Keresés

Részletes keresés

_Danna_ Creative Commons License 2012.01.31 0 0 5472

Jah.. bocsi, az én hibám, nem néztem hogy mire válaszolsz.:-) Nem, nem láttam, de most h jobban megnéztem, most látom h hiányzik az a hozzászólás.:-)

 

Hirtelen megijedtem hogy a facebook-os kezdeményezésre értetted, ezért kérdeztem rá.:-)

Előzmény: stevebi (5471)
stevebi Creative Commons License 2012.01.31 0 0 5471

Az 5468 hsz-ra, ami időközben eltűnt innen - szerencsére. Ezek szerint nem láttad, de talán jobb is.:))

A legrosszabb, legigénytelenebb tucatpop videoval offolt itt egy troll, amit több zenei fórumba (pl. U2) is bemásolt. (stoposok, vagy mi......)

Előzmény: _Danna_ (5470)
_Danna_ Creative Commons License 2012.01.31 0 0 5470

Mire gondolsz?

Előzmény: stevebi (5469)
stevebi Creative Commons License 2012.01.29 0 0 5469

Hány fórumba kell még betojlnotok ezt az igénytelen tucatxart?

Előzmény: Törölt nick (5468)
DiamondHeart Creative Commons License 2012.01.25 0 0 5467

Sziasztok!

 

Kicsit kihalt lett mostanában a fórum, de a fiúkkal nagyon sok mindent történt a turné befejezte után is, ahogy már páran írtátok is (Jon éttermet nyitott,  jótékonysági fellépések -Jon és Richie is, Jon meghalt :S -, stb. stb).

Ami talán számunkra a legfontosabb, hogy kb tavasszal jön az új Richie album, és ha minden igaz, 2013-ban pedig az új BJ lemez!!!!!!
Amit még tudni, hogy nyáron lesz Jersey-ben egy fesztivál fellépésük (Bamboozle fesztivál).

És itt álljunk meg egy picit.
Ugye a Sziget Fesztivál most kapott egy díjat, a legjobb európai nagyfesztivál díjat (azt hiszem ez a pontos neve) és most lesz 20. éves....


A Sziget honlapján működik egy kívánsággép, ahol megjelölhetőek azok a zenekarok, akiket szívesen látnál a fesztiválon.
Ennek kapcsán Dannában felmerült a kérdés, hogy miért ne próbáljuk meg?
Ha nem is sikerül a küldetés, figyelem felkeltésre tökéletes!!!! (Itt már ugye huncut módon gondolva a következő turnéra, vagy a következő Szigetre. :) )

A "tervhez " - ami egy csoport BJ rajongó együttes munkája - készül egy fan videó: (ha kész, hozom azt is). Az elképzelés szerint ebben a videóban lennének Szigetes, bp-i, ill. magyar fanok BJ koncerten készült képei + ott a már meglévő facebook oldal.

A facebook oldalt továbbra is lájkoljátok, osszátok meg, mert ez a későbbiekben is megmarad!
http://www.facebook.com/bjhungary



Szóval ha Ti is benne vagytok, itt a link szavazáshoz!

 

http://www.sziget.hu/fesztival/info/kivansaggep#.TyA6foE8e2U

 

 

Amennyiben valaki csatlakozni szeretne a Facebook-on lévő zárt BON JOVI Rajongói Klubba - ahol naprakész infóhoz juthattok!- , írjon a diamondheart.a@gmail.com-ra és továbbítom az illetékeseknek a kérést.

Tom Ace Creative Commons License 2011.12.28 0 0 5466
Előzmény: stevebi (5465)
stevebi Creative Commons License 2011.12.28 0 0 5465
stevebi Creative Commons License 2011.12.20 0 0 5464

Az igaz, hogy ezt kb. 20 percen belül cáfolták, de azért legyen itt mégiscsak ez is:

 

http://www.urbanlegends.hu/2011/12/bon-jovi-nem-halt-meg/

Előzmény: marcipannyuszi (5463)
marcipannyuszi Creative Commons License 2011.12.19 0 0 5463
Agassi Fan Creative Commons License 2011.11.18 0 0 5462

Köszi szépen! És a filmet honnan szedhetném le hozzá? :-)

Előzmény: Pilot88 (5461)
Pilot88 Creative Commons License 2011.10.30 0 0 5461

Üdv Bon Jovi rajongók! Készítettem magyar feliratot az 1997-es Destination Anywhere című 45 perces filmhez. A feliratot a hosszupuskasub.com oldalon találjátok. Jó szórakozást!

stevebi Creative Commons License 2011.10.23 0 0 5460
DiamondHeart Creative Commons License 2011.09.24 0 0 5459

A csemegék: ;)

 

Milyen jó lenne egyszer ezeket is.... :)

 

 

 

DiamondHeart Creative Commons License 2011.09.24 0 0 5458

Nagyon jó volt tényleg!!! Libabőőőőőőr :)

Igen, sajna pont a csemegéket hagyták ki..:S

+ kimaradt a Gloria/Pretty Woman a Bad Medicine-ből, valamint a When We Were Beautiful.

 

Itt az egész konci fenn van, aki lemaradt róla, megnézheti:

 

 

Előzmény: juventino24 (5456)
akosli Creative Commons License 2011.09.22 0 0 5457

Felvettem, az első 22 percben szakadozott, de aztán szépen lejött.Nem egy túl jó minőségű a hang, a kép még inkább rendben volt.

Ez megy egy ideig a kocsiban :)

Előzmény: juventino24 (5456)
juventino24 Creative Commons License 2011.09.22 0 0 5456

Senki nem latta??? Pedig jo volt. Mondjuk pont a Get Ready-t, meg a Letting you go-t hagytak ki, aminek orultem volna. Meg mondjuk a Twist and Shout a vegerol is hianyzott, de jo hangulat volt, tetszett.

DiamondHeart Creative Commons License 2011.09.21 0 0 5455

A bonjovi.com -on és a Facebook.com/BonJovi -on leadják a banda idei utolsó, lisszaboni koncertjét magyar idő szerint ma este 9-kor és (22-én) hajnali 2-kor!!!


DiamondHeart Creative Commons License 2011.08.26 0 0 5454

Keresek a bécsi koncerten készült We got it going on vidit, olyat, ami közelebbi, mint amiket eddig feltöltve látni.

Tehát akinek van ilyen felvétele légyszi tegye fel, nagyon hálás lennék!

Előre is köszönöm!

DiamondHeart Creative Commons License 2011.08.24 0 0 5453

A szavazás lezárult és 2. helyezett lett a banda.

Amit akár jónak is mondhatnánk, ha nem merült volna fel kétely a szavazás tisztaságával  kapcsolatban (MJ részéről) , de igazából ez a végeredményen már mit nem változtat.

 

Előzmény: DiamondHeart (5446)
DiamondHeart Creative Commons License 2011.08.19 0 0 5452

!!!!!Ne feleddjétek Danna szavait!!!!!!

 

Indítottunk egy kezdeményezést, amivel szeretnénk felhívni a hazai koncertszervezők figyelmét arra, hogy van itthon is igény egy Bon Jovi koncertre. Jó lenne, ha a következő turnén már végre újra ellátogatnának hozzánk.

 

Ha te is eljönnél, légyszi nyomj egy like-ot! Köszi!

 

http://www.facebook.com/bjhungary

 

 

 

Az oldalt pedig légyszi oszd is meg, hogy másokhoz, akár olyanokhoz is eljuthasson a hír, akiről nem is gondolnád, hogy érdekelheti egy Bon Jovi koncert!

DiamondHeart Creative Commons License 2011.08.18 0 0 5451

Sorry,

Boldog 25. Szülinapot Slippery When Wet!

Előzmény: DiamondHeart (5450)
DiamondHeart Creative Commons License 2011.08.18 0 0 5450

Boldog 25. Szülinapot Slippery Whet Wet!

 

 

1. Let It Rock   

2. You Give Love a Bad Name  

3. Livin' on a Prayer

4. Social Disease  

5. Wanted Dead or Alive  

6. Raise Your Hands  

7. Without Love 

8. I'd Die For You 

9. Never Say Goodbye  

10. Wild In The Streets 

 

"Napjainkban egy a hat legtöbb példányszámban eladott rock-lemez közül, és két első helyezett kislemez is jelent meg róla, a You Give Love a Bad Name és a Livin' on a Prayer. A harmadik kislemez a Wanted Dead or Alive volt, ami sok rajongó szemében a Bon Jovi himnusza, és 1986-ban 7. helyig tornázta fel magát a Billboard Hot 100-on. A negyedik kislemez a Never Say Goodbye volt, s a 28. helyet érte el a toplistán. A Slippery When Wet 8 hétig maradt a Billboard 200 első helyén. Az album bekerült Robert Dimery 1001 lemez, amit hallanod kell, mielőtt meghalsz című könyvébe."

 

 

Előzmény: Tom Ace (5449)
Tom Ace Creative Commons License 2011.08.18 0 0 5449

Pont ma 25 éves a Slippery

DiamondHeart Creative Commons License 2011.08.18 0 0 5448

Így van thedistance!

Nagyot fordult a világ e pár nap alatt a szavazás terén! :)

Nagy a harc az MJ és a BJ tábor között!

Na itt elsősorban nem a hozzászólásokra gondolok, mert némelyik botrányos (és szerintem ez inkább MJ részről jellemző), hanem az eszméletlen mennyiségű szavazóra, szavazatra. Rengeteg fórumon olvasni a buzdítást!

 

Jacko méltán legendás alakja a zenei világnak, maradandót alkotott ez tény, de itt nem is ezt firtatja senki....egy szóval teljes mértékben egyet értek veled a produkciók jelentőségével kapcsolatban, rózsaszín szemüveg ide vagy oda! :)

 

Tehát mi is tudunk tenni azért, hogy a Srácok megnyerjék ezt a díjat, és ezt egészen (magyar idő szerint) 2011.08.24-én este 9-ig megtehetjük, eddig tart a szavazás.

 

Egy biztos, hogy én még számtalanszor fogok szavazni addig, mert úgy érzem, hogy ezzel valahogy megköszönhetem a fantasztikus koncerteket és  hozzásegíthetem egy újabb elismeréshez a bandát!

 

Ha valaki kicsit is hasonlóan érez, nyomjon pár szavazatot! ;)

Előzmény: thedistance (5447)
thedistance Creative Commons License 2011.08.17 0 0 5447

Úgy látom, Lady Gaga nem jelent komoly fenyegetést, viszont Jacko parasztvakító playbackhaknija egyelőre beelőzött:(

 

Ha félretesszük a rajongói "rózsaszín szemüvegünket", akkor is zenetörténelmi tény, hogy ez a fellépés ihlette a hosszú évekig futó MTV Unplugged szériát:

 

 

Itt viszont az égvilágon semmilyen zenetörténelmet nem látok, mindössze 15 percnyi táncot és tátikát:

 

 

Mindenki szavazzon saját belátása szerint!:)

Előzmény: DiamondHeart (5446)
DiamondHeart Creative Commons License 2011.08.14 0 0 5446

Van egy újabb szavazás!

 

 

***MTV MOST ICONIC VMA PERFORMANCE***

 

 

http://newsroom.mtv.com/2011/08/12/most-iconic-vma-moments/?xrs=share_fb

 

 

Itt is lehet a Bon Jovi-ra szavazni!

 

Na hagyjuk már, hogy Lady Gaga beelőzzön!!! ;)

 

DiamondHeart Creative Commons License 2011.08.10 0 0 5445

 

MTV Fan Music Awards 2011 ----- A szavazás lezárult és már az eredmény is megszületett:

 

 

******BEST AMERICAN ARTIST: BON JOVI!!!!!!! *********

 

3:25-től....

 

 

 

 

Előzmény: DiamondHeart (5438)
_Danna_ Creative Commons License 2011.08.09 0 0 5444

Indítottunk egy kezdeményezést, amivel szeretnénk felhívni a hazai koncertszervezők figyelmét arra, hogy van itthon is igény egy Bon Jovi koncertre. Jó lenne, ha a következő turnén már végre újra ellátogatnának hozzánk.

 

Ha te is eljönnél, légyszi nyomj egy like-ot! Köszi!

 

http://www.facebook.com/bjhungary

_Danna_ Creative Commons License 2011.08.07 0 0 5443
DiamondHeart Creative Commons License 2011.08.04 0 0 5442

Gondoltam írok egy rövidre tervezett élménybeszámolót….aztán ki tudja, hogy mennyire lesz az..:D

Első Bon Jovi turném volt és az előre bekalkulált két koncert helyett végül háromra sikerült eljutnom. Zágráb, Udine, Bécs.

Zágrábban és Bécsben a férjemmel, Udinében fórumos társakkal voltam.

 

Zágráb – 2011.06.08. szerda – Maksimir Stadion

Volt izgalom rendesen a koncert előtt, mert ugye Richie jelenléte szinte az utolsó napig nem volt biztos, legalább is hivatalosan. Aztán ugye még is csak vele teljes a csapat!

Elő zenekar volt kettő is, egy helyi rock banda és a BREAKERS. Elviselhetőek voltak, de már nagyon vártuk, hogy kezdődjön már az a csoda, amit eddig csak vidiken láttunk.

És a sok-sok perc várakozás után…kezdődik az INTRO!!!  ÉÉÉÉsssss Richie a színpadon!!!! Hatalmas őrjöngés, Richie nevét skandálja a tömeg!

Hatalmas adag adrenalin….majd kezdődik az első dal…RAISE YOUR HANDS…nem hittem a fülemnek!! Ez a dal volt a vágyam, hogy ezzel kezdődjön a koncert! Az állam a földön, ugrálva, ordítva sikítok!! Férjem közben csodálkozva néz…ilyennek sem látott még! J

 

(Nem a legjobb vidi, de ez teljesen visszaadja azt az érzést, amit ott és akkor átéltem. Akárhányszor megnézem, mindig visszaröpít oda. Meg úgy egyébként szerintem nem is készültek túl jó vidik Zágrábban, inkább bulizott nép. :D)

 

 

Ez után pedig következnek a legendás és imádott dalok…valami fantasztikus érzés azokat a dalokat élőben az orrod előtt hallani, amit még tizenévesen a tévében láttál először!

 

Az első kincs volt a Blaze of Glory…nem számítottam rá, mert viszonylag ritkán játszott dal, úgyhogy borzasztóan örültem neki, csodálatosan szól élőben! Annyira tetszett, hogy végig a hideg rázott.

 

(Szintén nem a legjobb felvétel, de tetszik a hangulata :) )

 

 

 

 

 A második kincs volt a Hey God…nagyon szeretem!!

 

 

Aztán ott a These Days…ez a dal nagyon közel áll hozzám. Eddig nem értettem, hogy lehet egy koncerten bőgni, hát most megtudtam…nagyon meghatódtam, a lelkemig hatolt.

 

 

 

 

 De nem hagyhatom ki az In These Arms-t, a Lay Your Hands On Me-t (vágyam volt Jon-tól hallani), Love’s The Only Rule-t sem, ez utóbbi mekkorát szólt élőben!!

 

„Személyes élményem” is volt Jonnal, a Bed of Roses alatt a körszínpadon sétálva olvasta a transzpim, mosolyt kaptam érte! :D

 

A nem picit rozoga stadion a Livin on a Prayer alatt komolyan azt hittem, hogy szétesik, akkora tombolás volt!

 

A zágrábi közönség fantasztikus volt, sokszor nem hallottam Jon hangját, mert az összes dalt énekelte a tömeg is. :D

 

Udine – 2011.07.17. vasárnap – Stadio Friuli

 

Szülinapi ajándékom volt ez a koncert és ide fórumos társakkal mentem. Nekik itt is megköszönve a jó társaságot és bulit! J

 

Erre a koncertre egy olasz fan koreográfiát tervezett, hogy meglepje a Srácokat. Nagyon izgultam, hogy végül összejön-e, de aztán nem is akárhogy sikerült! Jonnak a szava is elállt!

 

 

 

 

A koreográfia képen:

 

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150239414822000&set=a.126654481999.116377.7220821999&type=1&theater

 

 

Iszonyat jó érzés volt ennek a része és szemtanúja lenni!

 

 

Aztán „ajándékot” is kapott a koreográfia kiötlője, megszervezője, Max.

 

 

 

 

 

 

Számomra itt is voltak kincsek a setlistben, úgy mint a  Dry County….wwwooww…valami eszméletlenül szól!!!

 

 

 

Kérésre következett a Lie to me…el sem hittem, hogy tényleg ez fog következni…azt hittem elájulok….nem is tudom, hogy mikor játszották koncerten utoljára!! Végül igaz csak egy részlet volt belőle, mert már ezt megelőzően az olasz tömeg az Always-t  skandálta, mint kívánságot, így szinte a Lie to me-vel egybefűzve következett az Always! Mindenképpen szerettem volna hallani egyszer ezt a dalt is élőben, mert ugye hányszor de hányszor lehetett ezt a dalt itt-ott hallani, de azért élőben az más! Kell! J

 

 

 

Bécs 2011.07.22. péntek – Ernst Happel Stadion

 

Az egész napi rossz idő után a koncert kezdéséhez közeledve még a nap is kisütött! J

Rengeteg magyar zászló az első sorokban…jó volt látni.

 

Harmadszor hallani az INTRO-t ugyanolyan izgalmas és adrenalin növelő, mint első alkalommal!! J És újra a RAISE YOUR HANDS….álomkezdés újra…

Aztán berobban Jon a színpadra…elállt a lélegzetem… Az a bizonyos piros kabát volt rajta!! :D Eddig csak vidiken láttam és bevallom nem nagyon tetszett, de így élőben…huuuuhhh….mint egy Isten, komolyan! :D

 

(Tudom, hogy volt már Raise Your Hands vidi, de ezt még muszáj volt :) )

 

 

Különleges momentum nekem ezen a koncerten a Runaway felvezetése…az valami eszméletlen volt, amit itt Jon lenyomott…

 

(3:28-)

 

 

…aztán a Saturday Night spec verziója…itt állt el a lélegzetem másodszor….

 

           Torkom szakadtából ordítottam én is : I’M ALIVE!!!

 

 

 

 

Sokan nem értették, hogy miért nem volt a Bed of Roses…hát azért, mert amikor ez a dal következett volna, Jon kérést teljesített…egy magyar lány kérését a Hallelujah formájában… Nah, nem én voltam, de szintén egy fórum társ.

 

 

Bécsi kincsek még számomra a Whole Lot of Leavin’ és a Thorn in my side..

 

Ez utóbbiról itt a vidi….végén Richie és Jon gitárjátéka…ahhh…brutál..

 

 

 

A csúcspont az volt számomra, amikor Jon bejelentette, hogy a következő dal a New Jersey albumról a Wild is the Wind lesz…….. történt ez az után, hogy pásztázó tekintete az én WITW transzpim és még a hozzá közelebbi hasonló kéréseken (ez utóbbit lehetett akkor a kivetítőn látni) is átfutott … Ott azt hittem, hogy elájulok (igen, megint :) )…a környezetemben lévő külföldiek is ott örömködtek velem.:)

 

 

 

 

 

Itt is volt „személyes élményem” Jonnal. Szintén egy transzpimra reagált…nem is akárhogy…a tömegben rám mutatva mosolygott

Hát ja, kész voltam. :)

 

 

Ez a három órás koncert méltó befejezése volt az én kis turnémnak.

 

Nagyon nehéz visszatérni a hétköznapokba, mert teljesen rabul ejtett ez a világ… A jegyvásárlás izgalma, a várakozás, hogy mikor megyünk már, hogy mikor hagyják már abba az elő zenekarok J, hogy mikor kezdődik már.., közben pedig a várakozás, hogy vajon melyik dal fog következni..

Szóval vigyázzon mindenki, a Bon Jovi olyan, mint a drog és alholol, függővé tesz! :)

 

Most következik ugye 2-3 év szünet – a férjem szerint mi ez alatt alvó ügynökök leszünk :) - utána pedig remélem, hogy újra turnéra indulnak és becéloznak minket is.

 

Európában rengeteg helyen lobogott a magyar zászló, jó lenne ezt „itthon” is látni!

 

Hát nem lett rövid. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!