Keresés

Részletes keresés

cyber.greg Creative Commons License 2000.10.17 0 0 5
Érdekes, amikor milliárdokról hallok, nekem is az jut eszembe először, hány kilométer autópálya lehetne belőle.

Viszont jónéhány olimpia-helyszínre igaz, hogy évtizedekkel a játékok előtt szinte semmi nem volt meg. És lám! Ennyi idő alatt bármit meg lehet építeni, bármilyen tavat létre lehet hozni. A baseballpályát is lehet utána bármire használni.

(Egyébként ma beszélt az egyik országimázsos bácsi a Bumerángban, és nem 2012-t, hanem 2016-20-24-et mondott!)

LeifEriksson Creative Commons License 2000.10.17 0 0 4
Ezenfelül, mi a francot csinálunk pl egy baseball-stadionnal???????????

Aztán meg igencsak egyetértek pancho-val abban hogy ebből még 6-os metrót is lehetne építeni.

De ami a legfontosabb: egy olimpia nemcsak csarnokokból áll, hanem nem lenne mindegy az sem, van -e használható infrastruktúra!!!
(Ferihegyet 3-szor akkorára kéne kibővíteni, meg egyáltalán, közlekedési lehetőségeket teremteni városon belül)

Na de mindegy, mégiscsak meg kéne rendezni, hiszen mindenki tudja hogy mi egy nagyon gazdag ország vagyunk
Egy vízlépcsőt is felépítettünk és lebontottunk alig pár száz milliárdért, na most mondd, ahhoz képest mi az 1000 milliárd

ÉLJENEK AZ ORSZÁGBLAMÁZS KÖZPONT HÜLYÉI!!!

Előzmény: DjSzaky (3)
DjSzaky Creative Commons License 2000.10.17 0 0 3
Mellesleg, tegyük fel, lemegy nálunk egy olimpia. Mi a francot fogunk utána csinálni 4 db BS méretű csarnokkal Budapest határában?...
Előzmény: pancho (2)
pancho Creative Commons License 2000.10.17 0 0 2
Végül is akkor már rég nem ők lesznek kormányon, lehet hülyeségeket ígérni. Inkább a 4-es metróra járó pénzt adnák meg (amit a bíróság is megítélt, jogerősen).
Ja, amúgy érdekelne, hogy hol rendeznék a versenyeket. Atlétikához fedett nézőterű stadionok száma kereken 0, a Komjádiba befér vagy 1000 ember, a Dunaferr sportcsarnokba vagy 3000 (meg az nem is Budapesten van), kajak-kenuhoz Bp. környékén állóvíz (legalább 1050 m x 30 m, mert a hajó mégse lógjon ki induláskor-érkezéskor a partra, és ne kettesével induljanak a futamok) nincs, meg ilyen apróságok.
Csupa okos és felelős ember van ebben a kormányban, innen is látszik.
Ui.: 1000 milliárdból körbe lehetne autópályázni az országot, és pókhálószerű metrót építeni Bp. alatt...
Snatch Creative Commons License 2000.10.16 0 0 1
Az újdonság erejével robbant be a magyar közéletbe a hír! Ez csak megér ennyit... ;-)
De szerintem nem sok a valóság alapja. Mire nálunk ilyen lesz én már nyugdíjas éveimet fogom taposni, pedig most csak 20 éves vagyok. :-)
Előzmény: Beebite (0)
Beebite Creative Commons License 2000.10.16 0 0 0
Minek egy nap0n 2 t0picot is nyitni erről a témáról??:(
Bee
DjSzaky Creative Commons License 2000.10.16 0 0 topiknyitó
Ez most komoly?! Honnan akaszt le a kormány 1000 milliárdot(!) erre a kis "egyszerű" feladatra? De azért nekem tetszene... De nagy a gyanúm, hogy ez is a 96-os EXPO sorsára jut. Kérem, először húzzunk fel egy új BS-t, aztán beszélhetünk erről is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!