Keresés

Részletes keresés

szemetszemért Creative Commons License 2000.11.22 0 0 272
Plusz azt hazudta, hogy nem utazhatott külföldre tíz évig.
Előzmény: masodnikk (260)
PuPu Creative Commons License 2000.11.22 0 0 271
Mamád ezt mesélte?
:O))))))
Előzmény: cogito (270)
cogito Creative Commons License 2000.11.22 0 0 270
Mi van köcsög, utálod a nőket?
Előzmény: PuPu (269)
PuPu Creative Commons License 2000.11.22 0 0 269
Nője válogatja...
Vszínűleg ha veled élnék, - súlyosan eldemszkysednék...
Bár nagy tanítóm anno úgy oktatott: Nőt ütni szégyen.
Rugdosni, - ... no, az határeset...
:O))))))
Előzmény: lujza (258)
PuPu Creative Commons License 2000.11.22 0 0 268
Jééééé, - csak most vettem észre, - te engem ignorálsz?
Meccccsoda +10telt&és!!!!!!!
Persze, ahogy látom, nem vagy valami túl szilárd jellem, - de már maga a törekvés is üdvözlendő!
Gratulálok!
:O)))))))))
Előzmény: alfalfa58 (149)
lujza Creative Commons License 2000.11.22 0 0 267
Te meg ne rágalmazd a Demszkyt.
A 72 március 15-i tüntetéshez semmi köze sem volt.
Előzmény: masodnikk (260)
iudex Creative Commons License 2000.11.22 0 0 266
Ajaj. Arra, aki Hollywudiban rémfilemkben játszott? Tán Frankensteint, de ebben nem vagyok már biztos, olyan rég volt.
Előzmény: nadia (263)
lujza Creative Commons License 2000.11.22 0 0 265
A fregolit le lehet engedni. S akkor a 150 cm magas 40 kilós szomszédasszony is neki birna menni éppen, de itt nemigazán erröl volt szó, hanem férjeura ökléröl...
Előzmény: nadia (261)
cleantone Creative Commons License 2000.11.22 0 0 264
"Alkoholista, késsel hadonászik, törvénytelen gyerek..."

te feketitesz ezekkel, demszky nyilatkozata nemikepp maskepp hangzik. esetleg olvasd el a (32) beirast.

Előzmény: Trebitsch (255)
nadia Creative Commons License 2000.11.22 0 0 263
A Lugosira hasonlít inkább.
Előzmény: iudex (262)
iudex Creative Commons License 2000.11.22 0 0 262
Ha nem, hát nem. Ja, és nem Demszky álneve volt véletlenül a Godzilla vagy Gorilla vagy mifene? :))
Előzmény: nadia (261)
nadia Creative Commons License 2000.11.22 0 0 261
Nem. Godzilláné volt, az tudja csak beverni a fejét a fregoliba.
Előzmény: iudex (259)
masodnikk Creative Commons License 2000.11.22 0 0 260
Ez a mozgáskoordináció zavara, a legjobb szöveg. Innen már tényleg csak egy kis lépés (mozgáskoordinációs zavar), és kiderül, hogy a hölgy verte orrát D. öklébe...

Ez nagyobb vétek, minthogy Bush ittasan vezetett, amiből senkinek bántódása nem lett. Tele volt a világsajtó, hogy egy politikus nem hallgathat el ilyeneket a múltjából.

Mostanában kiderült, hogy éveken keresztül elhallgatta 1972 március 15-21 eseményeit; a III/III-nál tett felajánlását; felesége orrbverését.

Ilyen múlttal valaki tanár nem lehetne egy magára valamit adó iskolában. Ilyen hazudozásokkal (vagyis, hogy elhallgatta), még egy magára nem adó iskolában sem lehetne tanár.

De Magyarországoan lehet a főváros főpogármestere, a magát legtisztességesebbnek tartó párt vezetője, a média által futtatott ellenálló hős.

Különös ország vagyunk.

Előzmény: Seki Waker (251)
iudex Creative Commons License 2000.11.22 0 0 259
Szegény fregoli! Mit ki nem kell állnia némely berendezési tárgynak bizonyos duhaj némberek miatt! Nem Demszkynek hívták véletlenül a szomszédodat? :)
Előzmény: lujza (258)
lujza Creative Commons License 2000.11.22 0 0 258
Nekem volt egy szomszédasszonyom. Ahányszor berúgott a férje, mindig nekiment a fregolinak, aztán kék-zöld volt a szeme alatt...
Előzmény: iudex (257)
iudex Creative Commons License 2000.11.22 0 0 257
Bizony. Ráadásul az se működik némelyik nőnél, amit egy marha hosszú, félig idegen szóval aszondanak, hogy mozogáncskorrodálódás, vagy valami efféle. És mi lett volna, ha Demszkynek plasztikai műtétre kell mennie, mert a nő szétrombolja az imázsát? Vagy a pofáját? Na mindegy. Belegondolni is rossz.
Előzmény: lujza (254)
Hoppkins Creative Commons License 2000.11.22 0 0 256
"- mi tehettek volna? az eldobott buszjegyét nem találták meg ... :-)"

Hát az körülményes lett volna mivel Simics nem szeret busszal járni, inkább a te adóforintjaidból vett magának egy szuper kis járgányt.
És te még örülsz is neki?:)

H.

Előzmény: Szabadelvue (253)
Trebitsch Creative Commons License 2000.11.22 0 0 255
Na, az helyes, Seki kartács.
Ámbár (régi ugyan, de minden régi) én inkább a női igen nagy tisztelője vagyok, de ezt most talán hagyjuk.

Nők orrcsontját nem törjük el. Vessző. Ha viszont már eltörtük, akkor nem mentegetőzünk azzal, hogy csak elcsúszot, mert ez még az alapvető gyába szarháziságunkra is rátesz egy lapáttal.
Legalább azt vállalja el, amit tett. Ha tényleg elcsúszott az a nó, miutám megütötte ez a nagy ember, akkor csendben kéne maradnia. De nagyon. Ezzel szemben mosaxik, és ugyanazzal a lendülettel feketíti befele szerencsétlen volt élettársát. Alkoholista, késsel hadonászik, törvénytelen gyerek...
Undorító. A Demszky, hogy félreértés ne essék.

Előzmény: Seki Waker (251)
lujza Creative Commons License 2000.11.22 0 0 254
Pedig meg kellett volna a nagysasszonyt büntetni.
Képzeld majdnem összetörte az orrával a férje öklét. Hogy micsoda agressziv nök vannak...
Előzmény: iudex (252)
Szabadelvue Creative Commons License 2000.11.22 0 0 253
"Hiba volt a Simics öltönyszámláit diavetítőzni, ebben nincs vita köztünk."

- mi tehettek volna? az eldobott buszjegyét nem találták meg ... :-)

Előzmény: Trebitsch (244)
iudex Creative Commons License 2000.11.22 0 0 252
Aha. Akkor mért nem a hölgy mozgáskoordinációját büntették pénzbírsággal? :)
Előzmény: Seki Waker (251)
Seki Waker Creative Commons License 2000.11.22 0 0 251
Elárulom: én is nagy tisztelője vagyok a női nemnek :-)

Az a bizonyos orrcsont viszont egy esés következtében tört el. Az eleséshez hozzájárult a dulakodás, de méginkább a hölgy mozgáskoordinációjának zavara. Ezért is úszta meg a dolgot Demszky pénzbírsággal.

Más. Azt is be kell vallanom, hogy volt már köztem és egy régebbi élettársam között is viharos jelenet. Többször is. Külsérelmi nyomok szerencsére nem maradtak az eset után, de nagyon nem örülnék neki, ha széles nyilvánosságot kapna a dolog. Van olyan, hogy az ember durván veszekszik a nőjével. Ilyenkor sokminden megeshet. Főleg azért, mert veszekedés közben nem szokott tiszta lenni a veszekedők feje. Utólag aztán, tiszta fejjel bánni szoktuk a történteket. Ennyi.

Előzmény: nadia (245)
lujza Creative Commons License 2000.11.22 0 0 250
Mindjárt sirva fakadok. Demszky, mint az ideális férj.
Ne röhögtess. Meglát egy szoknyát, aztán már fut is utána. A férjek gyöngye....
Előzmény: Hoppkins (248)
nevtelen Creative Commons License 2000.11.22 0 0 249
"Demszky éppen ezért nem akarja nyilvánosság elé teregetni az összes részletet."

Még szerencse. Ami részletet eddig kiteregetett az se volt túl lovagias tőle. Hogy alkoholista volt, elmebeteg, ráadásul közveszélyes és még egy törvénytelen gyereke is volt, akit D. jóságosan adoptált.

Előzmény: Seki Waker (243)
Hoppkins Creative Commons License 2000.11.22 0 0 248
Trebi,

Szerintem ez a feleségedet jobban zavarhatja mint Demszkyt:).

H.

Előzmény: Trebitsch (247)
Trebitsch Creative Commons License 2000.11.22 0 0 247
Izé... azt nem tom, hogy a Demszky hogy áll ezzel a dologgal, de nekem nincs permanens kangörcsöm.
(Sajnos? Fene tuggya... :)
Előzmény: nadia (245)
dekóder Creative Commons License 2000.11.22 0 0 246
"Nőkre kezet nem emelünk. Pont."

Teljesen egyetértek.

Előzmény: Trebitsch (244)
nadia Creative Commons License 2000.11.22 0 0 245
Ez a "női nem nagy tisztelője" szöveg némiképp eufemisztikus megfogalmazása a permanens kangörcsnek.

Egyébként a női egyenjogúság megköveteli, hogy ne csak katonák lehessenek, hanem olykor az orrukat is betörjék. :)

Előzmény: Seki Waker (243)
Trebitsch Creative Commons License 2000.11.22 0 0 244
Hiba volt a Simics öltönyszámláit diavetítőzni, ebben nincs vita köztünk. Csak én ezt nem bánom... :)

A Demszky barátnője pedig akármit csinált, akkor sem szolgált rá az orrcsonttörésre.
Nőkre kezet nem emelünk. Pont. Mentegesd, ahogy akarod: vannak dolgok, amik olyanok számomra, mint a levegő. Arról sem tudsz meggyőzni, hogy lélegezni hülyeség. :)

Előzmény: Seki Waker (243)
Seki Waker Creative Commons License 2000.11.22 0 0 243
Eörsi öltönyözésével az a legnagyobb baj, hogy végtelenül piti ügy volt, hatalmas elánnal előadva. Pedig a Simics körül lett volna mit piszkálni. De az igazi ügyekre kevesebb figyelem jutott az ál ügy miatt.

Másrészt: nem csak Te vagy nagy tisztelője a női nemnek, de például Demszky is. Abban igazad van, hogy sok alpári elem van ebben a történetben. Leginkább a sértett hölgy részéről. Demszky éppen ezért nem akarja nyilvánosság elé teregetni az összes részletet. (Csak így zárójelben: mind a mai napig apaként gondoskodik a hölgy gyermekéről, aki nem tőle van.)

Előzmény: Trebitsch (231)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!