Keresés

Részletes keresés

LTvedtél? Creative Commons License 2021.10.15 -1 3 73793

Sokaknak igaza van ! Elgondolkodtam, Emmának tényleg sok veszteni valója volna, ha eltávolodna tőlem.

El kellene mennie dolgozni, kezelhetné a pénzügyeket, fejben kéne tartania minden dolgot, teendőt, határidőt, neki kéne mosni, varrni és nem sütne senki palacsintát a gyerekeknek és a takarításban sem segítene be senki.

Biztosan ezért fogdos, kelleti magát még napközben is és ébredek reggel arra, h a kezében van a farkam. 

Imádja, ha föl tud izgatni és hitvallása, hogy ha már fölállt, akkor kezdenie kell vele valamit.

Imádja, ha leszophat és sajnálja, hogy nem spriccel és csak egyszer tudok naponta produkálni.

Élvezettel masszíroz hosszan (ott), mert azzal tud olyan hangot kicsikarni belőlem, hogy a harmadik szomszéd is fölriad alvásból.

Biztosan ezért gondolja a legélvezetesebbnek az egész szexben, hogy és ahogy elélvezek.

 

Ezek szerint Emma egy piszok számító ! .... mert a szex a ffi.-nak cél, a nőknek pedig eszköz. - jól emlékszem?

 

Viszont elég rugalmas, mert vettünk együtt segédeszközöket szexboltban. Igaz, kellett egy kis rábeszélés, h bemenjünk, de megoldottam.

Apropó ! Segédeszköz. Bár a megvett dolgok jó része egy zacskóban használatlan, van néhány olyan, amit nap mint nap használunk Emma kezdeményezésére - együtt.

 

Miről is volt szó még az utóbbi hozzászólásokban?

Szerintem ha egy feleség nagyon szereti a férjét, de sem ffi számba nem veszi, sem együtt élő házastársként nem kezeli, viszont elégedetlenkedni tud mások utazását, nyaralását, kocsiját mittudoménmit emlegetve otthon... el kéne gondolkodni mennyire szeret!

Ribancok? ha otthon nincs szex? Had javasoljak inkább valamit, mert saját magam is tapasztaltam:

Keressetek egy olyan elvált 35 - 45 év közötti nőt, aki magányos és vágyik egy kis törődére, gyöngédségre.

Igen, igen szexre is, mert mint Ti is írtátok, egyedülállóként megváltozott tudatállapotban ez sem ritka, sőt!

 

 

Központi Bizottság Creative Commons License 2021.10.15 0 4 73791

"Hallgatni hogy a kolléganői férjei  meg a fa.omtudjaki   milyen qrva jól keresnek , meg milyen házban laknak meg hol voltak nyaralni. "  A számból vetted ki a szót! :) Ugyanezek a beszélgetések zajlanak nálunk is. Most a tökömbököm szigeteken nyaraltak, a milliomos faszi jakuzziban rózsaszirmok között várja haza a nőt. Csak az a baj , hogy Jabba ül a jakuzziban.

De egyébként a kolléganő férje baromi ronda pasas aki hozzá sem érhetne. Miért én hozzáérhetek? Ja táplálkozzak az emlékekből.  Bemelegedni azért nem szeretnék. :)

Pár éve kipróbáltam az eropolist. Szigorúan csak a heteró részlegben. Ne tudd meg az összes burnyák az én seggemre pályázott vagy a sajátját ajánlotta. Töröltem gyorsan magam mert már kezdett idegesítő lenni. A prostin gondolkodtam én is csak valahogy nem tudtam rászánni magam. Haverok akik járnak csak jókat meséltek. Én a münunit tovább gondolnám inkább egy szlikon szexdoll. Majd megnézem az asszony fejét amikor látja , hogy egy millát elköltöttem egy szexdollra. :)))))) Figyel ő is megkaphatná ha egy kis apró lelkesedést kellene csak színlelni.  Ennyi. :)))

Előzmény: murray (73788)
murray Creative Commons License 2021.10.14 0 0 73790

így van. megjelenik egy kigyúrt körszakállas kis fasz  , berakja az asszonynak ő sikit kettőt (szerelmes lett)  és te meg mehetsz a háztól amiben benne van az életed.   jön a faszi az ingyenalbi-ingyenpunci kombóra.  ostoba libák ezt nem ismerik fel. 

hány ilyet látok.. 

Előzmény: reality2021 (73789)
murray Creative Commons License 2021.10.14 0 4 73788

Hát ez nagyon szomorú barátom. 

Én is egy lúzer vagyok , a párom kb a kerti csaphoz jobban vonzódik mint hozzám, de ba+ hazamegyek ott a vacsora és ki van mosva a ruhám.  mi sem alszunk egy hálószobában évek óta de azért néha "meglátogatom". csakazértis! 

szánalom szex is szex.  kit érdekel már nem aggódom rajta. Dugtam? Dugtam.   

Ez a mi férfisorsunk. Hallgatni hogy a kolléganői férjei  meg a fa.omtudjaki   milyen qrva jól keresnek , meg milyen házban laknak meg hol voltak nyaralni.  

Legyél vékony meg vonzó karcsú (meg fiatal) sportos pasi de reggel vigyél el két gyereket a suliba aztán üljél (hízzál) egy szaros irodában napi 8 órát aztán menj haza nyírd le a füvet , ássál, építkezzél meg csináld a szaros dzsuva melót koszos ruhában aztán még kívánjanak is meg?  hát nem.. 

hagyjuk bammeg. 

Viszont a "bemelegedést" határozottan ellenzem! NEM! Veszel egy műpuncit aztán elmész egy prostihoz. Jó lesz. Röhögsz kettőt. Majd hazamész a jéghideg feleséghez és röhögve nézed egyedül a meccset.  Dugtam? Dugtam

 

Előzmény: Központi Bizottság (73780)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.10.14 0 0 73787

Igen, sajnos ezt tudom. Sokan vagyunk!

Előzmény: Törölt nick (73786)
Törölt nick Creative Commons License 2021.10.14 -1 0 73786

Nem vagy egyedül ezekkel a gondolatokkal.

Előzmény: Központi Bizottság (73785)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.10.14 0 1 73785

Tudom nálunk is vannak nagyon szép díszpéldányok. A férfiakból is ki lehet ábrándulni egy életre ahogy a példám is igazolja. Viszont nálam olyan szintű a bizalomvesztés ,hogy a leendő partner érdekében sem kezdenék új kapcsolatba. Megbántani pedig senkit sem szeretnék.  Kiábrándultság , bizalomvesztéssel és megalázottság érzésével. Szóval jobban teszem ha nem kezdek senkivel ha végre egyszer én is egyedül leszek de határozottan nem is akarok!

Előzmény: Törölt nick (73784)
Törölt nick Creative Commons License 2021.10.14 0 0 73784

Hát ez nyilván ennél azért összetettebb...csak szemléltetni akartam, hogy az éremnek mindig 2 oldala van és ahányan vagyunk, annyifélék...nem szerencsés stigmatizálni...

Előzmény: Központi Bizottság (73783)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.10.14 0 0 73783

Ez nem semmi!Le a kalappal!

Hölgy rokonomnak volt rossz tapasztalata a férje által. Húsz évig szenvedett. Elvált, sikerült megszabadulnia a  faszitól. Azóta is egyedül él , boldogan és kiegyensúlyozottan.

 

Előzmény: Törölt nick (73782)
Törölt nick Creative Commons License 2021.10.14 -1 2 73782

😪hát ez nem egy szép sztori...de tudod én az érem másik oldalán vagyok és láncfűrészelek is....kint a kertben..mit kapok cserébe....ne mártírkodjak...mert van, aki meg nem veszi észre a melót maga körül...

Előzmény: Központi Bizottság (73780)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.10.14 0 0 73781

Csak az elhatározást nehéz meghozni. Nőt az biztos nem fogok keresni. Elegem van belőlük. Engem még egyszer egy nő sem fog hülyére venni.  (inkább a robotcsaj. :)) ) Van egy haver pontosan dettó ugyanez mint én.  Ráadásul még baromi jól is főz a srác. :)  Már mindent kitalált de szex az persze nincs. Kíváncsi vagyok még melyikünk bírja tovább.

Előzmény: Törölt nick (73779)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.10.14 0 5 73780

Főzés: Leginkább kaja rendelés, gyors kaja vagy csinálok valamit. Na jó amikor egyszer nagyon beteg voltam kaptam húslevest. Mosás: gépben általában magamnak kimosom a cuccaim.  Takarítás 80% -ban én szoktam. Az asszony tudod mindig fáradt.  Sokáig éltem egyedül is. Úgyhogy a háztartási munka sem áll távol tőlem. Mindent megcsinálok. A szexet azt teljes egészében felejtsd el. Külön hálószobánk van, nem alszunk együtt.  Úgyhogy nincs olyan , hogy majd felébredsz és elkalandozik a kezed. Elkalandozhat maximum a saját tököm felé.  Mit kapok?

Állítólag szeretet. :)))))))))))))))))))))))))))) Én olyan szinten kiábrándultam a nőkből, hogy legszívesebben buzi lennék.

Előzmény: murray (73778)
Törölt nick Creative Commons License 2021.10.14 0 0 73779

A válással tényleg jobban járnál, sok vesztenivalód nincs.

Előzmény: Központi Bizottság (73775)
murray Creative Commons License 2021.10.14 0 0 73778

" Az asszony főz, mos, takarít, szexel? Ja, ezek közül egyiket sem. "

ez most komoly? ilyen nincs.   ezeket te csinálod? 

Előzmény: Központi Bizottság (73774)
Törölt nick Creative Commons License 2021.10.14 0 0 73777

Nekem egy másik Fletó mondás jut eszembe, igaz nem veled kapcsolatban :D

"Teljesen világos volt, hogy amit mondunk, az nem igaz”.

 

 

Előzmény: Központi Bizottság (73774)
Igor Castillo de Muerte Creative Commons License 2021.10.14 -1 0 73776

Legkozelebb dugd el a punidban az iphone toltot:) egy szar iphone naponta lemerul, s nem lesz tobbe hianyod:D

Előzmény: waxgirl (73766)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.10.14 0 0 73775

Lehet rossz társaságba keveredtem. Én sajnos azt látom az ismerősi körben is igen csak ínséges időket élnek a srácok. Minden egyes numeráért ha egyáltalán sikerül nekik heroikus küzdelmet kell vívni. Én meg már ebbe belefáradtam. Nőként kegyetlen lehet de férfiként is megalázó helyzet. Képzeld el azt a szitud amikor a párod azt mondja , hogy tetszel neki, sokkal jobban nézel ki mint a barát és kolléganői párjai  és még állítólag szeret is de szex az nuku arról ne is álmodj. Inkább elválok csak szex nehogy legyen.

Előzmény: waxgirl (73773)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.10.14 0 0 73774

165 -170 cm magas és 40 kiló körüli a súlya. Nagy ház vagy lakás kell az elrejtéséhez. De miért is akarnám rejtegetni?   Az asszony főz, mos, takarít, szexel? Ja, ezek közül egyiket sem.  Akkor ezt az egyetlen örömöt is el akarja venni? Miért van ő velem, hogy megnyomorítson, megalázzon? Ha nem tetszik akkor el lehet menni mint ahogy Fletó mondta.

 

Előzmény: murray (73771)
waxgirl Creative Commons License 2021.10.14 0 3 73773

Hidd el, a 100ból 1 nő akar szexelni nem reprezentativ arány. Sajnálom h a te párod nem akar, de ez közel sem általános. Az én barátnőimnél (ahol a gyerek nagyobb mint 2 éves),  az összes csaj akar szexelni. Kisebb gyereknél túlélésre játszanak, de az csak időszakos.

Előzmény: Központi Bizottság (73770)
murray Creative Commons License 2021.10.14 0 1 73772

Ezért igazságtalan az élet. Erőforrások rossz elosztása. Mindenben. 

Előzmény: Központi Bizottság (73770)
murray Creative Commons License 2021.10.14 0 1 73771

Nem viccelek rendelj egy gagyi szilikon műpuncit és nem bánod meg. kb olyan mint az igazi.   egy sexdoll meg atom ütős lehet már. bár otthon nehéz lenne rejtegetni :-) 

Előzmény: Központi Bizottság (73767)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.10.14 0 2 73770

Jó hírem van! Férfi modelleket is gyártanak! :)

Komolyan és a faszikat sem értem. Van egy barátnője (kb. 100 ból. 1 )aki szeret szexelni és elhajtja. Olyan nőt kívánok neki mint az én párom.  Nyalás ? Megvesztél? Arra még esélyem sincs.

Még összenyálaznám a nuniját, fujjj. Gyakorlatilag még hozzá érni sem lehet mert hívja az erkölcsrendészetet.

Előzmény: waxgirl (73766)
waxgirl Creative Commons License 2021.10.14 0 1 73769

Megértem. Tök jó, h vannak ilyen ügyes kis eszközök. Külön öröm, h nőknek is vannak elég szuper csiklóizgatók, alanyi jogon kiutalnék egyet mindenkinek. :) 

Előzmény: murray (73765)
murray Creative Commons License 2021.10.14 0 3 73768

Jó kis sztori! :-) Akkor üldözd még egy kicsit. :-) Nekem mondanál ilyet, vagy viselkednél így, gyorsan pórul járnál.. :-) 

Előzmény: waxgirl (73766)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.10.14 0 0 73767

Hú, ez nem semmi. Akkor milyen lehet egy prémium minőségű szexdoll? :) Most már nagyon fontolóra veszem, hogy rendelek egyet.

Előzmény: murray (73765)
waxgirl Creative Commons License 2021.10.14 0 3 73766

Hát én örülnék egy szexrobotnak, aki engem kényeztet. :)

 

Én konkrétan három napja üldözöm a pasimat, h szexeljünk. Hétfőn ült a kanapén, valami nem tetszett neki, én: "ó, megint elraktam az iphone-töltőt, és nem találtad? látom h bosszant... biztos ki akarod nyalni a puncimat..." aztán felálltam a kanapéra úgy, h a csípőm az ő arca előtt legyen és félrehúztam a bugyimat és odahúztam a fejét. Ez elől mondjuk nem ugrott el, de nem volt szex, csak kis nyelves kényeztetés.

 

Régen elég volt letolt bugyival billegetnem kicsit magam a konyhapultnál, most már többnapi cserkészés van.

 

Sztem észrevehető jelzéseket adok, meg teszek érte, és nem vagyok szégyellős ebben, de már fáraszt, h mindig én szaladgálok utána. Pedig nincs igényem gyertyafényes romantikára vagy órákon át tartó előjátékra, zavarjuk le 10 perc alatt és haladjunk tovább.

 

murray Creative Commons License 2021.10.14 0 2 73765

Elmondanám hogy pár éve rendeltem kissé részegen egy műnunit. Életem legjobb vásárlása volt. :-)  ajánlom.  minden robottal dugnék mint állat. :-)  már elnézést.. 

Előzmény: Központi Bizottság (73762)
murray Creative Commons License 2021.10.14 0 0 73764

Jó kis történet, élveztem! :-) 

Én nem merek káromkodni, asszony full prűd. :-) minden eksönre külön becenevet használunk.  

Előzmény: LTvedtél? (73755)
Törölt nick Creative Commons License 2021.10.14 -1 0 73763

Dee..persze nyilván vannak jobb, rosszabb időszakok..sok külső körülmény is befolyásolja. Pl. Egy 1eves szoptatós és 26 hónapos nagyobbacska mellett nem szexről szólt az életünk...voltak egészen siralmas szexmentes évek is....nekem nagyon hiányzott...de mint tudjuk, a körülmények is változnak, a gyerekek is növögetnek...

És ami érdekes, most jobban kívánom, mint pl. húszonévesen...akkor heti egy épp elég volt..mostanság napi egyet szeretem😅, van benne valami, hogy egy nő a harmincas, negyvenes éveiben éri el a kiteljesedést e téren..

Előzmény: Központi Bizottság (73758)
Központi Bizottság Creative Commons License 2021.10.14 0 0 73762

https://www.robotcompanion.ai/

Amikor a nők ezt meglátják brutál idegesek lesznek.  Érdemes figyelni a reakciókat. Nem olcsók viszont nem viszik a fél házat, nem kell eltartani őket, nem fáj a fejük, nem fognak manipulálni, szexmegvonással büntetni.  Nem fog hitegetni, átbaszni. Van rajtuk power off gomb! :)))))) Ez a legkirályabb. :) Női reakció "De szeretni sem fog" Miért a hús-vér igen? Ja , az is csak ideig - óráig vagy szépen eljátssza.  Sok átlag nő megérdemelné az Oscar díjat az alakításáért.

Előzmény: Törölt nick (73760)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!