Keresés

Részletes keresés

RIKA424 Creative Commons License 2012.09.23 0 0 5741

Légyszíves nyújtsd meg 1,5 méterrel (13,5m) és kérnék egy 15 méteres változatot is ..............:-)))

 

Köszönöm.

Előzmény: RMCR (5739)
nemeza Creative Commons License 2012.09.22 0 0 5740

Így már kinéz valahogy! Meg a hátsó ablakot is láttam javítottad :)

Előzmény: RMCR (5739)
RMCR Creative Commons License 2012.09.22 0 0 5739

Nagyobb kerekekkel, módosított első ajtóval

 

Dante001 Creative Commons License 2012.08.31 0 0 5737

Citadell szóló-csuklósról nem csinálna valaki egy bugyikék retust? :)

SmallG Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5736

Lusta voltam rendszámot cserélni KDT-ről. :)

Előzmény: vt976 (5734)
RMCR Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5735

E95 Express 3 tengelyen:

 

vt976 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5734

(Arrafelé mostanában adják ki a KOT kockarendszámot, hogy erre az átalakított képre ez került?)

Előzmény: SmallG (5730)
SmallG Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5733

Többször írtuk már, körülbelül a Vértes flotta harmada kap kijelzőket.

Előzmény: CLY-802 (5732)
CLY-802 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 5732

Tényleg lesznek új kijelzők?? Mejik buszokra fogják tenni??

Előzmény: SmallG (5726)
SmallG Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5731

Eredeti:

Előzmény: SmallG (5730)
SmallG Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5730

Sok városban, például Egerben is divat volt a Classicosítás. 200-asokat modernizáltak. Egyszer eljön a 400-asok esztétikai modernizálása is:

colossal404 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5729

Hát próbálják a kijelzőt is, no :D

Előzmény: SmallG (5728)
SmallG Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5728

Nálunk csak EMKE van. :/ Am is, gondoltam nem is írok ki inkább semmit, elvégre ott a PRÓBA tábla. :D

Előzmény: colossal404 (5727)
colossal404 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5727

Hát nem is EMKÉre hanem mondjuk Vultronra gondoltam, dehát a fantázia világában bármilyen kijelző előfordulhat :D

Előzmény: SmallG (5726)
SmallG Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5726

Most érkeznek majd új kijelzők és arról még nincs mintaképem. :) EMKE kijelzővel meg valljuk be, röhelyesen nézett volna ki. :)

Előzmény: colossal404 (5722)
SmallG Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5725

Vértes mintára csináltam. :) Szerintem így is jól áll nekik. :)

Előzmény: Irizar ranger (5723)
HOP-120 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5724

Ez nagyon jó! :D

Előzmény: SmallG (5720)
Irizar ranger Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5723

A lámpakeretet vagy feketén kellett volna hagynod, vagy akkor az lehetett volna fehér (az amúgy is divat a classicosoknál).

Előzmény: SmallG (5720)
colossal404 Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5722

Tetszetős :D
Egy igazi képről kellett volna belevagdalni a kijelzőt, valamint oldalra is valamelyik ablakba pakolni egyet és sokkal valósabb lenne a hatás, de így is szuper :P

Előzmény: SmallG (5721)
SmallG Creative Commons License 2012.07.26 0 1 5721

Folytatva az elborult ötleteket... :D

Előzmény: SmallG (5720)
SmallG Creative Commons License 2012.07.26 0 0 5720

Csak mert OFF-ban szó volt róla. :) Rossz minőség, gány munka, gyors szemléltetés, forrás. :)

benbe Creative Commons License 2012.07.09 0 0 5719

Nem kell olyan messzire menni, az O®-n is egyoldali ajtós fogasok járnak: 

Előzmény: eMPet (5714)
Scatty29 Creative Commons License 2012.07.03 0 0 5718

Azám...:))

Előzmény: D 20 (5717)
D 20 Creative Commons License 2012.07.03 0 0 5717

Optikai hadviselés?

Előzmény: Scatty29 (5716)
Scatty29 Creative Commons License 2012.07.03 0 0 5716

 

csuki restauráció, csukija már kész :D

eMPet Creative Commons License 2012.06.10 0 0 5715

Variációk egy témára. :-)

 

Előzmény: RMCR (5701)
eMPet Creative Commons License 2012.06.10 0 0 5714

Viszont akkor miért kell rá hátulra is szedő? :-)

 

Egyébként Károlynyugalma mellett az Albtalbahn is egyodalas-egyirányú-nyolctengelyes motorkocsikkal esbánozik fel a hegyre.

Előzmény: M.VIII (5703)
eMPet Creative Commons License 2012.06.10 0 0 5713

Na, nem bírom abbahagyni a röhögést... :-)

Előzmény: liki11 (5710)
Scatty29 Creative Commons License 2012.06.09 0 0 5712

 

Variácók LVN-694-re:)))

Előzmény: liki11 (5710)
Dj Aty Creative Commons License 2012.06.09 0 0 5711

Vááááá ez kemény! :D

Én javaslom,hogy a GAY-016 is kapjon ilyen színt,legalább a rendszám miatt. :-)))))

http://phototrans.hu/14,381390,0,Ikarus_543_GAY_016.html

Előzmény: liki11 (5710)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!