Keresés

Részletes keresés

Tudvés Creative Commons License 2016.09.27 0 0 841

Én regisztráltam a szerverit.hu-ra de azóta áll is a szeró :D Erről ennyit gondolom, mert még a facebook oldaluk is megszűnt :P

Most próbáltam a cloudra, de ugyan az a gondom, mint az alattam szóló kollégának. Ha valaki megosztaná, hogy lehet a saját domain címet ráhúzni a cloudra, azt megköszönném :)

Soulr Mmo Creative Commons License 2016.09.26 0 0 840

érdeklödnék, regisztráltam erre a cluodra adott automatikusan egy  másadrangu webcimet de van sajátom, na most rá is mentem a domain hozzáadására ns1........ szokásos de az én domainem regisztrátorainál ha én ip-re át akarom irányitani nekem a teljes ipv4 számsor kell tehát hogy tudom ezt megoldani mert hiába irom hogy ns1.cloud stb stb nem egedi 

Sztemp Creative Commons License 2016.09.26 0 0 839

Az oldal.cloud tényleg nagyon korrekt! A napokban regisztráltam, és gyorsan, kedvesen, profi módon válaszoltak a kérdéseimre. 

CsendPenge Creative Commons License 2016.09.07 0 0 837

Köszi, hogy beírtad! Frankó ez az oldal, pont ilyet kerestem :)

Előzmény: aberdeener (830)
Foremi Creative Commons License 2016.08.19 0 0 836

A napokban indult ez az oldal: http://oldal.cloud 

 

10 Gb ingyenes webtárhelyet és havi 100 Gb adatforgalmat ad, teljesen ingyen. A webcím valasztottnev.oldal.cloud formátumú lesz, de saját domain név is hozzáadható. Van benne automata scrip telepítő, közel 200 scriptel. Többek között feltelepíthető a WordPress, Joomla!, Prestashop, phpBB, SMF stb. Ezek az alkalmazások sok ingyenes tárhelyen nem futnak a korlátozások miatt. 

Szerintem egy próbát megér ez a szolgáltatás. 

aberdeener Creative Commons License 2016.08.12 0 0 835

A fórum/honlap alcíme "Melyik a legjobb ingyen tárhely?". A szerverit tényleg gyors, de csak 500 Mb az ingyenes tárhely. :-( Az nagyon kevés! Ez egy kis kapacitású reprezentációs/ajándék pendrive-nak a mérete. :-)   

Romeroe Creative Commons License 2016.08.10 0 0 834

Ööö még annyit elfelejtettem, hogy MariaDB 10.0 adatbázissal mennek, phpmyadmin jelzése szerint. (Bocsi nem tudom hogy kell az előző témámat szerkeszteni)

Előzmény: Romeroe (833)
Romeroe Creative Commons License 2016.08.10 0 0 833

Most találtam erre a fórumra, szintén az általad említett szolgáltató oldalára kerestem rá épp a Szerverit.hu-ra, mivel ingyenes weboldalam már jó pár hete ott van így gondolom megosztom veled azt amit én tudok. A tárhelyekkel nincs gond, gyorsak megfelelőek, annyi korlát van ami a weboldalon le van írva mármint email, ftp stb. szerint. Teljesen védett, leállás bejelentés nélkül még nem volt, bejelentéssel pedig mióta mennek maximum 3, de az is fejlesztés vagy bővítés miatt. Processzorkorlát nincs, a memóriakorlát is elég magas. Ha az általad használt weboldal optimalizálatlan és terheli a szervert, vagy jobban kiugrik mint másoké azt jelzik feléd, és segítenek javítani, mivel nekem egy wordpress oldalamnál ilyen gond volt. Teszteltem rajtuk l7 és botnet védelmet mindkettő védett és hatástalan volt. Ha probléma adódik azt maxium 15 percen belül megoldják, ilyenre viszont még globálisan nem, csak nálam volt. Ingyenes szolgáltatás, tehát nem mindíg a leggyorsabban válaszolnak, viszont nekem ennyit teljesen megér, az pedig hogy kik regisztrálták be, honnan futnak a szervereik és hasonlóak, még nekem ez egy forintomba sem került szerintem annyit érdemelnek hogy nem szólom le őket. Teljesen normális csapat.

Ami pedig egy nagyon jó pont, hogy Ingyen SSL jár minden tárhelyhez, amit a napokban vezettek be, ilyet se láttam még amúgy, de ez egy hatalmas pont tőlem, tehát csak ajánlani tudom, aki esetleg rájuk nézne.

https://www.facebook.com/SzerverIT/ az oldalt pedig ti is meg tudjátok keresni

Előzmény: NagyPati (822)
Aszusz Creative Commons License 2016.08.08 0 0 832

Google drive nem jó? 15 GB az ingyenes tárhely.

Előzmény: balazs.robi aliasz Őrmi (823)
DaWe35 Creative Commons License 2016.08.07 0 0 831

Webtárhelynek a hostingert ajánlanám, partnerprogramjukkal ingyen szerezhetsz korlátlant SQL-el, PHP-val: http://www.tarhely.coolhd.hu/

aberdeener Creative Commons License 2016.07.21 0 1 830

És még egy oldal, amit érdemes megnézni  http://www.promptfile.com. A regisztráció nélkül használható része kicsi 1 Gb, de regisztrálva ott a 250 Gb ingyenes tárhely.  :-) 

(Ha valaki, már korábban írt róla, akkor elnézést.)

aberdeener Creative Commons License 2016.07.20 0 0 829

A ritkán használt doksikat, állományokat és képeket egy mappában tömörítve teszem fel. Egy zip állomány és benne 1700 fájl. :-) 

Előzmény: Orsi986 (827)
ashrak Creative Commons License 2016.07.20 0 0 828

Üdv!

 

Én már egy éve az amazon felhőjét is használom biztonsági mentés tárolásra. 

 

Ha csak fénykép tárolás lesz akkor 3 hónap free, korlátlan és utána éves szinte ~12$.

 

https://www.amazon.com/clouddrive/home

 

Érdemes ránézni. Elég fapados de a célját tökéletesen ellátja. Van hozzá windows cliens is, webes felületen maximum 4GB-st enged feltölteni, én Linux alól használom.

Előzmény: balazs.robi aliasz Őrmi (825)
Orsi986 Creative Commons License 2016.07.20 0 0 827

Megnéztem az oldalt, gyors, jó dolgokat kínál, de a FAQ-ban azt írják, hogy 1000 db fájlt tudsz feltölteni, ami darabonként maximum 200MB lehet. Így jön ki a 200GB. Ha 1000 db fényképed 500Mb helyet foglal, akkor annyit kaptál tőlük ingyen.

Előzmény: aberdeener (826)
aberdeener Creative Commons License 2016.07.20 0 0 826

A  https://cloudup.com 200 GB ingyenes, stabilan működik, saját és megosztható felülettel.  :-) 

Előzmény: balazs.robi aliasz Őrmi (825)
balazs.robi aliasz Őrmi Creative Commons License 2016.07.19 0 0 825

Köszi az infót, eddig nem fizettem tárhelyért, csak használtam az ingyenes lehetőségeket.

Meglátjuk, hogy az osztály közösség akar-e pénzt ráfordítani a tárhelyre, vagy sem.

Előzmény: Orsi986 (824)
Orsi986 Creative Commons License 2016.07.19 0 0 824

Szia, ebben a méretben ingyenes magyarországi tárhely szolgáltatót nagy valószínűséggel nem fogsz találni. 

A jelenlegi 30Gb-os szolgáltatásért fizettél ezelőtt?

Úgy tudom, hogy a https://mega.nz/ 50Gb-ot biztosít, de azt nem tudom mennyi az engedélyezett havi adatforgalom. A legkisebb fizetős csomagjuk 5 euro/hónap összegért 200Gb-ot ad és 1TB adatforgalmat enged. Negatívuma, hogy lassú a fel/letöltés. Ha csak tárolni akarsz, talán tökéletes ez is.

 

Ellenben, ha magyar szolgáltatót választasz, akkor pedig a nethely.hu -t tudom ajánlani, ár/érték arányban az egyik legjobb a magyar piacon. Biztosan sokkal nagyobb sávszélességgel tudsz fel/letölteni, de ha eddig nem fizettél a tárolásért, akkor viszont ez nagy pénzbeni ugrás lesz, mert a 25 gigás csomagjuk valahol 3000Ft körül lesz havonta.

 

Előzmény: balazs.robi aliasz Őrmi (823)
balazs.robi aliasz Őrmi Creative Commons License 2016.07.19 0 0 823

Sziasztok

 

Segítségeteket szeretném kérni.

Tárhelyet keresek kb 16 gb-t nagyságban.

Sajnos a jelenlegi onedrive tárhelyem csak 2016.08.10-ig biztosítja a 30Gb-ot, így ezeket az adatokat szeretném átpakolni máshova.

Lányomék osztályának a 2012-2016 évi fényképek, videok, sulis dokumentumok tárolását kellene megoldanom. 

NagyPati Creative Commons License 2016.07.13 0 0 822

Bennem elég vegyes érzéseket kelt az általad ajánlott szerverit.hu.

Az oldaluk szép, 500MB SSD tárhelyet adnak állítólag, de nem írnak róla semmilyen konkrétumot, hogy mire is számíts ezzel kapcsolatban. Az első érdekesség, hogy kapcsolat menüpont alatt svédországi székhelyet írnak, és a szervereik Franciaországi adatközpontban találhatóak. Meg van adva 3db email cím, ezen lehet kérdezni, segítséget kérni.

A domain nevüket egy másik magyarországi szolgáltató, a forpsi regisztrálta be, ami szintén furcsa.

 

Azt mondanám, hogy nekem ez nagyon kamu gyanús, csakhogy a facebookon magyarul írogatnak, azaz nem a google translate fordította le a weboldalukat magyarra :)

 

Ki fogom próbálni az ingyenes tárhelyüket, mert kíváncsivá tettek. Ha valakit érdekel, majd megírom a tapasztalatokat.

Előzmény: Slower (821)
Slower Creative Commons License 2016.07.03 0 0 821

Nekem a SzerverIT.hu-től van egy mellék tárhelyem, leállás eddig csak egyetlen egyszer volt, az is csak fél órás, így csak ajánlani tudom. 500 MB SSD tárhely.

ashrak Creative Commons License 2016.04.14 0 0 816

Szép napot!

 

Igen, meg tudom erősíteni, hogy jól működik a php verzió választó és nincs korlátozás, hogy hány domain/aldomainre lehet alkalmazni.

 

Hasznosnak találom és örülök, hogy bevezették.

Előzmény: Orsi986 (815)
Orsi986 Creative Commons License 2016.04.14 0 0 815

Most kaptam egy levelet a Nethelytől, gondoltam megosztom Veletek:

 

A weboldalakon mától működik a php verzió választó, az alábbi verziók közül lehet választani:

- PHP 5.4.45

- PHP 5.5.34

- PHP 5.6.20

- PHP 7.0.5

 

Ez nagyon jó hír, hiszen most már nincs olyan cms weboldal, amiből a legújabb verziót ne lehetne telepíteni (pl. legújabb drupal is működik!)

Állítólag a verzióválasztót nem korlátozzák, így az ingyenes tárhelyükön is működik.

rabbitrace Creative Commons License 2016.04.13 0 0 814

Van egy új ingyenes cpaneles tárhely, minden opció be van kapcsolva. Hátránya, hogy 100 MB és saját domaint venni kell, de kísérletezésre kezdő webépítőknek jó lehet.

 

http://ingyentarhely.eu/

ashrak Creative Commons License 2016.04.05 0 0 812

Kellemes estét!

 

Szívből örülök. :-)

Előzmény: erikviking (810)
ashrak Creative Commons License 2016.04.05 0 0 811

Kellemes estét!

 

Elnézést a késői válaszért. Igen, voltam már néhány szolgáltatónál ahol észrevehető volt a "túlzsúfoltság".

 

Itt ezt még nem éreztem, pedig már jó pár éve Náluk vagyok.

Előzmény: Remete Ur (809)
erikviking Creative Commons License 2016.04.01 0 0 810

Üdv!

 

Az ajánlásodra kipróbáltam a szolgáltatásukat először az ingyenes felületen, aztán előfizettem a legkisebb csomagjukra + vettem 1 domaint is.

Minden zökkenőmentesen ment. Problémám volt azzal, hogy csak 5.4 -es PHP futott. Éjszaka írtam ezzel kapcsolatban nekik és hajnalban már várt is a válasz, hogy beállítják nekem az 5.5 -ös verziót 1-2 napon belül. 

Eddig mindennel tökéletesen elégedett vagyok.

Előzmény: ashrak (808)
Remete Ur Creative Commons License 2016.03.31 0 0 809

Hány tárhely van egy szerveren? Általában az ilyen szerverek tele vannak zsúfolva...

Előzmény: ashrak (808)
ashrak Creative Commons License 2016.03.21 0 0 808

Üdvözletem!

 

Csak a saját tapasztalataimat tudom leírni a Nethely szolgáltatásaival kapcsolatosan.

 

Van Náluk fizetős "részem" is (több mint 4 éve) és az ingyenes részt is használom. Bevallom meglepett, hogy a mai világban van aki még ráfekszik az ingyenes vonalra de megtetszett és kipróbáltam. Egyszerű volt használatba venni, nem okozott gondot.

 

Eddig nem kaptam egy kéretlen levelet sem valamint a fizetős és ingyenes résznél a supportban sincs különbség. És reklámokat sem látok felbukkanni az ingyenes oldalaimon. Eddig amit ígértek, betartották sőt még sokszor többet is tesznek.

 

Felhasználóbarát, Emberbarát a szolgáltatásuk, kiszolgálásuk.

 

Én csak ajánlani tudom Őket.

 

 

 

 

 

 

NagyPati Creative Commons License 2016.03.01 0 0 805

Abban teljesen igazat adok, hogy ha már mindenáron ingyenes szolgáltatást akarok, akkor sokkal inkább választom azt, hogy korlátok közé szorítsanak, mintsem hogy reklámmal pakolják tele az oldalam.

Előzmény: silkway (804)
NagyPati Creative Commons License 2016.03.01 0 0 803

Megnéztem a gatfreehost.runhosting.com-ot, mert nagyon kecsegtető volt, amit írtál.

A pozitívum az oldallal kapcsolatban, hogy külföldi létére nagyon hasít az oldaluk (bár kérdés, hogy a weblapjuk és az osztott tárhelyek között van-e sebességbeli különbség).

 

Az alapvető problémám vele az, hogy az ingyenes csomagban összesen 1db 10Mb-os adatbázis tárhelyet adnak. Ez sajnos nevetséges méretű, pont semmire nem elegendő. Egy teljesen szűz joomla pluginok nélkül legalább 3Mb helyet foglal úgy, hogy még semmit sem töltöttem fel.

 

A havi 5GB is nagyon kevés szerintem a mai világban, az oldalon csinálok egy galériát 10db 2Mb-os képpel, és napi 8 látogató elhasználja a kvótát.

 

Nekem sajnos ez kevés. Vannak tárhely szolgáltatók, akik ingyenesen nem adnak ennyi tárhelyet, de nem korlátozzák az adatforgalmat és az sql is 10x ekkora.

 

Előzmény: silkway (802)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!