Keresés

Részletes keresés

mrzool Creative Commons License 2002.01.23 0 0 37
Par napja feltuntek a koleszneten a felvetelek, volt, amin rohogtem egy jot, de inkabb szanalmasak a felvetelek... Z pluszrol annyit tudok, hogy letezik, de mivel a kabelhalozatunkon nem jon be, ezert nincs velemenyem.

Az viszont, amit ezek muveltek, kulonosen Balazs, 'enyhen szolva' sok...

Nem ertem azokat, akik vedik oket. Jah, persze, mindig elfelejtem, hogy hala 2002-nek, mar az 5 evesek is nethez jutnak, ok esetleg meg istenitik is ezutan a bandat.

meg pl palffy istvan is

Palffy (vagy barki mas) odamegy a 'dagadtgecihez'? Igen? Szetszopatja /megalazza az embereket?

Akinek eddig nem esett le: fogjatok mar fel, ezek mediaszereplok, ilyet NEM tehetnek meg! Ha en bemegyek a dekaniba, es nekiallok anyazni, szerintem gyorsitott eljarassal vagnak ki az egyetemrol. Ezek pedig egy orszagos tv-ben ilyet megendednek maguknak?

Fogjatok mar fel! Titeket, minket buzizott le Balazs! Vagy az nehany 'kocsogok' siman elment a fuletek mellett?

neoze Creative Commons License 2002.01.23 0 0 36
ja,es ertsetek meg! MINDENKI aki kamera elott van, csinal ilyeneket. meg pl palffy istvan is. csak ok nrm teszik fel a netre oket.
neoze Creative Commons License 2002.01.23 0 0 35
szerintem meg pont balazs a legnormalisabb, nezzetek sak meg lilut. meg egy bakit sem tud elmondani akkora balfasz.balazs meg a spanom, jol megmondta annak a kocsog kozsonak!
Ultrabela Creative Commons License 2002.01.23 0 0 34
Még az is minősíti az emberek egy részét, hogy a szavazáson a második helyen áll, hogy "nincs ezzel semmi baj".
Hajrá, éljen a színvonal, meg a kultúráltság!
Ultrabela Creative Commons License 2002.01.23 0 0 33
"de szerintem a legtöbb még belefér"
- Mibe? Lehet, hogy a Te mindennapi életed szerves része a "b*zdmeg", meg a sz*pjál le", de más embereknek nem biztos.
A TV-be meg végképp nem fér bele!

"ezzel csak az derült ki hogy ök is emberek" - Wow. Most, egy két "f*szom köcsög" után már kiderült, hogy ők is emberek? >:>

Megnéztem, hallgattam a videókat. Ennyit érnek, ha nekik az vicces, hogy a kamerába káromkodhatnak, igen alpári módon, amin még jókat is röhögünk - akkor azt hiszem hogy ennyit ér az egész. Szerintem nincs különösebb értelme beszélni ezekről a mocskosszájú gyerekekről.

Tipikus esete, amikor néhány kölyköt kiengednek randalírozni a játszótérre. Mert most felviláglott az igazi oldaluk. Bár ezek után nem kérdéses, hogy ki(k)nek lesz szüksége rájuk, mint közszereplő személyek...

A legszebb még Philip gyerek mentegetőzése: "fáradtak, meg idegesek voltunk". No comment... >:>

Törölt nick Creative Commons License 2002.01.23 0 0 32
Egy fél éve nem nézek Z+, de Dorkáról nincs semmi (szerencsére, ő nem ilyen). Mindig csiptem a kócos fejét, lehet hogy már nincs ebben a bandában?
SKiLL Creative Commons License 2002.01.23 0 0 31
na
én elég fiatal vagyok lehet szerintetek rosszul itélem meg a dolgot de szerintem a legtöbb még belefér
nekem már nagyobb marhaságaim is voltak
és mégse történt velem semmi
ezzel csak az derült ki hogy ök is emberek
azért volt pár igen durva
én mindet nem rugnám ki csak 1-2.öt (balázst)mert abbol mindenki tanulna de majd meglátjuk mit dönt a viva elnöksége
Liquid_FX Creative Commons License 2002.01.23 0 0 30
Nézd, ez akkor sem stílus. Lehet, hogy még ezer helyen viselkednek így az emberek, de egy olyan cégnél, ami a nézettségéből és a nézői felé legyártott rózsaszín-tejszínhabos imázsból él, tartassanak már be valami minimális européer kultúrnormát. Vagy át kell menni botrány-tévébe,akkor lehet a közönséget qrvanyázni meg leköcsögözni, és ilyen IQ-bajnokokkal műsort vezetettni.
Előzmény: soldier22 (28)
The_Guru Creative Commons License 2002.01.23 0 0 29
Na várjál... Én sehol nem mondtam, hogy megszűnik a csatorna. csak azt gondolom, hogy nem tesz jót a hírnevének.
Szerintem is ki fogják rúgni őket, de én is ezt tenném a főnökök helyében, méghozzá azonnal.
Előzmény: soldier22 (28)
soldier22 Creative Commons License 2002.01.23 0 0 28
Miért, gondolod, hogy megszűnik az adó egy ilyen baromság miatt? :-)))
Nyilván kirúgják ezeket a szerencsétlen barmokat, lesznek helyettük mások, akiknek jóelőre megmondják: aztán ne mutogassátok a seggeteket, sose lehet tudni, mikor vesz tényleg a kamera, stb.
Csak ők szívják meg, mert a vivás főnököket hosszú távon nem érdekli, a kirúgott vágók meg most arra rejszolnak, hogy mennyire keresztbe tettek a volt munkáltatójuknak.
Előzmény: The_Guru (24)
RedRiot Creative Commons License 2002.01.23 0 0 27
Finggyújtás és széthúzott-seggel-kamera-előtt-szökdelés mint feszültséglevezető gyakorlat. Nanemá. Finggal játszás 13 év felett elég ciki, az ánuszmutogatás meg... Van egyetlen egy ember a földön, aki nevetségesnek tartotta?
The_Guru Creative Commons License 2002.01.23 0 0 26
Igen, szerintem is pont erről van szó. Ez már messze nem a feszültség levezetése, hanem bunkóság, és rosszindulat. Egy intelligens ember nem hiszem, hogy így vezetné le a stresszt.
Mindannyian szoktunk néha káromkodni, ez egy dolog. De. A különbség ott van, hogy milyen szavakat használva, illetve milyen helyzetre reagálva.
Előzmény: elf (25)
elf Creative Commons License 2002.01.23 0 0 25
Mielőtt nekiálsz itt osztani az észt, légyszi nézd meg a balazs_dagadtgeci.avi című kis filmecskét.

A Balázs nevű magával és saját jófejségével nyilván rendkívül elégedett "műsorvezető", odamegy mikrofonsotul, kamerástul egy kb 12 éves forma lányhoz, és durván elkezdi szivatni.

A lányzó ugyanis kissé kövér(nek látszik), Balázsunk meg úgy dönt, ezért megérdemel "a kis zsíros geci" egy kis büntetést.

Ilyenket kérdez tőle hogy: "Sokat szoktál ennni? Miket eszel? És miért vagy ilyen kövér?" stb.

Teszi mindezt saját helyzetével (kamera+ismertség)visszélve.
Szegény kiscsaj majdnem elsírta magát a végére.
Aztán megkérdezi hogy milyen klippet kérsz...

Na EZ durva, és nem csak durva hanem aljasság is.

Előzmény: soldier22 (23)
The_Guru Creative Commons License 2002.01.23 0 0 24
Miért vagy olyan biztos abban, hogy ez a balhé a cégnek nem fog ártani?
Előzmény: soldier22 (23)
soldier22 Creative Commons License 2002.01.23 0 0 23
MINDENKINEK, AKI ITT OSZTJA AZ IGÉT, HOGY MIT SZABAD ÉS MIT NEM:

Holnaptól legyen kamera MINDENHOL!
(Bár ez ellen szokott sikoltozni az index szívének oly kedves szdsz...)
Valahol kezdeni kell a kamerák felszerelését, javaslom, kezdjük az indexnél!
Legesleglőször is az index összes moderátora fedje fel polgári nevét, az összes nickjét, és politikai elkötelezettségét! Az összes indexes számítógépre kamerát, 24 órás rögzítéssel! Majd figyelünk, melyikük mikor hogyan nyilvánul meg az index felhasználóiról, hogyan kommentálja a híreket, stb. Amikor azt hiszik, senki se látja-hallja őket...

BahnScorper
"Mindig tudtam, hogy a Bazsa mekkora kis nyálas fasz, a Pinuról meg rég mondják hogy egy falusi picsa."
Aki ilyen hozzászólást ír ide, az ne ugasson, hogy tahók a műsorvezetők.

Nyilván valamelyik jóindulatú, a Vivaminusztól kirugott seggfej akar így bosszút állni. De a cégnek ez nem fog ártani, szépen elcsitul majd a nagy hiszti, csak a műsorvezetők isszák hosszan a levét, akiknél - az itteni hozzászólások alapján - egyikőtök se jobb fej.

Na szóval Creative Commons License 2002.01.23 0 0 22
Légyszíves írja meg valaki a címet amiről még elérhetők ezek a videók, mert a topicban megadott linkek úgy látom már nem élnek. Előre is köszi!
csokkergirl Creative Commons License 2002.01.23 0 0 21
érdekes, se fórum, se cset. próbáljatok meg betörni, www.vivaplusz.hu . pedig kiváncsi voltam, mit lépnek a rajongók. ha egyáltalán olvassák az indexet.
Előzmény: bundee (20)
bundee Creative Commons License 2002.01.23 0 0 20
hat, eleg suttyok voltak, az biztos :)

alex ongyujtora fingik, balazs rafingik a mikrofonra, szethuzza a segget, es igy ugral hattal "igazi enjet" mutogatva a kameranak,
lilu "dogoljmeg"-ezik zsura, miutan elmondta a zaronkonf-ot a hazai palya utolso altala keszitett reszeben

igazibol egyedul balazs meg a philip volt az, aki a nezoket lezuzta...

balazs all a grillcsirkek mellett, mondja hogy "most bucsuzik a musor, mert most a stab megfogja enni a csirkeket, es kapja be mindenki a faszomat"

felelmetes volt, amiket levagtak...

Geza ba Creative Commons License 2002.01.23 0 0 19
A forumjukra HTTP error: 403. Eleg gyorsak voltak :)
Előzmény: Liquid_FX (16)
leha Creative Commons License 2002.01.23 0 0 18
nem tom ...
én nagyon régen nem nézek tévét ...
névről is csak egyet ismertem ...

de szerintem a Filip még határozottan szalonképes volt ... a Balázsnak meg alpári a humora ...

Heavy_D Creative Commons License 2002.01.23 0 0 17
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9053707&uq=10

http://insane.hu/vivaminusz

http://index.hu/x?f1_1=http://index.hu/kultur/showbiz/vivaplusz012/

Ápolom a topicomat az én gyerekem vagy mi a szösz :)

Liquid_FX Creative Commons License 2002.01.23 0 0 16
A legszebb az egészben az, ahogy a saját nézőikről nyilatkoznak. Azt hiszem belinkelem a dolgot a saját hp-jük forumában (gondolom van nekik ilyen), had lássa a sok szerencsétlen kölyök, hogy mit tart róluk "az egetlen magyar zenetévé".
(PS: az UPC meg elvette a VH1-t, az egyetlen (számomra) nézhető zenecsatornát- fuck'em up in their stupid asses, hogy Kevin Smith-t idézzem:-))
BahnScorper Creative Commons License 2002.01.23 0 0 15
Az itteni gépeken nem műkszik, meg hang sincs, de el tudom képzelni. Mindig tudtam, hogy a Bazsa mekkora kis nyálas fasz, a Pinuról meg rég mondják hogy egy falusi picsa. Majd szabadna kérni egy teljes összeállítást ide, hogy miket mondanak? Persze én csak az olyan kivételes pillanatok miatt szerettem a baZ+ -et, mikor PanterA ment meg Savatage meg még gyakrabban Maiden...
zürichsmi Creative Commons License 2002.01.23 0 0 14
jó :) szntem ez a botrány az egyetlen esélye a kis köcsögöknek hogy bármi feltűnést + érdeklődést keltsenek, annyira halál átlagos csókák. Egy. Kettő: a Viva+ most hirdeti hogy keres új műsorvezetőket :) 18-24 közt, satöbbi.
Előzmény: Kőarcú (9)
Laslow Creative Commons License 2002.01.23 0 0 13
És nem hiszem el, hogy nem találnának megfelelőbb embereket a helyükre! Gőzöm nincs, miért épp ők a műsorvezetők. Mindenesetre szerencséjük, hogy nem én vagyok a főnökük :)
Előzmény: Laslow (12)
Laslow Creative Commons License 2002.01.23 0 0 12
Végignéztem őket. Botrányos.
Zsu még elviselhető - amikor még néztem a Z+ másorát néha, akkor is kb ő volt az egyetlen, akit nagyjából normálisnak találtam. A többiek, főleg Balázs... sosem állnék vele szóba.
JohnShaft Creative Commons License 2002.01.23 0 0 11
nah valamelyik kirakott vago jol bebuntette ezeket a kis buzikat!
remelem nincs olyan degeneralt akinek ezutan kerdeses h mennyire szarjak le ezek a nezoket, es mekkora ivbol...
remelem most rajuk megy a bunti rendesen, kulonosen balazsra aki a fotaho.
de a csajokra is max egy par nagy farok ragadt ott, intelligencia nem sok.
Heavy_D Creative Commons License 2002.01.22 0 0 10
Hello, bocsi eltosztam a linket!
De mások kisegítettek.
Előzmény: Sickboy (0)
Kőarcú Creative Commons License 2002.01.22 0 0 9
Philip: "Kurva anyátok, írjátok meg ki a faszom írta a forgatókönyvét, és kész baszdmeg! Megkapjátok ennyi..."
Előzmény: zürichsmi (6)
Liquid_FX Creative Commons License 2002.01.22 0 0 8
Lilu néni:
"szopjatok le mind!"
:-)
Na letöltögetem őket szépen, elég kis érdekessek. Egyébiránt ki lopta ki ezeket? :-)
Előzmény: zürichsmi (6)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!