Keresés

Részletes keresés

szopiszuri Creative Commons License 2001.09.26 0 0 41
rossz a megközelítés, senki sem juthat közelebb hozzám.
Előzmény: Susulyka (40)
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 40
És miért csak kb.? Mondd, mit kell még igazítanom képzeteimen, hogy közelebb juthassak őabszolútságához, a szopiszurium maiorhoz?
Előzmény: szopiszuri (39)
szopiszuri Creative Commons License 2001.09.26 0 0 39
ez kb. így van.
Előzmény: Susulyka (38)
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 38
De igyekszünk fejlődni! Próbálunk felnőni beláthatatlan magaslataidhoz, oh, szopiszuri, bármily reménytelen is legyen e küszködés. Olyan idétlen nicket, mint a tiéd, például nem is remélek kiötleni tudhatni. Kevés az én balgaságom ahhoz. Gyermek vagyok még.
Előzmény: szopiszuri (37)
szopiszuri Creative Commons License 2001.09.26 0 0 37
nem válaszoltok meg ti semmit.
még magatoknak sem.
nekem meg végképp nem.
kevesek vagytok hozzá.
Előzmény: Susulyka (34)
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 36
Igen. Én csináltam.
Előzmény: saafi (35)
saafi Creative Commons License 2001.09.26 0 0 35
kész van ez is.
Előzmény: Törölt nick (23)
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 34
Azért csináltad, mert válaszokat keresel. Válaszokat olyan kérdésekre, melyek mindnyájunkat régóta gyötörnek. És mi megválaszoljuk kérdésidet. Mert jók vagyunk hozzád.
Előzmény: szopiszuri (33)
szopiszuri Creative Commons License 2001.09.26 0 0 33
látom, kezditek megtalálni. ezt minek csináltam?!
Előzmény: szopiszuri (30)
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 32
Ja, értem. Az előbb nem jött le, hogy miről van szó.
Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 31
Hát, műveltség ide, avagy amoda, ezt nem, így éltes fejjel, csak arra emlékszem így kapásból, hogy :
"csornüj kámeny, csornüj kámeny, sto sztáis tü csornüj kámeny..2
(Szabad saját fordításban: "Zord kőszikla, zord kőszikla, mé' állsz ott te zord kőszikla.."
Előzmény: Susulyka (29)
szopiszuri Creative Commons License 2001.09.26 0 0 30
nyitottam nektek egy topicot keressétek meg!
Előzmény: Törölt nick (28)
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 29
Én abszolut értem, amit írsz, de ... öö ... mi van?
Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 28
Ha én egy nap arra mennék haza, hogy UP (Uram és Parancsolóm) saját kezüleg kiglancolta a lakást ily módon, rögvest arra gondolnék, hogy:
1. megcsalt és összeszedett valami nemi betegséget
2. elvei ellenére kaszinózott, és vesztett, uzsora kölcsönt vett fel, és most üldözik a rosszfiúk
3. a felügyeletére bízott fiunkkal baleset történt
4. egy gyüjtô akkora pénzt kínált a Star Wars-gyüjteményemért, hogy eladta neki
Esetleg ezek egyidejüleg.
Előzmény: zeuszka (24)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 27
Azért engem komolyan érdekelne, hogy milyen élettapasztalatokkal írkálnak huszonéves emberkék ilyeneket!!! Átlagnők, mindenki hazudik, Mo.-on nincsenek gazdag okos emberek...
Ezek annyira súlyos kijelentések, és olyan pesszimisták és kiábrándultak. Én valahogy nem így látom, vagy csak Te nem találkozol soha a megfelelő emberekkel???
Azt meg nem nagyon értem, hogy miért ilyen barterüzletnek kell egy kapcsolatot felfogni: én ezt adok, te meg cserébe azt. Nem így működik, legalábbis nálam.
És hidd el, hogy nem attól érzem tuti nőnek magam, hogy hány pasi akar(t) lefektetni! :)
Előzmény: Susulyka (25)
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 26
Mert mért kell emelő? Ezt nem értem. Hogy emelő kell a miért kell? Vagy mi van?
Előzmény: zeuszka (24)
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 25
Ja. Az nagyon komoly, mikor az ember lejön a görcsös akarásról, a célorientált nyugatiember objektivizációs görcsei, meg minden...

Egy párszor a vonat a székesfehérváron hogy várom a csatlakozást, és csak úgy járok egyet, és annyira nem tudom, hogy a következő serkon merre, és nem is gondolok rá, és csak megyek, és itt jobbra, ott balra, és csak visz a lábam, és a vonat indulására pont visszaérek, naggyon komoly...

Előzmény: Törölt nick (23)
zeuszka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 24
Lehet herelni, kasztralas ilyeten formaja ellen nem szolalok fel, csak egy keresem lenne:
ne ijedj majd meg amikor
- leveszem a gatyam;
- felhajtod a szerszamot;
- el kell szaladnod vagy egy erosebb emberert, vagy egy emeloert;
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 23
ehhez a biliardos-Jedis-dologhoz, amikor frankora erzed, hogy most kell cselekedni

nem tudom, ismered-e Eugen Herrigel a "Zen es az ijaszat muveszete" c. konyvet? - mert az - gyonyoruen - pont errol szol: hogy kimegy a nyugati foszer Japanba, egy zen mesterhez, es elkezd ijaszatot tanulni, a cel (latszolag) az, hogy bekotott szemmel tudjal ijazni; probalkozik, mint a kutya, sikertelenul, elkeseredik, megint elkeserdik, a faszba kivanja mar ezt sok keleti misztikus baromsagot, mar banja az orat, amikor idejott, aztan, egyszer csak, hopp, beletrafal, pont akkor, amikor a legmelyebben van, aztan meg ketelkedik (ekkor sohase talal be), de latja, (megfigyeli magan), "hogy ha sikerul ebbe az allapotba kerulnie", valamiert, az isten se tudja megmondani, miert, mindig beletrafal, akkor, abban az "allapotban", amikor mar nem is akarod, hogy beletrafaljal...

nem tudtam jol elmondani a lenyeget, de nagyon jo a konyv

--- a setahoz: echte parasztgyerek leven, most, igy harmincevesen kezdem tanulni a setat: egy falusi gyerek nem erti a setat, nem tud mit kezdeni vele, komolyan, minden hulyeskedes nelkul mondom (falun, a parasztembernek, ennek a nyugati ontudatlan Taoista Mesternek a szamara, amig meg volt ilyesmi, a napi ritmikus munka volt a meditacio), ezt a nagyszeru polgari latens meditacios cuccott - a setat - nekem meg kellett (meg kell) tanulni (a falusi ember szamara, mert mas koordinata rendszerben el, a seta "bun", ahogy ok mondjak: naplopas); de ilyen volt az is, amikor felkerultem kozepiskolas koromban a Varosba, egyszeruen nem ertettem, hogy mi a jo abban, "ha kimegyunk a termeszetbe", egyaltalan mi az, hogy "kimenni a termeszetbe kirandulni, es ott jol erezni magunkat" :)

Előzmény: Susulyka (22)
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 22
Én nem akarom megnézni. Minek bármit is megnézni?
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 21
a, ha latni akarjatok a magyar parasztembert mint taoista mestert (amely fajta azota mar kihalt, de mindenkeppen kihaloban van) a lenyegenel tokon ragadva, de gyonyoruen felfestve, akkor nezzetek meg vasarnap reggelenkent a kiralyin az ujra vetitett Tuskevart a zsenialis Banhidy Laszloval, brutalisan jo, frankora, mint a Lin-csi, olyan az oreg :)))
Előzmény: zeuszka (20)
zeuszka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 20
Nekem ez marhára teccik és az angolul nem beszélő csapattagoknak is azonnal leesett, hogy mi is ez. Azóta ők így használják. Szerintem jól is hangzik és fedi a valóságot: kapsz egy szabad támadást, azaz az adott körben elvállalt támadásaidon felül plusz támadáshoz jutsz, mely nem megy az általad végrehajtható támadásaid terhére.

uff

visszatértem a szabiról, megint a meló... ;)

Előzmény: Törölt nick (18)
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 19
Ez kész!
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 18
Na, most aztán ki lett osztva az ész! :)
Nem lehet, hogy bizonyos tapasztalatok tükrében rájön az ember, hogy az elvi meggyőződése volt hülyeség, aminek a gyakorlat ellentmond? Jó neked, hogy ennyire keményen az elveid szerint élsz, ha törik, ha szakad. Remélem, élvezed is!
Előzmény: zeuszka (16)
szopiszuri Creative Commons License 2001.09.26 0 0 17
minek beleszólni mindenbe?
Előzmény: Törölt nick (10)
zeuszka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 16
Nem tudom, van -e egyáltalán jó megoldás. Esetleg ahogy az ellenfél felkínálja magát figyelmetlenségével egy támadásra, lehetne felkínált támadás, mint a felkínált lehetőségben. Ez se sokkal jobb. Passz...
Előzmény: Susulyka (15)
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 15
Lehet úgy, hogy előbb dobok, és aztán beszéljük meg a módosítókat?
Előzmény: zeuszka (14)
zeuszka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 14
2 db van. egy kockázatmentes, meg van egy olyan is, ami nem az. melyik érdekel?
Előzmény: Susulyka (12)
szopiszuri Creative Commons License 2001.09.26 0 0 13
minek foglalkozni veled?
Előzmény: zeuszka (11)
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 12
Szeretnék mentőt dobni apátia ellen. Vannak módosítók?
Előzmény: zeuszka (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!