Keresés

Részletes keresés

anilla Creative Commons License 2002.02.18 0 0 39
Most konkrétan Gyingyi varázslatos feltunésére gondoltam, mert közben Lavina eltunt:)
Lefekvés elott egy utolsó kérdés:
most milyen számon dolgoztok?
Anilla
Előzmény: Lavina..együttes (37)
lafno Creative Commons License 2002.02.18 0 0 38
Na akkor itt is kezdödik a RČM? :)))
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.18 0 0 37
Nem tudom, de szerintem alszik:-)))
Ahogy én őt ismerem, rám fog maradni ez a feladat.
Ő addig hangszerel, neki ez az erőssége, nem a duma. :-))))
Lavina
Előzmény: anilla (36)
anilla Creative Commons License 2002.02.18 0 0 36
És Lavina hová tunt?:)
Anilla
Előzmény: gyingyi (34)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.18 0 0 35
Na már megint nem váltottam nicket, és az aláírás se az igazi.:-))))))
Lavina
Előzmény: gyingyi (34)
gyingyi Creative Commons License 2002.02.18 0 0 34
Magánéleti!
Elment katonának, és hiába kértük, nem kapott kilépőt.
Mire leszerelt, már csak ketten alkottuk az együttest.
Gyingyi
Előzmény: attus (33)
attus Creative Commons License 2002.02.18 0 0 33
És az együttesből való kiszállása inkább megnéleti, vagy inkább szakmai okokra vezethető vissza?
Előzmény: Lavina..együttes (32)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.18 0 0 32
:-))))
Roland, a fiam!
Lavina
Előzmény: attus (31)
attus Creative Commons License 2002.02.18 0 0 31
Tudjátok, az Index címlapján szokott néha lenni, hogfy a rajongók és érdeklődők kérdéseire válaszol X.Y. z. hó W.-án 13-tól 14 óráig. Akkor tetessük fel mi is a címlapra: "A rajongók és érdeklődők kérdéseire válaszol a Lavina együttes minden nap 0-24 óráig" :-))

Gyingyi! A Roland a filasd, testvéred, vagy kicsodád?

jzs Creative Commons License 2002.02.18 0 0 30
és engem még az autójába is beengedett, és ott hallhattam először a zenéjüket. És tetszett:))))
Zsuuu
Előzmény: kataLIN (10)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.18 0 0 29
Az új album fele, már elkészült.
A fellépés, már nem valószínű, mert igen sok macerával jár.
De ha az új BS.-t meg tudnánk tölteni, akkor lenne.
Lavina
Előzmény: anilla (28)
anilla Creative Commons License 2002.02.18 0 0 28
Wow, ez nagyon klassz lett!:)
Ezek szerint az új album is nemsokára kész lesz??
Terveztek fellépést valahol?
Anilla
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.18 0 0 27
Na még egyszer!:-)))

Bemutatás:

Görög László: zeneszerző, szövegíró, énekes, bassgitáros
1954. 05. 03. születtem Budapesten
1960.-ban kezdtem el, zongorázni tanulni.
1968.-ban kezdtem el együttesben bassgitározni és énekelni.
1975.-ig több zenekarban is játszottam, de mivel ekkor már volt két gyerekem abba hagytam a zenélést, hogy eltudjam tartani őket.
1968.-ban írtam első szerzeményeimet
1990.-ben az egyik alapítója voltam a Lavina együttesnek.
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Lavina

Előzmény: Lavina..együttes (26)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.18 0 0 26
Na újra, mert elrontottam. :-)))

Bemutatás:

Görög László: zeneszerző, szövegíró, énekes, bassgitáros
1954. 05. 03. születtem Budapesten
1960.-ban kezdtem el, zongorázni tanulni.
1968.-ban kezdtem el együttesben bassgitározni és énekelni.
1975.-ig több zenekarban is játszottam, de mivel ekkor már volt két gyerekem abba hagytam a zenélést, hogy eltudjam tartani őket.
1968.-ban írtam első szerzeményeimet
1990.-ben az egyik alapítója voltam a Lavina együttesnek.
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Lavina

Előzmény: Lavina..együttes (25)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.18 0 0 25
Bemutatás:

Görög László: zeneszerző, szövegíró, énekes, bassgitáros
1954. 05. 03. születtem Budapesten
1960.-ban kezdtem el, zongorázni tanulni.
1968.-ban kezdtem el együttesben bassgitározni és énekelni.
1975.-ig több zenekarban is játszottam, de mivel ekkor már volt két gyerekem abba hagytam a zenélést, hogy
eltudjam tartani őket.
1968.-ban írtam első szerzeményeimet
1990.-ben az egyik alapítója voltam a Lavina együttesnek.
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Lavina

Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.18 0 0 24
Bemutatás:

Dérer József: zeneszerző, hangszerelő, gitáros, szintetizátor programok.
1961. 04. 14. születtem Budapesten
1975.-ban kezdtem el, gitáriskolába tanulni. (Csepei)
1975.-ban kezdtem el iskolai együttesben gitározni.
1990.-ig több zenekarban is játszottam.
1990.-ben egyik alapítója voltam a Lavina együttesnek.
1990.-ban írtam első szerzeményeimet a Lavina együttesben.
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Lavina

Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.18 0 0 23
Na, azért a nick váltás, még nem az erősségem: :-)))
Lavina
gyingyi Creative Commons License 2002.02.18 0 0 22
1990.-ben Görög László, Dérer József és Pál János megalakítja, a Lavina együttest.
1991.-ben Pál János kivált az együttesből.
1992.-ben csatlakozott Kovács Georgina, Balogh Noémi és Sasköy Rita.
1993.-ban Sasköy Rita kivált az együttesből és csatlakozott Görög Roland.
1994.-ben indultunk a Táncdal fesztiválon a „Találd el miről szól a dal” című nótával. Kiadtuk az első
lemezanyagunkat „Hosszú az út” címmel. Indultunk a Klip fesztiválon a „Veled is megtörténhet
egyszer”
című dalunkról készült klippel. Mivel anyagunkat nem reklámozták komoly válságba
kerültünk. Kovács Georgina, Balogh Noémi és Görög Roland kivált az együttesből. Ismét
ketten maradtunk, vagyis attól kezdve a Lavina együttest Dérer József és Görög László
alkotja.
1995.-ben elkészül az „Egy év után” című lemezanyag. Nem lett kiadva.
1996.-ban elkészül a „Csillagképek” című lemezanyag. Nem lett kiadva.
Elkészül a „Valóság vagy álom?” című lemezanyag. Nem lett kiadva.
1998.-ban elkészül a „Best of lavina” című lemezanyag. Nem lett kiadva.
1999.-ben A nagy hallgatás.
2000.-ben A nagy hallgatás.
2001.-ben Készül az új lemezanyag.
2002.-ben Készül tovább

Lavina

Előzmény: anilla (20)
Lavina..együttes Creative Commons License 2002.02.18 0 0 21
Nagy nehézségek árán regisztráltam egy új nicket magamnak, és a lavina.-ot átadtam a Lavina együttes másík tagjának.
Rövidesen jövök a kért infókkal.
Lavina
Előzmény: anilla (20)
anilla Creative Commons License 2002.02.18 0 0 20
Jaj, de jó, hogy ilyen szerencsés helyzetben vagyunk, hogy kedvenceink személyesen is válaszolnak a kérdéseinkre!:)
Igaza van Katalinnak, nem sok rajongó büszkélkedhet ilyesmivel!:))

A lustábbak kedvéért, akik még nem jártak a honlapon: mikor alakult az együttes? Melyek a legismertebb számaitok?
Ide várunk minden új hirt az együttesrol, pletykákat, képeket, számokat, és mindent, ami a Lavinával kapcsolatos!
Anilla

Előzmény: lavina. (19)
lavina. Creative Commons License 2002.02.18 0 0 19
Na most már itt van a Lavina együttes másiktagja is.
Várjuk a rajongók kérdéseit!
Lavina
lavina. Creative Commons License 2002.02.18 0 0 18
Én már a Lavina másik tagja vagyok, köszöntök mindenkit. Köszönöm a topic nyitónak és a hozzászólóknak a részvételt. Ez egy közös nick a gyingyivel.
lavina. Creative Commons License 2002.02.18 0 0 17
Egyenlőre, nem kérdeztem meg a Lavina együttes másik tagját, de megpróbáltam.

Egyébként, biztos vagyok benne, hogy nem fogja zavarni.

Elképzelhetőnek tartom, hogy jelentkezik majd itt.
Lavina

Előzmény: Kiskanál (16)
Kiskanál Creative Commons License 2002.02.18 0 0 16
Te Gyingyi, egyedül képviselheted a Lavinát?
Vagy előtte megkérdezted a bandát, hogy aláírhacc-e a nevükben... :)
Előzmény: lavina. (14)
Kiskanál Creative Commons License 2002.02.18 0 0 15
Tessék, már ezt is aláírja!:)))
Előzmény: lavina. (14)
lavina. Creative Commons License 2002.02.18 0 0 14
Először szeretnék köszönetet mondani a topicnyitónak!!!!
Másodszor, minden jelenlegi, és jövendő hozzászólónak!
Nagyon szépen köszönöm!!!!
Lavina
sonne Creative Commons License 2002.02.18 0 0 13
És hogy a véletlenül idetévedő rajongók is értsék, miről van szó: a Lavina itt is megtalálható!
Előzmény: kotnyelestörp (12)
kotnyelestörp Creative Commons License 2002.02.18 0 0 12
Aztat irta, hogy gepet szerel.
Hogy meg fog lepodni, ha vegre sikerul megcsinalnia a gepet!
Előzmény: kataLIN (11)
kataLIN Creative Commons License 2002.02.18 0 0 11
ugye nem azért nem jön, mert megsértődött?
kataLIN Creative Commons License 2002.02.18 0 0 10
ugyanmár! mit számít egy autogram?!?!

PÉNTEKEN EGYÜTT KOCSMÁZTAM VELE!!!

Előzmény: anilla (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!