szabopalesz Creative Commons License 4 napja -10 0 231151

A BL legerősebb csapata jön szembe, ha őket kiverjuk, bármi lehet

Előzmény: S. a "Török" (231146)
van_Persil Creative Commons License 4 napja -19 2 231150

Az orrtörésböl felépülés általában 6 hét. Ennyi volt a Grosnál és ennyit mondtak az Albeknek is, gondolom, a Tomorinál is kb ugyanennyi lesz, ez azt jelentené, hogy az április 6-7-i hétvégén elvileg már játszhat, a negyeddöntök viszont csak április végén-május elején lesznek.

gerg0 Creative Commons License 4 napja -10 2 231147

"Malestein klasszisa döntött, meg Janurik"

Nem kisebbítve az érdemeiket, de ez nagyon leegyszerűsíti az eseményeket, és igazságtalan a többiekkel.

A negyeddöntőre már lesz Tomori?

Előzmény: Tonio 2.0 (231141)
S. a "Török" Creative Commons License 4 napja -11 4 231146

Heine még a végén triplázik :-))))))))))

Bamberg58 Creative Commons License 4 napja -11 1 231142

Szegíny Egri, akkor mit fog mondani, ha a Fradi bejut a FF-ba, a Retyó meg nem és ő meg megy zabálni a VIP-be.

Előzmény: lunanoctis (231136)
Tonio 2.0 Creative Commons License 4 napja -11 0 231141

Malestein klasszisa döntött, meg Janurik - amúgy nehezen érthető - pályán hagyása.

És Pablo Morel barátunk. Mindig mondtam, hogy évek óta a BL mezőny egyik leggyengébb edzője.

Bár idén meginogtam, de most sem cáfolt rám.

Whitesnake5 Creative Commons License 4 napja -16 1 231140

Két iszonyat gyenge csapat volt.

Viszont olyan szabály nincs, hogy mindkettő kiessen...

A kérdés ott maradt:milyen brutál volt a fradi csoportja?

Semennyire.

Ez van legénykék.

A törökök is cumiztak... Az itteni is.. :)

Bamberg58 Creative Commons License 4 napja -11 3 231139

Öcsém!
Nem találom a szavakat, de mindenkit sajnálok aki nem Fradi és magyar szurkoló!;-))

Ezt még egy párszor visszanézem és mindannyiszor, ismételten, le fog esni az állam.

Így játszani, ilyen mentalitással, csak a Fradi tud...

Tonio 2.0 Creative Commons License 4 napja -11 3 231138

Bíró szerintem betegséggel küzdött, ezért nem cserélt Heine. Vagy tud valami olyat, amit más nem, mert nem tudom, ki hagyta volna Janurikot a kapuban a félidőben... Érden meg ki cserélte volna le...

Mindegy, jól sült el. :)

Ja és GRATULÁLOK!

objektív3 Creative Commons License 4 napja -11 3 231137

Gratulálok a nagy győzelemhez!

Ami lényegében rajt-cél győzelem volt és papírforma...

peterszky Creative Commons License 4 napja -10 5 231133

Simon Petra látszik, hogy mennyire nem ért a kézilabdához. Azt mondta az érdi meccs után, hogy hárommal nyerünk kint...

S. a "Török" Creative Commons License 4 napja -10 10 231132

Eközben Egri Viktor és Maki:

Isthy1 Creative Commons License 4 napja -10 3 231131

Durva párhuzamok a tavalyi eseményekkel:

Tavaly bravúros Fradi továbbjutás idegenben francia csapat ellen, majd utána a FF-ban következett az Esbjerg. Most bravúros továbbjutás idegenben francia csapat ellen és következik az Esbjerg.

Tavaly a FF-ban ezzel párhuzamosan ETO-Vipers és most szintén következik az ETO-Vipers.

van_Persil Creative Commons License 4 napja -19 0 231130

A bresti kapuban ma:

RnD Creative Commons License 4 napja -10 2 231129

A Nantes eléggé meggyengült, pénzük sincs annyi. Lehet nem is kérnek szabad kártyát.

Előzmény: lunanoctis (231126)
Polihisztor64 Creative Commons License 4 napja -10 7 231128

Ez csapatmunka volt! Talán a balszél volt halványabb, de a többiek ha nem is egyszerre, de extrákat nyújtottak. Angela, Bölk, Lekic, az utolsó negyedórában Keti. Simi is hozzátette a magáét, amíg Leki pihent, vele is tartottuk az előnyt, a védekezés pedig fantasztikus volt Edwige-el, Cvijic-el, utóbbi támadásban is, amíg bent volt, Anett is kemény volt. És nagy-nagy gratula Heinének, biztos vagyok, hogy ő is vastagon benne volt.

RnD Creative Commons License 4 napja -10 7 231127

Brest-FTC: 26-31 a vége....

Hatalmas gratula, ezt a meccset szinte végig a Fradi irányította (talán a két félidő elején volt egy-egy rövid periódus amikor nem). Az utolsó öt percben a kettős emberhátrány nem jött éppen jól (21-27>24-27) de sikerült azon is úrrá lenni.

Simon Petrával nem voltak rendesek a jvk: kiállították egy minimális faultért - amikor elölről jól levédekezte a franciák támadó játékosát - és aztán amikor visszajött rögtön lőtt egy gólt, amit nem adtak meg, mert nem látták h a gólvonalon túl volt már a labda amikor a kapus visszavette.

Janurik szuper volt a második félidőben, egymás után védett vagy tíz lövést (közte hetest is...)