Keresés

Részletes keresés

Fehér Réka Creative Commons License 2010.09.14 0 0 60
Szió,

Igen, ezt nem írtam.. Először msn-en próbáltuk meg, de ez nem volt az igazi. A technika ördöge folyton közbeszólt..

később rájöttünk, hogy a skype az igazi.. sokkal egyszerűbb volt ezt használni tanításhoz..
Emika123 Creative Commons License 2010.09.14 0 0 59
Szia,

Milyen fórumon, mármint eszközzel csinltátok a kapcsolattartást a tanulások alkalmával?
Előzmény: Fehér Réka (58)
Fehér Réka Creative Commons License 2010.09.14 0 0 58
Szia Zsolt,

Én már próbáltam az online oktatást, egy jóbarátomat tanítottam angolra, mielőtt elment volna állásinterjúra, amolyan tűzoltás szerű volt a dolog. Ja és megkapta az állást :)
Előzmény: tothzsolt79 (57)
tothzsolt79 Creative Commons License 2010.09.11 0 0 57
Sziasztok,

Nem tudom hányan próbáltátok, eddig az online tanulást vagy akár online oktatást?

Én már egy ideje nyomom a tanítást, és eléggé jól működik, legalábbis úgy érzem..
KiNomi Creative Commons License 2009.11.07 0 0 56
http://www.kirzen.com/


Keress fordításokat ingyenes angol szótárunkban, vagy válassz a több mint 40 másik idegen nyelvű szótár közül. Szótárjainkban nem csak fordításokat kereshetsz. Használd a szavakhoz feltöltött definíciókat szókincsed bővítéséhez. Lehetőséged van képek és videók böngészésére is, vagy hallgasd meg a kiejtéseket, melyeket az oldal felhasználói készítettek. Regisztrálj és oszd meg tudásodat másokkal! A KirzeN Műhelyben szerkesztheted az online szótárakat és ellenőrizheted azokat a tartalmakat, amiket más felhasználók töltöttek fel.


http://nemet-magyar.kirzen.hu

http://orosz-magyar.kirzen.hu

http://angol-magyar.kirzen.hu/


apilusz Creative Commons License 2009.11.04 0 0 55
www.okosito.hu
zsebpiszok0510 Creative Commons License 2009.10.30 0 0 54
A pons-os nyelvtanfolyamokról mi a véleményetek?
www.pons.hu
rend-elek Creative Commons License 2009.10.12 0 0 49

Nem adtál meg elérhetőséget:-(

Előzmény: Shukaripe (44)
otanita Creative Commons License 2009.05.06 0 0 48

Van esetleg valakinek lovári nyelvhez hanganyaga?

Mindenfajta megoldás érdekelne.

Otanita.

otanita Creative Commons License 2009.05.06 0 0 47

Azt hallottam, hogy az intenzív lovári nyelvet oktató kurzusokon (1 hét) kiadják a Rigó utca vizsgaanyagát CD-n. Ha van valakinek ilyen CD-je, igényt tartanék rá!
Irjatok!
otanita

otanita Creative Commons License 2009.05.06 0 0 46

Engem érdekelne a cd-ről való tanulás. Írj ezzel kapcsolatban

 

Nojji Creative Commons License 2009.02.05 0 0 45
Sziasztok!
Tanult már valaki közületek nyelvet egyénileg, csak kazettáról? Az angolt tervezem így elsajátítani csak egy teljesen alapszinten, szerintetek mennyire hatékony ez a módszer?
Shukaripe Creative Commons License 2009.01.15 0 0 44

Kedves Nyelvtanulók!

 

  Én lováriul tanulóknak tudok segíteni. Megszereztem a felsőfokú nyelvvizsgát, készítettem saját nyelvkönyvet és hozzá hangzó anyagot, ami a 2009-es évtől felértékelődik. Ugyanis már alapfokra is bejön a magnóhallgatás, valamint ott is legalább 40%-ot kell teljesíteni, hogy sikeres legyen a szóbelid(tehát hiába lesz a kommunikációd max. pontos, ha a laboron nem érsz el 40%-ot). Aki tanult lováriul, tudja, hogy alig van anyag, nyelvköny is csak 1-2, jó, hiteles meg... Hozzá cd vagy kazetta ??? meg csak álom. A nyelvvizsgán viszont ez senkit nem érdekel.

  Személyesen vagy skype-on is tanítok. Csoportos nyelvtanulóknál utazás is megoldható bizonyos távolságon belül. Akit érdekelnek a részletek, szívesen tájékoztatom.

gomafagyi Creative Commons License 2008.11.29 0 0 43
Én úgy voltam vele, eleinte nem hiányzott a párbeszédes tanulás. Csak levelezőn kezdtem el a japánt, amiben aztán onnan Japánból küldtek nekem tanulni való leckéket. Később mentem be ennek a sulinak az online oktatásába, mert beletartozott az árba az ingyenes ilyenféle óra is. Később viszont megtetszett, hogy itt kipróbálhatom a tudásom élőben is.
De a levelezőt is ugyanúgy élvezem, mert jók a hanganyagok, amit japánokkal vettek fel. Olyan érzés volt, mintha külön nekem csinálták volna.
Előzmény: 6600GT (25)
gyarmati1980 Creative Commons License 2008.08.31 0 0 39

sziasztok

 

Szeretnél nyelvet tanulni? Angol,Német, nyelvhez hanganyagok  nagy menyiségben nem lehuzás alapon kevés spanyol is akad::)

 

tundegabor1@freemail.hu ezen jelenkezzél

1hosi Creative Commons License 2008.08.14 0 0 38
Sziasztok!
Azt szeretném meg kérdezni,hogy valakinek van e tapasztalata gyorsított angol nyelvtanulással kapcsolatban.Ez alatt azt értem hogy 72 órás heti 3×3 óra.
Ha igen akkor mijen,jó-rossz?
Köszi!!
moldiko Creative Commons License 2008.08.06 0 0 37

Sziasztok!

Eladó villám angol (Dialóg 1-5, 6-10, 11-15, 16-20) nyelvköny
és hanganyag CD-n.  Irányára 8000 Ft, vagy külön külön 2000 Ft/könyv és CD. Édr: moldiko@freemail.hu

smithi1979 Creative Commons License 2008.07.28 0 0 36
 

Sziasztok!

 

Eladó egy villám angol és egy villám német relax DIALOG nyelvoktató csomag,külön külön is.Szép állapotban nagyon vigyáztam rájuk.

A villám angol 32 kazettából és 4 tankönyvből áll.Alig használt!Ára:28000Ft+postaköltség.Bolti ára,39200Ft!A villám német 28 kazettából és 4 tankönyvből áll.Keveset használt!Ára 26000Ft+postaköltség.Bolti ára szintén 39200Ft!Ha mindkettőt megveszed állom a postaköltséget!Ha valakit érdekel hívjon a 203934566-os számon Üdv

 

 

http://www.relaxa.hu/html/villam_angol.htm

 

http://www.relaxa.hu/html/villam_nemet.htm

zsebpiszok0510 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 35
www.angolnyelvtanulas.hu
rivien Creative Commons License 2008.03.24 0 0 34
hy mindenkinek,én japán szóárt szeretnék venni,nem tudja valaki,hgoy melyik könyvforgalmazó cégtől lehet jó és pontos japán szótárt beszerezni??????
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.21 0 0 33
Innen sok mindent meg lehet tudni az eszperantóról:http://hu.wikipedia.org/wiki/Eszperantó_nyelv
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.21 0 0 32
Sajnos nincsen személyes tapasztalatom az eszperantóval kapcsolatban ,de már volt alkalmam eszperantistákkal beszélni. Ezek alapján azt hiszem nem tévedek, ha azt mondom az eszperantó előnyei a következők: 1. és egyben legfőbb: A logikusság és az egyszerűség. Egy magyar számára nem okoz különösebb gondot a hangkészletének elsajátítása. Valamint a nyelvtan is könnyen megtanulható.
Kiváló ugródeszka lehet a nyelvtanulás világába. S nem utolsó sorban, az eszperantó elsajátítása során mindenki könnyen juthat sikerélményhez.
2. Világnyelv. Ugyan alig pár millió ember beszéli, de a világ sok országában elszorva. Igaz, ez jópár másik nyelvről is elmondható.
3. Az eszpetantista mozgalom révén, idegen országokba is el lehet jutni.
4. Sokan azért tanulják mert, könnyűnek számít és állami középfokú nyelvizsgát lehet belőle tenni. (Erre szoktam azt mondani, hogy mindegy milyen módon, de legalább terjed a nyelv. :) )
5. Saját irodalma van.
(+5+1: Igaz, hogy mesterséges, de szerintem szép.)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.19 0 0 31
Semmire. Akkor jó, ha elfogadják és könnyen akarsz nyelvvizsgát szerezni, bár a lovári még jobb.
Előzmény: kristele (29)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.19 0 0 30
Mire érted az ittet?
A www.lap.hu odalán érdemes inygyen nyelvtanfolyam után kutatni, ha jólemlékszem. De sokat ne várjál tőlük.
Ha pedig már egy kicsit tudsz angolul akkor nyert ügyed van. Számtalan ingyenes és szinvonalas tananyagot/kurzust lehet találni.
kristele Creative Commons License 2007.11.18 0 0 29

Ingyenes tanfolyan van itt a neten angolból vagy olaszból?

Eszperantót találtam:

www.lernu.net

Egész jó de nem tudom mit is ér ez a nyelv.

jimysz Creative Commons License 2007.11.18 0 0 28
Angol rendhagyó igék valamint bármilyen nyelven tanult szavak gyakorolhatók az alábbi webhelyen:
[link1]
http://widgets.uw.hu/index.html
6600GT Creative Commons License 2006.09.17 0 0 27
majd talán most,tehát:

angol
6600GT Creative Commons License 2006.09.17 0 0 26
bocsi,a második link az angol...
6600GT Creative Commons License 2006.09.17 0 0 25
nekem igazából a párbeszéd gyakorlása hiányzik,és a hallás utáni megértés.Németet 3 évig magántanárnál tanultam,mostmár csak magam tanulom,angolt pedig 5 hónapja kezdtem,magántanárnál hetiegy órában,mivel munka mellett jobban nem érek rá.Nehéz a kettő együtt,de nem akarom egyiket sem mellőzni.Esetleg egy gyors regisztráció után ingyenesen kipróbálhatóak ezek is:

német

német
dundalk Creative Commons License 2006.03.14 0 0 24

Ok, vettem a lapot.

 

Everybody makes mistakes:)

Előzmény: Törölt nick (23)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!