátok, ez a topik meg megmarad a popóknak? :)

 

Van moderáció, ők majd eldöntik mi maradhat és mit kell törölni, ahogy tették azt a tömegközlekedési élmények topik esetében is (sajnos).

Rolexfan Creative Commons License 2022.02.21 -19 13 525

Germain711 Creative Commons License 2022.02.21 -9 3 523

Akkor kérdezd meg már légyszíves az összes fórumra feltöltő személytől ,hogy van e engedélyük a képen szereplő személytől. A töméntelen mennyiségű videón amelyet Youtuberek készítenek pl. utazási, közlekedési, teszt majd mindegyikük engedélyt kér a pl. vonaton utazóktól.  Neked valamilyen szexuális frusztrációd van mert csak károgni , trollkodni és kötekedni jársz ide.

 

Előzmény: Képvilágosító (520)
Rolexfan Creative Commons License 2022.02.20 -20 17 522

Rolexfan Creative Commons License 2022.02.20 -19 16 521

Képvilágosító Creative Commons License 2022.02.19 -5 6 520

OFF

A 21 már 23 !  :-DDDDDDDD

 

Olvassál és tanuljál! 

Nem a szerző számít, hanem a fotón szereplő személy ....

Egy főzési tanfolyamon  vagy egy szakmai konferencián is engedély kell a képen szereplőktől.....

ON

Előzmény: Germain711 (519)
Germain711 Creative Commons License 2022.02.19 -11 7 519

Oké, értem! Csak kizárólag neked van jogod feltölteni képet meg a kb. 23 alnicknevednek. Csak itt Rolex a kép szerzője. Én nem publikálhatom tovább a saját nevemben. Azt meg honnan tudod, hogy nem járult hozzá a kép közzétételéhez a fotón szereplő Hölgy? A képe teljesen korrekt. Saját lakásában készült , a Hölgyek arca nem látszik , nem beazonosítható.
Ez egy erotikus fórum. Az a különbség ,hogy Rolex erotikus képeket és történeteket tölt fel és nem károgni jár ide. Akinek nem tetszik az ne nézze. Ennyi.

Gyorsan , gyorsan, gyorsan kérem a mínuszokat de izibe!

 

Előzmény: Revilophoto (518)
Revilophoto Creative Commons License 2022.02.19 -5 8 518

Bizony bizony。Nem tehetsz sehova elvileg azokbol a fotokbol sehova。Privatban otthon nezegetheted、de gyakorlatilag nem teheted fel a netre、mert bizony buntetendo。

Előzmény: Germain711 (511)
klmnfrnc Creative Commons License 2022.02.19 0 0 517

Tetszik! (De ezért nem lett volna muszáj új nicket regelni...)

Előzmény: edostranka (515)
cic-poc Creative Commons License 2022.02.19 0 0 516

Jó 

Előzmény: edostranka (515)
edostranka Creative Commons License 2022.02.19 -2 22 515

 

ez mennyire jó?:)

Képvilágosító Creative Commons License 2022.02.19 -4 5 514

Off:

Veterán vagyok :-))))

Nem egy frissen gyártott   ömlengő slepp

On

 

 

Előzmény: Germain711 (513)
Germain711 Creative Commons License 2022.02.19 -8 3 513

Te itt 24 órás szolgálatban vagy? Hihetetlen, már nyomja is a mínuszt. Szerintem keress fel egy jó dilidokit mert ez már jó nagy katt.

Előzmény: Képvilágosító (512)
Képvilágosító Creative Commons License 2022.02.19 -3 4 512

Bizony, bizony, ha az EU-ban csináltad, akkor igen....

Előzmény: Germain711 (511)
Germain711 Creative Commons License 2022.02.19 -8 3 511

Ostoba és műveletlen a jó öreg moszkvai nagynénikéd! :)  Ezek szerint akkor a Facebookra sem szabad kitenni semmilyen kültéri képet mert a szerzői jog védi. Te pötyögtetsz itt hatalmas baromságokat. Készítek egy képet egy nyaraláson és minden szereplőtől engedélyt kell kérni? Pedig ott még az arcuk is látszik az illetőknek. Más képét nem szabad tovább publikálni.  A képei amatőrök és úgy , hogy a szereplők nem ismerhetőek fel. No de mindegy téged nagyon frusztrál Rolex. Vagy egy kielégítetlen frigid antinő vagy akinek savanyú a szőlő. Itt ólálkodsz folyamatosan lesed az "ellenséges" fotót, beírást és már nyomod is a hülyeségeid.  Nevetséges. 

Előzmény: SenkiSemmi (510)
SenkiSemmi Creative Commons License 2022.02.19 -4 7 510

Imádom, amikor ostoba, tudatlan emberek próbálják prezentálni a nem létező tudásukat, és csak azt sikerül megmutatniuk, milyen keveset is tudnak valójában. :)

A fóbia valamilyen félelmet jelöl, biztos találkoztál a klausztrofóbia kifejezéssel, ami a szűk, zárt helyektől való félelmet jelöli. :) És igen, rengeteg fóbia létezik, ezzel az illetékes szakemberek foglalkoznak. :) Szívesen. ;)

A szerzői jog minden alkotást véd, legyen az egy könyv, egy zene, egy festmény, egy szobor, vagy egy fotó, és ez független attól, hogy ismert, avagy ismeretlen személy a szerzője. :) Függetlenül attól, hogy Rolexfan milyen minőségű képeket készít, azoknak ő a szerzője, rá is vonatkozik a szerzői jog. Szívesen. ;)

Úgyhogy legközelebb ne villogtasd a nem létező tudásodat ostoba, műveletlen barátom... :) Előbb tájékozódj, utána ragadj billentyűzetet. ;)

Germain711 Creative Commons License 2022.02.19 -10 3 509

CSAK 1 DB. - ? MEG VAGYOK SÉRTVE DE GYORS VOLT! :)

Előzmény: SenkiSemmi (505)
Germain711 Creative Commons License 2022.02.19 -12 3 508

IZIBE NYOMD NEKEM IS A - GOMBOT, NEHOGY ELTELJEN LEGALÁBB EGY PERC. :))))))))))))

Előzmény: Rolexfan (506)
Germain711 Creative Commons License 2022.02.19 -12 7 507

Nem tudom mi bajod Rolex képeivel. Igen, szerintem is a mínuszolgatások mögött egy - két ember állhat.  A legutóbbi képei is nagyon jók Rolexnek. Tökéletesen ide való. Milyen szerzői jogokról beszélsz ember? Fel lehet ismerni a Hölgyeket? Nem! Még saját anyjuk sem ismerné meg őket , diszkréten ki lett takarva az arcuk. Ha szerzői jogokról beszélünk akkor ide csak Nánási tölthetne fel képeket. A többiektől miért nem kérdezed a szerzői jogokat?  Azt , hogy az asszony vajon hozzá járult e a képek közzé tételéhez. Érdekes mindig csak Rolex képeivel illetve hozzászólásaival van a gond.  Ő legalább saját és nem netről lelopott képeket tölt fel. Ez már nálad valami Rolexfan fóbia.

Előzmény: SenkiSemmi (505)
Rolexfan Creative Commons License 2022.02.19 -18 5 506

tudom, lesznek, akik ezért legszívesebben agyonvernének..."

 

Az lehetetlen feladat, ami nincs azt nem lehet verni 

Előzmény: SenkiSemmi (505)
SenkiSemmi Creative Commons License 2022.02.19 -6 8 505

Mindig ehhez kanyarodsz vissza, hogy egyetlen ember az életéből rengeteg időt áldoz arra, hogy a képeidre mínusz értékelést nyomjon. Egy embernek az életben sokszor van más, fontosabb dolga, nem pedig egész álló nap a számítógép előtt ülni, és mínuszokat nyomogatni. Tudod, számlákat befizetni, ügyeket intézni, stb. Hol vannak a bizonyítékok? Mert amíg csak leírod, addig az egész nem más, mint jogalap nélküli vádaskodás.

A másik dolog:

"nekem tetsző helyzetekről, izgalmas szexről szólnak"

Ez egy teljes egészében szubjektív dolog. Attól, hogy valami neked tetszik, neked izgalmas, az nem egyenlő azzal, hogy másnak is tetszik. Ezt mindig mérlegelni kell, mielőtt képeket osztasz meg. Mindenkinek más-más dolgok tetszenek, hiszen nem vagyunk egyformák, ám ez teljesen normális dolog, ezt el kell fogadni. Nem kényszerítheted rá az akaratodat másokra, és nem kényszeríthetsz senkit arra, hogy az általad gyártott képeket pozitívan értékelje. Mindenkinek joga van saját véleménye, mentalitása alapján értékelni a dolgokat. Igen, vannak emberek, akiknek bejön a munkásságod, viszont a többség nem vevő a képeidre. Ezen el kellene gondolkodnod, hiszen mint írtad: nem vagy fotós, nem érdekel a fotózás, mégis csinálod. Tudod, minden hobbi addig jó, amíg az ember élvezi, amíg örömét leli benne.

És van egy fontos kérdésem:

A képeken szereplő hölgyek hozzájárultak ahhoz, hogy közzé tedd a róluk készült képeket? Tudod, mindenkinek joga van a saját képmásáról rendelkezni. Attól, hogy tiéd a szerzői jog, még nem te vagy a képek tulajdonosa. (Igen, tudom, lesznek, akik ezért legszívesebben agyonvernének...)

Előzmény: Rolexfan (495)
Rolexfan Creative Commons License 2022.02.18 -20 17 504

Rolexfan Creative Commons License 2022.02.16 -20 14 503

Rolexfan Creative Commons License 2022.02.16 -21 15 502

Beszéd helyett kis nyár idézés és egy jó popó

 

diyyí Creative Commons License 2022.02.16 0 9 501

Saját magaddal beszélgetsz? Az kemény.

Előzmény: Germain711 (489)
1 Belvárosi lány Creative Commons License 2022.02.16 -2 11 500

Mennyire érdekes, hogy csak és kizárólagosan a rolex képeinek védelmébe szól mind az a 6 azaz összesen hat kommented. Bizonyára rolex klón ez is és regisztráltál a saját maad plusszlására. Hány rolex imitátor van még? 

Előzmény: Germain711 (489)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!