Keresés

Részletes keresés

Ewron Creative Commons License 2001.08.22 0 0 97
Inkább tauntaunoknak.
Előzmény: Szabócska (96)
Szabócska Creative Commons License 2001.08.22 0 0 96
Nem tom ki: "Minusz xy fok van odakint!"
Han: "Igen, és a barátom kint van!"
Nem tom ki: "Meg fognak fagyni a dantuinok!"
Han: "Na és? Nem érdekel!"

(Asszem dantuinoknak hívták azokat az izéket...)

Szabócska Creative Commons License 2001.08.22 0 0 95
C3PO: "...Gyomrában megtanuljátok mi a kín és a szenvedés, ugyanis 10000 éven keresztül fog emészteni benneteket!"
Han Solo: "Gyomorsav problémái lehetnek."

(A Jedi visszatérben, a Sarlakknál)

YERICO Creative Commons License 2001.08.22 0 0 94
A főhősök nevei tetszenek, mint Das Wetter vagy Das Wieder, Ubi van Cselovik, Luke Transformer, Fata Morgana, Tea Orgazmus, Pan Cholo, Bubakka.

A hajó neve Miénk a Balkon.

Ja, a Star Why-ból idéztem. Olvassa el mindenki. Halálra röhögtem rajta magam anno.

Zolcsi67 Creative Commons License 2001.08.22 0 0 93
Na, pl. itt a különbség, a könyvben "bokkul" szerepel. A Csillagok Háborúja első, feliratos moziverziójában pedig ki tudja, mi....

Glupp...nyamnyam....böfff!
(Sarlakk)

Előzmény: putyi (92)
putyi Creative Commons License 2001.08.22 0 0 92
Oven- Bocsiul beszélsz?
C3PO- Mondhatni második anyanyelvem.
OVEN- Ennyi elég, megveszem.
Szabócska Creative Commons License 2001.08.22 0 0 91
Luke: "...Én nem félek semmitől."
Yoda: "Majd fogsz...igen...majd fogsz."

(Yoda itt néz ki a legijesztőbben, nem?:-) )

Zolcsi67 Creative Commons License 2001.08.22 0 0 90
Szabócska:
Meglehet....erősen keveredik bennem a könyv szövege, a moziverzió szinkronja (eredetileg csak a Birodalom visszavág volt szinkronizált!) és a rendezői változat új szinkronja....
Előzmény: Szabócska (78)
kriszta101 Creative Commons License 2001.08.22 0 0 89
Igen, csak ezt tudja mondani:-)))
Előzmény: maczilaci (85)
Ender Wiggin Creative Commons License 2001.08.22 0 0 88
"Honnan tudja, hogy szőrös a talpam?"

Solo Leilának a Hoth bázison, mielőtt indulni akar az első részben kapott jutalommal kifizetni Jabbát. (Birodalom visszavág)

korfolyoso Creative Commons License 2001.08.22 0 0 87
-Jol vésse az eszébe hercegnő. Nekem egy valaki parancsol az egész univerzumban, és az én magam vagyok.
Han Solo, amiután má kiszabaditották Leia-t és a Falcon felé tartanak.(Csillagok)

-Hagyd Luke, rajta már ugysem tudsz segiteni
Leia, miután Vader nagyur lekaszabolta Kenobit, és a menekulők igyekeznek a Falconba.

-Pedig ha tudnák, hogy irányjeladot helyeztunk a gépukre...
Miután a Falcon elrepult a Halálcsillagrol

Ki tudja, hogy van pontosan a Kenobi-Vader párharc részben? -Te csak annyira érzed az erot, mint fazék a benne fővő leves izét.

djkalo Creative Commons License 2001.08.22 0 0 86
"utini" - igy hivja az egyik java a társait a Csillagok háborújában amikor R2 a sziklák közé téved...
maczilaci Creative Commons License 2001.08.22 0 0 85
Ezt mintha akkor mondaná, amikor megérkezik, és Csubira alkuszik a hődetonátorral a kezében!?
Előzmény: kriszta101 (80)
Szabócska Creative Commons License 2001.08.21 0 0 84
Luke: "Mi van odabent?"
Yoda: "Csak amit magaddal viszel.....Azt tedd le! Nem lesz rá szükséged."

(A Birodalom Visszavágból)

Szabócska Creative Commons License 2001.08.21 0 0 83
"Ez egy fénykard. Fürgébb és elegánsabb mint a lézer."

Obivan

kriszta101 Creative Commons License 2001.08.20 0 0 82
Bocs, természetesen Return of the Jedi... lefárasztott a meleg..
Előzmény: kriszta101 (80)
kriszta101 Creative Commons License 2001.08.20 0 0 81
Solo dekoleroj!
Jabba a lefagyasztott Han-ra mutatva...
kriszta101 Creative Commons License 2001.08.20 0 0 80
Jatej, jatej, joto...
Leia hercegnő Han Solo kiolvasztásakor (Birodalom visszavág)
Szabócska Creative Commons License 2001.08.20 0 0 79
Luke: "Én egy nagy harcost keresek."
Yoda: "A harc senkit sem tesz naggyá."

Mára befejeztem :-)

Szabócska Creative Commons License 2001.08.20 0 0 78
Bocsi, hogy belekötök, de Yoda, úgy mondta, hogy:

"Hogy nőhettél ekkorára, ha ilyeneket eszel?"

Nem biztos, hogy pontosan írtam, asszem így van.

Előzmény: Zolcsi67 (76)
Szabócska Creative Commons License 2001.08.20 0 0 77
"ííííháháhá!!!"

A Jabbánál lévő egérszerű izének a röhögése :-) asszem nem sikerült élethűen előadni :-)

Előzmény: Zolcsi67 (76)
Zolcsi67 Creative Commons License 2001.08.20 0 0 76
"Fúúújjj, hogy lehet ettől ilyen nagyra nőni?"
Yoda, amikor megkóstolja Luke kajáját.
maczilaci Creative Commons License 2001.08.20 0 0 75
No, tessék:

Joda, a BiroDalomban, R2-nek, a lámpára..
:-)))

Előzmény: maczilaci (74)
maczilaci Creative Commons License 2001.08.20 0 0 74
Lehetni lehet, csak nem kellene...
:-))

Enyéééém...

(Joda a Biroalomban, a R2-nek, lámpára...)

Előzmény: waters (73)
waters Creative Commons License 2001.08.20 0 0 73
Igazad van,ilyeneket nem lehet hibázni....
Előzmény: maczilaci (72)
maczilaci Creative Commons License 2001.08.20 0 0 72
Hát, végigszaladtam ezen a pár hozzászóláson, és megdöbbentő élmény volt, meg kell mondjam...

A2?? Talán R2.

LieLa?? Így az elefántot hívták a cirkuszban!!
Meg Leia herceg??

Leia Organa hercegnő

Rengeteg félregépelés (??) és még több hibás szöveg!

Joda mestert nyugodtan lehet J-vel, nem Y-nal.
Csubakka röviden Csubi (Angolosan tényleg nincsen benne 'b', csakhogy angolosan a duplavé 'W' ejtése 'ü' !!).

Gyerekek szedjétek össze magatokat!!

Egy ilyen alapműből egyszerűen nem szabad hibásan idézni!
Ez tönkreteszi az egész "kultusz" értelmét!!!

Megjegyzem, az első három résszel kapcsolatban sokkal eredetibb a "csillagok", "Birodalom" és "Jedi" elnevezés...

Ja, az idézet:

Kukuvejkó hv., birodalmi gárdista, a Halálcsillagon, a Csillagokban:

Close the door! Close the door!
...
Open the door! Open the door!

Törölt nick Creative Commons License 2001.08.19 0 0 71
R2 erzekeloi nem talaljak Leia herceget

/Jedi - hangalamondasos verzio)

THE REAL NÍMAND Creative Commons License 2001.08.19 0 0 70
"MÉG VADER, MÉÉÉG! GYORSABBAN! AAAAAAAHHHH..."

Leia Organa - Star Wars, Episode IV. - rendezői változat

Előzmény: THE REAL NÍMAND (69)
THE REAL NÍMAND Creative Commons License 2001.08.19 0 0 69
"SMACC!"

(szabad fordításban)

Han Solo & Leia Organa

Előzmény: THE REAL NÍMAND (68)
THE REAL NÍMAND Creative Commons License 2001.08.19 0 0 68
"BUUUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!"

(szabad fordításban)

Halálcsillag I-II., Alderaan, X-szárnyúak, Tie-vadászok, ás még sokan mások...

Előzmény: THE REAL NÍMAND (67)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!