Keresés

Részletes keresés

zengei1 Creative Commons License 2003.10.16 0 0 891
Most nem cseszek le, toleráns hangulatban vagyok :-)

Ami a TV tuner kártyát illeti, ez még jobb is az enyémnél annyival, hogy még egy sztereo rádiótuner is van rajta. Ettől eltekintve szerintem pont olyan, mint az enyém, és az bevált.

A 3D-s betűket sajna nem bírtam megnézni, mert most könyvtárból vagyok fent és nincsen nálam tükör, de biztos tutkó! Én is csinálgattam valami hasonlót (csak az nem forgott) tegnap otthon Xara3D nevezetű progival :-) Csak piros-zöld anaglif változatban, de sajnos a monitor és a szemüveg színegyensúlya valhogy nem passzolt össze, ezért kissé szellemképes lett a végeredmény... :-)

Előzmény: jenette (890)
jenette Creative Commons License 2003.10.16 0 0 890
jajj de drága vagy ! kösszííííí ! ! !

na féltem hogy most lesz egy nagy lebaszás részedről ( lásd utolsó 4 hozzászólást ) ( tudom Te más véleményen vagy ) . . .

köszipuszi ! ! ! :D)

Előzmény: zengei1 (889)
zengei1 Creative Commons License 2003.10.16 0 0 889
OFF

Szia Jenette, találtam neked a Piactéren Tv vevő kártyát:

http://piacter.index.hu/item/view/real.php?cod=431533

Ilyen Pinnacle van nekem is, és tök jó.

Pussz.

ON

Előzmény: jenette (886)
Pál utcai fiú Creative Commons License 2003.10.16 0 0 888
Nekem a broáf jut eszembe a t3-ról :)
Előzmény: Gundark (887)
Gundark Creative Commons License 2003.10.16 0 0 887
Sajnálom dear Solipsist, de nem értek egyet veled. Szerintem nem fuuujnak irják hanem inkább fuujjj nak :)
Előzmény: Solipsist (885)
jenette Creative Commons License 2003.10.15 0 0 886
:D) hát ez ari volt ! mintha csak magamat hallanám ! :D)

ez a fuuuj a végén . . . :D)

Előzmény: Solipsist (885)
Solipsist Creative Commons License 2003.10.15 0 0 885
Hihetetlenul hitvany, rossz film. Semmi tortenete,unalmas karakterek, borzalmas szar volt. Igy megeroszakolni a Terminator mitoszt...sosem bocsatom meg senkinek, aki reszt vett ennek az ocsadeknak az elkesziteseben...fuuuj.
cheshirecat Creative Commons License 2003.10.13 0 0 884
Most láttam csak a Terminator 3-at, hát istenemre, irtó jó volt! Mostanában nem volt alkalmam ilyen jót rötyögni akciófilmen (Jackie Chan nem a zsánerom :)), tele volt apró, de annál ütősebb poénokkal. Szóval ajánlom annak, akinek van humorérzéke és nem csak a csihi-puhiért néz swarcit! :)
Pál utcai fiú Creative Commons License 2003.10.12 0 0 883
Tegnap megnéztem a T2 Ultimate Edition-t...kicsit hosszú, de állat. Nagyon sok új rész van benne a moziváltozathoz képest. A legjobbak, amikor kiszedik Arnie agyából a chip-et, vagy amikor először próbál mosolyogni:)
Az is érthetőbb mostmár, hogy a T-1000-es honnan a rákból tudta, hogy a diliházban kell keresnie Sarah Connor-t.
Az viszont necces, hogy míg a T-1000-nek fénykép kell John azonosításához, addig Arnie felismeri arcról. Mondjuk Ő is elmegy a nevelőszülőkhöz, ez kiderül (az persze kérdés, hogy honnan tudja a címet? A telefonkönyves megoldás most nem jöhet szóba), de nyilván egy nagydarab motoros csókának nem adnak fényképet John-ról olyan könnyen, mint egy rendőrnek...
zs_t Creative Commons License 2003.10.11 0 0 882
Ja, és ha valaki tudná, honnan lehetne megszerezni ezt:

TERMINATOR 2: 3D

jenette Creative Commons License 2003.10.11 0 0 881
alkottam egy 3D animációt :
( kell hozzá egy kis zsebtükör )


kell hozzá egy kis zsebtükör
kell hozzá egy kis zsebtükör

zs_t Creative Commons License 2003.10.10 0 0 880
Nincs meg valakinek a The Terminator - Dawn Of Fate játék?

Inner Circle Creative Commons License 2003.10.10 0 0 879
Milyeneket? MÉRLEGET? Mér, ahhoz mi kell ami nincs az "otthoni felszerelésben"? Ja, persze, ezek amik, el se tudják képzelni hogy mérleget lehet mikrocsip nélkül is. :)
Előzmény: Blindmouse (877)
Inner Circle Creative Commons License 2003.10.10 0 0 878
Ej, ej. Elfeleded, hogy Amerikában vagyunk a jövőben. Addigra annyira előrehaladt a politikai korrektség és az esélyegyenlőség, hogy eszükbe sem jutott valakit a súlya alapján hátrányos helyzetbe hozni! Hiszen bepereli őket ezért 10 millió dollárra! :)))

Elektromágnes, röntgensugár, vagy egy vödör víz a nyakukba és aki rozsdál, ellenség - lehet válogatni a módszerekben. De sajnos a Skynet az első atomrakétákat azokra a nyomdákra irányította, amelyek az "Így ismerd fel a Terminátort 10 egyszerű lépésben!" kézikönyvet nyomtatták. :))

Előzmény: m_balazs007 (875)
Blindmouse Creative Commons License 2003.10.09 0 0 877
nem hiszem hogy a humanoidok képesek lettek volna az ottani felszerelésből ilyeneket építeni...

más kérdés hogy plazmafegyverük honnan volt.. bár azt meg kiszerelhették/elvehették a gépektől..

Előzmény: m_balazs007 (875)
Pál utcai fiú Creative Commons License 2003.10.09 0 0 876
Elég lett volna egy bazi nagy elektromágnes az ajtóba, akkor egyből el is kaphatták volna őket...
Előzmény: m_balazs007 (875)
m_balazs007 Creative Commons License 2003.10.09 0 0 875
Egy kis logikai bukta.
A terminatorok ugye beszivargo egysegek voltak a jovobeli emberbazisok elleni harcban es kulsore emberiek voltak (ahogy T1-ben Reese almaban is megjelent egy ilyen alak akit a bejaratnal a kutyak megugattak ).
Nade most olvasom h ezek a gepek 1,5-2 mazsat nyomnak. Egy sima sulyerzekelo a bejarati ajto ala es eltunik a beszivargas. Ej.
zengei1 Creative Commons License 2003.10.08 0 0 874
Elnézést a feltételezésért :-)
Megnyugodtam :-)
Örülök kegyetlenül Arnie győzelmének :-)
Előzmény: jenette (873)
jenette Creative Commons License 2003.10.08 0 0 873
:D) :D) :D) Tündérem hahaha látom tippeltél hát ez ari volt ! :D) :D) :D)

ja de persze, vágom, a nyulaid alapján csináltam, így a swift3D - vel az egyik csáó-t jobban elforgattam. de való igaz, a nyuszika orrocskája jobban kidudorodik . . .

na örülsz most mi, győzött a Braunschweiger . . .

Előzmény: zengei1 (872)
zengei1 Creative Commons License 2003.10.08 0 0 872
Jenette, az a Csáó-s kép tutkóra térhatású...? Mert tudod, nem csak abból áll, hogy megfordítja az ember, hanem két képnek szemtávolságból kell készülnie, azaz ez két különböző kép.Az egyiket csak azért kell megfordítani, hogy tükörrel egymásra tudd vetíteni őket a szemeid számára.
Amúgy csináltam 3D-ket a ciánkék-vörös módszerrel is, de azok nézéséhez színes szemüveg kell, és a kép színei is tönkremennek tőle.
Előzmény: jenette (869)
Blindmouse Creative Commons License 2003.10.06 0 0 871
Igazán impresszív oldal, rettentően igényes...

Általános iskola harmadik osztály, számtech házi feladat volt ez????

Előzmény: jenette (869)
zengei1 Creative Commons License 2003.10.06 0 0 870
Örülök, hogy teccett :-)
Azt a dzsojsztikos dolgot nem értem az oldaladon :-(
Előzmény: jenette (869)
jenette Creative Commons License 2003.10.06 0 0 869
kösziböszi, igen nekem is valamér a belső megoldás szimpibb. de állítólag ezt a úesbéset is lehet má 13 - tól. na szimatolgatok.

kömben Nóra te még nem is láthattad utólagos engedelmeddel 2 nyuladat "kölcsönvettem" : JENETTE OLDALA

Előzmény: zengei1 (868)
zengei1 Creative Commons License 2003.10.06 0 0 868
Nekem miro video PCTV kártyám van, ez jó, szerintem sokkal jobb, mint a külső USB-s. Mivel az USB azért mégiscsak szűk keresztmetszet a videojelfolyamnak, és élő képet nem tudsz vele nézni. A PCTV-vel közvetlenül tudsz tévét nézni, teljes mozgású, teljes képrnyős képet nézhetsz a monitoron, kompozit és S-video bemenete is van, no meg egy komplett TV tuner csücsül rajta, azaz elég megkínálnod egy antennajellel, és hadd szóljon. Egyes modelleken még egy rádiótuner is üldögél. Ezzel nemcsak nézheted a műsort, de fel is veheted AVI-ba pl. VitualDub-bal meg egy alkalmas kodekkel (nekem pl. Pegasus MJPEG kodek jött be).

Persze állóképet is frankón lehet vele digizni, én közvetlenül Photoshopba szoktam importálni, mivel TWAIN interfésze is van, vagyis a Photoshop kapásból látja az Import menűben, mint egy szkennert.

Előzmény: jenette (866)
VBN Creative Commons License 2003.10.05 0 0 867
Hü, de gyors vagy! :-)

20 eFt-ért adom. Itt találsz róla részletes leirást:

http://www.prolink.com.tw/english/products/multimedia/playtv%20usb%20pro.htm

(Én a teletext-et és a távirányitót ki sem próbáltam... a rádiója viszont nem RDS-es.)

Előzmény: jenette (866)
jenette Creative Commons License 2003.10.05 0 0 866
'SZ TŐŐŐK JÓÓÓ ! köszí ! ! !

még1 utolshow : kb mennyi ez a "olcsó" ? ( mire számítsak )

na hamarosan asszem beindul a képgyártás . . .

Előzmény: VBN (864)
TRohger Creative Commons License 2003.10.05 0 0 865
HMPLX-ben T3 mintás pattogatott k. + 1 liter üdítő meg egy kaparós sorsjegy, 76+áfás SMS kóddal. <;
VBN Creative Commons License 2003.10.05 0 0 864
Szia!

Ha csak arra akarod használni akkor tudok egy olcsóbb megoldást is: külsö USB-s tunerkártya (PixelView). Ennek a tetején van egy nyomógomb, amikor azt megnyomod lekapja a képet BMP formátumban.

egy minta nénis

és egy bácsis kép

Persze ezen is tudod nézni a tv-t is és van SVHS bemenete is...

Más: :-) Azt hittem, hogy a Corában van ilyen T3 menü (a múltkor adtak a menühöz DVD-t), de nem... A Burger Kingben pedig Sinbad játékok vannak a gyerekmenühöz.

Előzmény: jenette (863)
jenette Creative Commons License 2003.10.05 0 0 863
köszi VBN, hoppá izé igen igaz . . .

én VHS - ről szeretnék állóképeket elmenteni, ehhez jó lesz ez a ATI All-In-Wonder 9000 Pro video kártya ?

MÁS : télleg, mi ez a T3 menü ?

Előzmény: VBN (862)
VBN Creative Commons License 2003.10.05 0 0 862
Szia!

Az a sárga csatlakozó Composite KIMENET! Tehát a számitógép képét tudod felvenni videóra vagy a tv-n megnézni...

Ha a videód képét akarod a számitógép monitorán nézni, akkor vegyél pld. ATI All-In-Wonder 9000 Pro video kártyát. Ennek van Composite és S-VHS bemenete is. (Nekem is ilyen van!)

Más. Mi is ez a T3 menü?

Előzmény: jenette (860)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!