Keresés

Részletes keresés

GDávid Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2241
:-)
Előzmény: Törölt nick (2240)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2240
ki ne mondd...!! ;)
Előzmény: GDávid (2239)
GDávid Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2239
Én ezt a csajt nem ütném, hanem... :-))
Előzmény: Kralik Vencell (2231)
big l Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2238
De jobban tartotta :-)))))
Előzmény: Ewron (2236)
ATi Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2237
majd Yao Ming megaszongya Shaq daddynek :D
Előzmény: huszabi (2234)
Ewron Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2236
Igen, jól tartotta, két kézzel :)
Előzmény: big l (2233)
big l Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2235
Szerintem nem fog eljönni de sajnos tudom yol hogy tarthatatlan az ember !
De akkár egy kis turpisság legyen a dologban !
Tavaly DikembeMutombo simán kipotozhatta volna Seket !! Volt a meccsen vagy 20 olyan helyzet hogy Mutombo arcán fordult be !! Hátra kell esni és talán befújják a támadót !

Persze ez az én véleményem ..... magamból indulok ki ! 13 év kosarazás és a buher bírok itélete beszél belőlem !

Előzmény: huszabi (2234)
huszabi Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2234
Vajon el fog-e jönni valaha az az idő, amikor végre elfogadod, hogy Shaq egy az egyben nem megfogható? Legalábbis a jelenlegi mezőnyben nincs olyan center, akinek túl sok esélye volna rá.

Örök téma: "hogy lehetne megfogni a Sakált?"
Sehogy. Még talán Divac járt hozzá a legközelebb.

:-)))

Előzmény: big l (2233)
big l Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2233
Collins szerintem jobban tartotta O'Nealt mit McCulloch és A. Williams ! Azért aki O'Nealon védekezik megkisérelhetne egy - két " nagyhalált " véghez vinni !
Magyarán mikor O'Neal fordul a gyürű felé és a könyöke találkozik a védő arcával akkor legyen szíves és a védő essen hátra ! Háthabefújna kegy-két támadó faultot !
Kralik Vencell Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2232
na meg itt van TJ is
Előzmény: Kralik Vencell (2231)
Kralik Vencell Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2231
Hajra Miss Kidd!!

talaljatok ki melyik az! (asszem csak az egyiket lett volna kepes Kidd megutni!! hehe)

Előzmény: gee-em (2230)
gee-em Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2230
paraszt-ball foreva

PS.: rendezik már a pestiek a nyári chatkosarat?
ideén, ha beleszakadok is, ott leszek :-)
Hajrá Spurs, ja ők már nincsenek, hajrá Hajdúbé morbid poénjai, hajrá K-Mart slamdunk, hajrá no-charge-zone.

Előzmény: Pippen Abaújszántóról (2227)
gee-em Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2229
:-)
Előzmény: gee-em (2228)
gee-em Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2228
túl tömör
Előzmény: Bazska (2224)
Pippen Abaújszántóról Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2227
Az NBA döntő alatt ezen a néven fogok hozzászólni a topic-hoz, ezzel is kimutatva tiszteletemet és megbecsülésemet azon Sport1 nézők irányába, akik annak ellenére, hogy fingjuk sincs a játékról, fennmaradnak hajnalban és van Dominó-Praktikum-Vitamax kártyájuk, így SMS-t is tudnak küldeni a 06 70 7000001-re. :)

Pippen Abaújszántóról a.k.a. Bazska

Törölt nick Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2226
na, én is megírtam a magamét a sport1nek (udvarias és hízelgő voltam!). Remélem, lesz foganatja, és többet nem hallunk olyanokat, mint "Fox nem tud kosarazni". És talán majd sikerül az élő hangot beadni a bemutatáskor.

Sekknek Bihajbasznádra: a képernő sarkában lévő betűk a csapatok nevének rövidítései, a két szám pedig a mérkőzés állását mutatja...

air Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2225
Szerintem is McCollough többet tudna tenni, ha tanulna Divac-tól. Szerintem nem annyira rossz center mint ahogy TP mondja, ráadásul még sérült is, sőt a sérülés látszott is a mozgásán. Persze még van is ideje fejlődni. Viszont az jutott még eszembe, hogy Collins a második center jobban tartotta O'Nealt mint vártam. Szóval azt hiszem lenne keresnivalója itt is a Nets-nek. Ha odafigyelnek 25 körül tudnák tartani.
Bazska Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2224
Elvolvastam a Game 2 Do Listet az espn.com-on és habár nagy vonalakban egyetértek vele, ki is egészíteném. Szóval szerintem Shaq-et nem szabad kettőzni, mert a LAL kezdő ötöséből nincs senki, aki be nem dobná a visszapasszból (és Shaq odaadja, ahova kell) az opent (copyright TP). Az egy dolog, hogy sokkal keményebben kell dolgozni a passzoló játékoson, hogy nem legyen helye és ideje pontos passzt adni. Viszont MacCulloch-nak és a többieknek meg kell néznie párszor a Kings-sorozat meccseit, különös tekintettel Divac védőmunkájára. Mindent megtett, hogy ne engedje a gyűrű két méteres körzetébe, mert onnan már nagy biztonsággal dobja a baby-hookokat. Ritkán nyúlt ki a passzért, viszont MINDIG O'Neal háta mögött maradt. Lehet, hogy floppolt, viszont a kontaktus mindig megvolt, mivel folyamatosan Shaq útjában állt. Todd egyrészt beengedte, másrészt folyamatosan megette a lefordulásait. A védő oldalon pedig Martinnak és Kittles-nek folyamatosan támadnia kell a gyűrűt, hogy O'Neal védekezésre késztessék. A Kings ezt is remekül csinálta. Kittles-nek egyébként is sokkal aktívabbnak kell lennie és ki kell fárasztania Kobe-t védekezésben, mert sok ilyen rossz napja, mint az első meccsen nem lesz. Aztán már csak ki kell zárni rendesen, Kidd gets the rebound, K-Mart és Kittles a két szélen és zúzás. :)
gee-em Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2223
Fox gondolom megpróbálta Horryt kopizni hogy ő is "látványosan feljavul" a Playoffra...csak 5-6pontos átlagról nem téma a dolog... Bibby amit csinált az volt az irányadó.
Komolyan nevettem, hogy miért dobja rá a triplát, miért dob face-to-face O'Neallal szemben, aztán rájöttem, hogy azért mert ő meri, a többiek meg nem.
Stoja izgult, az volt élete első nagyobb tesztje gondolom, Christieről ne beszéljünk.
Webber az alapszakaszban egész szépen játszott, rendszeresen hozta a huszonegykét pontját, Playoff 7-ik mérkőzésen mással foglalkozott...
Előzmény: air (2222)
air Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2222
Jaja, meg kihagyott bűntetőkön.

Viszont: Egész évben szídtam Foxot, hogy csak a golyóit vakarja és nem csinál semmit, és hogy mennyire iszonyatosan visszaestek a mutatói.
Nos ehhez képest be kell valljam nagyon feljavult a rájátszásban, és hajt, és odateszi magát. (Mondjuk ilyen kipihenten van rá ereje. :DDD)

u.i:
Remélem nem ennyi lessz a döntő, hogy O'Neal hattyúk tavát táncolva bűntetőzik. (Kéne még rá egy szép rózsaszín tütü :DDD)
/kobinak alsómocsoládon: :DDD a tütü a balettáncosok szoknyácskája./

Előzmény: duck (2221)
duck Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2221
Azért visszatérve a meccshez, nekem nem tűnik úgy, hogy sweep lenne ebből a sorozatból. Otthon pár ponttal nyerni azért nem olyan meglepő a LAkers számára. Egy-két dobáson ment el a meccs a Nets-nek.

Török Péter NBA döntőben játszó játékosokat lesajnáló megjegyzései tényleg nem kellenének. Hogyaszondja: X.y.-ok szaladgálnak a pályán. Kiváncsi vagyok hogyan vélekedne Kornélról, ha éppen Ő játszana 7.-8.-ik emberként. Egyszerűen vannak poziciók meg szerepek egy csapatban, amiket ez a figura a nagy profizmusával nem nagyon képes megérteni. Szerintem pl. a Lakers back-up centerei is dobnának 20 pont közelében, ha 48 percet játszanának egy meccsen és nem másfelet. Fox pedig igencsak jó játékos minden ellenkező hiresztelés ellenére.

deke Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2220
ja, és itt van: http://worldofsports.com/may02talk/talk_tocf.htm

merthogy a júniusi oldal még nem indult el valamiért. menjetek, nézzétek, hátha érdemes lesz fönnmaradni a 2. géjmre.

deke Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2219
nemtom, említettem-e már, hogy van igenjó kosaras oldal: www.worldofsports.com, amelyen igenjó fórum működik, a chalk talk. főleg általános- és középiskolások edzői + egyéb érdeklődők írnak oda, szakmai és más témákban egyaránt. amellett, hogy időnként érdemes végignyálazni (törökp-el szólva: én mindent elolvasok, phö), most különösen (ha még érdekel valakit a sport1kommentár alatt zajló nba-döntő vagy mijacsuda és legalább dominikánus angoltudással rendelkezik)

mert most épp a nets támadását elemezték. (általában nem esik szó nbaről mert "azok? szarok." - kopirájt shop-stop) és elég érdekes, na.

deke Creative Commons License 2002.06.06 0 0 2218
node ezek a kommentárok azoknak is szólnak, akik megkérdezik, hogy milyen messze van a hárompontos-vonal. meg akik nem tudnak angolul még annyit sem, hogy paint (dombinick ezt is tudja: "festék")

nem is az a baj, hogy esetleg rossz a kommentár, hanem hogy nem is tudják elképzelni, hogy lehet jobb is (pl. ha hallgatnak azokra, akiknek gyaníthatóan több közük van kosárlapdához/nba-jártassághoz/angol nyelvhez/nézői igényekhez)
persze, én is örülök, hogy van meccs stb. éjen sport1! meg minden.

de azért biztos lsz ez még jobb is. például írjunk nézői smst: "rúgjátok ki dídzsí várkonyit mer szar." én már ettől is boldog lennék, ha csak rövid időre is.

gee-em Creative Commons License 2002.06.06 0 0 2217
épp erre célzott hajdúbé, hogy nem fogják angol kommentárral adni a gémeket, mert akkor munkanélküi segélyből kéne élniük.
Komolyra fordítva:
örülünk mi, hogy van Sport1, hogy van közönség ami véleményt formál, (még ha jelentős részét teszi is ki ez a is fórumos csapat), és épp ezért kéne figyelniük azokra a bizonyos emailekre, mert igazán élvezetessé lehet tenni egy dögunalom mérkőzést is, ha szívvel-lélekkel csinálják.
Török Péterből EZ hiányzik a megláásom szerint.
Kicsit úgy viselkedik, mint az NBA játékos, akit elráncigálnak egy NB2-es meccsre, hogy "tuti élvezni fogod"...mintha már le se nagyon szarná az egészet.
Amúgy meg könnyű ugyebár minden után azt mondani hogy "megmondtam"...

PS.
Hajdúbé poénja azzal a Magic Johnsonos poénnal (pozitív wegyéniség) kicsit súlyos volt...hiába harangozta be hogy morbid lesz...

Celtics34 Creative Commons License 2002.06.06 0 0 2216
jah igen....igazad van! Tenyleg felemelik a hangjukat egy szep zsakolasnal peladaul!
Nemtok eurosportot nezni sajna....
GDávid Creative Commons License 2002.06.06 0 0 2215
Úgy hogy egy-egy szép kosárnál vagy megmozdulásnál nem csak egy, "húú, de zép volt"-tal intézik el. Meg Eurosporton nézdd meg a motorversenyt magyar és angol kommentárral! Van különbség.
Előzmény: Celtics34 (2214)
Celtics34 Creative Commons License 2002.06.06 0 0 2214
"ordibálós amerikai riportereket" ---ezt most hogyerted?
Előzmény: GDávid (2213)
GDávid Creative Commons License 2002.06.06 0 0 2213
Húú, már nagyon várom, hogy megnézzem este az ismétlést.:-)
Hajdu B.-t nagyon bírom, de komolyan mondom lehet jobban örülnék, ha az eredeti hanggal adnák le a meccset. Nagyon bírom az ordibálós amerikai riportereket. Magyarok között sajna nincs ilyen.
Amúgy miért 21,45-kor kezdik a műsort. Akinek holnap reggel korán kelni, az nem biztos, hogy fönn tud maradni 0,45-ig. Na de mindegy. Most fönnmaradok, mert most aludtam másfél órát. :-)
huszabi Creative Commons License 2002.06.06 0 0 2212
Premiere és a holland Canal+.
Előzmény: Ewron (2211)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!