Keresés

Részletes keresés

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.07.09 -1 0 41047


// középút, összetettség, itt és most, van, maya, .., .. = a jelen s valaha volt -én képpel - bíró lények álomképe alá vont élmény-.
evolúció-buddha*tours //
https://inspirator.blog/az-enkep-szerepe-az-eletunkben/?fbclid=IwAR0XfhS7IdY2IxpU348Ns6A0qQDnPILHXmCI3xS-cyLlCBq_uKtDYpWMDeo

alibabusic Creative Commons License 2023.07.08 0 0 41046

https://index.hu/gazdasag/2023/07/08/penzbirsag-szankciok-fiatalkoruak-helyszini-birsag-kozmunka/

 

30 százalékkal emelték a pénzbírságokat.

 

Valakinek eddig sem jelentett gondot kifizetni a bírságot!

Ettől az emeléstől sem fognak a kardjukba dőlni!

Ha a jogsi elvételével fenyegetnének,akkor talán kevesebb szabálysértő lenne!

A 70-es,80-as években pl. X %-al túllépett sebesség esetén már ugrott a jogsi.

Jobban is vigyáztak rá az emberek - én is! :)

Az elmúlt 20 évben még csak meg sem állítottak a rendőrök - tehát bármit tehettem volna....

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.07.02 -3 0 41045

van az a fajta ok-ság is, ami túl mutatatt a nyelvtanon, nem a vant turkálja, de már csiszolja
Mint ahogy a helyes cselekedetnek illik.
- "beiratkoztam villanyszerelői iskolába. Hátha közben kitalálom hogyan legyen elég energia hogy örökkön örökké . Itt írogathassunk egymásnak"-.
-evolúció-buddha*tours-

https://inspirator.blog/az-enkep-szerepe-az-eletunkben/?fbclid=IwAR0dXlNK4n66HkUhOFvoRPk6RLS696jYxbXk_AwZDxCpOlWIXIOg5E0FhBo

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.06.18 -3 0 41044

abból a szempontból ahol TE szégyen pír nélkül tudod az -értelmes lény-,jelzőt- nevet használni. Tudva levő hogy mindenki születetten értelmes.
Így ezzel vitatkozni értelemes lény nem fog.
// legfeljebb megvárja hogy TE és a hozzád hasonlók kihalnak //
-evolúció-buddha*tours-

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.06.14 -3 1 41043

lassan ott tartunk az emberiség szellemi értékeit meghatározók döntéseit egy születetten, vak, söket kutya zongorajátékénak élményei alapján születnek /tudtad ! az ember azért nem lehet értelmesebb az istenétől, mert az felborítaná a demokráciáról terjesztett igazságot / tudatosodj. ne várdd, a karmategye a dolgát=helyes cselekedet / -evolúció-buddha*tours- https://www.facebook.com/photo/?fbid=6297259433683881&set=a.366732803403270

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.06.12 -3 0 41042
hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.06.09 -3 0 41041

rend kedvéért ide is ki írom

 

//-tanításaim szerint a vizsga sikeres lesz.
újat mondani sem, szótfosni sem tudokmár
így valami stb. elfoglaltság után nézek.
remélem lesz találkozónk, meghívásotok okán.
// mennyire tudatos az aminek az oksági rendszere a szeretem , nem szeretem megközelítés szerinti!
-mivel az oktatás engedte irányultság nem az értelmessé válás felé, csupán a halandói ideológia kinálta logikarendszerre épült gondolkodásmódba, foglalkoztatásirendszerbe illeszt bele.
Így -demokrácia=értelem=tudatosság-, addig valójában nem lesz amíg az erőszak minimális jelére is zsükség van
Ami egyben jelzi az oktatás ideológia rendszerének alapjaiban változtatása nélkül, nincsen egyedfejlődés, csupán -tesóság hierarchia szintje a zsákmányhoz jutás szabályaiként-
//amíg ragadozók pusztulnak a bogarak vígan élnek.
Amíg vallásnak, politikának , bürokráciának,.. értelmét találod. Értelmes nem vagy, valami más vagy.//
evolúció-buddhatours

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.06.07 -2 0 41040

mivel az oktatás engedte irányultság nem az értelmessé válás felé, csupán a halandói ideológia kinálta logikarendszerre épült gondolkodásmódba, foglalkoztatásirendszerbe illeszt bele.
Így demokrácia=értelem addig valójában nem lesz amíg az erőszak minimális jelére is zsükség van
Ami egyben jelzi az oktatás ideológia rendszerének alapjaiban változtatása nélkül, nincsen egyedfejlődés, csupán -tesóság hierarchia szintje a zsákmányhoz jutás szabályaiként-

//amíg ragadozók pusztulnak a bogarak vígan élnek
evolúció-buddhatours

Előzmény: még.mindig.én (41039)
még.mindig.én Creative Commons License 2023.06.02 0 0 41039

Igen, pont azzal az ítélettel állítottam szembe ezt.

Az egyik egy piti ütés, a másik meg súlyos testi sértés: a büntetés meg ugyanaz...

 

És ilyen bűnöző rendőrök szolgálnak a testületben, aztán nem értik, hogy miért utálja őket mindenki, mint a szart...

Előzmény: alibabusic (41038)
alibabusic Creative Commons License 2023.06.02 0 0 41038

Ezen miért csodálkozol?

Ilyen a magyar igazságszolgáltatás.

Mai hír,de már nem találom. A fidesz székháznál történt tüntetésen megütött 1 rendőrt a vádlott és felfüggesztettet kapott ő is!

Tehát a rendőr is ütlegelhet és őket is ütlegelhetik szinte büntetlenül!

Előzmény: még.mindig.én (41037)
még.mindig.én Creative Commons License 2023.06.02 0 0 41037

Végre valami ON is legyen 

Ez a féreg továbbra is maradhat rendőr, hogy eltörte egy 72 éves férfi lábát hivatalos eljárásban rendőrként.

Szép bazmeg

 

https://24.hu/belfold/2023/06/02/felfuggesztettet-kertek-egy-rendorre-mert-eltorte-egy-korozott-ferfi-labat-veresegyhazan/

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.06.01 -2 0 41036

" rend -értelem

"szokás-idomítás=rendszer

/ halandói ideológia nem értelmes=rendszer/

ki kéne sorsolni az elmonopolizált politikusi, papi vagyonokat

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.06.01 -2 0 41035

" rend -értelem "
szokás-idomítás=rendszer
/ halandói ideológia nem értelmes=rendszer

Előzmény: Törölt nick (41034)
Törölt nick Creative Commons License 2023.06.01 -1 0 41034

Értem

Előzmény: hernyótalpas csodacsákány (41033)
hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.05.31 -2 0 41033

" rend -értelem "
szokás-idomítás

Előzmény: Törölt nick (41032)
Törölt nick Creative Commons License 2023.05.31 -1 0 41032

Hello.Érdekes amit írsz,de mi3rt ide írod?nem sokban jön a topic zémajahoz,jóllehet a CKC 818 ról írtak se,amit múltkor írtam

.

Előzmény: hernyótalpas csodacsákány (41031)
hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.05.31 -2 0 41031

nem politika, bár tudat manipuláció

ahhoz hogy logikus legyél elég egy szoftver, s így értelem nélkül is felfoghatod.

-diák -tanul ismerkedik a világgal nincsen miért kiállnia hiszen nem ismeri a világot.

-! ha ez mégis megtörténik az csúnya átverés az egyedfejlődés-tudatosodás-értelmessé válás rovására !

-evolúció-buddhatours-

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.05.29 -2 0 41030

nem tudom érted e?

az állatok közt egyértelműen nyilvánvalóan tudatlanság van, hiszen ezért vannak a táplálék lánc alján.
.. de az -istent hívő- értelmessé válásába vetett további hit, gyakorlatilag párhuzamos a törekvés, a zoofilia */*https://www.google.com/search?q=%C3%A1llatokkal+val%C3%B3+szexualit%C3%A1s&oq=%C3%A1llatokkal+val%C3%B3+szexualit%C3%A1s&aqs=chrome..69i57.16895j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8/
elfogadásával

-evolúció-buddhatours-

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.05.25 -2 0 41029

// a karma teszi a dolgát, ha nem tudatosodsz //

-haláltalanság kapuja kitárva-

-evolúció-buddhatours-

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.05.25 -2 1 41028

jó ideje izlelgetem evolúció, civilizáció, faj, értelem, tudatosság, vallás, anyag, determináció.

/a vallás ellent mond az evolúciónak
az evolúcióba belefér a vallás. Ahogyan kisdednek is van pelenkás korszaka.
a civilizáció , egy bolygó fejlettségére utal
a faj , fajok a lények közötti különbözőség
az értelem a valóságról szerzet információ felhasználása az egyed a fej érdekében
az anyag az értelem-tudatosság kombó nyelvezete a kémia-fizika nyelvén.
 determináció az ismert kémia-fizika alapján alkotható jövőkép /

a jelen szellemi struktúra alapja a föld bolygón a vallás így értelem ugyan nincsen, de érzelmi alapú misztifikálása az értelmességnek annál inkább . Az egész tudhatóság kihelyezve isteneknek nevezett mesealakokba. 
Ami így az emberi faj s bolygója pusztulását vetíti. Hiszen nem alkalmazza kémiát a világg fentartására, csupán az abból való haszonszerzésre.


Vagyis az emberiség szellemisége csupán a -morbiditás tükrében értelmesnek mondható-.
-hiszen a fej nemzetekre osztódása is csupán azt az értelmetlen versengést eredményezte a tudomány terén is. Nyilván való politikiai -vallási nyomásra a közös kémiai alapok ellenére, nem összefogottan hasznos termékek kerülnek gyártásra. Csupán használhatóbbtól használhatóbb termékek kimerítve így a bolygó nyersanyagainak értelmetlen felhasználását.
Nem is említve, a vallások-politikusuk uszításait ezen értelmetlen világban. Ahol igazukat , államapparátus -bürokrácia, jogrend, rendőrség, katonaság védi.
S ezt az egészet az oktatásrendszer diktálta értelmesség okán lehetséges.
-evolúció-buddhatours-

Törölt nick Creative Commons License 2023.05.13 0 0 41027

Így van,de nálunk ezek vannak többségben.

Előzmény: Jahno (41026)
Jahno Creative Commons License 2023.05.13 0 0 41026

Bármennyire is tagadják, szinte a világ minden részén vannak olyan részek, ahova inkább nem mennek.

Előzmény: Törölt nick (41025)
Törölt nick Creative Commons License 2023.05.13 0 1 41025

Azok már rég .Akkor sokkal jobb volt  a közbiztonság.

Más;Engem az zavar különösen ha a sorozatokban hülyênek állitjak be a rendőröket.Bár lehet nem is kell beállitani..Nem hülyének tartom őket, csak sok helyre alapból nem szállnak ki nálunk.(nem tudom máshol hogy van) néha talán nem is mernek intézkedni.

Nálunk is csak a belvárosban köröznek egész nap,a szegregátumokban -nálunk sok van- ritkán fordulnak elő. koronaviruskor is csak  a maszkokat figyelték, más dolguk akkor nem volt. Kiváncsi vagyok, amúgy mennyit dolgoznak tênylegesen. Többet  nem írok, tudjátok miről beszélek..

 

 

Előzmény: alibabusic (41013)
Törölt nick Creative Commons License 2023.05.13 0 0 41024

Ez hülyeség, volt CKC 818 on  műszaki . Volt dolga a kocsinak a rendőrsêggel, ebben igaz, de életveszélyes állapota miatt szedtêk ki a forgalomból.A papírok rendben voltak.

De hagyjuk ezt, nem nagyon tartozik ide.

 

Előzmény: ELK 770 (40874)
Jahno Creative Commons License 2023.05.11 0 0 41023

Kérlekszépen alássan, engedtessék meg, hogy asztakurva. Legmélyebb tiszteletem az ilyen írásokért. De tényleg.

Előzmény: hernyótalpas csodacsákány (41022)
hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.05.11 -2 0 41022

Kedves Nyálas olvasóm

Bármit is tudsz az meghaladja a beltenyészet, tenyésztmények szellemi lehetőségeit?

HA.. ha azt gondolod a faj fenntartás szellemiségéhez elégséges a szaporodás megléte. Nem számolva a környezeti tényezők biztosítottságával ahova a szaporodás történik.

-Miért gondolod hogy az oktatáskörül zajló mizéria, nem az a fordított pszichológia , ahol TE magad küzdés a halandói logika rendszer meghaladhatatlanságáért.
A beltenyészet hatalmi hierarchiájának fenn maradásáért.. halandósághoz elégséges tudásod meghaladhatatlanságáért-
-evolúció-

emmawatson91 Creative Commons License 2023.05.11 -1 0 41021

Our work anniversary cards are more than just a simple greeting - they're a meaningful expression of gratitude and recognition for your coworkers' commitment and perseverance. Whether you're celebrating a milestone or simply acknowledging a job well done, our cards are the perfect way to show your appreciation. With thoughtful designs and heartfelt messages, they inspire reflection on the past year's achievements and set the tone for even greater success in the future. Let your colleagues know how valued they are with our work anniversary cards.

emmawatson91 Creative Commons License 2023.05.11 -1 0 41020

Birthdays signify a new chapter, a chance to start anew and embark on new journeys with fresh aspirations. Approach the future with self-assurance and bravery. You are a unique individual with so much to offer. May this day and all your days ahead be filled with wonder and joy. Express your affection for your loved ones with heartfelt free birthday ecards tailored just for them. Shower them with love and amazement on this special occasion.

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.05.09 -2 1 41019

.-.
Kedves MI - k */*teremtmény-ek/ !
mi az értelme a pénzen vett "életnek"?
miért élet, amibe bele kell halni
miért értelem amibe bele kell halni
// mert az igazságot jobban fizetik? //
-arra gondolok, megkéne érteni, a világ működését.. hogyan teremtet-ték.. azok a mások.. 🙂-
.evolúció-

hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2023.05.07 -2 1 41018

-HA-

Ha TE*/*?/ érzőlény volnál.

Már rég elgondolkodtál volna azon kb.30 évesen.

- Ha volna isten , miért engedné hogy a nevében olyan logika rendszert-világképet-értékrendet tanítsanak, .ami életképtelenséget-mulandóságot okoz .

- Ha volna isten, miért viselné el, teremtményei selejtes életképtelen múlandók legyenek.

-Ha volna isten, miért szeretné hogy papok-politikusok -bürokraták- .... , káoszt tartsanak fenn nemzetiség-stb. okán.

// válj tudatos teremtővé, légy TE is isten //

-evolúció-buddhatours-

https://inspirator.blog/az-enkep-szerepe-az-eletunkben/?fbclid=IwAR3RLEem5Vb9JH6R43O65Sw1UkmHBFRureDcFn3hAsPXfLE1ex1_1papkLY

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!