Keresés

Részletes keresés

Regulus Creative Commons License 2001.01.30 0 0 23
Tényleg olyan az arca mint egy halotti maszk. Lehet, hogy nem véletlenül rakták egyiptomi díszletek közé? :-)
Egyébként nem rossz, biztos nem hagynám sokáig, hogy a küszöbömet szűkölve kaparja, - (nna hát ez a veszély nem fenyeget) - de nekem az Égerházy Zsanett jobban bejön.
Nem tudom... Lehet, hogy tud mosolyogni?

Reg.

Gentleman Looser Creative Commons License 2001.01.29 0 0 22
Nana, hogy merne o is, nem is egy miset, hanem egy joparat :-)
Amit irtam, ugy altalanossagban irtam, nem ora. Az arcat nem tartom szepnek, es a sminkeles se sikerult jora, mert felerositi azt, amit el kellett volna tuntetni. Olyan kepet vag, mintha verig lenne sertodve, hogy fotozzak, nincs benne elet, egy villanas a szemeben, egy mosoly, kecsesseg, hanem csak merevseg, es ez sokat ront a _kepeken_. Ettol meg szuperjo cickoi vannak...
Előzmény: Gothic (21)
Gothic Creative Commons License 2001.01.29 0 0 21
Biztos ez? Azért van valami az ilyen csajokban is, nem? Szerintem megér(het)nek egy misét;-)
Szerintem önbizalom és belső erő kérdése, hogy ki hasal meg az ilyen nők előtt. Hámozd le a "páncéljukat" és pont olyan sérülékennyé válnak, mint mások...(jó, azért vannak kivételek)
;-)
Előzmény: Gentleman Looser (19)

Gentleman Looser Creative Commons License 2001.01.29 0 0 19
Hat igen, sajnos egy non a legtaszitobb az tud lenni, amikor az arca ellenseges, felsobbrendu, agressziv es olyan "hu de jo csaj vagyok, mi kisoreg?" sugarzasu. Ez elegge lelohasztja az embert, meg ha ilyen jo kis dudai vannak, akkor is :-)
sinn Creative Commons License 2001.01.29 0 0 18
Valamelyik férfilapban volt vele egy interjú, nekem túlságosan arrogánsnak tunt. A teste - a képek alapján - gyönyöru, de az arca... hmm, nem tudom, miként jellemezzem, számomra rideg, kicsit kegyetlen. Ezen a képen, félprofilból nem is látszik, de ahol szembefordul a kamerával, határozottan ezt sugározza.

Megvan! Még sosem láttam fotón mosolyogni...

Gothic Creative Commons License 2001.01.29 0 0 17
Igen, ez az!! Valóban érdekes arca van, nem is hüvös, hanem áthatolhatatlan...kérdés, hogy mit takar. Érdemes-e benézni a maszk mögé??
Előzmény: alomhajos (13)
gReg Creative Commons License 2001.01.28 0 0 16
Jó alakja van szó mi szó (mázlista Gát György :-), viszont én is találok benne valami "dermesztőt". Szerintem ennek az lehet az oka, hogy a csajnak aránytalanul nagyok a szemei az arcához képest (ezen a képen legalábbis). Valahogy ez kölcsönöz neki olyan túlvilági megjelenést.
driver Creative Commons License 2001.01.28 0 0 15
Király a csaj, a mellei persze nem valódiak, de szépek
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.28 0 0 14
alomhajos Creative Commons License 2001.01.28 0 0 13
"Van valami hidegség ennek a nőnek az arcában."
Hmmm, azt hittem csak nekem tünt fel.
áh.
Előzmény: Gai-luron (11)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.28 0 0 12
Nem igaz, hogy még nem rakták fel valahova a netre :)))
Gai-luron Creative Commons License 2001.01.28 0 0 11
Mivel van gyermeke ezért feltételezem, hogy plasztikázott. Mármint a melle.

Van valami hidegség ennek a nőnek az arcában. Ez gondolom melegedni fog minél többet meztelenkedik.

De a gyermeke kitől is van?

alomhajos Creative Commons License 2001.01.28 0 0 10
Egyetértek, szerintem is nagyon szép nő, a mellei is szépek annak ellenére, hogy plasztikázott.
áh.
Előzmény: kenel (8)
Gothic Creative Commons License 2001.01.28 0 0 9
Ó, igen. Valóban hihetetlen a nő:-)))
És micsoda lábai vannak:-)
Én rendszeres Playboy-olvasó vagyok ( meg CKM, meg FHM is) de ilyet ritkán látni, hogy a szépség szembeötlő eleganciával párosuljon és ne legyen közönséges:-)))
kenel Creative Commons License 2001.01.28 0 0 8
Pedig hidd el, hogy szülés után nem fog feleselni a gravitációval! Az pedig hülye érv, hogy azért valódi, mert nem túl nagy. Nem mindenki akar tejcsárdát csináltatni magának!
De különben nem teljesen mindegy? Nem valódi, de attól még szép! Azt az egyet nem magának köszönheti, de a többi szépet csak saját magának!
Előzmény: SumQuiSum (5)
Igneous Creative Commons License 2001.01.28 0 0 7
Az biztos, hogy sokkal jobb nő, mint a playmate.
nzoli1 Creative Commons License 2001.01.27 0 0 6
Na mindegy ezen ne "balhézzunk".
Örülök, hogy tudtam segiteni.
Előzmény: SumQuiSum (5)
SumQuiSum Creative Commons License 2001.01.27 0 0 5
Szerintem nem. Láttam már olyat, ami ugyanígy állt. Én már csak azért se hiszem, hogy mű, mert ha már egyszer megműtteti, biztos ennél nagyobbat csináltat(ott volna).

Celebnet checkelve, tényleg jobbak:)

Előzmény: nzoli1 (4)
nzoli1 Creative Commons License 2001.01.27 0 0 4
A www.celebnet.hu-n sokkal szebb képek vannak.
Túl mereven állnak a mellei.
nzoli1 Creative Commons License 2001.01.27 0 0 3
Éppen azért kérdeztem, mert túlságosan azok.
Előzmény: SumQuiSum (2)
SumQuiSum Creative Commons License 2001.01.27 0 0 2
Ezt ugye nem kérdezted komolyan? Persze, hogy valódiak! Nem látod, hogy milyen szép kis formásak? Nézd meg!
Előzmény: nzoli1 (1)
nzoli1 Creative Commons License 2001.01.27 0 0 1
Hi!

Szerintetek igazi vagy szilikon?

Előzmény: meggyespite (-)
SumQuiSum Creative Commons License 2001.01.27 0 0 0
Ja... Most már csak annyi kéne, hogy a Plébój 0 Ft legyen. Egyébként tényleg nem 0 egy csaj :)
Előzmény: meggyespite (-)
meggyespite Creative Commons License 2001.01.27 0 0 topiknyitó
Atyaúristen!!!!!!

Láttátok már?!

Hihetetlen a csaj!!!! Esküszöm, talán még Alexát is kiüti a nyeregből!

Ha ezt szegény Jimmy megérhette volna... :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!