Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 2001.08.15 0 0 0
geszthi,
te mit kerestél a Bazilikában??? Körülnéztél, hogy mibe köthess bele? Nehogy azt mond már, hogy a szíved hajtott oda?
Előzmény: geszthi (-)
geszthi Creative Commons License 2001.08.15 0 0 topiknyitó
Mas topikba irtam, de ott kilog es szerintem fontos.

Volt valaki ujabban a Szent Istvan Bazilikaban?!

Lattatok, hogy mi van Szent Istvan jobbjanal?!
Ott egy tabla az orszag felajanlasarol, majd alatta egy egy masik, hogy egy zaszlot (bocs de elfeledtem mitol erdekes/fontos az ujrakeszitese) a Magyar Eletter alapitvany
(letrehozi Rally es CF Kft, Kuszelyne es lanya neven. Tudja valaki kik ok??) szponzoralta, azert mert bun a Trianon es annak elfogadasa, nem nyugodhatunk bele.

Kisse ledobbantem. Ma ilyet (ilyen nevvel! Azert ne mondjak mar, hogy senkinek sem szurt szemet az elnevezes athallasos volta ) megengedni kirakni a Bazilikaban, radasul a szinte a legkiemeltebb helyen egyutt a Szent jobbal, meg az Orszagfelajanlasrol szolo tablaval azert durva.
Ez nem lehet veletlen elnezes. (Meg jo hogy nem az oltar es Jezus ele raktak)

Ennyit az egyhaz nem politizalasarol. Kulonosen erdekes es a korona szallitgatasa kapcsan is (ugye volt olyan otlet is, hogy elkuldjuk a masolatat a szomszedos orszagoknak. No ezzel az alapitvanyi zaszloval lenne csak igazan erdekes)

Szerintetek ez nem durva?! Senki sem gondolkodik, hogy mit lehet egy Templomba beengedni es mit nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!