Keresés

Részletes keresés

Párizs73 Creative Commons License 2015.11.28 0 0 401
Előzmény: thomasjr (400)
thomasjr Creative Commons License 2015.11.28 0 0 400

Kérdésedre válaszolva. Hogy honnan tudom hogy igazak a számok? Sehonnan. Nincs okom kételkedni bennük. És tudod miért nem? Mert van egy óriási és kérlelhetetlen ellenfelünk. Egy több 1000 milliárdos üzletág. Úgy hívják GYÓGYSZERIPAR. Hidd el, ők még nálad is jobban gyűlölnek minket. Ügyvédek és elemzők hada figyeli világszerte a kommunikációnkat és a Forevert.  Szerinted ha az FLP valótlanságot állítana, nem szednének minket ízeinkre?! A tény hogy az FLP 1978 óta működik, ebből 18 éve Magyarországon, anélkül hogy fogást talált volna rajta ez a hatalmas és ellenséges iparág nekem elég bizonyíték az adatok hitelességét illetően. Kiemelt adózó Magyarországon és pont most 2015-ben kapta meg a Superbrands minősítést. Szerinted ezt csak úgy osztogatják?

Előzmény: ásítósmacska (395)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 399

Úgy látszik, ezeknek a B. Miklóska féle macskajancsik az idoljaik...

 

Ízlések és pofonok... :-D .-D

 

 

Előzmény: Párizs73 (397)
thomasjr Creative Commons License 2015.11.28 0 0 398

lol, most komolyan ebbe tudsz csak belekötni? Tényleg nevetséges vagy. Csináld csak tovább remekül mulatok.

Előzmény: ásítósmacska (396)
Párizs73 Creative Commons License 2015.11.28 0 0 397

Te meg valószínűleg B. Miklóska szemináriumán tapsikolsz, tehát inkább hagyjuk ezt a színvonal dolgot.

Előzmény: thomasjr (394)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 396

Ha idegen szavakat használsz, előbb nézz utána, hogyan is kell írni.....  fLusztráció... ROTFLMAO

 

Ezt az FLP_akadémián tanítják így...? :-DDDDDDD

 

 

 

Előzmény: thomasjr (394)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 395

Tehát alig telt pár percbe, hogy az MLM-alapvetés beigazolódjon: elűzte, mint MLM-ügynököt a konkrét kérdés.

 

Köszönjük Emese, hogy igazoltad a sztereotípiát. :))))))))

Előzmény: thomasjr (394)
thomasjr Creative Commons License 2015.11.28 0 0 394

Neked aztán brutálisan nyomasztó életed lehet, ha ilyen fórumokon kell kifröcsögnöd magadból a flusztrációd... Hiába próbálkozol, nem adom meg neked az örömet hogy lesüllyedjek a te szintedre. Ismered a mondást...: " Ne állj le birkózni egy disznóval, mert leránt magához a sárba... "

Előzmény: ásítósmacska (392)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 393

EGy hasonszőrű vigéc übertuti indoklása:    gigaLOL

 

 

Paprika 2004.07.20        276

 

nincs igazolásom a légtérről, de sztem eléggé hihető, hogy megvették. Ekkorát nem hazudnának.

Előzmény: thomasjr (386)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 392

Mondjuk nem ártana, ha az általad közölt adatokat hazugságokat alá is támasztanád......

 

Pl. a 99% -ot, meg a többit....

Előzmény: thomasjr (390)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 391

Az FLP-s trollokat nem lehet megelőzni...!!!! :-D

 

 

Előzmény: thomasjr (390)
thomasjr Creative Commons License 2015.11.28 0 0 390

Nem is kellett sokáig várni az első trollra ;) Ez szerintem világrekord...

ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 389

Jelezd, ha karikatúrát írsz... Legalább egy szmájlival. :-DDDD

 

 

Előzmény: thomasjr (386)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 388

.. A világ Aloe Vera termőterületeinek 99%-a a Forever tulajdonában van. Sőt a fölöttük lévő légteret is felvásárolta a cég!

 

 

B.kker, ez a BULLSHIT már 10 évvel ezelőtt is egy orbitális hazugság volt! :-DDDDDDD

 

 

Előzmény: thomasjr (386)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.28 0 0 387

Azért kapsz pénzt, mert segítesz másokon.

 

 

Azért kapsz pénzt, mert segítesz másokon. mert átversz másokat.

 

 

Előzmény: thomasjr (385)
thomasjr Creative Commons License 2015.11.28 0 0 386

Pár hozzászólással lejjebb írta valaki hogy miért kerülnek ennyibe a termékek, és hogy némely Aloe Vera termék sokkal olcsóbb. Hogy mi a különbség? Miért olcsóbbak? A számok miatt... A világ Aloe Vera termőterületeinek 99%-a a Forever tulajdonában van. Sőt a fölöttük lévő légteret is felvásárolta a cég! Miért? Hogy a repülőgépek ne szennyezzék az ültetvényeket! Namármost, nem nehéz kiszámolni, hogy ha 99% a Foreveré, akkor mennyi marad a több ezer másik cégnek, Fogalmazzunk úgy, hogy "csöpögtetnek" Aloe Verát a termékeikbe. Gyakorlatilag kimutathatatlan hatóanyagmennyiség...

Azon külön jót derültem, hogy valaki azt írta hogy: " szerintem a Forever drágább mert piramis rendszerben értékesit "...

Mindig jót mosolygok amikor valaki hozzá nem értő ilyeneket mond. Tegyük akkor tisztába a piramis fogalmát:

"Tisztességtelennek minősíti az olyan, piramiselvre épülő, eladásra ösztönző rendszerek létrehozását és működtetését, amelyeknél a szervező azzal a lehetőséggel számol, hogy elsősorban további személyeknek a rendszerbe való beléptetéséből, kevésbé az áruk értékesítéséből vagy fogyasztásából eredően részesül juttatásban."

Ez a piramisrendszer megfogalmazása a törvényben. Namármost a Forevernél a legnagyobb forgalmat maguk a cég már meglévő üzleti partneri generálják HÓNAPRÓL-HÓNAPRA. Ugyanis itt mindenki saját jól felfogott érdekében(egészség)használja a termékeket. Így az ÚJONNAN belépők által megvett termékek forgalma elenyésző a már benne lévők forgalmához képest.

Tisztelt hozzászóló, aki ezt a piramis vádat leírta. Szeretném felhívni a figyelmét hogy a létező legnagyobb piramis az, amiben ön dolgozik. Úgy hívják MUNKAHELY.
Tisztelettel:
Tamás

thomasjr Creative Commons License 2015.11.28 0 0 385

Én a FLP-nél dolgozom, vagyis pontosabb megfogalmazás hogy az Üzleti PARTNERÜK vagyok. Mert ez a cég tényleg partnerként kezel minket. A tapasztalataim mindenképpen pozitívak, akár a termékeket nézzük, akár az üzleti részét. Nem hiába jelölték Nobel-díjra a marketingtervét a cégnek.
Sokan azt hiszik hogy mi csodaszereket ajánlgatunk. Tegyük tisztába: Ezek nem csodaszerek. Táplálékkiegészítők! A szervezetben kialakult hiányok pótlására szolgálnak. Ha valaki nem hiszi hogy milyen irdatlan mennyiségű hatóanyag van az Aloe Verában, pontosabban az Aloe Vera Barbadensis Miller-ben, az írja be a nevét a Google-be. Három könyvtárnyi információt kap róla.
Nekem a családban sokan használják már az FLP termékeit, élen saját magammal, és eddig nagyon pozitívak a tapasztalataink. Ez is a cég jelmondata: " Használd a termékeket, gyűjts pozitív tapasztalatokat és ajánld másoknak is..."
Mindenki aki az FLP-nél van a saját és a családja tapasztalatait ajánlja. Ez a lényeg. Ha valakinek jók a tapasztalatai, az tiszta lelkiismerettel ajánlja másoknak is. Úgyhogy hálistennek nem kell ferdítenünk, mert NINCS RÁ SZÜKSÉG! Én ezért is kezdtem el dolgozni az FLP-nél. Azért kapsz pénzt, mert segítesz másokon. Nem kell hazudni, csalni. Aki ezeket szeretné csinálni azoknak az FLP nem jó hely. Rövid úton ki lesz penderítve a cégtől. Volt már rá példa... Sok oktatáson voltam már, de minden előadó kiemeli hogy három dolog elsődleges egy Üzleti Partnernél: Becsületesség, Szorgalom, Alázat!
Ezt többször is hangoztatják. Kérdem én. Rossz lehet egy olyan cég, aki ilyesmire trenírozza a munkatársait?

Hogy megéri-e elkezdeni? Én nagyon szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban. Sőt! Ellenséges... Szerencsémre, igen hangsúlyozom szerncsémre, nekem az öcsém ajánlotta ezt a lehetőséget. És ő az első durva kirohanásomra nem adta fel hogy megismertesse velem a Marketingtervet. Így aztán nagy nehezen hagytam hogy elmagyarázza hogy ez az egész miről is szól. Rá kellett jönnöm hogy csupán előítéleteim voltak, amiket tényekként kezeltem. Emiatt voltam ellenséges a Network Marketinggel szemben.
Mindenkit arra bíztatok hogy csak egy kis időre dobja félre az előítéleteit, addig amíg egy hozzáértő el nem magyarázza hogy miről is szól az FLP. Én nem bántam meg. Röhelyesen hangzik, de imádok dolgozni! és ezzel MINDENKI így van aki belekóstolt az FLP-be.
Nem mellékesen annyi pénzt kereshetsz, amennyire szorgalmas vagy. Felső határ nincs! Pár hónap munkával (napi 1-4 óra), akár a minimálbér többszörösét is. Mindezt becsületesen, másoknak segítve. Igazság szerint én azt nem értem, ha valaki NEM akarja csinálni.

Konstansvalue Creative Commons License 2015.11.16 0 0 384

+1  378  ;-) 

Előzmény: Párizs73 (383)
Párizs73 Creative Commons License 2015.11.15 0 0 383
Előzmény: Konstansvalue (382)
Konstansvalue Creative Commons License 2015.11.14 0 0 382

...az emberi jellemet, természetet, viselkedést végletekig kielemző, azt feltérképező, reakciókat jól ismerő emberek kibaszott agresszív elmetrükkje, ennyi ez az "iparág" A képviselőjét hívhatják gyémántnak, akár megváltónak is, de csak illuzionista...  "Kelj fel és járj", de csak kp-ért. :)

Párizs73 Creative Commons License 2015.11.14 0 0 381

A videón látható Nuskin gyémánt még Berkicsen és  Gidófalvin is túltesz. Amit a videón a Nuskin gyémánt művel azzal " megelőzte" az FLP gyémántokat:

kellyboy2006 Creative Commons License 2015.11.12 0 0 380

 "A Forever Living Products Magyarország Kft. havonta közel 2.5 Milliárd Ft forgalmat tudhat magáénak"

2010-es nettó árbevétel: 8 milliárd, ez átlag havi 668,5 milliós forgalomnak felel meg, tárgyévben 800 millióval kevesebb, vagy 600 millió/ hó forgalmat bonyolított (exporttal együtt), az a 2,5 milliárdos forgalmúnak kikiáltott cég :-))

Az alattad lévőket is ilyen valótlanságokkal kábítottad be?

Előzmény: sanyor (55)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.09.20 0 0 379

LIKE! :-)

Előzmény: Konstansvalue (378)
Konstansvalue Creative Commons License 2015.09.19 0 0 378

Adj el egy mindenhol beszerezhető hatóanyagot, terméket ami jellemzően a szabad piacon 1-et ér, mondjuk 10-ért, és osztozz a hasznon a segítőiddel. Kb ennyi az MLM-FLP, professzionális átbaszás. Amúgy ügyes :)

teknoerno Creative Commons License 2015.09.17 0 0 377

értem, köszönöm

 

 

nem bántásképpen írtam az aloés dolgot, csak tényleg nem értem, hogy ma miért érdemes "egészséges" MLM-hez csatlakozni

 

anno nem volt ilyen sok bolt / webshop, ezért mentem én is pl. az FLP-hez, hogy körbenézzek és beszerezzem a szükséges dolgokat

persze most már tudom, sejtem, hogy átgondolt étkezéssel, + némi hazai gyógynövénnyel is megoldható lett volna sok probléma

 

sajna azóta nekem "mániám" lett azt gondolni, hogy itt is álomeladásról és / vagy "jól érzem magam a közösségben" dolgokról van szó

 

na mind1

 

 

Előzmény: zozzancs1 (375)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.09.17 0 0 376

amiben nincs nátrium-benzoát meg xantángumi sem, mint az FLP termékében

 

 

 

Itt a pont! :)))

Előzmény: Törölt nick (374)
zozzancs1 Creative Commons License 2015.09.17 0 0 375

A kép régi lehet. Most nincs benne DVD.

 

És rendben, ezek szerint tévedtem, máshol is vehetsz aloe gélt.

Előzmény: teknoerno (373)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.17 0 0 374

De lehet máshol venni. A google segítségével is találhatsz többfélét, akár bio-terméket is, 99-100% tisztaságút is (amiben nincs nátrium-benzoát meg xantángumi sem, mint az FLP termékében).

Előzmény: zozzancs1 (372)
teknoerno Creative Commons License 2015.09.17 0 0 373

hm, akkor amit bekarikáztam az mi lehet?

 

 

nem tudom mi lehet ebben a csuda, mert a termékek biztos nem, de azt hittem, hogy a lemezen v.milyen tornagyakorlatok vannak

 

 

aloe gél:

 

most biztosan viccelsz ugye? vagy tényleg komolyan mondod / gondolod? anno még igaz volt, de most?

 

csak írd be a keresőbe: "aloe vera gél ár"

 

de mondok néhány helyet: DM, H....ház, ...vitamin

(kipontoztam, mert nem akarok senkit reklámozni, de tudod: Google a barátod + Wiki a barátnőd :) )

 

Minden jót!

 

Előzmény: zozzancs1 (372)
zozzancs1 Creative Commons License 2015.09.17 0 0 372

Nincs benne DVD :)

És igen, nyilván léteznek más hatásos életmód programok is.
Amúgy Aloe gélt pl szerintem nem nagyon tudsz máshol venni, de javíts ki ha tévedek.

Előzmény: teknoerno (371)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!