Keresés

Részletes keresés

Victoare Creative Commons License 2002.06.21 0 0 877
A ciripelő hang állt a gyujtás rossz zajszűréséből adódik.
Kérdezze meg kezelőszemélyzetét, vagy szerelőjét 8)
(Nálam a Wartban ez állandó, de elnyomom hangerővel 8))))

Na a másik.
Kedves Dension Team ...
Jobb lett a kettes szériaszámú firmware-ben a Random, de azért még lenne mit csiszolni rajta.
Az a gáz, hogy ha van egy olyan könyvtár amiben 1 szám van akkor nagyjából minden 5. szám az a szám lesz.

Van az 5300 számom közül 10 Elis Presley (egy könyvtárba szétszedve) és már kezdem unni, hogy mindíg az jön be.
Tudom, ne rakjam be a programba, de azért ez nem megoldás.

Olyan ötletem lenne, hogy:
Ha jól sejtem, van egy kb 16 elemű tömb amiben eltároljátok az utolsó egynehány és a következő egynehány számot. Namost, az lenne a nyerő, nem mindíg csak az RND fügvény választana újat, hanem a skip gomb lenyomására, megnézné, hogy hány mp után nyomtam meg és ezt mint rnd-eltolást venné alapul. Ezáltal, ha valaki megint ugyanazt a számot hallja, akkor továbblökdösi azt az n darab számot ami még van és akkor egy teljesen új széria jönne.

Esetleg lehetne az RND-t módosítani más a rendszerben folyamatosan válltozó értékekkel.
(Teszemazt hőmérséklet vagy bármi ami valamejest válltozik)

Szóval jobb mint volt mert mostmár az 5000 számból ár kb egy 50-es csoport szól állandóan a 20 helyett. de azért jobb lenne modjuk, ha ez a szám teszemart felugrana 2-300 ra, vagy teljesre.

Victoare

Előzmény: spymorass (876)
spymorass Creative Commons License 2002.06.20 0 0 876
Hi!

Beépítettem végre a DMP3-at a kocsiba FM modulátorral. Nagyon király lett. Csak van egy kis gondom. Amikor emelkedik a fordulatszám, akkor egy kis ciripelő hang magassága emelkedik. Valószínűleg az FM modulátor szedi össze valahonnan. Nem tud valaki segíteni, hogy hogyan lehet ezt kiküszöbölni?
Másik problémám: néha a lejátszó "elfelejti", hogy hol tartott. Olyat csinál, hogy elindítom a lejátszót, és megjelenik, hogy hol tartott, majd hirtelen az elejétől kezdi el játszani a számot. Ez rövidebb számoknál annyira nem érdekes, de viszont 1-2 órás mixeknél elég zavaró.

byezzz
spymorass

stilo2 Creative Commons License 2002.06.19 0 0 875
Hi mindenkinek!

Bence:

Nem kaptam emailt.
Megadom mégegyszer:
Stilo2@freemail.hu
30/3292761

Csáko

benc Creative Commons License 2002.06.18 0 0 874
stilo2!

Irtam mail-t. Nem kaptad meg?

benc

Előzmény: stilo2 (872)
Victoare Creative Commons License 2002.06.18 0 0 873
Vidd be a szervízve, nekem egy pillanat alatt megcsinálták ...
Előzmény: qwer1234 (869)
stilo2 Creative Commons License 2002.06.17 0 0 872
HI!

Lenne egy eladó DMp3-as lejátszó,ezüst 1 hetes+FM modulátor.Ára:49.000Ft

stilo2@freemail.hu

ChrisH Creative Commons License 2002.06.16 0 0 871
Szerintem teljesen normális a jelenség. Én a múltkor okosan kint felejtettem a telefonomat a napon, és kb negyed óra múlva ugyanolyan volt a kijelzője, mint amit te írtál. Mostmár normális, de időbe tellett, amíg visszaállt. Próbáld meg letakarni a gépet, ha épp rásüt a nap. Nekem pl nincs beépítve, csak a tépőzárakkal odafogatva a műszerfal tetejére, úgyhogy mindig ráteszem a térképet, hogy ne forrósodjon fel annyira.
Előzmény: Kunci (870)
Kunci Creative Commons License 2002.06.16 0 0 870
Nekem a nyári forróságban csinál olyat a kijelző, hogy a feliratok mellett vízszintes és függőleges párhuzamos halvány csíkok jelennek meg. Ha egy kicsit hidegebb lesz az utastérben, akkor már minden a régi, de sajnos nincs klíma a kocsiban, így napközben szinte semmit sem látok mostanában a kijelzőn. Ez természetes dolog, vagy csak nálam van valami gond?

Kunci

qwer1234 Creative Commons License 2002.06.15 0 0 869
Na, nekem beadta a kulcsot a háttérvilágítás ! Alig világít :-(
zoomka Creative Commons License 2002.06.14 0 0 868
Hi stilo2!

Szerintem inkább a CD-s rádiót add el:-)

Előzmény: stilo2 (867)
stilo2 Creative Commons License 2002.06.13 0 0 867
Hi Topic!

Eladnám a DMP3-mat+FM modulátor.Úgy alakult hogy kapok egy MP3-as CDd-s rádiót,s igy felesleges kettő mp3-t "fenntartani."Ja a gép ezüst színű,1 hetes.
Ár alatt adom el!
Ha valakit érdekel küldjön egy emailt:stilo2@freemail.hu

Stilo2

mpdm Creative Commons License 2002.06.13 0 0 866
Haligali!
Valaki próbálta már második particióról üzemeltetni a szerkentyűt? Állítólag a 2,04-es tudja a második partícióról játszani a music-ot ha az első partíció nem fat32. Nekem ezeddig nem jött ez össze. Elképzelhető, hogy a második (fat32-es)partícióm is primary kellene legyen a müködéshez?
BOTI www.autogaz.hu Creative Commons License 2002.06.12 0 0 865
HimiZoli
Megúsztattad a bömöst? :-)
Előzmény: HimiZoli (857)
Latex Bond Creative Commons License 2002.06.06 0 0 864
Szia Lee !
Ezer köszönet, megkaptam ! Útközben máshonnan is sikerült letöltenem egy crack-elt verziót, de az csak 750 K-s, ez a verzió meg már 1 MB-os ! Mivel tud ez többet ??? Mindenesetre inkább a Tiédet raktam fel és ezzel végre látom a FAT32-t !!! Igaz előtte volt egy kis problémám, mert az NT az IDE eszközt sem hajlandó észrevenni, ha a rendszer SCSI-s vinyón van, csak ha az Eszközökben elindítom a az "atapi"-t és az "Atdisk"-et ! Lehet, hogy az egyik is elegendő hozzá, de nem volt még kedvem kikísérletezni, hogy melyiktől hergelődött be, a lényeg, hogy végre az SCSI buszon lévő NT 4.0 írja a 40 GB-s FAT32-es IDE vezérlésű vinyómat !!! 2 hét eltelte után már ennek is baromira tudok örülni... :o) A hétvégén már léphetek tovább...
Előzmény: DonLee (860)
HHapci Creative Commons License 2002.06.06 0 0 863
qwer1234
Neked már meg a soros kommunikáció ?
Én nem tudom rávenni egy next-re sem.
Üdv
Előzmény: qwer1234 (858)
biga Creative Commons License 2002.06.06 0 0 862
Köszi, bár valszeg inkább CD-s MP3 lejátszó lesz benne, de még átgondolom.
Előzmény: pogacsa (861)
pogacsa Creative Commons License 2002.06.05 0 0 861
brava kesztyutartoban csont nelkul elfer. a Prielle Kornelia utcaban szereltek be. ki kell hozza venni a kesztyutartot es annak a jobb also sarkaban enyhen elforditva befer, ha mogotte kivagot a muanyagot, ahol kiloghat - hely van. aztan fm tuner ra es mukodik.

Előzmény: biga (852)
DonLee Creative Commons License 2002.06.05 0 0 860
Hej!

Latex, Spymorass, Ictus:
Nem felejtettelek el, csak nem voltam gép közelben.
Pótolva, mail elment, ha gond lenne írjatok!

üdv:

donLee

Előzmény: Latex Bond (853)
HimiZoli Creative Commons License 2002.06.04 0 0 859
Szia Misi!

Remelem kesz is lesz az a cucc amit a Sat Displayhez csinal mert majd nekem is kellene a bmwbe....( meg mindig ugyanaz az oreg verda, de
kicsit nagyobb motorral)

dobj egy emailt a himizoli@freemail.hu-ra

udv
Zolka

a finnorszagi hasonlo ahogy leirtad...

Előzmény: qwer1234 (858)
qwer1234 Creative Commons License 2002.06.03 0 0 858
Miután végigkefélted fél finnországot, most mész távolkeletre a japán csajokat is ? ;-)

Egyébként olyat akarok csinálni, hogy egyéb infókat is meg lehessen jeleníteni a satellite displayen. A soros kommunikáció keresztül menne e gy mikrokontrolleren és az belerakná az általam kívánt sorokat is. Pl. hőmérséklet, gps koordináták, stb..

Előzmény: HimiZoli (857)
HimiZoli Creative Commons License 2002.06.03 0 0 857
Szia Misi!(qwer1234)

Sajnos nincsen Sat. Displayem de a BMEs meresen egyutt mertunk!
A DMP3 most Finnorszag hideg utan Japanban nyarban tesztelem sikeresen...

udv
Zolka

Előzmény: qwer1234 (856)
qwer1234 Creative Commons License 2002.06.03 0 0 856
Továbbra is vennék Satellite Display-t ! Ha valakinek van eladó, szóljon !

sjesz:
Mivel nem válaszoltál a legutóbbi levelemre, itt is felteszem a kérdést : Számla nélkül nem menne olcsóbban ? (mondjuk áfa nélkül ?)

Előzmény: qwer1234 (854)
sjesz Creative Commons License 2002.05.30 0 0 855
Nekem van!

Vadi új, számlával!

Előzmény: qwer1234 (854)
qwer1234 Creative Commons License 2002.05.30 0 0 854
Ha valakinek van egy eladó satellite display-e , akkor azt megvenném !
Latex Bond Creative Commons License 2002.05.30 0 0 853
DonLee !
Bocsi, a világért sem akarlak siettetni, csak érdeklődöm, hogy el tudod-e küldeni a FAT32 for NT-t, mert ha mégsem, akkor valami más megoldást kell találnom ? Így ugyanis nem sokat haladok a beépítéshez vezető rögös úton... Írjál lécci akkor is, ha nem megy a dolog !
Köszi még egyszer !
Előzmény: DonLee (849)
biga Creative Commons License 2002.05.29 0 0 852
Sziasztok,

Valakinek van valami tapasztalata a Fiat Brava/Brava -ba való beépíthetőséggel kapcsolatban? Ha igen, akkor ne kíméljetek :)

biga

spymorass Creative Commons License 2002.05.26 0 0 851
Hi DonLee!

Ha nem gond, akkor nekem is küld már el a crack-et hozzá, mert a cégnél nekem is csak NT4 van. =(

Tenksz előre is
spymorass

Előzmény: DonLee (849)
Latex Bond Creative Commons License 2002.05.26 0 0 850
Szia Lee !
Az szuper lenne, akkor előre is köszönet érte!
Majd írd meg, hogyan férhetnék hozzá!
Más: vennék a cucchoz egy FM modulátort is, de azzal riogatnak, hogy ez még a kazetta-adapteres módszernél is torzabbul szól. Természetesen a rádiós verziót még nem volt alkalmam kipróbálni (csak ha beszerelődne az autóba), azonban kazetta-adaptert egy időben én is használtam, amikor MP3 disc-man-t hallgattam vele a kocsiban. Bár nem vagyok egy vájt fülű alkat, de nem voltam elragadtatva a hangjától. A "rádió minőség" elvileg nekem tökéletesen megfelelne, mivel egy Danubius-nak például nem igen van háttér-zümmögése és főként nem kezd el torzítani, ha egy kissé felhangosítom a kedvenc zenémet. Van ilyen jó egy FM-adó, mit gondoltok ? Egyébként a kocsiban egy Clarion fejegység van, amihez naná, hogy nincsen semmiféle line bemenet. Amikor felhívtam a Clarion-t és megpendítettem nekik a szívfájdalmam, éppenhogycsak nem küldtek el az ötletemmel délebbre. (Márhogy line-in buherálás a rádiómra). A másik lehetőség - ahogyan értesültem a dolgokról - egy erősítő beszerzése és arra kötni a DMP3-at. Eddig erősítőre nem volt szükségem, mert anélkül is szerintem jól szól a Clarion a gagyi gyári hagszóróimon. Az olcsóbb megoldásnak mindenképpen egy erősítő tűnik, mert az FM-adó többe kerül és erről még a beépítés előtt döntenem kéne... Segítsetek lécci !
Előzmény: DonLee (849)
DonLee Creative Commons License 2002.05.25 0 0 849
Latex:
Hetfon tudom prezentalni a cuccot, a munkahelyemen megvan...

Hej!

Latex Bond Creative Commons License 2002.05.25 0 0 848
Hoppá ! Most látom, hogy a "FAT32 for NT"-nek csak a demo verzióját lehet letöltögetni, ammeg csak olvasni tud ! Nincs valakinek egy crack-es verziója ? Ugyanis nem lenne egy hátrány, ha írni is tudnék a vinyómra... Köszi !
Előzmény: DonLee (846)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!