Keresés

Részletes keresés

trooper Creative Commons License 2001.09.13 0 0 11
na ha ezt megtudja :) lehet, hogy akkor is kitalal valami kifogast, de azert kozlom vele a jo hirt :)

trooper

Előzmény: Spanci (9)
pipacsmező Creative Commons License 2001.09.13 0 0 10
Mi a származási helye a vadászgörénynek? Meddig él? Mekkora az IQ-ja? Milyen viszonyban áll más állatokkal, pl. kutyákkal? Ha szabadon engedik, nem csatangol el? Adjál már némi személyiségleírást!
Spanci Creative Commons License 2001.09.13 0 0 9
Nem büdös! Nekem eccer egy havernőméknek volt. Ha rendesen van takarítva az alma, akkó nem büdi. A büdös, mint a görény szólás is csak arról szól, hogy védekezésként valóban tud bűzmirigyet üríteni az ellenség eltávolítására, de ez szelíd és gondolom senkise akarja ijesztegetni vagy az ellensége lenni:o)
Előzmény: trooper (7)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.09.13 0 0 8
érdekes, az állatboltan nem büdös.:O))
ugyláccik kezelik valami szagelszivóval...
Előzmény: trooper (7)
trooper Creative Commons License 2001.09.13 0 0 7
majdnem eladtam, egy ismerosom szeretett volna... de tegnap felvilagositottak, hogy ez az allatt ugy egyebkent eleg budos.

trooper

Előzmény: Spanci (6)
Spanci Creative Commons License 2001.09.13 0 0 6
Bocsika, de fingós-hányós embereknek nem adok el görénykét. Túl sok lenne a szaganyag a territóriumában, aztat meg nem bírja. Szeret Ő lenni a császár.

Iffy!
Régóta ül a vállamon, és már rámszóltak a melóhelyen, hogy hogy nézek ki. Ezért is akarom eladni, mert a múltkor is nem kaptam fizetésemelést.

Előzmény: Bakafánt Románia (5)
Bakafánt Románia Creative Commons License 2001.09.12 0 0 5
mirol beszelsz? a nagyimrol? vagy a gorenyrol? mert a nagyim nagyon allat csoka am!

egyszer paller-sutes kozben fellobbant a lang, akkorat fosott. ekkor a fostos nagyi uvoltozve hagyta el a konyhat. ekkor en odamentem, es elkezdtem zabalni a mennyeien finom palacsintait. ez alkalommal is izlett, bar mindegyik paller BUDOS volt.

mikor nagyi visszajott, mar sugarban okadtam ki mindet. azert utana meg megettem NEGYET. az egyik GANY izu volt. utana leultunk pokerezn. nagyi vesztett.

hat, ez az en nagyim. nagyszeru barat!

Előzmény: Lord Iffy (4)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.09.12 0 0 4
és a múltkor már megdöglött.
vagy hét élete van???
Előzmény: Bakafánt Románia (3)
Bakafánt Románia Creative Commons License 2001.09.12 0 0 3
nekem kellene az a kis goreny. pontosabban a nagymamamnak vennem. meg is mondom, miert kell neki gorcsi. egyszer a nagymamam, aki istenien finom palacsintakat szokott sutni, eppen fellabon allt. melle ment egy ember, aki RETTENETESEN BUZLOTT. en voltam az. erre a nagyi elkezdet pallereket sutni. ahogy igy nyomatja ki a pallert a sutobol, raugrik egy budos majom. erre nagyi bekrepalt. utana fingott harom hatalmasat.

hat ilyen az en nagyikam. szeretnivalo teremtes, megis allat jo fej!

Előzmény: Spanci (-)
murray Creative Commons License 2001.09.12 0 0 2
küldd el nyújórkba tunkolni!:)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.09.12 0 0 1
és mióta ül a válladon? :O)
Előzmény: Spanci (-)
noidea Creative Commons License 2001.09.12 0 0 0
0-TT--

Így néz ki?

Előzmény: Spanci (-)
Spanci Creative Commons License 2001.09.12 0 0 topiknyitó
Megkértek, hogy írjam le, eladó egy 1 éves fiú vadászgörény. Ketreccel együtt (jó nagy ketrec, maga a ketrec majdnem 10.000.-Ft) 16.000.-Ft. A görényke nagyon szelíd. Vállon ül meg minden, nagyon aranyos!
Vegye má meg valaki! Lécci-lécci-lécci!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!