Keresés

Részletes keresés

Sarkkutató Creative Commons License 2001.04.01 0 0 374
Oly kedves, tiszta, szép vagy...

Oly kedves, tiszta, szép vagy,
Mint egy fehér virág,
De hogy szivem ne fájna,
Nem bírok nézni rád.

Kezem fejedre téve
Kérem jó Istenem:
Tartson meg mindig ilyen
Szép tisztán, kedvesen.

(Heine)

Előzmény: Brachium (371)
Brachium Creative Commons License 2001.04.01 0 0 373
Értem, és köszönöm. Most mennem kell. Még bizonyára látjuk egymást. Jó éjt.
Előzmény: Dave Bowman (372)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.04.01 0 0 372
az
Előzmény: Brachium (371)
Brachium Creative Commons License 2001.04.01 0 0 371
Végigolvastam ezt a topikot is. Érdekes. Mégis, találok benne valamit, mit a többiben nem.

Ez amolyan tiszta hozzászólásokkat teli topik lenne továbbra is?

Black Cats Creative Commons License 2001.03.31 0 0 370
Ja értem. Kaptam azokat a randa gyalázkodó leveleket, mint ahogy Prae és Dave is kapott. Mondtam nekik, engem csak egyvalaki femininezett le, de azt nem tudom, nem emlékszem, ki volt. Erre te prezentálod a múltat. Miszerint skorpio-m volt a femininező. Ezek szerint lehet akár skorpióm is a wolandunk@freemail.hu cím tulajdonosa is? Vagy nem persze. De te ki vagy? A skorpió-m? És ő kicsoda? Fontos ez? Magyarázad el, miért az!
Dave Bowman Creative Commons License 2001.03.31 0 0 369
sza, BC. levélben is megküldte a lelkem.
Előzmény: Black Cats (368)
Black Cats Creative Commons License 2001.03.31 0 0 368
Szia!

Ezt most mire fel? Persze nem árt, ha itt van, de most mire? Te vagy skorpió-m?

Előzmény: skorpione (366)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.03.31 0 0 367
remek gyűjtemény.

ki vagy, és miért teszed ezeket ide?

ennél tovább most nem megyek, de te tudod, miről beszélek.

Előzmény: skorpione (366)
skorpione Creative Commons License 2001.03.31 0 0 366
Black Cats
válasz erre | adatok | e-mail 2001-03-31 00:52:22 (1500)
Kedves Sarkkutató,
képzeld még a közös (angyalos) haverunk is kapott! De ezek a levelek csak mostanában jöttek. Szerintem ne rakjuk be, mert a moderátoragyak nem fogják megérteni, és törölnek. Mint mindig, szokás szerint, mikor valami meghaladja felfogóképességük határát. Mekkora botrány lenne, ha az együttörülők valamelyikéről kiderülne, hogy mit művel szabadidejében, az örülős topikon túl?!?
Hogy ki írta? A nekem küldött három levél visszatérő eleme, hogy feminim buzi lennék. Engem eddig csak egyvalaki nevezett feminimnek (?) a fórumban.
Asszem ebben a topikban, most vissza is keresem izibe. Kiderül.

gottlieb_karcsi
válasz erre | adatok | e-mail 2001-03-23 22:15:39 (860)
Skorpióm,
feminin, hát persze, már magam se tudom, azért csak kár azért, amit ígértél nekünk. Bár ha belegondolok, így nem lettél idegesítő, hogy nem mentél bele a nyájelemzésbe, már érthető is, minek kockáztatnál, így kényelmesebb. A keményen csattanó szavaknak megvan a helyük, spec én is szeretem hallani néhol, de ha valaki csak erre képes, és csak erre. Uncsi. Súlytalan.
[előzmény : (857) skorpio-m, 2001.03.23 21:55]

skorpio-m
válasz erre | adatok | e-mail 2001-03-23 21:55:10 (857)
Karcsi!
Dakota nem zavar, itthon ferfiak kozott elek ........elofordul! Nem akarlak megbantani, de idegesito, amit itt csinalsz, es feminin.
[előzmény : (856) gottlieb_karcsi, 2001.03.23 21:37]

skorpio-m
válasz erre | adatok | e-mail 2001-03-23 21:35:20 (855)
Kedves G.K.!
Mar abban a topicban erztem, hogy van egy kis kattanasod, de hogy ennyire sulyos, azt nem is sejtettem.
[előzmény : (852) gottlieb_karcsi, 2001.03.23 21:24]

gottlieb_karcsi
válasz erre | adatok | e-mail 2001-03-23
21:24:34 (852)
Kedves skorpio maszkulin,
amost megfogtál, mert attól félek, de nagyon, és reszketek. Ez csak egy kérdés volt, ámokfutást én már nem rendezek. Tartozásod viszont neked van, olyan elemzős dolgot ígértél, aztán lett belőle a nagy semmi. Vegyelek így komolyan? Na azért igen. Mégis, mi lesz?
[előzmény : (851) skorpio-m, 2001.03.23 21:21]

skorpio-m
válasz erre | adatok | e-mail 2001-03-23 21:21:05 (851)
Kedves G.K.!
Talan be kellene fejezned ezt az amokfutast az Indexen, mielott vegkepp nevetsegesse valsz!
[előzmény : (849) gottlieb_karcsi, 2001.03.23 21:01]

AmBesten Creative Commons License 2001.03.31 0 0 365
Prae, mintha sértődött lennél. Megbántottalak?
Előzmény: Sarkkutató (354)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.03.31 0 0 364
igen, a filmet láttam, és nagyon sokat gondolkodtam rajta. Kurt Russel volt a főszereplője, nagyon kemény volt, kicsit hasonlított egy még régebbi, még fekete-fehér filmhez, amikor is egy sarki kutatóbázison egy jéggé fagyott idegen lényt olvasztottak ki...

régi, fekete-fehér sci-fi volt, érdekes, hogy ezek sokkkal jobban meg tudnak borzongtatni, mint a mai öljük halomra egymást és csak a főhős marad életben filmekre.

de azért ez a Valami sem volt kutya...

Előzmény: Sarkkutató (360)
Black Cats Creative Commons License 2001.03.31 0 0 363
Megértem felháborodásod. Amit azzal a topikkal tettek, az megbocsáthatatlan.

Milyen a sitten? Én most ott vagyok háromszorosan. És képzeld, többször ítéltek már életfogytiglanra, ott vagyok többszörösen is a fegyházban, hogy azon alkalmakat ne is említsem, amikor kivégeztek, full törléssel, visszamenőleg :-)))

S mindezt sosem a durvaságért, az alpári, trágár módiért! Erre büszke vagyok. Ilyen trágóleveleket soha, de soha senkinek nem küldtem. Rossz lelkiismeretem lenne, pl nem tudnék az együtt örülős topikban bárgyún, nyálat folyatva vigyorogni a többiekkel. Látod, ebben különbözöm attól a bandától. De most már biztos vagyok, hogy te is. :-)))

Előzmény: Freu (362)
Freu Creative Commons License 2001.03.31 0 0 362
Kedves Black Cats!le kell ülnöm még egy pár napot, van idö gondolkozni.-)Nem szeretem a bosszut, de az az undormány amit Ezek abba a topicba hordtak:-((((((( itt felénk kizár minden béke tárgyalást.Egyelöre.
A szánalmas tölti az e-postádat?suxxxx

Előzmény: Black Cats (359)
Black Cats Creative Commons License 2001.03.31 0 0 361
Ez a kiégett, sivár táj mindig érdekes dolgokat hoz ki az emberből, mert ha kiégett, és sivár, az olyan, mintha nem is lenne, megszűnne létezni, a környezet, az, ami körülvesz minket, és ilyenkor marad az ember önmagával, vagy azzal, akivel együtt van. Ez ez csak kihozza a lényeget, ami lehet jó, de sokan pánikszerűen menekülnek ettől, attól pontosan, hogy szembesüljenek magukkal, hogy megtörténjen a találkozás, önmagukkal. A közelmúlt eseményei során jópár ilyen önmagából-önmagától menekülő, saját szeretetlenségét, elviselhetetlenségét másokra fröccsentő alakkal találkoztunk. A látszat szerint azobnan nagyon is jól örülnek egymásnak, egymás közt. Hazugságtapasz, átlátunk rajta.

Én sose menekülök az ilyen sivár helyszínektől, mindig is utazós fajta voltam, és csak nem is kell annak a helynek tényleg sivárnak és üresnek lennie, azzá is lehet tenni, valamivel, mondjuk ott vagy egy idegen város közepén, persze valakivel, mégis üresnek, és semmitmondónak tűnik az egész, mert azzá tettétek, egy napra mondjuk, csak társasban lehet, nagyon érdekes tud lennei.

Igen, az izé, vagy valami, ez volt a címe! Nem is tudtam, hogy film is van belőle. Szívesen megnézném!

Előzmény: Sarkkutató (360)
Sarkkutató Creative Commons License 2001.03.31 0 0 360
Nevem onnan ered, hogy volt (van?, alig látom) egy ismerősöm (barátom?), aki valóban a sarkon él, és sokat mesélt az ottani életről. Szép, de én se mennék. Egy kicsit kiégettnek, sivárnak kell lenni, mint maga a táj.
Nem olvastamm, de mutatós filmet készítettek belőle „A valami” címmel, John Carpenter forgatta 1982-ben. Dave talán tudna mesélni róla...
Előzmény: Black Cats (358)
Black Cats Creative Commons License 2001.03.31 0 0 359
Kedves freu,

didike-hóhér-moore most az áldozatok térfelére sodródott, ő szóba állt velünk az örülős topikban, erre őt is kimoderáta a szerettgyilkos trebó, mintha megbánnná bűneit, tekintsünk rá úgy, és mi legyünk oly nagyvonalúak, hogy megbocsássunk neki, macsak persze maradt olyannak amilyen! Róla még valamit, szerinted minek ír valaki olyan levelet (nem először), aminek az a vége, hogy ne is válaszolj, nem érdekel. De azért csak elmondja a magáét, leírja nekem, holott én se kértem, hogy írjon, sőt akar a fene neki válaszolni? Közelítsünk felé szeretettel. Az utóbbi időben nagyon sokat kapott, megzavarodott.

Előzmény: Freu (357)
Black Cats Creative Commons License 2001.03.31 0 0 358
Kedves Amudsen,

csak miattad írtam, nem szeretném, ha ettől a nickedtől (P=S) búcsúznod kellene, mert jó nick, és persze én is beleesek ebbe a csapdába, ebbe az offos dologba. Te, mi a véleményed erről az újfajta versenyről, ahogy az amerikai és a norvég duó, ejtőernyő vontatta sítalpakon, vagy talán szánon (?), áthaladt a kontinensen, félelmetes lehet, hosszú napok, hetek, és csak ugyanazt látják, ugyanazt a tájat, persze haladnak azért, de mégis, egy életre szóló élmény lehet az ilyen, más vagy, amikor visszajössz.

Szerinted mit csinálnak a kutató állomásokon? Egy-egy nagyobb bázisn akár több száz ember is dolgozhat. Egy konténervárosban. Olyan, mintha az űrben lennének. Nők is vannak köztük? Ha nem lehet weibot vinni, én nem mennék!

Van egy fantasztikus irodalom kategóriűjába tartozó rövid kis novelle (?), ami az Anktartiszon játszódik, nem vagyok nagy sci-fi rajongó, de ezt olvastam, valami ürlényről, aki tudja változtatni az alakját, és az élő testeket magába olvasztja, és egyre csak nagypbb és nagyobb lesz, a célja, mert a képessége megvan rá, hogy felfalja az emberiséget! Nagyon izgalmas, olvastad?

Előzmény: Sarkkutató (356)
Freu Creative Commons License 2001.03.31 0 0 357
Tojd le magasrol.:-)Itt hagyjuk ezt a kocerájt, vagy inditunk másik nickkel.HóhérmacskaMoore bandának az én házam táján nincs bocsánat.:-(((((
Előzmény: Sarkkutató (356)
Sarkkutató Creative Commons License 2001.03.31 0 0 356
Igen,
mindig megfeledkezem erről, pedig lehetne felelősségérzetem, hiszen a polar expedition minden tagját bajba hozom ezzel.
Jobban vigyázok mostantól.
Előzmény: Black Cats (355)
Black Cats Creative Commons License 2001.03.31 0 0 355
Kedves explorer,

azért vigyázzunk, a nagyon off dolgokat inkább ide, tudod, hogy ugranak a legkisebb indokra is!

Előzmény: Sarkkutató (354)
Sarkkutató Creative Commons License 2001.03.31 0 0 354
Dave-vel bratyizik, én meg tehetem fel Neki a Lakatos Menyhért-verseket!
Még egy reménytelen szerelem.
Előzmény: AmBesten (348)
Black Cats Creative Commons License 2001.03.31 0 0 353
szia, jóéjszakát, remélem megkaptad még a levelem
Előzmény: Dave Bowman (352)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.03.31 0 0 352
nem, sajnos nem. de nekem is mennem kell. szép álmokat!
Előzmény: AmBesten (351)
AmBesten Creative Commons License 2001.03.31 0 0 351
Dave én se maradok sokáig, leragad a szemem.
Háááát kerestem egy adatot össze-vissza, volt a kezemben Kölcsey meg ilyes tekintélyek.
A többiekről tudsz valamit?
Előzmény: Dave Bowman (349)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.03.31 0 0 350
sajnos most lépnem kell, késő este még benézek. legyetek jók.
Dave Bowman Creative Commons License 2001.03.30 0 0 349
köszönöm, nekem is. hamarosan mennem is kell, de előtte még mindenkit köszönteni szerettem volna.

mi szépet olvastál?

Előzmény: AmBesten (348)
AmBesten Creative Commons License 2001.03.30 0 0 348
Szia. Dejóóóó, hogy itt vagy.
Nem is tudom, átlagos nap volt. Olvastam sokat.
És Neked?
Előzmény: Dave Bowman (347)
Dave Bowman Creative Commons License 2001.03.30 0 0 347
Szia! Hogy telt a napod?
Előzmény: AmBesten (346)
AmBesten Creative Commons License 2001.03.30 0 0 346
Sziasztok.
Dave Bowman Creative Commons License 2001.03.30 0 0 345
de ne olvasd végig az egészet, nincs sok értelme. többféle átalakuláson és mindenfélén jutottunk el idáig... egyébként az lenne, amire gondolsz, egy megboldogult asztaltárs hozta létre.
Előzmény: Black Cats (343)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!