C3PO: "...Gyomrában megtanuljátok mi a kín és a szenvedés, ugyanis 10000 éven keresztül fog emészteni benneteket!"
Han Solo: "Gyomorsav problémái lehetnek."
Szabócska:
Meglehet....erősen keveredik bennem a könyv szövege, a moziverzió szinkronja (eredetileg csak a Birodalom visszavág volt szinkronizált!) és a rendezői változat új szinkronja....
-Jol vésse az eszébe hercegnő. Nekem egy valaki parancsol az egész univerzumban, és az én magam vagyok.
Han Solo, amiután má kiszabaditották Leia-t és a Falcon felé tartanak.(Csillagok)
-Hagyd Luke, rajta már ugysem tudsz segiteni
Leia, miután Vader nagyur lekaszabolta Kenobit, és a menekulők igyekeznek a Falconba.
-Pedig ha tudnák, hogy irányjeladot helyeztunk a gépukre...
Miután a Falcon elrepult a Halálcsillagrol
Ki tudja, hogy van pontosan a Kenobi-Vader párharc részben? -Te csak annyira érzed az erot, mint fazék a benne fővő leves izét.