Keresés

Részletes keresés

geszthi Creative Commons License 2000.09.19 0 0 75
No ebben az egyben tokeletesen egyertunk. Eppen az ilyen bunkok ellen szoltam...

Am !!!

latva miket muvelsz itt/mindenutt (mindjart reflektalok ra, bar ez olyan mintha a sz@rt elemeznenk ki);
latvan, hogy a felteteles modban irt "keresemre" egybol beraktad a kepet (pont te), hogy legyen mire hivatkoznod;
latva W.Tivadar eddigi "oriasi munkassagat" (3 hozzaszolas) es email cimet (fajkashazi@ jaj de gyanusan utalva valakire)
es azt, hogy rogton arra a hozzaszolasomra jott valaszul, melyben szovatettem, hogy a jobboldaliak nem szolnak a muved ellen ( bar eddig sem tette senki onnan, ennyit errol! :-(((((() ,tehat hasonlo esetben en is szolnek a hasonlo ellenoldali bunkosaghoz
no ezek utan azt kell felteleznem, hogy ez is a te muved!
Kitelik toled, hisz egyszer mar csinaltal ilyet (pontosan ahogy alabb Pasztorperc idezte toled):

".... Tudatosan tévesen idéztelek, hogy megnézzem, a nyilvánvaló hazugságot és a téves
idézést kiszúrja-e...."

Igen almalotty kiszurtam az ilyen primitiv provokaciot. Elobb kellj fel, hogy ilyeneket bevegyek!

Előzmény: Almaital Returns (69)
Pókerarc Creative Commons License 2000.09.19 0 0 74
Itt van a beszélgetésetek, te véglény. Pontosan, tudod, Dereknek igaza van.

"Derek nem mondta ki explicit, hogy Göncz nem volt ügynök, épp ellenkezôleg. Csak azt mondta, hogy nem
kötelessége (sôt…) publikálni az átvilágítási határozatát. "

"Akkor most kimondom explicite, ha Goncz ugynok lett volna, vagy mas modon erintett az ugynoktorvenyben, akkor ha megtartja koztarsasagi elnoki poziciojat az atvilagito birosag a Magyar Kozlonyben nyilvanossagra hozta volna az erintettseget. De minthogy nem hozta nyilvanossagra ezert nem talaltak olyan adatokat ami arra utalna , hogy ugynok lett volna. Tehat az atvilagitasi papirokban erre utalo bizonyitek nincs. Es ez a lenyeg. Az hogy egyesek mit fantazialnak es pletykalnak az nem erdekes. Persze ha neked az a hitelesebb amit egyesek pletykalnak, mint amit egy birosag megallapit az a te dolgod."

"Derek, kösz a kiegészítést. Tudatosan tévesen idéztelek, hogy megnézzem, a nyilvánvaló hazugságot és a téves idézést kiszúrja-e Pókerarc :-) Elvonultam a Mea Culpába."

Előzmény: Almaital Returns (67)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.19 0 0 73
Legszivesebben azt kivannam, hogy tegye mar be valaki azt a hirhedt kepet ide es irja mar ala ugyanazt amit almalotty produkalt. No mi lenne a fogadtatas?
Hol van most Melnyikov a nagy bekepzelt felhaborodasaval, mint OV eseteben (lasd Lovas Istvan topik)? Hol van Messire a magas felsobbrendusegu kioktatasaival, hol vannak a magukat tisztesseges konzervativ, jobboldaliaknak vallok akik oly akitivak voltak az (uj) koztarsagi elnokos topikokban?

Tudod geszthi, te nem csak műveletlen vagy és buta, hanem aljas is. Göncpapa képe ugyanis nem kosztümös-sminkes filmfelvételen készült. Orbáné igen. A kép aláírás (a kép keletkezési körülményeinek megemlítése) nélküli közzététele igenis az SZDSZ-MSZP-Munkáspárt (emlékszel még Thürmer elvtársad május elsejei kijelentésére, amitôl természetesen egyik “haladó” erô sem határolódott el?) suttogó, a cigányellenességet meglovagoló kampányát erôsíti. De mi mást várna az ember egy, a Soros Alapítvány támogatásával, az SZDSZ-Demokratikus Charta frontemberének vezényletével kiadott szennylaptól?

A kép, a Népszabadságban szereplô képaláírással:


Előzmény: geszthi (64)
Toth Kalman Creative Commons License 2000.09.19 0 0 72
Csallokoz forum:
Egyetertek Toth Kalman doktrinajaval. Kelet Szlovakiai Deregnyo(Drahnov)a
szulofalum. Meg 4 evel ez elot a Toketerebesi jarashoz tartozot,ahol a
lakossag kb.50% Magyarlakta. Ugyebar ez mar csak volt igy ugyanis a
legnagyob Szlovak rablo ,diktator Meciar annexolta a Nagymihalyi
(Michalovce)-i jarashoz. Es vele egyut Nagy Kapost(Velke Kapusany)is es meg
kb.10-15 magyar falut. Ma mar tisztan latom hogy ez egy etnikai tisztogatas
volt mivel
Nagymihaly es jarasa 99%Szlovak. En szerintem ket kiut van az egesz
Szlovakia Magyarsagnak az elso az hogy tovabbra is fogjuk hagyni magunkat
degradalni stb..stb...a masodik lehetoseg mar biztosan tugyatok hogy mi
pontosan az amit mar Toth ur le irt . A magyar-lakta teruletek
Magyarorszaghoz tartoznak. Koszonom a figyelmuket, Tibor
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Csallokoz forum:
http://www.csallokoz.sk/forum/cgi-bin/ppforum.pl?lista=21

TOTH DOKTRINAK:

1. A magyar-lakta teruletek Magyarorszaghoz tartoznak.

2. Magyaroknak jogokat csak Magyarorszag hatarain belul tudunk biztositani.

3. Mi viragzo partneri viszonyt akarunk szomszedainkkal, ami viszont csak
igazsagos, etnikumi eloszlas szerinti hatarokon alapulhat.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
From: Kállai Eszter
Date: Tue Sep 19, 2000 1:23am
Subject: Magyar! Vége a balsorsnak!!!

Én, Kállai Eszter, a MAGYAR SZéK- tagja - kérek mindenkit, aki egyetért és
helyesli - cselekedjék hasonlóan - mélységesen fel vagyok háborodva, hogy a
román állami szervek újra meg akarják sérteni
a./ a nemzetközi törvényeket,
b./egy nemzet tagjainak - akik egyben mindezidáig az ő tisztességes,
dolgos, békés
adófizető polgáraik - emberi méltóságát, hiszen mi más az, hogy a
Székelyföldbe, a
székelyek közé akarnak telepíteni román családokat, mesterségesen
megváltoztatva
ezzel egy terület etnikai összetételét.
Kérek, mindenkit - aki szakember, szakszerűen, törvényekre hivatkozva, aki
nem az, hozzám hasonlóan - egyénileg, s amennyiben módja van közösség,
szervezetként:
a./ tiltakozzon a román követségeken, hivatalos szerveknél ez ellen,
b./ mozgósítsa a nemzetközi szervezeteket, hogy teljesítsék
kötelességeiket ez ügyben,
c./ kérjen minden jóérzésű románt, hogy álljon mellénk. ő is
figyelmeztesse a fenti cselekedetet
megtenni akaró Románia hivatalos szerveit, hogy vigyázzanak, ne tegyék
mert ezzel végleg
túllépnék a Mindenséget mozgató Teremtő által jó néven vett emberi
cselekedetek
határát.
Én is azért cselekszem, mert tudom, halálom óráján a nagy Úr, de nevezzük
egyszerűen lelkiismeretnek, előtt nem állhatok felemelt fejjel, de síromban
sem nyugodhatok békén, ha most nem teszem a tisztem a magyar nemzet
tagjaként, a magyarok "egyik" Esztereként.
Azonban kötelességem kimondani: nem csupán a magunk igazáért teszem, amit
teszek. A mi igazságunk nemcsak a mi igazságunk, hanem a Föld minden kis
nemzetének az igazsága.
Természeti törvényeket, a MINDENSÉG rendjét, égi erők akaratát sértik meg
azok a gyarló emberek, akik nem engedik a tulipánnak, hogy tulipán legyen,
rá akarják kényszeríteni a rózsaságot. Ahogy a természetben VIRÁG nincs (van
szegfű, rózsa, tulipán) , úgy az ember is testetlen szellem nemzeti forma
nélkül. (Vagyis akik VILÁGPOLGÁRSÁGRÓL beszélnek, azok sem tudják, hogy mit
mondanak. Ahogy a tulipán hiába kiabálná, hogy én rózsa vagyok, csak nem
lenne az, ahogy "csak" virág se, ő legfeljebb csunya, satnya tulipán lehet)
ugyanúgy a székelyt is az ÉG teremtette székelynek, s annak parancsát szegi
meg, ha lemond róla vagy belenyugszik megnyomoríttatásába. Az ember
boldogságra születettt, de soha nem lehet igazán boldog, ha nincs meg az a
jóérzése, hogy teljesíthette az ÉLET szolgálatában végzett kötelességét
hazája jó polgára, nemzete jó gyermeke, önmaga jó gazdájaként.

Románia nem sérthet tovább törvényeket, nem alázhat meg többé embereket.
Testvér, vigyázz! Ha most nem cselekszel, akkor Te is túlléped a
Mindenséget mozgató Teremtő által jó néven vett cselekedetek határát. Ezért
TEDD A TISZTED! "Szépen, emberül"! Törekedj arra, hogy ne csak "küzdj",
eredménye is legyen. Hogy mi a legeredményesebb tett, azt neked kell
kitalálnod. Hallgass a bensődben szóló hangra! Használd a fejed! "Többet
ésszel, mint erővel" Tudd, a legerősebb fegyver a TISZTA SZÓ. (Tiszta a szó,
ha tiszta a szándék, tiszta a gondolat és tiszta az érzés.)
Ember, s ez szól a MAGYAR EMBEREKnek, de nemcsak nekik) ha felemelt fejjel
akarsz élni, halálod óráját tiszta lelkiismerettel akarod fogadni, akkor
cselekedj azért, hogy a Kárpát- medencében ezután az IGAZSÁGOSSÁG,
KÖLCSÖNÖSSÉG, MÉLTÁNYOSSÁG szellemében folyjék az élet, hogy legyen ez a
hely az ANYÁK, a tudásból eredő megértés, a megértésből fakadó szeretet
hazája.
Egyedül is megyek az úton, de köszönöm, aki tudatja velem: nem vagyok
egyedül, s értesít arról, ő mit cselekedett
Kállai Eszter a "Szépen, emberül" Alapítvány elnöke H 1o64 Budapest
Podmaniczky u. 79. fszt.1.
Villámp.: szepen.emberul@m... T.: 0(0-3)6- 1- 332-65-5o
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kedves Eszter!

Egy autotolvaj osztone a lopott auto atfestese, papirjainak,
rendszamtablajanak, tortenetenek meghamisitasa. Ezt mi nem tudjuk
megvaltoztatni! Erkolcsi ertekekre valo referencia hiabavalo egy tolvajjal
szemben.

Amit a JOGOS tulajdonos tehet csak EGY: az elrablott auto visszakovetelese.

Meg kell kezdeni a targyalasokat Romaniaval Erdely magyar-lakta teruleteinek
bekes egyesiteseert az anyaorszaggal NATO vedelem alatt.

Udv, TK

Mandrake Creative Commons License 2000.09.19 0 0 71
"Soha nem mondtam azt, hogy a Tégla nem volt besúgó. Az volt."

Te csak tudod. Gondolom az egesz rokonsag bejaratos volt a megfelelo hivatalba...

Mandrake

Előzmény: Almaital Returns (67)
nagydog Creative Commons License 2000.09.19 0 0 70
"Az, hogy nem olvastad az adott Hócipôt, olvasottságodról, műveltségedrôl mindent elárul."

Almaital, draga! En ugy tudtam, tobbek kozott toled, hogy a Hocipo egy liberalbolsevikszoclibstb. szennylap. Most meg kiderul, beleszamit az alapveto muveltsegbe? Mintha kisse inkonzisztens lenne a vilagkeped. :))

Nagydög

Előzmény: Almaital Returns (68)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.19 0 0 69
Kejem szepen mindenkinek meg kell tudnia, hogy GOJsos Viktoj “bajatunk” cigany. Ezejt jaktam lapom hatoldalaja a pojtjejat.

Moderátor!!


Előzmény: Wolfhauser Tivadar (65)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.19 0 0 68
Ez sem lenne erdekes, ha ezen illetok, nem epp fennhangon botrankoznanak meg azon, hogy egyesek azt mertek allitani Orban Viktorrol amit. Akkor egybol jott az ossznepi atkozodas egy hocipos kep ellen (beismerem nem lattam), mert az hat az kerem maga a ferto, mert azt sugallja, hogy....Pedig ott tudtommal meg kepalairas sem volt (mar mint celozgatas)

Éppeséggel a képaláírás hiánya volt a legkomolyabb célozgatás, ugyanis a kép egy film forgatásán készült, sminkkel, miegymással. Errôl a szövegben egy büdös szó nem esik. A cigányozást az is megerôsíti, hogy a kép a lap hátsó oldalára került, hogy lehetôleg mindenki lássa, ne csak a lapot éppen olvasó. Farkasházy ritka nagy rasszista féreg.

Hol van most Melnyikov a nagy bekepzelt felhaborodasaval, mint OV eseteben (lasd Lovas Istvan topik)? Hol van Messire a magas felsobbrendusegu kioktatasaival, hol vannak a magukat tisztesseges konzervativ, jobboldaliaknak vallok akik oly akitivak voltak az (uj) koztarsagi elnokos topikokban?

Ôk legalább szellemileg jóval magasabb szinten állnak, mint Te. Olvasatlan, tahó paraszt vagy, mégis idejössz, és kioktatsz minket, közben meg folyékonyan hazudsz (lásd a megjegyzésed az SZDSZ-es ÁVO-s múlthjáról). Az, hogy nem olvastad az adott Hócipôt, olvasottságodról, műveltségedrôl mindent elárul. Ostoba SZDSZ-es öntelt fasz.

Előzmény: geszthi (64)
Almaital Returns Creative Commons License 2000.09.19 0 0 67
Megint hazudsz, te gennygóc. Pontosan tudod, hogy Göncz nem volt besúgó, de mindennap leírod. Már jártál a meaculpában is emiatt. Aljas egy szemétláda söpredék vagy.

Te értelmi fogyatékos szerencsétlen! A Mea Culpában kizárólag azért jártam, mert Derek hozzászólásából egy igen fontos részt akarattal kihagytam. Soha nem mondtam azt, hogy a Tégla nem volt besúgó. Az volt.

Előzmény: Pókerarc (62)
PuPu Creative Commons License 2000.09.19 0 0 66
Azért jobban járnánk, ha turista lennél....
:O)))
Előzmény: Wolfhauser Tivadar (65)
Wolfhauser Tivadar Creative Commons License 2000.09.19 0 0 65
>Ez sem lenne erdekes, ha ezen illetok, nem epp fennhangon botrankoznanak meg azon, hogy egyesek azt mertek
>allitani Orban Viktorrol amit. Akkor egybol jott az ossznepi atkozodas egy hocipos kep ellen (beismerem nem
>lattam), mert az hat az kerem maga a ferto, mert azt sugallja, hogy....Pedig ott tudtommal meg kepalairas sem volt
>(mar mint celozgatas)

Kejem szepen mindenkinek meg kell tudnia, hogy GOJsos Viktoj “bajatunk” cigany. Ezejt jaktam lapom hatoldalaja a pojtjejat.

Előzmény: geszthi (64)
geszthi Creative Commons License 2000.09.18 0 0 64
Mit ne mondjak undorito ez az egesz. Az meg roppant elkeserit (de legyek optimista, es csak azert mert nem vettek eszre), hogy a tisztelt jobboldali vitapartnerek kozul egy sincs akinek egy szava lenne ellene.

Ez sem lenne erdekes, ha ezen illetok, nem epp fennhangon botrankoznanak meg azon, hogy egyesek azt mertek allitani Orban Viktorrol amit. Akkor egybol jott az ossznepi atkozodas egy hocipos kep ellen (beismerem nem lattam), mert az hat az kerem maga a ferto, mert azt sugallja, hogy....Pedig ott tudtommal meg kepalairas sem volt (mar mint celozgatas)

Itt, tekintve, hogy a mi kis primitiv, rohadtalma lottyunk mit irt ala, elegge erdekes ez a qrva nagy csend (ha mar a masik esetben olyan nagy tiltakozas) van.

Legszivesebben azt kivannam, hogy tegye mar be valaki azt a hirhedt kepet ide es irja mar ala ugyanazt amit almalotty produkalt. No mi lenne a fogadtatas?
Hol van most Melnyikov a nagy bekepzelt felhaborodasaval, mint OV eseteben (lasd Lovas Istvan topik)? Hol van Messire a magas felsobbrendusegu kioktatasaival, hol vannak a magukat tisztesseges konzervativ, jobboldaliaknak vallok akik oly akitivak voltak az (uj) koztarsagi elnokos topikokban?

Azt hiszem ez sokat elarul...:-(((((((((((((((

Előzmény: Almaital Returns (30)
Moha bácsi Creative Commons License 2000.09.18 0 0 63
Mér, mér, mér?

Mindig olyan hülyeségeket kérdezsz kisfijam!
Azér, mer olyan meghatódós vagy, azér.
A múltkor miért sírtál tele nyolc lavórt az Eszmeraldán, hisz nem vagy mexikói? (Vagy brazil, vagymi...)

Moha bácsi, türelmetlen kertitörpe

Előzmény: Szittya (61)
Pókerarc Creative Commons License 2000.09.18 0 0 62
Megint hazudsz, te gennygóc. Pontosan tudod, hogy Göncz nem volt besúgó, de mindennap leírod. Már jártál a meaculpában is emiatt. Aljas egy szemétláda söpredék vagy.
Előzmény: Almaital Returns (30)
Szittya Creative Commons License 2000.09.18 0 0 61
banya megelőzött! A fenébe! Ha számít a magyarázkodásom, az olimpia magyar eseményeit néztem ismétlésben is, és nagyon meghatódtam a magyar anya aranyérme kapcsán. Csak azt nem értem miért, ha nem is vagyok magyar.
Előzmény: Toth Kalman (57)
banya Creative Commons License 2000.09.17 0 0 60
Kálmán!

Egyfelől miért kiabálsz???? Itt kérem senki sem süket...

Másfelől:
Magyar állampolgár vagyok, tehát nem követelhetem a magyar állampolgárságot, mert minimum hülyének néznének... Vagy az lehet a baj, hogy nem a határainkon túl élő magyar vagyok???

Kis hazánkban annyi más baj van, hogy a sok fontos dolog között persze ezért is lehetne tüntetni, ám erősen megkérdőjelezhető a hatékonysága. Vannak felkent politikusok, akiknek annyi más eszköz áll rendelkezésükre.

A vajdasági gyerekek biztos nagyon örülnének a csokinak karácsonyra, de nem hinném, hogy ez megoldaná a gondjukat...

Na tessék... Megint kiderül, hogy mivel semmi effélét nem teszek, nem vagyok magyar... :(((

Előzmény: Toth Kalman (57)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.17 0 0 59
ne inkább bejglit?
a karácsonyhoz az jobban passzol....
Előzmény: Toth Kalman (57)
tinoru Creative Commons License 2000.09.17 0 0 58
Szevasztok!

Nekem originál pólóm van. Tavaly nyáron vettem a Magyar Fórum szerkesztôségében. Az elején a már idézett szöveg van a hátulján pedig egy MIÉP-jelvény.
Jártam benne elég sokat annak ellenére, hogy én turistaként voltam Magyarországon ha az állandó lakhelyemet nézem. Ennek ellenére nem érzem magam turistának otthon.
A jelvény miatt tettek egy páran megjegyzést kellemeset, és kellemetlent egyaránt.

Toth Kalman Creative Commons License 2000.09.17 0 0 57
HA MAGYAR VAGY AKKOR KOVETELJ MAGYAR ALLAMPOLGARSAGOT!

HA MAGYAR VAGY LEGYEN BATORSAGOD TUNTETNI AZ ORSZAGHAZ ELOTT AZ ESZAK VAJDASAG BEKES EGYESITESEERT NATO VEDELEM ALATT!

HA MAGYAR VAGY AKKOR KOVETELJ CSOKIT KARACSONYRA A MAGYAR KORMANYTOL VAJDASAGI GYEREKEKNEK!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
S ha semmi efelet nem teszel, AKKOR NEM VAGY MAGYAR, CSAK EGY KULFOLDI TURISTA!!!!

ÁVH-ás et. Creative Commons License 2000.09.17 0 0 56
Jól van K.Trout et., bár nem kell ilyen középutasnak látszódnod. Szidhatod nyugodtan a sárgákat és a feketéket, ahogy előre megbeszéltük. A lényeg hogy a mögötted felsorakozó nagyhangú bajkeverőket azonosítani tudjuk és ki tudjuk emelni a tömegből.

Utalni fogunk!

Előzmény: K.Trout (-)
banya Creative Commons License 2000.09.16 0 0 55
Csak csendesen jegyzem meg, hogy az említett pólót én először Schuszter Lóránton láttam, mikor 1998-ban országgyűlési képviselőjelölt volt. Akkoriban azt hittem, hogy ez a szokott P.Mobilos gegek egyike...

A westel900-as emilcím pedig nem cégre vonatkozik, hanem szolgáltatóra. Ha jól tudom, a céges az simán ...@westel.hu

HJM Creative Commons License 2000.09.16 0 0 54

"...De annyit hadd mondjak, Csurka legalább úgy tesz, mintha... ilyet a legnépszerűbb politikustól nem látok, igaz, már nincs is hivatalában. Rajta csak egy sábeszt láttam, amikor ült a zsinagógában (függetlenül attól, mennyire pirosfehér a vére)
Idegen ország idegen népének vallási eszközei, annak viselete....ilyet Göncz csinál, Csurka nem, már bocs, ettől lesz ő különb, függetlenül atól, hogy nekem vagy neked mennyire tetszik, amit mond. ..."

Ezt a megközelítést egyre gyakrabban hallani, országhatáron belül és kívül is. (Pl. Grespik és az erdélyi elképzelések arról, hogy a tervezett státusztörvény kapcsán ki fog magyarnak számítani.)

Számomra - azon túlmenően, hogy az Alkotmány előírása szerint tilos a vallási meggyőződés szerinti diszkrimináció - egyik vallás vallási jelképe sem rosszabb mint a többi más vallásé.

A magyarságnak nem lehet kritériuma (és szerencsére és egyelőre nem is az) a vallási hovatartozás.

Mennyivel magyarabb az pl. aki más idegen ország, idegen nép, a római katolikus egyház jelképeit viseli (számos ilyen politikai és állami vezetőnk ilyen) állandóan és nyilvánosan?

Előzmény: Vánszorgó (14)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.15 0 0 53
"Idegen ország idegen népének vallási eszközei, annak viselete....ilyet Göncz csinál, Csurka nem, már bocs, ett?l lesz ? különb, függetlenül atól, hogy nekem vagy neked mennyire tetszik, amit mond."

Ki kell javítsalak, ugyanis amikor a Dohány utcai zsinagóga udvarán álló Holocaust-emlékmú avatása volt, azon jelen volt Csurka is a díszvendégek között. És bizony feltette a kapedlit, ugyanúgy, ahogy a többiek is (az egyetlen kivétel Antall József akkori miniszterelnök volt).
A kapedli viselete ebben az esetben a tiszteletadás jele volt, ugyabúgy, ahogy a férfiember leveszi a kalapját ha keresztény templomba lép. Tehát Csurka maximálisan megadta a tiszteletet annak az eseménynek, melynek akkor részese volt.

Előzmény: Vánszorgó (14)
csoro Creative Commons License 2000.09.15 0 0 52
De így pikánsabb, nem?
Előzmény: sas2 (51)
sas2 Creative Commons License 2000.09.15 0 0 51
Pedig, mint TURISTA viselted a pólót, nem?
Vagy ott éltél? (dolgoztál/tanultál)
Ha nem, akkor helyesebb lett volna a:
"MAGYAR TURISTA VAGYOK"
felirat. : )
Előzmény: csoro (50)
csoro Creative Commons License 2000.09.15 0 0 50
Én Németországban is viseltem a pólót egy darabig, látnotok kellett volna, ahogy a metróban silabizálták szegények a feliratot. Csodálkozhattak nagyon, hogy se német, se angol...

Ha egy amerikai zászlót hordanék póló gyanánt, lehet, hogy még az SZDSZ-be is bevennének, vagy nem?

csoro

JIMMY Creative Commons License 2000.09.15 0 0 49
"te meg ki sem nyalhatnad goncz segget, mert ahhoz sincs erkolcsi alapod"

Neked meg csak ahoz van.
hehehe :))

Előzmény: Ariel (44)
MGperY Creative Commons License 2000.09.15 0 0 48
ha nyitok egy emilcimet kzoli@westel900.hu akkor én is fel vállaloom magam ?
ez egy hüjeség, 0 perc alatt kaphatokegy csomo céges emilcimet, egy nap múlva szólok a rendszergazdinak á mégse. az nem jelent semmit, de erről már volt szó az anonimitásról c topicban
Előzmény: Mandrake (41)
Kekec Creative Commons License 2000.09.15 0 0 47
Én meg nem tudni írni helyesen: turista.
Előzmény: Kekec (46)
Kekec Creative Commons License 2000.09.15 0 0 46
  Én nem lenni túrista, én lenni magyar. Én lakik Garay tér, én árul valuta Keleti Pu.

Ilyesmire gondoltál? :)

Előzmény: BaSand (43)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!