Keresés

Részletes keresés

Makács Dezső Creative Commons License 2001.11.24 0 0 6
A Dinamitban és általában a kemény rockban nem vagyok járatos, de hadd kérdezzek valamit tőled?
Kissrácként emlkészem arra a Pulzus-interjúra, ahol Vikidál bejelentette a zenekar feloszlását.
Miért oszlott fel olyan rövid idő alatt?
Előzmény: bors12 (4)
aranyszáj Creative Commons License 2001.11.23 0 0 5
Nos a kedvenc az LGT, de bejön az Omega is:)
A keményebb rockból a P-Box jön be első helyen, Vikidál ebben az időben verhetetlen volt, különben szerintem is Billnek van a legjobb hangja. A Bill - Hobo közös lemezek fantasztikusak, a magyar "könnyűzene" csúcsa!
Ennyi mára.
bors12 Creative Commons License 2001.11.23 0 0 4
Hát akkor kezdjük. Szerintem a legjobbhangú magyar éneke Deák Bill Gyula. Amit nagyon szerettem az a Dinamit együttes volt. A szövegei szerintem ma is aktuálisak, és szóltak valamiről. Szerintem ha Deák Bill mégteljesebb életet tudna élni sokkal nagyobb szerepet kaphatott volna az István a királyban is, ami szintén fantasztikus volt szerintem, bár a Varga Miki nekem sosem jött be.
Makács Dezső Creative Commons License 2001.11.23 0 0 3
December 9-én Lemezbörze lesz a Petőfi Csarnokban! Érdemes kimenni rá!
Makács Dezső Creative Commons License 2001.10.29 0 0 2
Azért mert már a '80-as években is csak ezeket hallgattam és szerettem, tehát ez érdekel, erről tudok beszélgetni, ha a magyar rockzenéről van szó. Az azóta eltelt korszakot nem ismerem igazán, nem is nagyon érdekel, tehát azért zártam le itt a határt. Elismerem, önkényes dolog volt, de nagyon kevés általam kedvelt magyar előadó van, aki ezután kezdte a pályafutását.
Előzmény: Ösztönlény (0)
Tutenko Creative Commons License 2001.10.28 0 0 1
Addig volt jó a zene!
Utána csak az LGT!!!
Előzmény: Ösztönlény (0)
Ösztönlény Creative Commons License 2001.10.25 0 0 0
Engem az érdekel, miért zártad le 1980-nál a határt.
Előzmény: Makács Dezső (-)
Makács Dezső Creative Commons License 2001.10.25 0 0 topiknyitó
Üdv Mindenkinek!

Félreértések elkerülése végett, ez nem a Pannon Rádió zenei szerkesztőségének könnyűzenei osztálya! Ez csak egy fórum minden magamfajta zenebolondnak, akiknek tetszik és gyüjtik ennek a korszaknak a magyar nyelvű, illetve magyar előadók
idegen nyelven előadott zenéjét. Várok mindenkit a topicra!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!