Most konkrétan Gyingyi varázslatos feltunésére gondoltam, mert közben Lavina eltunt:)
Lefekvés elott egy utolsó kérdés:
most milyen számon dolgoztok?
Anilla
Nem tudom, de szerintem alszik:-)))
Ahogy én őt ismerem, rám fog maradni ez a feladat.
Ő addig hangszerel, neki ez az erőssége, nem a duma. :-))))
Lavina
Tudjátok, az Index címlapján szokott néha lenni, hogfy a rajongók és érdeklődők kérdéseire válaszol X.Y. z. hó W.-án 13-tól 14 óráig. Akkor tetessük fel mi is a címlapra: "A rajongók és érdeklődők kérdéseire válaszol a Lavina együttes minden nap 0-24 óráig" :-))
Gyingyi! A Roland a filasd, testvéred, vagy kicsodád?
Az új album fele, már elkészült.
A fellépés, már nem valószínű, mert igen sok macerával jár.
De ha az új BS.-t meg tudnánk tölteni, akkor lenne.
Lavina
Görög László: zeneszerző, szövegíró, énekes, bassgitáros
1954. 05. 03. születtem Budapesten
1960.-ban kezdtem el, zongorázni tanulni.
1968.-ban kezdtem el együttesben bassgitározni és énekelni.
1975.-ig több zenekarban is játszottam, de mivel ekkor már volt két gyerekem abba hagytam a zenélést, hogy eltudjam tartani őket.
1968.-ban írtam első szerzeményeimet
1990.-ben az egyik alapítója voltam a Lavina együttesnek.
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Görög László: zeneszerző, szövegíró, énekes, bassgitáros
1954. 05. 03. születtem Budapesten
1960.-ban kezdtem el, zongorázni tanulni.
1968.-ban kezdtem el együttesben bassgitározni és énekelni.
1975.-ig több zenekarban is játszottam, de mivel ekkor már volt két gyerekem abba hagytam a zenélést, hogy eltudjam tartani őket.
1968.-ban írtam első szerzeményeimet
1990.-ben az egyik alapítója voltam a Lavina együttesnek.
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] Lavina
Görög László: zeneszerző, szövegíró, énekes, bassgitáros
1954. 05. 03. születtem Budapesten
1960.-ban kezdtem el, zongorázni tanulni.
1968.-ban kezdtem el együttesben bassgitározni és énekelni.
1975.-ig több zenekarban is játszottam, de mivel ekkor már volt két gyerekem abba hagytam a zenélést, hogy
eltudjam tartani őket.
1968.-ban írtam első szerzeményeimet
1990.-ben az egyik alapítója voltam a Lavina együttesnek.
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Dérer József: zeneszerző, hangszerelő, gitáros, szintetizátor programok.
1961. 04. 14. születtem Budapesten
1975.-ban kezdtem el, gitáriskolába tanulni. (Csepei)
1975.-ban kezdtem el iskolai együttesben gitározni.
1990.-ig több zenekarban is játszottam.
1990.-ben egyik alapítója voltam a Lavina együttesnek.
1990.-ban írtam első szerzeményeimet a Lavina együttesben.
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
1990.-ben Görög László, Dérer József és Pál János megalakítja, a Lavina együttest. 1991.-ben Pál János kivált az együttesből.
1992.-ben csatlakozott Kovács Georgina, Balogh Noémi és Sasköy Rita.
1993.-ban Sasköy Rita kivált az együttesből és csatlakozott Görög Roland.
1994.-ben indultunk a Táncdal fesztiválon a „Találd el miről szól a dal” című nótával. Kiadtuk az első
lemezanyagunkat „Hosszú az út” címmel. Indultunk a Klip fesztiválon a „Veled is megtörténhet
egyszer” című dalunkról készült klippel. Mivel anyagunkat nem reklámozták komoly válságba
kerültünk. Kovács Georgina, Balogh Noémi és Görög Roland kivált az együttesből. Ismét
ketten maradtunk, vagyis attól kezdve a Lavina együttest Dérer József és Görög László
alkotja.
1995.-ben elkészül az „Egy év után” című lemezanyag. Nem lett kiadva. 1996.-ban elkészül a „Csillagképek” című lemezanyag. Nem lett kiadva. Elkészül a „Valóság vagy álom?” című lemezanyag. Nem lett kiadva.
1998.-ban elkészül a „Best of lavina” című lemezanyag. Nem lett kiadva.
1999.-ben A nagy hallgatás.
2000.-ben A nagy hallgatás.
2001.-ben Készül az új lemezanyag. 2002.-ben Készül tovább
Nagy nehézségek árán regisztráltam egy új nicket magamnak, és a lavina.-ot átadtam a Lavina együttes másík tagjának.
Rövidesen jövök a kért infókkal.
Lavina
Jaj, de jó, hogy ilyen szerencsés helyzetben vagyunk, hogy kedvenceink személyesen is válaszolnak a kérdéseinkre!:)
Igaza van Katalinnak, nem sok rajongó büszkélkedhet ilyesmivel!:))
A lustábbak kedvéért, akik még nem jártak a honlapon: mikor alakult az együttes? Melyek a legismertebb számaitok?
Ide várunk minden új hirt az együttesrol, pletykákat, képeket, számokat, és mindent, ami a Lavinával kapcsolatos!
Anilla