Keresés

Részletes keresés

fenris Creative Commons License 2001.08.13 0 0 188
Jaja, az elfoglalt embereknek sajna ilyenekkel kell előhozakodnia - elrohanunk a humor bővizű forrásai mellett -, de azért a vicces verziók az igaziak! Néha sajna én is a nemhallommeg-haggyábékén stb. alacsonyszintű dolgokat művelem, mert rohanok.
Előzmény: pappZ (186)
fenris Creative Commons License 2001.08.13 0 0 187
véleményed szvsz félig helytálló, de nem azért, amiért gondolod :) Mindenesetre inkább legyél ON, és módszerekkel traktálj minket ne a személyes OFF véleményeddel, ami szvsz érdektelen a téma szempontjából. Köszi!
Előzmény: LamaXX (185)
pappZ Creative Commons License 2001.08.12 0 0 186
Két nem tól durva leépítő szöveg:

Utcai támadásokra:
- Helló lenne öt perced... ?
- Bocs, de vár a barátnőm

(tudom, hogy ebben nincs semmi vicces, de legalább nem kell belerúgni, hogy lekopjon, és úgy sem tud semmit sem mondani rá)

Kedvencem (főleg otthoni zaklatásokra):
- Hello!
- NEM VESZÜNK SEMMIT! (ajtó becsap)

Előzmény: LamaXX (185)
LamaXX Creative Commons License 2001.08.12 0 0 185
Na ti emberkék, ez kell nektek... mélyről ástam elő, de most megmutatom nektek, hogy milyen egy véglény. Idézek:

ég bennem a fájdalom, a gyűlölet, az undor, az ön- és tömegpusztítás hajlama.

Fasza...

leszopom magam a sárga földig,

Gratula...

incselkedem a borotvapengével, hogy összeszabdaljam a mellkasom

Ez az ultimate.

Valami gonosz hittérítő szerintem azt mondaná ezekre, hogy a Sátán ural téged.
Szerintem viszont
1. csak nagyon, de nagyon sötét véglény ember vagy
2. és az amúgy de facto ekvivalens azzal, mintha a Sátán uralna.

Előzmény: Törölt nick (33)
_wrack_ Creative Commons License 2001.08.08 0 0 184
Nagyon fajin kis topp ez!
Eddig legjobban a körülrajzolós tetszett, még most is könnyes vagyok a röhögéstöl... :)))

Engem is eléggé zavartak régebben ezek az arcok, manapság már nem annyira találnak meg. Bár most, hogy levágattam a derékig érö hajamat, talán megint oda mernek majd jönni :)

Elsö sztorim egy régi kolitársam esete.
Magas fic, arcába lógó haja, nagyon mély és nyugodt hangja volt a srácnak. Nagyon fárasztó nap után ballagott a koliba vissza, krisnás balról. A fic hallgatja egy kis ideig, aztán beszólja:
- Köszi, de nekem ez már az utolsó köröm.
- ???
- Halálom után engem már a Nirvána vár.

Krisnásszobor balra elmarad... :)

trebb Creative Commons License 2001.08.08 0 0 183
Nem rossz! :o)

Én már kérdeztem tőlük, mikor közölték, hogy egy isten van, dicsőséges...

(Hirtelen felpillantva, meghökkent ábrázattal.)
Igazán?!!? És melyik győzött?

Előzmény: Chino-San (181)
fenris Creative Commons License 2001.08.08 0 0 182
A gyökerek nélküli ember :)
Előzmény: Chino-San (181)
Chino-San Creative Commons License 2001.08.08 0 0 181
apukám móccere (nemtom téééényleg megcsinászta-e, vagy csak hang az "öreg((c;§):

odamennek hozzá pl. krisnások. kezdik a szokásos dumát. és erre apukám elkezdi mesélni az életét:
hát tuggyák én római katolikus családba születtem, jártam is rencceresen vasárnaponként a templomba, megvolt minden elsőáldozás, gyónás, etc.
asztán szerelmes lettem egy muzulmán lányba, s mivel az igazhitűek nagyon ragaszkodnak a vallásukhoz ezért én áttértem.
asztán elváltunk, mivel egy jó barátomon keresztül megismertem és sokkal hihetőbbnek találtam a budhizmust.
de ugye a szív újra közbeszólt, mivel leendő második feleségem másképp gondolkodik.
úgyhogy én most várok a körülmetélésemre.

(((c:§

fenris Creative Commons License 2001.08.08 0 0 180
:)))))))))))
Előzmény: Solt (179)
Solt Creative Commons License 2001.08.07 0 0 179
Még nagyon régen, gimibe menet voltam szem- és fültanúja, ahogy egy könyvekkel felszerelt térítőnek azt válaszolta egy sietős aktatáskás faszi, hogy "Nem tudok olvasni."
Thoughts Creative Commons License 2001.05.27 0 0 178
Szvsz, az a "t" egy kicsit erős...
Előzmény: konzolos (177)
konzolos Creative Commons License 2001.05.27 0 0 177
1
fenris Creative Commons License 2001.05.27 0 0 176
ez felelmetes.... kiraz a hideg tole, biztos en is demonok szallashelye vagyok, akiket
megkinoztam az egyik vegignezesevel. Ocska, ocsmany riogatas, semmit se valtozott ez
az egesz.
Előzmény: Blue_highway_ACE (175)
Blue_highway_ACE Creative Commons License 2001.05.26 0 0 175
Hali.

Nnna kerem. Mond valakinek valamit a Jack. T. Chick nev? Nem? Majd fog... Ennek az "erdekes" fickonak a kis hitteritos kepregenyei immar magyarul is Lerhetoek. Bar itthon meg nem talalkoztam veluk, nincs kizarva, hogy hamarosan sok agymosott szerencsetlen fog ilyeneket osztogatni nalunk is.
Azert erdemes Lolvasni nehanyat. Jot rohog rajtuk az ember. Aztan sir. Vegul pedig elkonyveli, hogy Einstein aponak igaza volt. Az emberi hulyeseg VALOBAN letezik es ujbol bizonyitast nyert. Mar magyarul is.
Kapcsolodo cim:
www.chick.com
Magyar valtozatok:
http://www.chick.com/catalog/TractLookUp.asp?Language=Hungarian

"Udvoz"letem. :)

B_h_ACE

fenris Creative Commons License 2001.05.25 0 0 174
Hát, emberek, tegnap a Blahán keresztény rap fröcsögött egy hangfalból, oda is mentem, hogy már elnézést, de ez undorító, legalábbis szerintem, ebben még a gregorián ereje sincs meg, bár azzal tényleg fura lenne az utcára kiállni, de azért nem kéne ennyire lemenni a színvonallal, a disznókat még gyöngynek sem álcázott moslékkal etetni. Aszonták, nekik van igazuk, mert százával térnek meg a fiatalok erre a csodálatos evangelizációra... Hubazmeg. Aztán szerencsére jött három rendőr, és szépen lekapcsoltatták velük :)))
Thoughts Creative Commons License 2001.04.20 0 0 173
Az is egy jó (mondjuk itt off) kérdés, hogy mi a hülyeség...
Előzmény: Meridian (172)
Meridian Creative Commons License 2001.04.19 0 0 172
A hülyeséget miért is kellene tolerálni...??!
Előzmény: beany (103)
Iván Gábor Creative Commons License 2001.04.18 0 0 171
A Jehova híveinek meg azt szoktam mondani mostanában, hogy én a mindenek előtt lévő, határtalan Karakuttyban hiszek, aki mint köztudott Istent teremtette.

-Válasz: Mi ezt nem ismerjük.

-Hát ha még ezt sem tudjátok, akkor mi újjat is akarhatnátok nekem mondani. Ég veletek.

Thoughts Creative Commons License 2001.04.18 0 0 170
Engem az utóbbi időben nem nagyon akartak megtéríteni, de csak azzal a feltétellel hallgatnám Őket végig, hogy Ők is végighallgatnak engem... (-;
Iván Gábor Creative Commons License 2001.04.18 0 0 169
Mostanában úgy szoktam elriasztani a Krisnásokat, hogy azt mondom nekik, hogy magam is egy vallásalapító lennék. (Másmint a P-DOX Semmiben Sem Hívők vallásé)

Ha továbbra is próbálkoznak, akkor valami ilyesmi szokott lezajlani.

- Adjak adományt a szegényeknek.

- A filozáfiám nem engedi.

-Milyen filozófiai az, ami ezt nem engedi?

- Ki is a szegény szerintetek?

-Itt általában valami eléggé butuska válasz jön.

-De hát ők a világ népességét tekintve még mindig nagyon is gazdagnak számítanak az igazi szegényekhez képest. Tehát jómagam is szegény vagyok a Szaud-Arábiai átlag emberhez képest. Tehát, akkor nekem gyüjtenek, tőlem?

Előzmény: PROWL (168)
PROWL Creative Commons License 2001.03.07 0 0 168
Ma reggel villamoson fiatal hölgy nem sokáig méreget, odaszól nekem (azonnal sejtettem, hogy JT), mi a véleményem a biztosításokról? Mert van neki prospektusa a klf. biztosításokról, azok megbízhatóságáról, értékéről stb.
Én meghallgattam, de kijelentettem, h. nem foglalkozom biztosítással.
"Nem baj, attól még elfogadhatja ezt" (prosp.) és kinyitva abban a prosp.-ban el volt helyezve az Őrtorony.

Az Őrtornyot nem vetem el egy-az-egyben, mert jó cikkek vannak a szociális és régészeti vonatkozásokban benne. A kreált képeiktől nagyon idegenkedem, de a tárgyilagos fotóik jöhetnek, mert azok jól illeszkednek cikkeikhez.

Én megköszöntem a prosp-t, zsebbe tettem és távozni készültem (leszállás), mire még ő nem mulasztotta el megkérdezni, hogy a Bibliát forgatom-e.
"Természetesen forgatom, azt nem érdemes hanyagolni"
Ő megnyugodott, én leszálltam, és kész.

belam Creative Commons License 2001.03.07 0 0 167
Ha messziről látszik a szándéka és már jön felém, akkor mosolyogva mondom, hogy "Jó munkát, testvér!". Ha már megszólított, akkor a már ismert "Egy az Isten és Mohamed az ő prófétája.". Eddig ez mindig bevált.
fenris Creative Commons License 2001.03.05 0 0 166
%))) Ez egyszerű, de aranyos. Kimondottan tetszik, hogy nem durva, mégis csírájában fojtja el a dolgot %)
Előzmény: csapo (165)
csapo Creative Commons License 2001.03.03 0 0 165
Egyszer bekopogot két jehovista, hogy beszélgesünk Istenről. "Mire én: Az én istenem Allah kinek egyetlen prófétája Mohamed." Azóta nem zavarnak.
Iván Gábor Creative Commons License 2001.03.03 0 0 164
Pedig ez is csak egy zakkantás volt.
Előzmény: fenris (163)
fenris Creative Commons License 2001.01.17 0 0 163
Ezt is máshol kéne, ide a TOPIK CÍMÉVEL KAPCSOLATBAN írjatok.
Iván Gábor Creative Commons License 2001.01.16 0 0 162
Kedves Beatty!

Mivel az én véleményem tényleg eléggé stabil és megingathatatlan igy most már átadom másoknak is amire rájöttem.

Tehát eléggé sajátos módon, de lényegében tanítok.

Üdv: gab

Előzmény: Beatty (161)
Beatty Creative Commons License 2001.01.16 0 0 161
Kedves Gábor!

Neked kész véleményed van Istenről. Akkor mit faggatózol, hogy valaki definiálja már Istent?

Mit szeretnél kisajtolni?
Ha a mennyből jövő angyal jelentené is ki neked Istent, és elbeszélgetne Róla, valamint Isten megengedné azt, hogy látomásban lássad is legalább azokat a dolgokat, amelyek tutti biztos bizonyságok Ő felőle, neked akkor is legfőbb mérvadó saját véleményed volna.

Az ember nem teperi magát az ilyen NAGY és BÖLCS, és INTELLEKTUÁLIS KÉRDEZŐ szellemi kielégítésével, mert csak puszta fáradsát az egész.

Üdv
Beáta

Előzmény: Iván Gábor (134)
fenris Creative Commons License 2001.01.16 0 0 160
Asszem, úgy este hét körül történt a csodás esemény. Még mindig nem értem, hogy képzelték ezt %))
Előzmény: TevTanito (159)
TevTanito Creative Commons License 2001.01.16 0 0 159
hi fenris

Mikor volt ez? Megeri igy kimenni egy kis mellekesre. :) Plane, hogy tudjuk a nyero valaszokat. :) Szerinted elmaszkirozva felismerik a fel oraja mar kifizetett szerencsest? mert igy ha kint vannak 3 oran keresztul, akkor az 20 nap alatt 240.000 ft...

Megyek is a jelmezkolcsonzobe...

TT

Előzmény: fenris (131)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!