"CSAK_EGY_polgár,
azt lefelejtettem az előzőről, hogy ha csak ennyit tennének Lovasék, már nagy szolgálatot tennének ennek a "hülyére tollerált" nézőseregnek!
Tudod 50 éve megszerzett, és azóta is tartott hadállásokat kellene feladniuk. Ettől a társaságtól most csak a tőlük elvárt reakciót láthatjuk. Egyébként az igazi magyar baloldal még alszik. Akik kiadják magukat annak, azok a balszél.
Egy biztos, a tőlük visszaszerzett média órák mennyiségével fordítottan arányos az elfogadottságuk. A kampány hihetetlenül elvadult lesz. De egyetlen haszna lesz, megláthatják a mai húszévesek is, hogy milyen az igazi arcuk.
Miért van az, hogy a baloldaliak rendkívűl cinikusak és sértődöttek. Nem bírnak elviselni heti egy jobboldali műsort? (Tisztelet a kivételnek) Azért mert vannak köztük, akik balfékek, balekok, ballábbal keltek, balszerencséjük volt,és elbaltálzták az életüket. (Az etimológia nem mindegyiknél a bal, de szegény embert még az ág is húzza. Tudjátok hogy van ez.) Tudok még egyet, de az már nem ide való. Ne legyetek annyira primitívek, hogy a fentiekre reagálva nekem szánjátok azt a címet.
Nem emlékeztek, hogy Bayer mélységesen meg volt döbbenve a terrortámadások után? Persze szerintetek titokban örült neki.
A Hócipőben viszont kegyeletsértés nélkül poénkodhattak a WTC képein. Bele kellett tenni a fejjel lefele zuhanó négert kinagyítva is. Ez ugye nem kegyeletsértés. Néhány képnél még humoros aláírások is voltak. Ez a fasza ugye?
Egy szatírikus hetilapnak ezt is szabad, ha Farkasházy áll az élén.
De még mennyire toleránsak!
"Bayer: Le lehetett volna dobni másfél bombát mondjuk egy feltételezett terroristakiképző táborra, aztán bemehetett volna két kommandó és kihozhatott volna egy összeégett hullát, és azt mondhatta volna, hogy itt van Oszama bin Laden. (...) Nem tudom, ti hogy voltatok vele, amikor talán hétfőn az al-Dzsazira sugározta Oszama bin Laden interjúját, illetve szózatát, ha úgy tetszik. Én néztem a CNN-en, és gyerekek, hátborzongató volt! Ez az ember, ez valami hihetetlenül karizmatikus figura! És nekem, akinek semmi közöm ahhoz a civilizációhoz, mégis ott ült egyrészt egy szép férfi, ha leképzeled róla a szakállat, egy kifejezetten szép férfi. (...) És valami olyan hihetetlen meggyőző erő sugárzott abból az emberből!
Járai: Csinos, igen. Meleg, barna szeme van."
Kérdés: Ki helyett legyen vendég Oszama?
De a Járai Jutka mellé ültessék aztán!
Ja. És olyan jó olvasni azt a sok sok toleráns jobboldali hozzászólást...
Ezt a cikket meg a Lovas is idézte a megboldogult s.k.-ban...ez mán biztos amolyan röpirat nálatok.
az igazmondó Lovasra támaszkodtam, aki nem hinném, hogy ezekkel a dolgokkal zsonglőrködne, mert erre azonnal rácsapna a ballib média (ami ugye eddig annyit volt képes tenni, hogy magánéletben turkált és ellenérdekelt volt feleséget használt forrásnak, nem a bírói itéletet vette alapol...Kenedi Szarjankóról ennyit)
de ha annyira érdekel, hívd fel a bíróságot és kérdezd meg, de fölöslegesen ne prejudikálj
Vagy sikerült helyettesítenie B. Zs.-t?
Most már elég jól működik a virtuális valóság, ha nem kell beszélnie
ott ülhet egy virtuális Zsolti a Pista mellett.
Ennyi még biztosan van!
Két különböző dologról beszélsz. egy dolog, hogy mit tett Konrád és egy másik dolog az amit a Lovasnak jogában állt megírni.
Csirke is elismerte, hogy III/III-as volt és amikor Verebes ezt megemlítette akkor Csurek beperelte? Ezt ki szponzorálja?
írtam lenntebb, hogy szvsz perelik (Konrád és Horváth Aladár biztos)
Konrád azért pereli most, mert anno Lovas megírta, hogy beköpte a 3/3-nál a sógorát, mire Konrád ezt utána el is ismerte
de Konrád, annak ellenére, hogy beismerte a köpését, most pereli Lovast személyiségi jogok megsértése miatt...ez hülye??? vagy ennyi pénze van Sorosnak???
kb. féltucat pere van és SZVSZ mindegyiknél őt perelik, hasztalan
miért nem jelenti fel az ÉS-t?
kérdezd meg tőle, nem tudom, de lesz visszavágó, az biztos (készül rá...)
persze, persze, hogyne
és akkor azt mivel magyarázod, hogy ahányszor eddig feljelentették állításai és magyarázatai miatt, mindíg megnyerte a pereket és ezekből a pénzekből utazta párszor körbe a földet
no, a bíróságon csak tudta alá tudta valamivel támasztani "hitelt érdemlően", ha ballibes feljelentgetői (pl. Konrád, Horváth, stb.) mindíg elbukták a pereket, nem???!!!
ezeket az információkat építsd be a databankodba, hogy ha legközelebb Lovasról állítasz valamit, ne írj hülyeséget
Lovassal nem mernének kiállni, mert tudják, hogy végük lenne? Aha, vagy Lovi nem állna ki, mert esetleg igazolni kéne azokat amiket állít.
Lovi mindig csak állít, megjegyez, de azt még nem láttunk tőle, hogy alátámasztotta volna hitelt érdemlően.
az a helyzet, hogy ezek a beszari, nyápic ballibesek semmilyen szinten nem mernének egy szócsatára kiállni Lovassal, mert úgy is tudják, végük lenne
ott a felelőtlen, minden alap és bizonyíték nélküli rágalmazás és hazudozás azonnal kiderülne, úgyhogy ez nekik nem terep
nem véletlen, hogy az ATV-nél pont a baloldaliak nem voltak hajlandók közös asztalhoz ülni, pedig a Lovasék akarták
és mi volt az ok? egy pökhendien sunyi, de beszari válasz kaptak: ők nem ülnek le ilyen emberekkel egy asztalhoz...na tessék! ez aztán magyarázat!