Keresés

Részletes keresés

dzsu-li Creative Commons License 2002.02.18 0 0 326
jajdehogy! hogy is gondolhatsz ilyesmire!
bedaueroltassam?:)
Előzmény: anilla (325)
anilla Creative Commons License 2002.02.18 0 0 325
Áhh, bisztos kiábrándultál...:(
Télleg, én Dzsu-t majdnem ilyennek képzeltem, csak azittem göndör a haja:)
m.
Előzmény: dzsu-li (324)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.18 0 0 324
jaj úgy sajnálom. de két szó azér megvolt, nem?:) örülök, hogy odajöttél!
Előzmény: anilla (323)
anilla Creative Commons License 2002.02.18 0 0 323
:)) Aszittem, majd azé' szósz 2 szót IRL is...:(
m.v.
Előzmény: dzsu-li (322)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.18 0 0 322
és az egész heti dolog? arra nem is gondolsz?:)
Előzmény: anilla (321)
anilla Creative Commons License 2002.02.18 0 0 321
Ennyire lefárasztott a pénteki tali?:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (320)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.18 0 0 320
gyóvan. a sok aktív kedvenc lenyomta.:)
kicsit kipihentem magam a hétvégén, szellemileg főleg, sokat tvztem:)
Előzmény: anilla (319)
anilla Creative Commons License 2002.02.18 0 0 319
Pl. ide is hutelenke...
m.v.
anilla Creative Commons License 2002.02.17 0 0 318
Na, ide is benézek, hátha igy könnyebben megleli Dzsu-li holnap.
Hogy telt a 7vége? Nekem családi körben (anyukám, testvérem + a fiúk), suli...
Meséjj szépen!:)
m.v.
anilla Creative Commons License 2002.02.15 0 0 317
Hahó, itt is ébresztot fújok!!!

Latom, te rosszéletu, csak bejelentkeztél szépen:))
Igy is kell:)
Na, loholok a suliba, mert beirnak az ellenorzombe:)
m.v.

DJ Bill Creative Commons License 2002.02.15 0 0 316
A süllyesztést elindítom...
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 315
(legalább nem derül fény a szadohajlamaimra:))
jóéjt!
Előzmény: anilla (313)
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 314
Jó éjt:)
m.v.
Előzmény: anilla (313)
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 313
Igen, mert mennem kell...:(
Irj szépen, aztán gyere talizni,
m.v.:)
Előzmény: dzsu-li (312)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 312
:)))
most tényleg szenvecc?
Előzmény: anilla (311)
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 311
Csak vicceltem:)
Nem gondoltam, hogy ennyire meg kell szenvednem a láthatásért...:(
m.v.
Előzmény: dzsu-li (310)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 310
na, ne tovább!!:)
most ájjá le, ha látni akarsz!
Előzmény: anilla (309)
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 309
?????
mit, a leszbiset, az alkoholosat,...?:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (308)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 308
amennyiben nem terjeszted züllött életmódomat, lehet:)
Előzmény: anilla (305)
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 307
Nem. Tök sokan cigiznek, és úgyis beborít mindent a füst:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (306)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 306
ja, és az se zavar, ha az orrod alá füstölök?:)
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 305
És írsz majd, te rosszéletu?:)
m..v
Előzmény: dzsu-li (304)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 304
hát menni:)
de elég tántoríthatatlannak tűnsz..
Előzmény: anilla (303)
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 303
mi muszáj?
Lassan, de biztosan...:(
m.v.
Előzmény: dzsu-li (302)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 302
muszááj??
na jó, nem kételkedem:)
most vagy csak lassan?
Előzmény: anilla (301)
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 301
Nem, a miénk teljesen egyértelm?.:))
Ez az enyém, csak ? számolja el:)
Megyek lassan... most már mindenhová írogathatsz:)

m.v.

Előzmény: dzsu-li (300)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 300
közbe írtam neked (a_férjednek:))
hú, már megijedtem a mienkére kérdezel rá, hát hol voltál az elmúlt x napban???
szar vót. tomhanksmegryan kettős:(
Előzmény: anilla (299)
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 299
:))
hüje
Milyen az internetes love-story? Mmint a tvs:)
m.v.
Előzmény: dzsu-li (298)
dzsu-li Creative Commons License 2002.02.14 0 0 298
eszméletlen vagy:)))
ráadásul indexhiány miatt háttérbe végignéztem ezt az internetes lovestoryt a tv-ben:)
nagyon hajazunk arra:))
Előzmény: anilla (297)
anilla Creative Commons License 2002.02.14 0 0 297
Ja. És mikor mentek enni?:)

De, vmikor délután megpróbálok beugrani, de lehet, hogy csak üzenetet tudok olvasni.:(
Várjá', küldök még egyet.:)
m.v.

Előzmény: dzsu-li (296)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!