Keresés

Részletes keresés

coolabi Creative Commons License 2001.02.17 0 0 23
nem védeni akarom a holdraszállást, de
1- nem az ember lába, hanem a csizma mérete Nem is kicsit be kell öltöztetni
2- Ha jól odavágod a lábadat a homokba, az akkor szétfújja! Érdemes kipróbálni
Előzmény: Gai-luron (21)
Dr. Lecter Creative Commons License 2001.02.17 0 0 22
gondolod, hogy mezítláb voltak?
Előzmény: Gai-luron (21)
Gai-luron Creative Commons License 2001.02.17 0 0 21
az "az" kimaradt, de ez nem változtat a tényen, hogy ekkora és ilyen széles lába nincs az embernek, mint amilyen lenyomatot hagytak a Holdon

Előzmény: Gai-luron (17)
coolabi Creative Commons License 2001.02.17 0 0 20
haibab!

Én egyenlőre nem tudok erről érdemben nyilatkozni, mert sajnos nem voltam ott. :-))) Igaza van annak, aki azt mondja, hogy a TV-n ugy b@sznak át minket ahogy akarnak. Ebben az amerikaiak pedig élen járnak. A Holdraszállást még elhiszem. (vajon meddig). Volna viszont egy kérdésem. Véletlen éppen az usa-ban vagyok. Meg tudnád mondani hol láttad a filmet (állma/adó/mikor), esetleg csak a címét?

Köszi

Előzmény: habhab (11)
ControlDenied Creative Commons License 2001.02.17 0 0 19
de a Filo Verat ne!
Előzmény: Gai-luron (17)
habhab Creative Commons License 2001.02.17 0 0 18
csak azt tudom, hogy szerintem minden meg lehet jatszani.
en is dolgoztam radioban, tudom, hogy ha valamit be akarsz adni, akkor azt altalaban be is veszik.

de most en erzem magam aldozatnak. szerintem naponta atvernek minket ilyen fasza kis dolgokkal. es talan igy jo ez mindannyiunknak.

Előzmény: Gai-luron (17)
Gai-luron Creative Commons License 2001.02.17 0 0 17
Égessük meg máglyán ezt Amstrong gyereket.
Dr. Lecter Creative Commons License 2001.02.17 0 0 16
Azért nagyon ne emészd magad :-)
Előzmény: habhab (14)
rali Creative Commons License 2001.02.17 0 0 15
Neked mi a személyes véleményed?
Előzmény: habhab (11)
habhab Creative Commons License 2001.02.17 0 0 14
bocs, akkor ezek szerint csak engem vertek at megint.
persze azert lehet, hogy par ember meg nem tudja ezeket a dolgokat.
de ha en vagyok az egyetlen, akkor megegyszer bocs.
Előzmény: Dr. Lecter (13)
Dr. Lecter Creative Commons License 2001.02.17 0 0 13
Ezt is nézd meg:

Apollo Moon Hoax?

ControlDenied Creative Commons License 2001.02.17 0 0 12
\kill Holdraszallas avagy atvertek minket

Egyel kevesebb.

habhab Creative Commons License 2001.02.17 0 0 11
amugy most meg tudok kerdesekre is valaszolni ha valami nem vilagos az irasommal kapcsolatosan.

en oszinten szolva soha sem foglalkoztam azzal, hogy jart e ember a holdon vagy sem. de a tegnap latotottak utan egy kicsit folbaszodtam, hogy a tv-n keresztul azt csinalnak velunk amit akarnak, azt hiszunk el amit akarnak. igazabol csak ezert irtam le ez a kis sztorit.

Előzmény: Dr. Lecter (7)
Gai-luron Creative Commons License 2001.02.17 0 0 10
Én szeretem az ilyent.
Előzmény: Dr. Lecter (7)
ControlDenied Creative Commons License 2001.02.17 0 0 9
Gai-luron válasz erre | adatok | e-mail 2001-02-17 19:05:46 (5)

szerintem se szálltak le 69-ben, és a többi leszállást is (mert volt több) csak animálták
[előzmény : (0) habhab, 2001.02.17 18:52]

Dr. Lecter válasz erre | adatok | e-mail 2001-02-17 19:05:44 (4)

Less bele ebbe a topikba:

Valójába jártak mmár a Holdon?

[előzmény : (2) habhab, 2001.02.17 19:03]

rali válasz erre | adatok | e-mail 2001-02-17 19:04:18 (3)

És örökíthető - sajnos.
[előzmény : (0) Dr. Lecter, 2001.02.17 18:56]

habhab válasz erre | adatok | e-mail 2001-02-17 19:03:17 (2)

ezt nem ertem, hogy hogyan erted. magyarazd meg nekem dr akarkicsoda.
[előzmény : (0) Dr. Lecter, 2001.02.17 18:56]

ControlDenied válasz erre | adatok | e-mail 2001-02-17 19:03:01 (1)

Az mar igaz. Meg vegtelen is allitolag.
[előzmény : (0) Dr. Lecter, 2001.02.17 18:56]

Dr. Lecter válasz erre | adatok | e-mail 2001-02-17 18:56:40 (0)

A hülyeség örök.

habhab Creative Commons License 2001.02.17 0 0 8
csak szerettem volna valamivel reszletesebben meggyozo ervekkel eloallni.
en tegnap lattam egy uj filmet, egy pennsylvania ujsagiro keszitette, aki allitolag ot evig ezzel foglalkozott
ha untatok valakit akkor bocs, nekem minden informaciom unjnak hatott
Előzmény: Dr. Lecter (4)
Dr. Lecter Creative Commons License 2001.02.17 0 0 7
Na, ez is egy jó topiknak készül.
Előzmény: habhab (6)
habhab Creative Commons License 2001.02.17 -1 0 6
nem tudom, hogy otthon hallottatok e rola, itt (USA) vetitettek egy dokumentumfilmet ami arrol szolt, hogy az USA soha nem landolt a holdon. bemutattak a bizonyitekokat is, most mar en sem hiszek benne.

az elso bizonyitek az, hogy ha megnezed a holdraketa leszallohelyet a holdon, akkor nincs alatta krater. pedig hat leszallasnal egy nagy kraternek kellett volna keletkeznie, mivel a hajtomuvek toloereje.
de semmi fele krater sincs. ami meg ennel is erdekesebb, hogy a holdraketatol egy meterre ahol holdra lepett az urhajos, ott meg meglatszik a labnyoma. szoval ott tiz centi vastag por van, de a hajtomu meg veletlenul sem vert fel semmi homokot.

a masodik erdekes dolog (persze nagyon sok erdekes dolog van) hogy ha ujra megnezed a holdrol kuldott felveteleket, es mondjuk ketszeres sebesseggel jatszod le a videon, akkor kiderul, hogy teljesen normalis foldi mozgast kapsz. vagyis, hogy ilyen felveteleket a foldon is lehet siman kesziteni.

ujabb erdekes dolog: a holdon keszitett felveteleken nem latszanak a csillagok. vagyis, olyan mintha egy muteremben vettek volna fel az egeszet, vagy a foldon, ahol is eppen felhos volt az eg.

kovetkezo: van amerikaban egy szigoruan orzott terulet az ugynevezett area51. errol meg annak idejen az oroszok kemmuholdakrol keszitettek titkos felveteleket, mert ide mind a mai napig tilos bejarni, vagyis hogy annyira vedett terulet, hogy nem is lehet bejutni.
es ami meglepo, hogy az area51 teruleten felismerheto egy olyan terulet, sivatagos terulet, ami olyan mint a holdrol keszitett felvetelek egyike. ugyan azok a kraterek, ugyan olyan melysegu, ugyan olyan elhelyezkedesu.

azutan: aki annak idejen az urhajosoknak keszitette a fenykepezogepeket, az elmondja a dokumnetumfilmben, hogy ezekkel a kamerakkal nem lehetett volna ilyen kepeket kesziteni a hold felszinerol, meg az allitolag ott tartozkodo amerikaiakrol. szoval meg az is cafolja a holdraszallast, aki reszt vett annak idejen a projectban. (neki az a prblemaja, hogy a kamerakon nem volt ugynevezett kukucskalo, vagyis az urhajosok nem lathattak, hogy mirol keszitenek pontosan felveteleket. vagyis nem tudtak volna olyan pontosan bealittott (framezett) kepeket kesziteni. de aztan a valosagban meg valahogyan megis sikerult nekik.)

aztan meg: annak idejen tizenot "veletlen" halaleset tortent, urhajosokkal, muszaki szakemberekkel. egyiket vonat utotte el, masik otthon megmergezte magat. de ez meg nem minden. egyes embereknek az osszes, a tervvel kapcsolatos feljegyzesei, iratai eltuntek nyomtalanul. hat igen, ilyen az elet.

de van meg: ha megnezed a holdon keszult felveteleket, es a hatterben a koveket, akkor kiderul, hogy tobb fajta vilagito forrast vett fel a kamera, mert az arnyekok ide-oda dolnek. a valosagban azonban csak egy vilagito testnek kellett volna lennie: a Napnak. vagyis hogy itt is van valami csalafintasag.

aztan vannak meg olyan fenykepek, amelyeken eltunnek dolgok a hatterbol, vannak olyan videofelvetelek, amelyek allitolag 5 kilometerre keszultek egymastol, de megis ugyan azokat a koveket latjuk az eloterben.

azok mar csak mellekes dolgok, hogy egyes fenykepeken lathatoak odarajzolt dolgok, vagy hogy az amerikai zaszlo lebek a legmentes terben.

persze egyes fizikusok azt is elmondjak a riportban, hogy a foldtol a holdig egy radioaktiv ov huzodik, amely a napkitoresek miatt allandoan aktiv, persze az aktivitasa valtozik. de hogy ezt az ovet ember tulelje ahhoz egy ketmeteres olomszigeteles kellett volna, hogy legyen az apollo urhajon. persze semmilyen szigeteles nem volt.

az urhajosok ruhaja, amelyek zarolva vannak azota is, mai kiserletek szerint nem lettek volna kepesek kiallni a holdon a hoingadozast. persze a nasa mindent cafol.

a nasa emberei azt allitjak, hogy az amerikai zaszlo azota is ott van a holdon. csak sajnos ma meg nincs olyan teleszkop(tavcso) amellyel ezt ellenorizni lehetne. erdekes nem?

az 1969-es holdra szallas ota nem is probalkoztak ujra. es szerintem nem is fognak. pedig a technika azota fejlodott. vajon miert nem?

hogy tenyleg tortent-e vagy sem holdraszallas az leghamarabb ket ev mulva derulhet ki biztosan, a japanok akkora tervezik egy megfigyelo muhold kiloveset es palyara allitasat a hold korul.

Előzmény: rali (3)
Gai-luron Creative Commons License 2001.02.17 0 0 5
szerintem se szálltak le 69-ben, és a többi leszállást is (mert volt több) csak animálták
Előzmény: habhab (-)
Dr. Lecter Creative Commons License 2001.02.17 0 0 4
Less bele ebbe a topikba:

Valójába jártak mmár a Holdon?

Előzmény: habhab (2)
rali Creative Commons License 2001.02.17 0 0 3
És örökíthető - sajnos.
Előzmény: Dr. Lecter (0)
habhab Creative Commons License 2001.02.17 0 0 2
ezt nem ertem, hogy hogyan erted. magyarazd meg nekem dr akarkicsoda.
Előzmény: Dr. Lecter (0)
ControlDenied Creative Commons License 2001.02.17 0 0 1
Az mar igaz. Meg vegtelen is allitolag.
Előzmény: Dr. Lecter (0)
Dr. Lecter Creative Commons License 2001.02.17 0 0 0
A hülyeség örök.
Előzmény: habhab (-)
habhab Creative Commons License 2001.02.17 0 0 topiknyitó
nem tudom, hogy otthon hallottatok e rola, itt (USA) vetitettek egy dokumentumfilmet ami arrol szolt, hogy az USA soha nem landolt a holdon. bemutattak a bizonyitekokat is, most mar en sem hiszek benne.

az elso bizonyitek az, hogy ha megnezed a holdraketa leszallohelyet a holdon, akkor nincs alatta krater. pedig hat leszallasnal egy nagy kraternek kellett volna keletkeznie, mivel a hajtomuvek toloereje.
de semmi fele krater sincs. ami meg ennel is erdekesebb, hogy a holdraketatol egy meterre ahol holdra lepett az urhajos, ott meg meglatszik a labnyoma. szoval ott tiz centi vastag por van, de a hajtomu meg veletlenul sem vert fel semmi homokot.

a masodik erdekes dolog (persze nagyon sok erdekes dolog van) hogy ha ujra megnezed a holdrol kuldott felveteleket, es mondjuk ketszeres sebesseggel jatszod le a videon, akkor kiderul, hogy teljesen normalis foldi mozgast kapsz. vagyis, hogy ilyen felveteleket a foldon is lehet siman kesziteni.

ujabb erdekes dolog: a holdon keszitett felveteleken nem latszanak a csillagok. vagyis, olyan mintha egy muteremben vettek volna fel az egeszet, vagy a foldon, ahol is eppen felhos volt az eg.

kovetkezo: van amerikaban egy szigoruan orzott terulet az ugynevezett area51. errol meg annak idejen az oroszok kemmuholdakrol keszitettek titkos felveteleket, mert ide mind a mai napig tilos bejarni, vagyis hogy annyira vedett terulet, hogy nem is lehet bejutni.
es ami meglepo, hogy az area51 teruleten felismerheto egy olyan terulet, sivatagos terulet, ami olyan mint a holdrol keszitett felvetelek egyike. ugyan azok a kraterek, ugyan olyan melysegu, ugyan olyan elhelyezkedesu.

azutan: aki annak idejen az urhajosoknak keszitette a fenykepezogepeket, az elmondja a dokumnetumfilmben, hogy ezekkel a kamerakkal nem lehetett volna ilyen kepeket kesziteni a hold felszinerol, meg az allitolag ott tartozkodo amerikaiakrol. szoval meg az is cafolja a holdraszallast, aki reszt vett annak idejen a projectban. (neki az a prblemaja, hogy a kamerakon nem volt ugynevezett kukucskalo, vagyis az urhajosok nem lathattak, hogy mirol keszitenek pontosan felveteleket. vagyis nem tudtak volna olyan pontosan bealittott (framezett) kepeket kesziteni. de aztan a valosagban meg valahogyan megis sikerult nekik.)

aztan meg: annak idejen tizenot "veletlen" halaleset tortent, urhajosokkal, muszaki szakemberekkel. egyiket vonat utotte el, masik otthon megmergezte magat. de ez meg nem minden. egyes embereknek az osszes, a tervvel kapcsolatos feljegyzesei, iratai eltuntek nyomtalanul. hat igen, ilyen az elet.

de van meg: ha megnezed a holdon keszult felveteleket, es a hatterben a koveket, akkor kiderul, hogy tobb fajta vilagito forrast vett fel a kamera, mert az arnyekok ide-oda dolnek. a valosagban azonban csak egy vilagito testnek kellett volna lennie: a Napnak. vagyis hogy itt is van valami csalafintasag.

aztan vannak meg olyan fenykepek, amelyeken eltunnek dolgok a hatterbol, vannak olyan videofelvetelek, amelyek allitolag 5 kilometerre keszultek egymastol, de megis ugyan azokat a koveket latjuk az eloterben.

azok mar csak mellekes dolgok, hogy egyes fenykepeken lathatoak odarajzolt dolgok, vagy hogy az amerikai zaszlo lebek a legmentes terben.

persze egyes fizikusok azt is elmondjak a riportban, hogy a foldtol a holdig egy radioaktiv ov huzodik, amely a napkitoresek miatt allandoan aktiv, persze az aktivitasa valtozik. de hogy ezt az ovet ember tulelje ahhoz egy ketmeteres olomszigeteles kellett volna, hogy legyen az apollo urhajon. persze semmilyen szigeteles nem volt.

az urhajosok ruhaja, amelyek zarolva vannak azota is, mai kiserletek szerint nem lettek volna kepesek kiallni a holdon a hoingadozast. persze a nasa mindent cafol.

a nasa emberei azt allitjak, hogy az amerikai zaszlo azota is ott van a holdon. csak sajnos ma meg nincs olyan teleszkop(tavcso) amellyel ezt ellenorizni lehetne. erdekes nem?

az 1969-es holdra szallas ota nem is probalkoztak ujra. es szerintem nem is fognak. pedig a technika azota fejlodott. vajon miert nem?

hogy tenyleg tortent-e vagy sem holdraszallas az leghamarabb ket ev mulva derulhet ki biztosan, a japanok akkora tervezik egy megfigyelo muhold kiloveset es palyara allitasat a hold korul.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!