Keresés

Részletes keresés

eremia Creative Commons License 2005.12.01 0 0 342

Igen,Ponor tényleg jó volt gerendán.. Bár,én egy nagyon meglepő dolgot olvastam a www.romanian-gymnastics.com oldalon! Azt írták ,hogy Ponornak most voltak először ,,nehéz napjai" és ez volt az első verseny amikor így versenyzett! Mondjuk én ezt nem tudom tornászoknál hogyan működik!!! Hallottam erről is sok dolgot,de nem tudom mi az igaz!!

Tényleg eltűntek az ukránok,azért nekik is voltak jó versenyzőik még az olimpián is, meg a tavalyi eb-n! Pl. Alina Kozich összetett európabajnok!!

Igen,lehetséges a generáció váltás...Bár azért nekem személy szerint nagyon hiányozni fog az olimpiai aranyérmes román csapat,na ők tényleg nagyon a szívemhez nőttek :-)))))

 

zinaida Creative Commons License 2005.12.01 0 0 341
Ponor szerintem gerendán meggyőző volt látszott is rajta, hogy nagyon csalodott volt amiért "csak" bronzérmes lett.
Pavlova, Zamilodcsikova is döntőbe került de az egész vb-é a lányoknál ugy ahogy van az amerikaiaké . Nagyon jó csapattal indultak, 3 lány is aranyérmes lett.
Talajon, nagyon meglepődtem amikor Hermes lett a bronzérmes szerintem annyira nem volt meggyőző.
Lehet, hogy generáció váltás van a románoknál, kínaiaknál, és oroszoknál, nem tudom. De régebben azért ott voltak az ukránok is ők is eltűntek...
Kiváncsi vagyok meddig tart az amerikaiak előnnye.
Előzmény: eremia (340)
eremia Creative Commons License 2005.12.01 0 0 340

Sziasztok!

Egyetértek Zinaidával teljesen! Nekem is Liukin lett az új kedvencem,persze csak a románok után :-)

És nekem is nagyon hiányzott a vb-ről a román-orosz harc! Az oroszoknak jelenleg egy versenyzőjük sem volt aranyra esélyes...Ugyan miért van ez??? és a románok......2 versenyzővel utaztak!!CSAK! (csak a nőkről beszélek)

Ja,olvasta valaki,hogy Belu és Bitang Kínával tárgyal,hogy a jövőben Kína edzője legyen???

Szerintem ez a román torna teljes visszaesését jelenti!!! :-(( Amit én nagyon sajnálok!!

Ja és az is megfigyelhető volt a vb-n,hogy aki tavaly az olimpián nagy eredményt ért el az vagy nem indult vagy nem sikerült érmet szereznie!! Pl Pavlova!!

zinaida Creative Commons License 2005.12.01 0 0 339
Egyettértek nagyon szépen tornázik, kecses, és mégis elképesztő dolgokat tud.
Nekem ő lett az uj kedvencem :-)
Kicsit sajnálom, hogy ez a vb-é (lányoknál) az amerikaiakról szólt hiányzik a régi román-orosz párharc :-)
Robinak meg Krisztiánnak pedig gratula nagyon szépen tornáztak.
Előzmény: eremia (335)
klongold Creative Commons License 2005.12.01 0 0 338

norbitaly!

Valami bővebb felvilágosítással megkínálhattál volna bennünket!

norbitaly Creative Commons License 2005.11.30 0 0 337

sziasztok keresek tornászt vagy volt tornászt akrobatikus munkára egy olaszolrszágban dolgozó magyar artista csoporthoz akit érdekel jelentkezzen

 

nickol Creative Commons License 2005.11.27 0 0 336

Sziasztok!

Kár, hogy vége a vb-nek:( De az biztos, hogy ez alatt a 4 nap alatt nem nagyon lehetett elrángatni a képernyő elöl (na jó, a nagyrészét felvettem, mert délelött nem

tudtam nézni)

Grat Sacramone-nak a talajhoz, gyönyörű volt!!És persze Liukinnak is a gerendához!!Két nagyon jó tornász, ezt el kell ismerni.Sajnálom Tündit, de lesz ez még sokkal jobb is!!Bízok benne!

 

 

 

eremia Creative Commons License 2005.11.26 0 0 335

Sziasztok! Én személy szerint tegnap Liukinnak drukkoltam! Sajnáltam nagyon,egyetlen ezreddel kikapni tényleg kegyetlen!! Gyönyörű tornász,nagyon szép a mozgása és csodálatra méltó,hogy ilyen fiatalon ilyen nagyot tud teljesíteni!! Még biztos sokra viszi. Még sohasem láttam őt tornázni,de tegnap nagyon tetszett!!! A korlát gyakorlata pedig egyszerűen hibátlan,gyönyörű a tartása!!

Ma szerenkénti döntő, 18-kor adja az Eurosport! Hajrá Catalina Ponor és Nastia Liukin!!!!

Remélem Ponor nyeri a gerenda aranyat!!!

Iktriad Creative Commons License 2005.11.25 0 0 334

Tényleg sajnálatos Liukin esete. Én kettős gyözelmet hirdettem volna. Nemrég kérdeztek Szvetlana Horkina gyermekéről. Nos Szjatoszlav Horkin Július 21.-én született Los Angelesben. Azota már hazatértek(szeptemberben) ahol Szveta tudomásom szerint egyedül neveli kisfiát. Mellesleg nekem Szveta NAGYON HIÁNYZIK!

A  Magyar srácoknak nagyon sok szerencsét holnapra.

marosko Creative Commons License 2005.11.25 0 0 333

1 ezred döntőtt! Te jó ég! Szegény Anastasia!

37.824 - 37.823. Így kikapni, ez kegyetlen.

marosko Creative Commons License 2005.11.25 0 0 332

Chellsie Memmel lett a világbajnok, Liukin és Monette Russo előtt.

Memmel a talajgyakorlatával előzte be honfitársát.


Holnap hajnalban a magyarok élőben, Magyarországon csak itt tudja az ember élőben nézni.

marosko Creative Commons License 2005.11.25 0 0 331

Liukin, Memmel, Russo a sorrend 3 szer után, Pavlova csak 7, Zsamolodchikova mintha nem is ő lenne, gerendán is rontott csak 18.

Az ausztrál lány nagyon szimpatikus, remélem a hazai pálya miatt is megőrzi a dobogót.

 

Egyébként a helyszín nem tudom tudjátok-e a Rod Laver Arena, amely az Asztrál Nyílt Teniszbajnokság otthona minden év januárjában.

marosko Creative Commons License 2005.11.25 0 0 330
Pavlova ugyanis felemás korláton rontott,  Memmel és Liukin az élen.
marosko Creative Commons License 2005.11.25 0 0 329
Én azon nézem élőben, 2 szer után Pavlova csak 8., a két amerikai vezet.
Előzmény: marosko (328)
marosko Creative Commons License 2005.11.25 0 0 328

Aki nem tudja a tv-n nézni, az interneten élőben:

 

http://kikugamo.com/tvb/asx/cctv5.asx

yamashita Creative Commons License 2005.11.23 0 0 327

Sziasztok! Én még új vagyok itt,de a tornát nagyon szeretem, ezért örültem mikor rátok találtam. December 3-án lesz Békéscsabán a Hungarotel kupa,bizonyára nem tudtok eljönni(mint kivettem a szavaitokból leginkább pestiek vagytok),azért én bíztatnálak benneteket. Ebben az évben ez az utolsó hazai verseny tudtommal.

A magyar mezőny biztos ott lesz.

eremia Creative Commons License 2005.11.23 0 0 326

Sziasztok! Én úgy tudom kisfia született,legalábbis ha jól emlékszem!!

Én is sajnálom ezt a délelőtti közvetítést ugyanis a suli miatt nem fogom látni! Holnap férfi összetett,pénteken női, hétvégén meg szerenkénti döntők!!!

 

zinaida Creative Commons License 2005.11.23 0 0 325
Ráadásul holnap holnapután délelőtt nehogy lássa valaki is..
Igazán adhatnának összefoglalót este is..
Előzmény: klongold (322)
larababa Creative Commons License 2005.11.23 0 0 324
Sajnálom Tündét,főleg mert értesülésem szerint ő is abbahagyja a tornát.Legalábbis egy időre.Tudja valaki mikor,és milyen nemű babája született Khorkinának?
Előzmény: zinaida (321)
klongold Creative Commons License 2005.11.23 0 0 323

eurosport

csütörtök 09:30

péntek 10:45

szombat 18:00

vasárnap 16:45

legalábbis ezt írják a port.hu-n

klongold Creative Commons License 2005.11.23 0 0 322

Nem értem miért csak holnap kezdik a közvetítést. Ennyire nem érdekel senkit a szertorna?

zinaida Creative Commons License 2005.11.23 0 0 321
Péntek Tünde nem jutott döntőbe, talajon 8.137 (azt hiszem) pontot kapott.
larababa Creative Commons License 2005.11.23 0 0 320
A férfiak tegnap voltak szerintem,de az biztos,hogy Tüncike ma versenyzik,ottana idő szerint 10-kor. Elég csendes ez a környék mostanában.Eurosport holnap de.9,30 élő közvetítés.
Előzmény: eremia (319)
eremia Creative Commons License 2005.11.23 0 0 319
Látott már valaki tornát a tv-ben ma?? Vagy mikor lesznek a  közvetítések?? Gratulálok A Berki Krisztiánnak és a Gál Robinak!!! Ma csak férfi selejtező van/volt ugye??
zinaida Creative Commons License 2005.11.23 0 0 318
Csak kapjon meg minden lehetőséget, mert különben nem sok esélye lesz :-((
Jó lenne ha ismét olyan erős lenne a magyar női torna mint 1992-98 között volt.
Elkezdödött a vb-é, Gál Robi és Berki Krisztián is döntős talajon illetve lovon.
Gratu nekik.
Előzmény: larababa (317)
larababa Creative Commons License 2005.11.22 0 0 317
Böczögő Dorina érdemeit valóban nem kellene kisebbíteni,mert több versenyen bizonyított már itthon és külföldön. Az elmult  két évben minden magyar versenyén kiemelkedően teljesített,de külföldről sem jött haza érem nélkül.Gombás Laurát,Farkas Ildit,és Péntek Tündét sem először győzi le. Összefoglalva,nem a lépés jött jól ki,hanem beérett ez a kislány. Reméljük igy folytatja,mert akkor lesz végre egy jó tornász lányunk is.Sok sikert Dodó! 
Előzmény: KisKirály (307)
eremia Creative Commons License 2005.11.16 0 0 316
Már alig várom ezt a filmet :-)) Remélem majd fogom látni!! Mondjuk erről már én is hallottam!!
klongold Creative Commons License 2005.11.16 0 0 315

Hello mindenkinek! Elég új vagyok még itt és arra gondoltam egy kis érdekességet mutatok azok számára akik még/vagy nem hallottak Hajdu Szabolcsról és testvéréről Hajdu Miklósról (Uldi mellesleg klubtársam volt valamikor porbafingó koromban).


Én és a „kisöcsém” – tornáznak és filmeznek a Hajdu fivérek

 

Elindult Hajdu Szabolcs (Macerás ügyek, Tamara) harmadik nagyjátékfilmjének forgatása. A stáb Dunaújvárosban kezdte a tornászok kemény edzéseiről és kegyetlen neveléséről szóló FEHÉR TENYÉR forgatását. A történet főhősét, Dongót a rendező-forgatókönyvíró saját testvéréről mintázta. A film különlegessége, hogy a karriertörténet végpontján a felnőtt Dongót maga Hajdu Zoltán Miklós, a karakter mintaadója játssza majd. A film másik főszereplője Kyle Shewfelt (képünkön), kanadai tornász olimpiai bajnok, aki a filmben is, és az életben is tanítványa a főszereplő Hajdu Zoltánnak.

Megtörtént eseményeket és saját élményeket dolgoz fel tehát a Fehér tenyér. A véreskezű edző szerepét egy kiváló román színész, Gheorghe Dinica alakítja, az eredetiség kedvéért pedig Hajdu Szabolcs valódi élsporoló tornászokat választott még a 8-9 éves korú szerepekre is. A cél a tornászok világának plasztikus és realista bemutatása, egy mindenki számára közérthető és lebilincselő történet formájába öntve.

Nagy hagyománya van a nemzetközi filméletben a megtörtént eseményen alapuló sporttörténet, vagy a sportolók pályafutását feldolgozó fél-fikciós filmalkotásnak. Ilyen például az Oscar-díjas Dühöngő bika, vagy a Tűzszekerek is. Magyarországon eddig nem volt példa olyan filmre, amely egy sportoló életének egy részét követné nyomon dramaturgiailag egy fontos versenyre kihegyezve - a Fehér tenyér tehát ilyen szempontból merész és egyedülálló vállalkozás, ugyanakkor világszinten egy létező közönségfilm hagyományhoz csatlakozik. Ezek szerint pedig egy igényes, drámai és a közönség figyelmét magával ragadó filmnek ígérkeziK

A magyarországi helyszínek mellett (Budapest, Dunaújváros, Debrecen) a stáb Kanadában és Las Vegasban is forgat majd. A megtörtént eseményeken alapuló történet, valamint a különleges, egyedi látványvilág mind a szűkebb filmértők, mind a nagyközönség számára új minőséget jelent majd a magyar és európai filmvilágban.
 A Fehér tenyér című alkotást várhatóan 2006. februárjában, a Magyar Filmszemlén mutatják be.


eremia Creative Commons License 2005.11.15 0 0 314

Örülök.hogy a döntőket leadja az eurosport! a tv újságokban már az időpont is benne van de az még úgyis változik! Már olyan régen láttam tornát :-))

Szerintem Ezhova vagy Ejova (fofgalmam sincs ,hogy kell leírni a nevét) indul a vb-n! Én úgy gondolom az orosz csapatban ő benne lesz, na meg Pavlova meg az új lány a Yulia Lozechko!

Na de mindegy! :-)

zinaida Creative Commons License 2005.11.15 0 0 313
Jővő héten kezdödik a tornász világbajnokság Ausztráliában.
itt a vb-é honlapja: tornavb
Ugy nézem az eurosport 24-től fogja csak közvetíteni.
Előzmény: Schafranek (312)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!