Keresés

Részletes keresés

Petyka30 Creative Commons License 2023.09.01 -1 0 21979

Szia! Szívesen segítek de a vakond már nagyon lefárasztot én meg szerintem leírtam mit csinálj, de semmi baj, fő az egészség. Azokat a közvetítéseket tudod letölteni az M4 sportról, ami közvetítési jog az M4 sport tulajdonában van. Forma-1 Atlétika Golden liga, NB1-et, tudod nézni. De az Eurosport Sport1-2 meg a gázszerelő sportcsatornáit nem tudod az M4 sport oldaláról letölteni. Az Eurosportra előtudsz fizetni online, meg a gázszerelő csatornáira is. Egyelőre a Sport1-2- nem, tudtommal, még nincs.  

Előzmény: BASEBALL_FAN (21976)
Szerelem a tudatodat Creative Commons License 2023.09.01 0 0 21978

Addig jó egy topiknak, vagy egy júzernak, amíg nem is tudok róla. Van egy rossz hírem, ez most megváltozott és bekedvenceltem a topikot. Amúgy a politizálás, sajnos, néha becsúszik, Istenem. Ha már a politika keze betette a lábát a sportba, nem dughatjuk a homokba a fejünket. A nagyobbik baj, hogy szóltatok már neki, ennek ellenére folytatta. A közösséggel szembemenni, nna, az az, amit nem nagyon szeretek.

Remélem, értett a sima törlésből.

Előzmény: BASEBALL_FAN (21977)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2023.09.01 0 0 21977

Srácok jeleztem az illetékeseknek az elszabadult indulatokat, szerintem maradjunk meg a normális beszélgetésnél az atlétikáról, ahogy látom takaritott is az admin.

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2023.09.01 0 0 21976

Élőben tudom, viszont ami nem saját müsor azt nem tudom hogy vissza lehet e nézni . (tv jogok, azt hiszem pl az F1et se lehet)

Előzmény: Petyka30 (21973)
somliv Creative Commons License 2023.09.01 0 0 21975

Fél füllel hallottam, hogy indulni szándékozik az athéni Olimpián Edwin Moses. Mások unszolására, motivációja által vette ezt a fejébe. Hogy mi lenne, ha belevágna.. Plusz, azért egy ilyen ikonnak nem kevés önbizalma lehetett ezen a téren még ilyen korban sem. Ez játszódhatott le benne: Francba bele, most belegondolok, hogy hajdanán milyen császára voltam ennek a számnak, így hát miért ne próbálnám meg újra ?!

Ám ha a talajon maradunk, akkor ez egy irreális küldetés, hogy 48 évesen valaki ilyet bevállal. Gyorsaságod egy bizonyos korban kezd megkopni, és meccselned a húszas éveikben járó sportolókkal egyszerűen nem reális. Lehet valahol blamás a szitu, ám Edwin megtehette, hogy bevállalja, hiszen volt akkora neve a sportágban, mivel előtte egyeduralkodója volt a négyszáz méteres gátfutásnak tíz éven keresztül, hiszen 122 viadalon nem tudták legyőzni, amit a legkeményebb futószámnak mondanak a mai napig. Döbbenetes teljesítmény! Ezt ma már elképzelni is nehéz, hogy ilyen akadjon. Ehhez hasonló stabil versenyző egyszerűen nincs a jelen lévő mezőnyben, aki hosszú éveken át folyton nyer. És ezt vonatkoztathatjuk az összes atlétikai számra. Lásd, Warholm száját is elkenték tegnap Zürichben, pedig ő sem kisívű atléta ezen a távon, nüanszal, de legyőzték. Magam nem éltem át Moses korszakát, szóval ezt inkább azt tudja igazán, aki akkor benne volt, és látta versenyezni. Persze, az amerikai válogatón szigorú szelektálások vannak, ott fel kell mutatnod valamit, nem is aprócska eredményt, hogy te bekerüljél majd egy Vb, vagy Olimpiai csapatba.   

Előzmény: Petyka30 (21949)
Petyka30 Creative Commons License 2023.09.01 -1 0 21974

Ebben az országban mindent lehet. Lopni csalni hazudni. Munkából megélni nem!

 

Előzmény: BASEBALL_FAN (21972)
Petyka30 Creative Commons License 2023.09.01 -1 0 21973

Szia! Élőben is lehet meg felvételről is. Esetleg ha fociban megvernek az albánok azt elfelejtik rátenni, de a kommunisták,mindig szerettek cenzúrázni. a történelem ismétli önmagát mindig sajnos.

Előzmény: BASEBALL_FAN (21972)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2023.09.01 0 0 21972

Az M4-en vissza lehet nézni az atlétikát? (tehát nem meg, hanem vissza ha nem láttam)

MrMundr. Creative Commons License 2023.09.01 0 0 21969

 itt matekozni kell. évi 130 Mrd ft+agymosás osztva köztévé állandó nézőszámával és kiderül mennyire van "ingyen" valójában a hús. 

Előzmény: BASEBALL_FAN (21968)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2023.09.01 0 0 21968

Szerintem baromira nincs igazad de ezt itt hagyjuk Sport csatornák jelene, jövője.  ebbe a topikban ezt rongyosra tárgyaltuk veszekedtük,szidtuk az RTL-t és miegymás ha beszélgetnél erről itt szivesen megteszem, De szerintem nem az atlétika topikot kell szétnyomni ezzel, főleg hogy értelmetlen végtelen vita, ha megnézed a topikot nem csak engem nem érdekeltek tények, meg a helyretevés" 

Előzmény: MrMundr. (21963)
warr Creative Commons License 2023.09.01 0 0 21965
MrMundr. Creative Commons License 2023.09.01 0 0 21963

oké, akkor hagyjuk, de a tényeket muszáj volt helyre tenni.

Előzmény: BASEBALL_FAN (21962)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2023.09.01 0 0 21962

Bocsi ezt ebbe a topikba minek elkezdeni? 1 másik pont erre való és megy is a vita.... (vagyis ment , elült de van vagy 15 oldal kemény vita )   Az atlétika meg nekenm még új kb két hete még azt se tudtam miez.... 

Előzmény: MrMundr. (21961)
MrMundr. Creative Commons License 2023.09.01 0 0 21961

Azt ugye tudod, hogy nekünk adófizetőknek több pénzbe kerül a köztévé fenntartása, mintha csomó streamert fizetnénk helyette. Nincs ingyen ebéd, ezt tudhatnád, ha már a végtelenül bonyolult atlétikát sem érted.:)

Előzmény: BASEBALL_FAN (21960)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2023.09.01 0 0 21957

Én még nem igen értem ezt de ez nagyon tetszet :D . Amúgy miért van ott a felvezető ember a nyúl? Ő valamikor kiáll? (nem láttam)

Előzmény: warr (21933)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2023.09.01 0 0 21956

Szia nem negyvenöt perc volt, azonnali müsorváltozás mellett döntöttek, és kb 2 órát adtak, én is azt hitem hogy csak 45 perc de szerencsére itt 1 fórumtárs beirta , hogy ő a müsorba 20 tól 22 óráig látja. (tehát mázli ő kiszúrta az új időpontot)

Előzmény: ohlulu2 (21929)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2023.09.01 0 0 21954

Az MTVA közvetíti 2029-ig a világbajnokságokat, a Gyémánt Liga és a Continental Tour versenyeit | M4 Sport

 

Ezt ti tudtátok? Én tegnap hallottam, mikor a kommentátor a gyémánt liga közvetitésbe elmondta, hogy 29 ig tuti náluk a jog. (egy másik portálon azt olvastam, hogy az MTVA olyan népszerünek véli az atlétikát, hogy azonnali müsorváltozás mellett döntött és tegnap már a tv-ben adta  gyémánt liga fordulót a netes platform helyett természetesen ezt tegnap olvastam ).  Valóban ekkora népszerüsége lett a VBtől vagy csak meg akarja az MTVA lovagolni a vb nézettségét?

Petyka30 Creative Commons License 2023.09.01 -1 0 21949

Régen 2 csatorna volt MTV1 MTV2. Még hétfőn adás sem volt. Mivel kiskoromban is a hülye például TOM és Jerry helyett sportot néztem. De azt tudtam nézni amit adtak. Bírkózot a Lőrincz tesvéreken kivül akik abahagyták, vagy csak az Olimpiai bajnok. Ismertem Gáspárt Repkát Farkast Sikét Komáromit, csak azért nem nyert Olimpiát, mert még az ellenfélre is emléz Mamiashvili grúz volt. De ha atlétikát adtak azt néztem. Még Calvin Smithre is emlékszek, nem beszélve Ben Johnssont, Carl Levist, Sotomayort, Edwin Mosest Bubkát, de a magyarokat is Kovács dopping Attilát, bár mindenki doppingolt, Bakosi Szalma Siska Xenia. Az Öttusázokat is. Martinek Fábián Mizsér. Kapitány Török Ferenc, csak Nem kerülhet be a Nemzet sportololói közé, mert nem Fideszes. Ma tudsz mondani egy öttusázot?. De még a bokszolókat is Isaszegi Várady Kokó stb. Ma tudsz mondani egy magyar bokszolót. Vívás 1988 Szöul kardcsapat döntő. 8-4 volt a Szovjeteknek, Szabó Bence Nébald György, Csongrádi, hozta a következő 3 partit, ha szegény Gedővári már meghalt már győz akkor tusarányal mi vagy mi nyerünk. De akkor 5 nyert tudta ment, és 5-5-nél döntő tus volt. De akkor sorsolt egy gép, mert volt együttes találat volt. De mivel a szovjetek nyerték a sorsolást, így, hogy írják pontosan nem tudom Alshannak elég lett volna a döntetlen. De egyértelműen Gedőváry közbevágot. Csak az volt a veszély, hogy a szovjeteknek a sportdiplomációjuk kicsit jobb volt, mint a miénk, és csalni fognak. És kb 20 MP volt amíg a zsűri levetette a a találatot. És hála istennek megadta a tust nekünk. Felejthetetlen sportélmény volt. Ma nem mert fáradt vagyok megkeresem a Youtubon neked. Érdemes megnézni. Ma mondj egy műkorcsolyáuot. Régen Katarina Witt megkkora sztár volt.Még az edzője nevét is tudom Juta Müller volt. Más lett teljesen a világ. Azzal semmi gond, hogy warr vagy hogy hívják atlétika szerelmes, csak azt sem érti. De hagyj nézze, és unintelligensen viselkedjen velem. Jót nevetek rajta, hogy az Olimpián nézi az atlétikát, de nem érti a versenyt. Azt nem vitatom, hogy az atlétika lexikális tudása, velem nem összemérhető. Nem ismerek szinte senkit ma. Csak ép ezt a Fajdeket ismerem. Én mindenkinek megadom a tiszteletet, de aki ilyen unintelligens, mint ez a jó madár, mit csináljak vele. Egy billentyű leütést nem érdemel meg. Na jó éjszakát! Holnap délelőtt beteszem a videót.

Előzmény: somliv (21947)
somliv Creative Commons License 2023.08.31 0 0 21948

19.80-an azért nem egy űridő. Tudnak többen annyit a mostani mezőnyből is, all time-ot nézünk, akkor meg főleg. A 19 éves amerikai csávó, Knighton majdnem letolta az utolsó százon. Lylyesnak kapaszkodnia, iparkodnia kellett igencsak, hogy ő érjen be elsőként. De neki ez belefért, itt már lazíthatott a gyeplőn, hawaii volt neki. Vb-n megnyert mindent, amit akart. Meg hűvös volt amúgy is. Ebben a futásában ennyi volt összességében.    

Előzmény: warr (21946)
warr Creative Commons License 2023.08.31 0 0 21946

Lyles is behúzta, de most nem volt olyan nagy idő.

 

Gerelyben Vadlejch nyert Chopra és Weber előtt.

 

Váltóban a svájci kislány szó szerint beesett a célba, másodikak lettek, a győztes meglepő módon Hollandia.

somliv Creative Commons License 2023.08.31 0 0 21945

Lyles nekem kiköpött olyan, mint Yohan Blake volt. Kinézetileg, testfelépítésileg, még mozgásilag is.. Majd egyszer dumálok róla. Blake is tudott még 19.30 körül is, de az volt neki a plafon. Csak Usain dominálta a két számot, ezért sansza nem volt nyernie világversenyen. Bocs, egy Vb százon kívül 2011-ben...

19.50-60 körül meg többen tudtak loholni kétszázon, hagyj ne menjek most bele. 

warr Creative Commons License 2023.08.31 0 0 21943

Williams is behúzta a 100 gátat megint .

 

Jön Lyles és a 200

somliv Creative Commons License 2023.08.31 0 0 21942

Igazad van. Ki-ki küzdelem volt ott a javából. Vagy fogalmazhatunk úgy is, hogy egy Őszinte futás! És mivel lassú tempó volt az ő szintjükön, ebből kifolyólag nem véletlenül két 1500méteres futó dominált a végén. 

 

 

Előzmény: Petyka30 (21940)
warr Creative Commons License 2023.08.31 0 0 21941

Tentoglou megint megcsinálta utolsó ugrásra :-D 

 

Na ő erős fejben, biztos lesz emiatt egy rajongója :-P

Petyka30 Creative Commons License 2023.08.31 -1 0 21940

Meg húsvéti nyuszi nélkül kicsit nehezebb.

Előzmény: somliv (21939)
somliv Creative Commons License 2023.08.31 0 0 21939

Igen, Hamish Kerr 2.33. Jó volt 2.40-re is az a kísérlet Barshimtól. Hátával verte le a lécet, pedig a magasság megvolt. Talán távolról ugrik neki, de ezt ő jobban érzi belülről.  

Eszementül pörög a program, olyannyira, hogy a gerelyből, távolból alig láttunk így valamit egyelőre.

12.46 Kejelcha etióp nyert ötezer méteren- ezzel Budapesten Vb-t nyert volna lazán. Csak hát a hőség eléggé megfogta őket…

Előzmény: warr (21937)
Petyka30 Creative Commons License 2023.08.31 -1 0 21938

Hát igen egy dollárban milliárdos nyudgdíjas ráér.Idén is a szponzoroktól kb 70 millió dollárt keres. Mindenre van ideje. De Roger nem csak egy csodálatos sportoló volt, hanem egy fantasztikus intelligens ember is. Istenem az a 2017 Ausztrál open döntő a barátja ellen, az volt a legnagyobb győzelme. És számomra a legfelejthetlenebb sport élmény. Bocs az offért.

Előzmény: somliv (21936)
warr Creative Commons License 2023.08.31 0 0 21937

Barshim meg is nyerte, Kerr meg országos csúcs.

Előzmény: somliv (21935)
somliv Creative Commons License 2023.08.31 0 0 21936

Roger Federer is kilátogatott Mirkával együtt a stadionba. Jó, ebben semmi új nincs, csak felhoztam.

 

Duplantis álmából felkelve is tud 6 métert ugrani, még 6.10-et is, ha úgy van. Ám 6.20 fölött, na az már azért egy más kávéház.  

 

Közben Férfi 5000méter. Jönnek az etiópok. 

somliv Creative Commons License 2023.08.31 0 0 21935

Rossz nyulat választottak. Kicsit blama volt, de ez van.

Duplantis nyert. Azonban feltetette a lécet 6.23-ra. azaz Világcsúcsra!  

Barshim közben 2.35-öt is átugrotta.

Előzmény: warr (21933)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!