Keresés

Részletes keresés

Matyika_ Creative Commons License 2001.04.29 0 0 11
A klip a Godless című dalból készült, ha kell, és van QuickTime-od, és még fenn van, akkor letölthető innen, kb 5.5 megára számíts. A dal maga (mellesleg az egyik kedvenc dalom) a 2000-es Thirteen Tales Of Urban Bohemia c. albumon van rajta, mingyár az elején:). A másik két album: Dandys Rule OK (1995) és The Dandy Warhols Come Down(1997). Ne számíts rá, hogy itthon megveheted őket, érdemes bemenni egy-egy CD-boltba és megnézni az eladó bácsik/nénik arcát mikor DandyWarholst kérsz tőlük.
Előzmény: Trendo (10)
Trendo Creative Commons License 2001.04.27 0 0 10
Sziasztok!
Én nem ismerem a bandát,de láttam egy klippet valamelyik zenetévén és nagyon állat volt!Tudtok segíteni,hogy melyik dal volt amit láttam és milyenlemezeik vannak még?
OK:a klipp NAGYON lassú,egy bárban nyomják,az énekes srác(aki úgy néz ki mint Jakob Dylan)fekete Lennon napszemüvegben van,a végén bemegy a mosdóba és magát nézi a tükörben.A dalban egyéblént elég sok fúvós(trombita stb.)van.
Melyik ez a nóta????
zeuszka Creative Commons License 2001.04.27 0 0 9
OK, várom is! Még Meztelennek is tetszett egyébiránt, azt írta, pedig ő egy soul-jazz-funk sznob.
Előzmény: Matyika_ (8)
Matyika_ Creative Commons License 2001.04.27 0 0 8
Igen, nekem is a Pete International Airport volt igazán túl sok. A 13 Tales nagyon állat lesz, készülj fel!
zeuszka Creative Commons License 2001.04.27 0 0 7
Ha minden igaz, egy kanadai kisvárosban épp most írja nekem Meztelen a Thirteen Tales-t, amely kb. 1 hét múlva a kezemben lesz. Kiváncsi vagyok. De engem nem zavartak a Come Down elszállásai sem, az utolsó előtti szám kivételével.
Előzmény: Matyika_ (4)
krég Creative Commons License 2001.04.27 0 0 6
tegnap az mtv new-ban volt egy klipjük de én már nem láttam mer elmentem aludni kurva fáradt lévén
Matyika_ Creative Commons License 2001.04.26 0 0 5
nem adom fel
Matyika_ Creative Commons License 2001.04.23 0 0 4
Felvetek egy témát, hátha az segít. Szóval szvsz a Come Downon még elég sok elszállt dal van, ilyen punnyadós izé, hogy egy tömény zúgás-búgás az egész. Azzel szemben a 13 Tales-en dallamosabá válik a dolog, és az tökjó. Erre varrjatok gombot!
Matyika_ Creative Commons License 2001.04.18 0 0 3
Azért nem is megy annyira...
Matyika_ Creative Commons License 2001.04.17 0 0 2
Nahát, nem is olyan reménytelen a dolog...
Előzmény: zeuszka (1)
zeuszka Creative Commons License 2001.04.17 0 0 1
Come Down c. lemezük van meg, nagyon állat, rajta van Last Junkie is.
Előzmény: Matyika_ (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.17 0 0 0
valamit már hallottam róluk, figy, nem nekik van az a Last Junkie-s számuk?
Matyika_ Creative Commons License 2001.04.17 0 0 topiknyitó
...melynek folyamán megtudhatjuk, hallott-e rajtam kívül bárki ettől a zenekartól/erről a zenekarról többet, mint hogy nekik van az a Last Junkie-s számuk.

Hát, we'll see..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!