Keresés

Részletes keresés

LiLiKe Creative Commons License 2001.05.07 0 0 118
Na mondjuk veled nem társalgok, bocs. A Nórbihoz szóltam, nem hozzád, te kakamajom! :O/ Vagy hogy idézzek a netmánia fórumról idézzek: leszopoá misziő!
Előzmény: Georg (114)
Atys Creative Commons License 2001.05.07 0 0 117
Norbikam, minek jottel te ide? Nem veszed eszre, hogy nem a nep kedvence vagy hanem csak 100ezer dagadeke? Az internetes tarsadalom nem fogyozik ebbol adodik, hogy utal....
Schobert Norbert Creative Commons License 2001.05.07 0 0 116
"Én úgy hallottam, azt mondják, hogy Baucsek Norbi és közted a különbség a minőségben rejlik."

Az én versenyem az emberek kilóiért és a jó közérzetért megy. Ha a célom kétperces ugribugri lenne, méltó versenytársa lennék bárkinek. A minőség a jó cél érdekében motivált tömegek mennyiségében rejlik.

"Láttam egyszer, hogy egy férfi egy plázában Bíró Ica kazetta előtt áll teljes extázisban, és simogatja. A te kazettáiddal is elő szokott fordulni, hogy a nők elborulnak tőle, vagy nekik is a nyálas verzió ugrik be rólad, mint a férfiaknak. "

Előfordul, bízom nem ettől vagyok népszerű.

"Miként vélekedsz Esztergályos Cecília kazettájáról? "

Húzzuk fel a tömeget a művésznőről, illetve Bíró Icáról is az a véleményem, hogy akkor csináljanak fitnesz-kazettát, amikor én a modelbemutatón végezve este a Nemzetiben előadom a Hamlettet. Nemrégen felkértek egy lemez feléneklésére jó pénzért, nem vállaltam el. Ugye érted, miért.

"Pontosan hány kilós is voltál fiatalkorodban? Azért kezdtél aerobik-tanárként dolgozni, mert nem bírtál nőket felszedni? "

104 kilo/160 centi. De bírtam, de így többet.

"Az egészséges életet hirdeted, de nem hiszem, hogy nem egy edzőteremben gyúrtad ki magad. Most kondizol, vagy csak a saját kazettáidra ugrálsz. "

Utálom a súlyzókat, futok, aerobikozok, fekvőtámaszozok, ahogy tetszik...

"Panaszkodsz, hogy az ISM nem támogat téged, akkor Tomika miért nyomult a Hősök Tornáján? "

Mert felkértem a hivatalos sportminisztert.

"Az MTV fizet neked a tornáért? "

Igen, de nem kézpénzben.

Előzmény: axel42 (19)
laycsikirály Creative Commons License 2001.05.07 0 0 115
Tényleg Norbi, milyen volt a Fannival vagy hogyishíjják külhonban, megvolt a kicsike?
Georg Creative Commons License 2001.05.07 0 0 114
Teged nem is hivnanak meg soha oda...
Előzmény: LiLiKe (113)
LiLiKe Creative Commons License 2001.05.07 0 0 113
megjegyzem MINDEN ELISMERÉSEM NORBINAK azért az önuralomért, amelyet az kész átverés show átverésében tanúsított. én nem bírtam volna.
KaTy Creative Commons License 2001.05.07 0 0 111
Norbi!
Ugrabugrálások miatt miért kellett kimenni Rióba(mondjuk én is kimentem volna bohóckodni)a Balatonon már nem lett volna jó?Vagy azt nem karmolja a nép annyira?Vagy ezt a kazit brazil szappanoperának szántad....mikortol lehet megrendelni a Tv shop-ból?

Más: A LiLikének mondj már valamit mert teljesen be van gerjedve a csaj:-)

gébi Creative Commons License 2001.05.07 0 0 110
Kedves Norbi!

Én régrbbrn voltam néhány tornádon a TF-en, de oszintén szólva kicsit idegesít, hogy majdnem csak nok járnak. Nem lehetne valamivel a férfi vendégeket is kicsalni? Nem vagyok homokos, csak a sok no között úgy érzem magam, mintha mindenki rajtam röhögne, hogy férfi létemre ilyen helyekre járok. Mondjuk lehetne néhány ismert szexi hölgy, aki melletted tornázna. Pl. Bartha Sylvia. Egybol mennék.

LiLiKe Creative Commons License 2001.05.07 0 0 109
Nórbi!
az alábbiakban közlök némely kis diagnózist rád nézve, bocs:

- ha hánysz a politikusoktól, akkor te bulímiás vagy. arra vigyázzál, hogy nehogy átcsapjon anorexia nervosába, de ha mégis, akkor szívesen látlak rendelőmben, némely pszichoterápiára

- a fehérje diétádról meg az a véleményem, hogy ismerőseim javarésze, a túlzott szénhidráthiánytól hipoglikémát kapott, úgyhogy sux, bocs.

nos?

- többieknek pofa súlyba, kösz

Stöki Creative Commons License 2001.05.07 0 0 108
Szasz', Norbi!

2 gyors kérdés:

1. Önerőből, mindenféle kazi nélkül fogytam (és nem szedtem vissza) 5 hónap alatt 15 kilót csupán az étrend figyelésével és heti 1-2 alkalom mozgással. Mennyivel ad több pluszt a kazid? Úgy értem, aki akar, az kazi nélkül is lefogyik, és ha utánaolvas egy kicsit, még az is elképzelhető, hogy "egészségesen" teszi ezt (mármint nem mindenféle természetazonos rákeltő fogyitablettákkal, hanem salátával, kalóriafigyeléssel, némi testkontrollal, stb.)

2. Anno az ÉS is megírta egy torna közbeni beköpésedet, hogyaszongya: "...ilyenkor sajnálom, hogy nincs csak egy lábam, mert a másikkal is meg kell csinálni a gyakorlatot..." Nem gondolod, hogy a túlzásba vitt - és véleményem szerint erőltetett - poénkodás elvonja a figyelemet a gyakorlatok pontos, jó elvégzéséről?

Egyébként nem vagy Te hülye gyerek, csak szarul adod elő magad - nekem a másik Norbi pöttyet szimpatikusabb.

Georg Creative Commons License 2001.05.07 0 0 107
Meg nem, de mar dolgozunk rajta(d).
Előzmény: LiLiKe (103)
dr_bubo Creative Commons License 2001.05.07 0 0 106

HEttie:

TUDOMANY-FILOZOFIA rovat

BaSa Creative Commons License 2001.05.07 0 0 105
dr_bubo: Ez spec. igaz.
Előzmény: dr_bubo (95)
dr_bubo Creative Commons License 2001.05.07 0 0 104

Na ez még egy hülyeség. Az izzadás természetes folyamat. Azért történik, mert kell. Szüksége van rá a szervezetnek. Nem csak úgy van.
Megvan a fiziológiai oka.

Aki ezt akarja megszüntetni, annak a szellemi színvonalát hagy ne minősítsem.
Bubo

LiLiKe Creative Commons License 2001.05.07 0 0 103
letiltottak?
Előzmény: Schobert Norbert (88)
Schobert Norbert Creative Commons License 2001.05.07 0 0 102
A 325-ös az enyém. Szponzortól csak pénzbeli támogatást szoktam elfogadni.
Előzmény: Georg (18)
Hettie Creative Commons License 2001.05.07 0 0 101
Szívesen vitatkozom veled Bubó. Melyik topicokban lehet utolérni téged ahol nem számít OFF nak a tudományról való vitatkozás?

Hettie

Előzmény: dr_bubo (89)
Schobert Norbert Creative Commons License 2001.05.07 0 0 100
Köszönöm, csak ebben hiszek, lassítok a beszédben.
Előzmény: Lótepertő (17)
Schobert Norbert Creative Commons License 2001.05.07 0 0 99
Politikusok ezentúl kihagyva. A szokásos étrendem: reggel két doboz yoghurt, egy kávé, délben görög saláta, egy pohár gyümölcslé. Vacsora: egy szelet sülthús zöldséggel, két pohár bor.
Előzmény: kabala (16)
Stiletto Creative Commons License 2001.05.07 0 0 98
Szasz Norbi!
Volna egy kerdesem: az eros izzadasi hajlam csokkentheto vmilyen modon vagy fix. adottsag?
(en egy "valtozo" testalkatu, neha sportos, de neha kicsit eltunyultabb fiu vagyok :))

udv,
stil.

rice Creative Commons License 2001.05.07 0 0 97
kicsi szívem, te miért nem ezt csinálod? hidd el meg tud válni tőled a láda gyár.
a kokot én is utálom, mert elérte a célját, okos, van humora és sokan szeretik. a rohadék:)

rizsa

Előzmény: LiLiKe (84)
cruel_hu Creative Commons License 2001.05.07 0 0 96
Szia Norbi!
Ahogy olvastam elég sokat kaszálsz ezzel a duci-dologgal.Gondolom még pár reklámban is fogsz szerepelni,vagy esetleg filmben (Hogyan váljunk aerobik tanárrá és milliomossá egyszerre?) ...
Egyébként szerintem sem ettől az ugra-bugrától nőtt meg vékony kis karocskád...
Nem az zavar,hogy rengeteg gubát kapsz érte,hanem,hogy nagyon sokan vannak még,akik élsportolók,nemzetközi sikereik is vannak és töredékét kapják a te havi gázsidnak. Nem furcsa ez egy kicsit???
Na puszi
dr_bubo Creative Commons License 2001.05.07 0 0 95

Kosztya: Nemzetközi matematikai versenyen 1998-ban Magyarország aranyérmes lett 127 ország közül. Tudtad? Miért nem szerepelt ez sehol? Vajon miért?

Attól szerinted több tőke jön Mo-ra hogy több aranyérmesünk van?

Nem a Norbival van bajom, hanem hogy az ilyenek havi 4 milkot keresnek, míg akik valóban alkotnak (kivéve pár száz "sztár" tudóst) a tizedét, vagy még kevesebbet kapnak.

De ez nem az ő hibája, hanem a társadalomé.
Bubo

hm238423 Creative Commons License 2001.05.07 0 0 94
Hidd el szukseg van a Norbi fele fazonokra ugyanugy mint a bruszvilisz fele mindentmegoldokafilmbenbakke fele emberekre. Egyebkent aki nem tud a marha nagy tudomanyabol annyi penzt kovacsolni, amivel nem elegedett akkor megerdemli...
Előzmény: dr_bubo (76)
BaSa Creative Commons License 2001.05.07 0 0 93
LiLiKe: Ez igaz, de a sportolók csak azért igazolnak külföldre, mert itthon nem tudnak létezni. (Pl. az úszó Kovács Ági kiment egy amcsi egyetemre, mert itthon az összeset végigkérdezték, és egyik sem tudott olyan lehetőséget nyújtani, hogy ne kelljen a tanulás miatt abbahagynia az úszást.) Viszont ha egy sportoló sokat keres, akkor sokat is adózik, ha viszont egy politikus sokat keres, akkor még többet lop.
Előzmény: LiLiKe (84)
Schobert Norbert Creative Commons License 2001.05.07 0 0 92
Ha megfizetnének, feledzeném a sok léhűtőt.
Előzmény: Törölt nick (15)
Schobert Norbert Creative Commons License 2001.05.07 0 0 91
Javaslom neked a fitnesz kickbox II-őt DVD-n.
Előzmény: hc (14)
kostja Creative Commons License 2001.05.07 0 0 90
dr_bubo:

Teljesen hulyesegeket beszelsz. A ket dolgot ( sport es tudomany) ossze sem lehet hasonlitani, hisz ertelmetlen koztuk a relacio. Bizonyara sajat komplexusaid miatt van ilyen velemenyed. Attol hogy az ember meg sportosan es egeszsegesen el, attol meg lehet nagyon jo mernok, orvos, fizikus ... En orulok hogy van egy ilyen kozszereplo mint a Norbi, mert felhivja az emberek figyelmet a mozgasra. Talan erdemes volna statisztikat is nezni hogy ki az aki a Norbi miatt kezdett el mozogni sportolni.
Kulonben meg mozgas hozza tartozik az egeszseges elethez, az olimpiai aranyerem a mi hazank hirnevet oregbiti, ellenben egy kulhonban dolgozo tudossal aki csak a penzert megy kulfoldre.

dr_bubo Creative Commons License 2001.05.07 0 0 89
Az emberi viselkedésen a tudomány nem tud változtatni. De a tömegpusztító fegyverek megakadályoznak egy világméretű 3. világháborút, mert mindenki tudja, mi lenne ha bevetnék.

Ha nem lenne aom es H bomba akkor már 1963-ban kitört volna a 3. világháború
Bubo

Schobert Norbert Creative Commons License 2001.05.07 0 0 88
Hányok a politikától. Remélem el fogsz jönni.
Előzmény: steiner (13)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!