Keresés

Részletes keresés

Mazsola0070 Creative Commons License 2013.07.21 0 0 2595

Szerintem ez egy olyan sorozatnál, amelyikben ekkora pénz van abszolut üzleti döntés kérdése.

 

Pl. amikor Jim Davis meghalt, Katzmanék is úgy gondolták, hogy nem játszhatja más, és kiírták a karaktert is.

Viszont amikor ez után nem sokkal - ha jól tudom egészségügyi okok miatt - Barbara Bel Geddes is úgy döntött, hogy kiszáll, szerintem tudták, hogy ez (az akkor még nem annyira régen futó) sorozat végét jelentheti, úgyhogy az ő helyén simán megjelent Ellie II-ként Donna Reed. Az persze más kérdés, hogy a nézők ezt eléggé nem tudták elfogadni.

 

Aztán amikor Barbara mégis beszállt újra a buliba, akkor meg az akkor már közel egy éve Elliet játszó Donna Reed-et rúgták ki úgy, hogy a lába nem érte a földet, ha jól tudom szép hosszú per is lett a dologból, mert a fútó szerződést is leszarták Katzmanék.

 

Ezért mondom mindíg egy másik topicban a Linda III. karatert játszó csajt utáló topictársaknak, tessék bízni abban, hogy Linda I. visszatér, a Dallasban is volt ilyenre példa...:))))))

 

  

Előzmény: attila029 (2593)
attila029 Creative Commons License 2013.07.21 0 0 2594

sorozatkészitő

Előzmény: attila029 (2593)
attila029 Creative Commons License 2013.07.21 0 0 2593

Bocsi hogy bele vau de az én olvasatomban éppen arról szól a cikk, hogy a színész halálával általában az általa játszott karakternek is vége mivel az adott nem tudja mással elképzelni a szerepet, és persze a néző sem biztos, hogy örömmel fogadná, ha jockeyt valaki más játszaná. Mint ahogy én sem biztos hogy örülnék ennek!

Előzmény: Plazma87 (2592)
Plazma87 Creative Commons License 2013.07.21 0 0 2592

Nehét elképzelni, de semmi sem lehetetlen.
Amúgy íme egy érdekes cikk színész-halálokról:
A műsor megy tovább – színészhalálok sorozatok közben
http://www.origo.hu/teve/20130717-a-musor-megy-tovabb-szineszhalalok-sorozatok-kozben.html

Előzmény: Fernando1 Hierro (2591)
Fernando1 Hierro Creative Commons License 2013.07.20 0 0 2591

Azért Jockey nem egy kategória a többiekkel, az a figura teljesen hozzánőtt Larry Hagmanhez.

 

Piedonét el tudnád képzelni Bud Spencer helyett mással?

Lütyőt el tudnád képzelni Funes helyett mással?

Előzmény: Plazma87 (2590)
Plazma87 Creative Commons License 2013.07.17 0 0 2590

Habár Larry Hagman meghalt, de a karakterét, Jockey Ewingot nem feltétlenül kellett volna megölni...más színész is eljátszhatta volna a szerepét. Tudom, nem lenne ugyanaz, de anno Ellie mamát is kicserélték egy évad erejéig. De Jenna Wade karakterét is 3 különböző színésznő játszotta el anno....
Tehát mindenre van megoldás...csak a forgatókönyv-írók leleményességén múlik minden...
Szerintem Katherine-nek már harangoztak, őt nem fogják előszedni...

Előzmény: ati86 (2588)
bendeguz90 Creative Commons License 2013.07.17 0 0 2589

Meg Pamela Ewingnek is.

Előzmény: ati86 (2588)
ati86 Creative Commons License 2013.07.17 0 0 2588

Szia!

Nem biztos, hogy Katherine Wentworth meghalt. Erre a készítők tettek is egy utalást valamelyik hírportálon, hogy még bármi megeshet. Katherine alakja az 1984-es első eltűnése után maga a talány. Annyit tudunk csak, hogy Pamelát meglátogatta 1987-ben, onnantól kezdve felszívódott. Én egyébként el tudom képzelni, hogy Katherine-t úgy hozzák vissza, hogy egy hatalmas houstoni vállalkozás feje, csak eddig fedőnéven működtette a társaságot, mint Jockey anno a Petrostate-et.

Ez a Vicente Cano meg a másik teljesen jelentéktelen figura, ő értük nem nagy kár. A két, még meg nem született kisgyerekért viszont nagy kár, illetve Jockeyért, ám utóbbit az élet írta ki a sorozatból.

A harmadik évadban fel kell tűnnie Katherine-nek, ez biztos.

Előzmény: Plazma87 (2587)
Plazma87 Creative Commons License 2013.07.16 0 0 2587

Amúgy a 2. évadban elég gyorsan megfeledkeztek Bobby betegségéről (hogy rákos volt).
Szerintem is jobb ez az évad...dinamikusabb, érdekesebb, na meg gondolom sokan kíváncsiak voltak, hogy mi lesz Jockey halála után.
Az amúgy elég sajnálatos, hogy 5 színészt is kinyírtak e szezonban...Katherine Wentwort-öt, Jockey-t és, mint ahogy kiderült, immáron Pamelát is. Na meg ne feledkezzünk meg Frank Ashkani-ról és Vicente Cano-ról sem... ja és Christopher 2 gyereke...na így már 7-nél tartunk...
Halál halál hátán....
Érdekes lesz az utolsó rész....
Amúgy viccc, hogy szombat délután adják az új részt, amit vasárnap este megismételnek...s csak vasárnap este teszi ki az RTL2, hogy PREMIER...mikor már nem az :).

ati86 Creative Commons License 2013.07.01 0 0 2586

,,Szegény öreg Rebecca forog a sírjában, hogy a magyar Bobbynak fingja sincs, hogy ki volt az egykori feleségének, Pamelának az édesanyja..."

Igen, a megjegyzésed valahol jogos. 6 éven át a szinkronstáb ,,együtt élt" a Dallas szereplőivel, így illő lenne, ha legalább Csankó Zoltán tudná, ki volt sorozatbeli ,,anyósának" neve, ha már ennyit harcolt a Barnes-okkal a felesége miatt.:)

Előzmény: Plazma87 (2582)
ati86 Creative Commons License 2013.07.01 0 0 2585

A Pamela Wentworth név nekem is feltűnt, hogy abban valami sántít, ugyanis vagy Pamela Barnes (Bobby volt felesége), vagy Rebecca Wentworth (Pamela édesanyja) a férje nevével. Pamela ráadásul nem Wentworth volt, hanem Barnes, pontosabban Hutch McKinney lánya. Ha jól tudom, az anyjának pedig csak a Rebecca volt a nevében, Pamela biztosan nem. Cliff lánya viszont Pamela Rebecca Barnes. Nála tényleg szerepel mndkét keresztnév, de ez is csak azért van, mert Afton, mikor megszületett Clifftől a gyermeke olyan 1985 elején, Rebecca tiszteletére nevezte el Rebecca Pamelának. Utána persze tudjuk, hogy Cliff nyomozásba kezd 1989-ben, mikor a kislány kb. 3 és fél éves, s akkor derül ki, hogy valószínűleg ő az apa.

Sajnos, vannak félrefordítások, de elég lett volna, ha Csankó Zoltánék megnéznek az 5.-6. évadból pár epizódot, hogy tisztában legyenek Rebecca Wentworth nevével.

Szerintem ez a katherine-es dolog is sántít, nem hiszem, hogy valóban meghalt volna, erről volt is valahol egy cikk, hogy Morgan Brittany nehezményezte ezt a fordulatot. Mindenesetre a készítők szerint még bármi megtörténhet, s valószínűleg Katherine megformálója is visszatérhet.

Mostanában kezdi újra természetes hanglejtéssel szinkronizálni Bobbyt Csankó Zoltán. 

 

Az emmás drogos, gyógyszeres vonal nagyon hasonlít a Tommy McKay-es részekre, s a tegnapi rész úgyszintén jó volt. Természetesen a mostani sorozat epizódjaival összevetve.

Előzmény: Plazma87 (2582)
attila029 Creative Commons License 2013.06.29 0 0 2584

Én a online sorozat.hun vagy a sorozatbaráton követem!

Előzmény: bendeguz90 (2583)
bendeguz90 Creative Commons License 2013.06.29 0 0 2583

:D

 

Megmondom öszintén mostanában nem tudom nézni, mert az RTL II össze-vissza pakolgatja és sosem tudok elcsípni egy-egy részt. 

 

De ez tényleg nagy baki.

Előzmény: Plazma87 (2582)
Plazma87 Creative Commons License 2013.06.29 0 0 2582

Ma megint változtattak a Dallassal kapcsolatosan :). Szombat délután adták le a legújabb, 12. szinkronizált részt....

Mivel senki sem válaszolt a szinkron-bakival kapcsolatosan, ezért íme a válasz.
Ha jól emlékeztek, Johnny a 11. részben lementette Pamela gépéről Rebecca Wentworth végrendeletét....az utolsó 10 percben van egy olyan jelenet, hogy Johnny megnyitja Southforkban a gépén Rebecca Wentworth végrendeletét (the will and real state vagy valami ilyesmi látszódik is a gépen...tehát ez a végrendelet és vagyonrendelés)....majd Johnny, Christopher,  Samantha és Bobby összeülnek az irodában, hogy átolvassák Rebecce végrendeletét....
Ott Bobby, Csankó Zoltán azt mondja, hogy ez itt PAMELA WENTWORTH végrendelete, aki mint tudjuk Cliff, Katherine és Pamela anyja volt....majd úgy folytatja...hogy REBECCA végrendelete szerint, a Barnes Global a 3 gyerekére marad, ha meghalna....és nyilván innen jön a dolog, hogyha a gyerekei is meghalnának, akkor az ő gyerekeik öröklik meg a részesedést a cégben...ezért kell Christophernek felkutatnia az édesanyját Pamelát...

Megnéztem angol szinkronnal is a jelenetet, ahol mindkétszer Rebecca Wentworth-öt mondanak...aki fordította, őszintén szólva, fogalmam sincs, hogyan hallhatta félre....
Szegény öreg Rebecca forog a sírjában, hogy a magyar Bobbynak fingja sincs, hogy ki volt az egykori feleségének, Pamelának az édesanyja...

cudarka333 Creative Commons License 2013.06.25 0 0 2581

Nekem az a gyanúm, hogy nem az RTL vágott, hanem időközben meghalt Larry Hagman.

Előzmény: Plazma87 (2570)
ati86 Creative Commons License 2013.06.25 0 0 2580

Én is olvastam valami olyasmit, hogy Bobby olyasmit tett, ami tőle erkölcsi szempontból szokatlan. Én azért nem szeretném, ha a karakterét eldzsokisítanák. Bár ő sosem lenne olyan, mert alapvetően nem olyan ember.

Mondjuk a Ewing Olajtársaságért folytatott harc során is követett el kevésbé etikus dolgokat, hasonlóan a bátyjához (zsarolás, megvesztegetés), igaz meg is bánta, s mélyen szégyellte magát.

Előzmény: Plazma87 (2579)
Plazma87 Creative Commons License 2013.06.25 0 0 2579

Igen, nagyon eltértél a tárgytól, s nem is a feltett kérdésre válaszoltál :).

No, én közben végignéztem a teljes 2. évadot. Hát elég érdekes lett...
Röviden csak annyit írok, hogy ne spoilerezzek el semmit sem, hogy azért Bobby hegyi beszéde arról, hogy ők tisztességesen játszanak, meg ők nem olyanok, mint Jockey-ék, nos az kicsit megbicsaklik...főleg majd az utolsó részben...

Előzmény: ati86 (2578)
ati86 Creative Commons License 2013.06.24 0 0 2578

Csak 327 rész + 2 ráadás film + az új sorozat. Elfelejtetted, hogy Pamela álma miatt nem hallhattuk 30 részen át, s egészen a 222. részig várni kellett, amikor kimondta: Jó reggelt!:)

Na jó, ez csak egy kis kötözködés volt.:)

Előzmény: Plazma87 (2577)
Plazma87 Creative Commons License 2013.06.24 0 0 2577

Aki látta tegnap az új Dallas (2012-es sorozat) 2. évadjának 11. epizódját egy hatalmas magyar szinkron-bakit hallhatott. Majdnem elájultam :).
Megnéztem ma angol verzióban is az adott jelenetet, és aki magyarra fordította az tényleg óriási hibát követett el. Őszintén szólva, nem is tudom, hogy hogyan lehetett ezt félrehallani...szegény Csankó Zoltán, ha tudta volna, hogy milyen Isten-káromló dolog hagyta el a száját...úgy látszik neki sem volt még elég 357 epizódnyi régi Dallas, 2 mozifilm és további 25 rész, hogy tisztában legyen a Dallas-univerzummal :).
Amúgy ez a félrefordítás a teljes jelenetet értelmetlenné teszi (vagy nehezen érthetővé)...legalábbis a magyar verzióban. Aki nem nézte a régi Dallast, még annak is szerintem feltűnő kellett, hogy legyen ez a hiba...a vége fele keressétek...
Kíváncsi vagyok, hogy Ti is kiszúrtátok-e ezt a hibát :).

Na, mi volt az :)?

ati86 Creative Commons License 2013.06.23 0 0 2576

Igen, ezzel részben én is egyetértek. nagyon erős karakter volt, remek humorérzékkel és találékonysággal, én is szerettem a jeleneteit.

Ám nekem legalább olyan erős volt Bobby is, csak a másik oldalról. Voltak olyan évadok (6-7-8, 10. évad eleje), ami szinte csak Bobbyra és Pamelára szálára épült (markos, katherine-es, jennás részek).

Előzmény: HG. (2575)
HG. Creative Commons License 2013.06.23 0 0 2575

Ha időm engedi, mostanában nézegetem a Story4-en a régi Dallast, és akárhányan is vannak benne a szereplők, akárhány szálon fut a cselekmény, ennek a főszereplője Jockey. Az ő üzleti húzásait, nőügyeit, pikírt poénjait stb. várja mindig az ember, és ilyenkor érzi azt, hogy pont ez hiányzik az újból.

Persze kora és egészsége miatt nem lehetett rá jobban építeni Dallas 2. első 1,5 évadjában sem, de ezt a szerepet senki nem tudta átvenni, és az az új legnagyobb hibája.

 

ati86 Creative Commons License 2013.06.23 0 0 2574

Mint, ahogy azt a leírtakból következtetem, te is elég kuszán látod az eseményeket a sorozatban.

Kétség kívül történik mindig valami, de sokszor igen zavarosak a történetvezetések, a folytonosság gyakorta megszakad, s még ebben a felgyorsult világban is néha követhetetlen a sorozat. Egy dolog nagyon látszik: hihetetlenül divatos szeretne lenni a sorozat, csakhogy ez nagyon nem megy neki. Egyrészt a fentebb soroltak miatt, másrészt a Dallas ikonok életkora miatt. Jockey is ezzel a mobilozással, meg a tabletgéppel olyan volt, mint Köbüki a Mézga családban... Nagyon elütött tőle ez az újfatja technikai világ.

A másik, hogy Ryland kivételével minden mellékszereplő sótlan. Hol vannak ők Morgan Brittanyhez vagy Priscilla Poitiers-hez képest, akár Emmára, akár Ryland anyjára, vagy egész egyszerűen Cliff verőembereire gondolunk?

Christopher sem sokkal különb, mint Johnny, nincs igazi ellentét köztük. Ami van, az pedig nem erkölcsi alapú.

 

Ami viszont pozitívuma a sorozatnak, hogy a második évadtól, mintha lassabb ezért követhetőbb lenne a történetvezetés, nincs annyi mellékszál, s talán a nulla lelkifolyamat-ábrázolás is mintha erősödött volna egy kicsit. A régi Dallas néha olyannyira el volt találva, hogy jóízűt lehetett kacagni rajta, vagy akár sírni is. Ezen az új sorozaton, sajnos, egyiket sem tudok.

 

Patrick Duffynak kéne átvenni az irányítást a rendezésben, visszamenni a Lorimar kaliforniai stúdiójába a jól megszokott belső díszletekhez, újra előkeresni azt az irodaházat, amelyből kiköltöztette őket Jeremy Wendell 1987-ben. Az egyik szoba Christopheré, a másik Johnnyé, a harmadik, Jock egykori szobája pedig Bobbyé lenne. Samantha meg kaphatna egy irodát McKay mellett.

Amúgy irtó nagy húzás lett volna, ha Katherine Wentworth visszatér, de ezúttal Christopheren próbálna bosszút állni, Bobby fián, vagy esetleg Annen. Kicsit feldobta volna az érzelmi vonalát a sorozatnak, s megtörte volna egy kicsit ezt a Barnes-maffia-vonalat.

Előzmény: Plazma87 (2573)
Plazma87 Creative Commons License 2013.06.21 0 0 2573

Utolértem a 2. évadot, s most ott tartok, ahonnan majd vasárnap este folytatódik a sorozat.
Nos…minden résszel az az érzésem, mintha egy régi évadzáró Dallas-részt néznék…annyi akciót és történést beleraknak egy-egy részbe, mint amilyenek/amennyi csak a régi Dallas-sorozat évadzáró epizódjaiban volt(ak)…
De itt az új sorozatban minden fel van turbósítva…minden rész olykor túlzottan sok cselekménnyel van túltöltve…
Samanthát eléggé ellenszenves karakterré tették miután elbukta a kormányzó-választást….illetve indulást. Jockey újra a régi…Johnny pedig űbereli őt. Egy undorító utolsó féreg lett a kis unokából, szegény Ellie mama ha látta volna őt, nem biztos, hogy rá hagyja a southforki birtok felét.
A fiatal lányok mind könnyűvérűek…egyik nap egyik Ewing-tesó, másik nap a másik ágyában alszanak…mintha tök mindegy lenne…a lényeg, hogy Ewing–legyen. Pamela jobbra-balra hazudozik, hogy hogy szerette Christophert, miközben már Johnny karjaiban van…aztán ott van a kis Emma, akiről kiderül, hogy a kis szende szűz mögött egy kurtizán lakozik…de lehetne még folytatni a sort a többi hölgyeménnyel….
Ez a Barnes Global kicsit érthetetlen….egyrészt ez a régi Barnes-vállalat utódja?
Az is jó, hogy kiderül, hogy Katherine meghalt (Bobby mondja az egyik részben), s elvileg ez a Barnes Global is 3 fele van osztva (öreg Pamela, Katherine és Cliff…csak Cliff irányít…na de ki Katherine örököse? Mert azt a régi sorozatból kiindulva nem hinném, hogy Cliffre hagyott volna mindent).
Ki irányítja tulajdonképpen a Barnes Globalt…egyik részben Frank Ashkani, majd átveszi tőle a fiatal Pamela az irányítást, végül Cliff is szóba kerül…na ezt már nem lehet követni…
 Amúgy miért akar Cliff bosszút állni a Ewingokon, ha nincs olajtársaságuk :)?…csak ez a porfingnak számító Ewing Energia…
 Érdekes volt a temetés….jó volt a régi sorozat színészeit látni…viszont nem volt ott a zabi-gyereke James Beaumont és az unoka Jimmy…szegény Jockey. Elég jól nézett ki Mandy és Cally (ez utóbbit érdekes is volt látni, mert elvileg 1995 óta nem nagyon szerepelt filmekben). Viszont 1-2 színésznő…hát Lucy…de az anyja…Valene..ne ez utóbbi olyan volt, mint egy agyonplasztikázott Michael Jackson-hasonmás…ne csodálom, hogy Gary nem maradt mellette :). 
A  temetésre visszatérve…mi volt Jockey, hogy katonák, meg amerikai zászló volt a temetésén..valami háborús veterán? Kicsit giccsesre sikeredett…amúgy mutatták Jock és Ellie sírját…hát hol van szegény Claytoné? Őt meg sem említik…mutatják…
A 2. évad 5. és 6. része is érdekes volt. Az 5. részben kimondják, hogy Ann bűnös, majd a 6. rész már újra tárgyalással folytatódik…se kukk, se mukk…nem igazán lehetett érteni először, hogy ez már egy másodfokú eljárás…azért okosak voltak, hogy a 6. rész végén benyögték, hogy ez már egy másik tárgyalás…
 Az olajfúró-tornyon való robbantás…hát az is érdekes volt…a robbantónak, aki az autóból nézte az eseményeket épp ott volt kamerája felszerelve, ahol a Ewingok-álltak és a tesztelés folyt :). Vajon ez véletlen? 
Aztán Pamela szülei (Cliff és Afton)…hát elég rendesek lehetnek….2-3 évig a gyerekük felé sem néznek…
Na ennyit röviden eddig.

ati86 Creative Commons License 2013.06.19 0 0 2572

A mindkettőnknek igaza van, de ez két különböző dolog. Igaz, hogy klasszikus sorozat első 5 része más házban játszódott, ezt nem is vitatom, én a belsőről beszélek. A rendes southforki ház, amit mi annak ismerünk (2-14. évadig) a 352 rész alapján, annak belső részeit nem ott vették fel. Azt sem, mikor Samantha miatt ki kell festeni az egészet a 7. (hivatalosan 6.) évad végén.

Lehet, hogy a leégett ház belsejéről készült jeleneteket ott forgatták, de az úszómedencés házét biztosan nem.

 

,,The house was built in 1970 by Joe Duncan and was known as Duncan Acres, named after his family. The property was originally 200 acres (0.81 km2) in size. The "Mansion" at Southfork Ranch is actually a 4,769 sq ft (443.1 m2) house with a 957 sq ft (88.9 m2) enclosed garage that was turned into a den/card room.

The ranch appears in the television series Dallas. Exterior shots were filmed on location from 1978 until 1989 And 2012 onwards, when the series' production shifted entirely toLorimar Studios (now Sony Pictures Studios) in California. The reunion movies J.R. Returns (1996) and War of the Ewings (1998) returned to the ranch, along with the reunion special Dallas Reunion: The Return to Southfork (2004). War of the Ewings in 1998 was the only time filming was done inside the real ranch for dramatic purposes (Return to Southfork in 2004 was a retrospective, and not a genuine "episode")." (az angol Wikipédiáról)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Southfork_Ranch (2013. június 19.)

Előzmény: attila029 (2571)
attila029 Creative Commons License 2013.06.19 0 0 2571

Én viszont azt halottam, hogy a régi sorozat első öt részében lévő ház azért különbözik a többi 352-ben lévőtől, mert leégett. De ha szerinted a belső jelenetek valóban egy Los-angelesi stúdióban készültek, akkor vajon a hatodik résztől miért változott meg a díszlet? Ugyanis az egyetlen indok a Soutforki tűzesett lenne viszont még akkor sem változott jelentősen az elrendezés az első öt részhez képest csak egy kicsit szebb lett.

Előzmény: ati86 (2569)
Plazma87 Creative Commons License 2013.06.19 0 0 2570

Még egy kérdés: Mikor Jockey átadta az irányítást, s elment valahova lazítani...egyszer Cliff emberével, Frankkel társalgott egy hotelben, hogy szeretne Cliff póker-játékostársai közé bekerülni...
Ez végül mi a túró volt? Mert nem lett belőle semmi...volt olyan rész, amit kivágott az RTL KLUB?

ati86 Creative Commons License 2013.06.19 0 0 2569

A southforki házról: a régi sorozat benti jeleneteit nem Southfork Ranchen, hanem egy los angelesi stúdióban vették fel. Ha jól tudom, az új sorozat házának belső része viszont már tényleg a Dallastól nem messze lévő ranchen lett felvéve.

Előzmény: attila029 (2565)
Plazma87 Creative Commons License 2013.06.19 0 0 2568

Az új 1. évadot teljesen kivégeztem (sajnálom, hogy nem néztem folyamatosan anno). Nekem összességében tetszett. Igaz, az tényleg kicsit zavart, hogy Christopher és Pamela vérfertőző viszonyba kezdtek (még ha nem is vér szerinti rokonok) :).
Akciódús volt, izgalmakkal, sok cselszövéssel...kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a 2. évad. Azt csak sajnos a közepétől nézem most, majd az elejét valamikor bepótolom...
 

ati86 Creative Commons License 2013.06.19 0 0 2567

,,Ami hihetetlen a számomra...Christopher és Rebecca (alias Pamela, Cliff lánya) hogy-hogy nem találkoztak soha és ismerték egymást?"

 

Lehet, hogy lesz benne számodra SPOILER is a szöveg közepe felé, úgyhogy úgy olvasd el!:)

Szerintem ezzel nem is érdemes foglalkozni, mert azonnal egyéb, más dologba lehetne ezen keresztül belekötni. Nyilván, ha ez tudatos döntés volt a készítőktől, és nem baki, úgy magyarázhatják, hogy eltelt 21 év, s közben érdekes dolgok történtek, emberek jöttek-mentek, az üzleti viszonyok alakultak át. Mert egyébként arra sincs magyarázat, hogy mi ez a Barnes Global pontosan, illetve Katherine haláláról is csak egyetlen egyszer esik szó, minden előzmény nélkül.

Szerintem azt gondolták, hogy az emberek simán lenyelik a 21 év kiesést, s nem fogja érdekelni őket az új sorozat logikus kapcsolódása a régihez.

Szerintem nem kellett volna folytatni a sorozatot, mert a 357. rész mindent lezárt, amit le kellett (Jockey öngyilkossága), s mindent nyitvahagyott, amelynek nyitva kellett maradnia (Jory és Bobby kapcsolata).

 

Előzmény: Plazma87 (2564)
Plazma87 Creative Commons License 2013.06.19 0 0 2566

A Ewingok háborújában csak részben kerültek Samantha kezébe a részvények...ott Bobby társa lett, s Jockey orra alá dörgölte azt, hogy neki van Ewing-ja, Jockey-nak meg nincs.
Óhh.....hogy más színészek játsszák az egykori gyerekek szerepét, az lényegtelen szerintem...anno a régi Dallasban is 2-2 színész alakította a kis Johnny-t és Christophert. Kellettek a dögös csajok és a hölgyek számára a vonzó férfiak... 
Nem rossz ez a Pamela és Elena...:)
Southfork is fejlődött...kevesebb a marha, ja és csak Chris napkollektorait hiányolom a ház tetejéről :).

Előzmény: attila029 (2565)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!