Keresés

Részletes keresés

Leki Creative Commons License 2001.11.18 0 0 24
Véletlenül benéztem és örömmel vegyes meglepődéssel láttam, hogy végre feléledt a topic.
Nos a lemezekről: Nekem két lemez van meg cd-n az 1997-es 17 számos Film forog tovább... című válogatáslemez és a Kiki Szerelem-Sztrájk című 1995-ös szóló lemeze. Igen az utóbbin található az Éretlenek című szám is ami végülis előbb volt meg mint a filmsorozat, csak kicsit hozzá lett igazítva a szövege. A számok nagy részének amúgy Bogdán Csaba a zeneszerzője Valla Attila írta a szövegeket. Csak egy számnál szerepel Geszti Péter neve is, teljesen meglepő módon a Menekülés az éjszakába című Első Emelet nóta feldolgozásánál!:)
Ezenkívűl jó egy évtizede láttam a Naplemezt meg még valamelyik későbbi albumot is cd-n a Rózsavölgyiben de akkoriban még nem volt cd lejátszóm...
Amúgy akit a másik két album érdekel dobjon egy e-mailt nekem, bármi megoldható!:)
Előzmény: Zsige (9)
hc Creative Commons License 2001.11.13 0 0 23
Valami ilyesmi titulusa volt, akkoriban Kiszinek. Ha nem, akkor bocs tőle, mert eszem ágában sincs bántani. Jóember.
hc Creative Commons License 2001.11.13 0 0 22
Ha infó, akkor annyi, hogy Kiki szólólemeze az EMI-Quintnél jelent meg - Kisszabó Gábor művészeti vezetősége idején.
Zsige Creative Commons License 2001.11.13 0 0 21
Oksa.. ha megis tudtok valamit... szojatok oksa?
Elore is koszike!
csabiman Creative Commons License 2001.11.13 0 0 20
Nézd csak meg a 12-es és a 14-es beírást. Valszeg azért nem írtunk többet, mert mi is csak ennyit tudunk. Sok sikert.
Előzmény: Zsige (19)
Zsige Creative Commons License 2001.11.13 0 0 19
Hahh... eskuszom nem akarok rosz indulatu lenni de ugy erzem deirekt nem akartok nekem segiteni igy most mas keppen kerdem es ha kerhetnem szamos valaszt oksa?

1. Mi a cime a szamnak ami a srorozat vegen es elejen elhangzik?

2. Ki enekelete a szamot Kiki vagy az Elso Emelet?

3. Milyen albumon van rajta?

4. Honnan tudnam letolteni/megszerezni?

csabiman Creative Commons License 2001.11.13 0 0 18
Tényleg, nem tud valaki valami jó kis oldalt, ahol egy pár képet, infót lehetne találni az együttesről?
hc Creative Commons License 2001.11.13 0 0 17
Egy jó frizura egy vagyonba került. Az igazi menő cuccokat, pedig szinte lehetetlen volt beszerezni.
Előzmény: csabiman (16)
csabiman Creative Commons License 2001.11.13 0 0 16
Kiki remélem, nem megy Franciaországba fellépni. Ugyanis a neve azt jelenti ott, hogy fütyi... :)
Amúgy egyértelműen az egyik legjobb együttes volt az Emelet - nemrég nézegettem egy lemezborítót, hát nem semmi, ahogy kinéztünk a 80as években! ;)) A kis generáció...
ChrisH Creative Commons License 2001.11.12 0 0 15
Kiki énekelte, szólólemezén is rajta van. (ha lehet még kapni valahol)
Előzmény: Zsige (13)
hc Creative Commons License 2001.11.12 0 0 14
A kettő között létezett egy ideig Kii, mint szólóprodukcijjó.
Zsige Creative Commons License 2001.11.12 0 0 13
Jo de Kiki eneleklte vagy az Elso emelet? Vagy a Csutortok 12 ?
ZedIzDead Creative Commons License 2001.11.12 0 0 12
Letöltésre nincs tippem, a címe viszont - nem túlzottan meglepő módon - az, hogy Éretlenek. Slágerlistás is volt egy ideig (ez viszont elég meglepő, csak hogy egyensúlyban legyünk. Bár én is HC emeletes voltam ifjúkoromban).

[ZedIzDead]

Előzmény: Zsige (11)
Zsige Creative Commons License 2001.11.12 0 0 11
Uhh igy se talalom:(

Senki se tudgya hol lehetne letolteni es m ia pontosa cime?

hc Creative Commons License 2001.11.12 0 0 10
Az már nem Emelet-produkció volt, hanem a Kiki önálló terméke. Próbáld úgy keresni.
Előzmény: Zsige (9)
Zsige Creative Commons License 2001.11.12 0 0 9
Kerem valaki !!! 3 honapja keresem az Elso Emelet nek aszt a szamat amit az Eretlenek cimu magyar filsorozatban hasnzaltak fel! akinek megvan kerem jelezze hgy tolthessem le! Kerlek titeket!

Elore is koszonom!

Setni Creative Commons License 2001.10.27 0 0 8
Érdemes végigjárni a könyvtárak cd, kazetta kölcsönzőjét is. Én pl. itt találtam rá egy válogatás Emelet cd-re. Egyébként nekem is csak bakeliten van meg a többi.
Előzmény: Bacu (5)
hc Creative Commons License 2001.10.25 0 0 7
Esetleg nagyobb CD-s boltok: Fotex, Virgin, Media Markt.

Új koncertről nem nagyon hiszem, hogy lenne szó. A BS bulira is csak nehezen jött össze a csapat - végül Michel nélkül.
Szerintem megvárják a bulival az új BS-t. :-(

zsunya Creative Commons License 2001.10.25 0 0 6
www.folio.hu
Első Emelet Best of - A film forog tovább... 3000Ft (CD)
Bacu Creative Commons License 2001.10.24 0 0 5
Üdv!

Én is Első emeleten nöttem fel és még most is szívesen meghallgatom, ilyenkor full hangerővel szokott menni a rádió.

Ha már itt tartunk, nem tudjátok honnan lehet leszedni mp3-ban? vagy én megvenném a régi kazikat is, csak mondjátok meg hol kapható!

Bacu

Leki Creative Commons License 2001.05.19 0 0 4
ELSŐ az EMELET!!!
Előzmény: Leki (3)
Leki Creative Commons License 2001.04.23 0 0 3
Speciel ma van Kikinek, az zenekar énekesének a névnapja!:)
"Boldog névnapot, neked csak jót kívánhatok, ki hozzád eljön mit is mondana, mint boldog névnapot!"
Előzmény: ControlDenied (2)
ControlDenied Creative Commons License 2001.04.23 0 0 2
Most csak a 18. emeletrol tudok irni...(itt lakom)
Előzmény: Atk (1)
Atk Creative Commons License 2001.04.23 0 0 1
Nekem abszolut a kedvenc zenekarom, rajtuk nőttem fel! Aki szeretei irjon a topicba!!!
Első Emelet rulez!!!
ControlDenied Creative Commons License 2001.04.23 0 0 0
Ha lemesz az elso emeletrol a lepcson, akkor a 0.emeletre ersz. Ott egy uj elet var rad (meg a portas bacsi).
Leki Creative Commons License 2001.04.23 0 0 topiknyitó
Jövőre lesz 20 éves a hazai "új hullám" egyik legnépszerűbb együttese, amit állítólag egy koncerttel is megünnepelnek. Elevenítsük fel hát emlékeinket kedvenc zenekarunkról!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!