Keresés

Részletes keresés

lzolee Creative Commons License 2004.11.27 0 0 34
Én is a moképtól vettem annó. Ők a magyar szinkronnal árulták.
Előzmény: Professzor úr_ (32)
Professzor úr_ Creative Commons License 2004.11.25 0 0 33
?
Professzor úr_ Creative Commons License 2004.11.23 0 0 32
Jól gondolom, hogy a Mokép az eredeti szinkronnal forgalmazza a filmet?
Előzmény: lzolee (31)
lzolee Creative Commons License 2004.11.22 0 0 31
5 megrendelés már jött. Jó kis üzlet kezd kibontakozni :o). Na ez csak vicc volt. Mindenkinek örömmel másolom, sőt ha tud valaki egy olyan ftp-t ahová fel lehetne tölteni (kb. 4GB) akkor azt megteszem.

Akkor legyen a cím publikus. Akinek kell az kérem üzenjen az lzoli2@mail.datanet.hu címre. Határidőt nem tudok vállalni, de egy héten belül megpróbálom a kéréseket teljesíteni.
Ficium Creative Commons License 2004.11.21 0 0 30

Szia,

 

Engem is érdekelne a film: ficium kukac freemail pont hu

 

Köszönöm

Előzmény: lzolee (24)
lzolee Creative Commons License 2004.11.21 0 0 29
Mindenkinek küldtem egy e-mailt. Amennyiben nem érkezett volna meg, kérem jelezze.
csabtom Creative Commons License 2004.11.18 0 0 28

Szia Zoli,

 

én is beneveznék egyre :-))

 

Köszi,

Tomi

 

csabtom@freemail.hu

Előzmény: lzolee (24)
Fafara Creative Commons License 2004.11.16 0 0 27

ez engem is érdekelne!

info@shockmagazin.hu

tenxfor

Rokakoma Creative Commons License 2004.11.16 0 0 26

Szia Zoli !

 

Engem is érdekelne egy példány a filmből. A címem rokakom@hotmail.com

 

Köszönet

Dénes

Előzmény: lzolee (24)
HiperBob Creative Commons License 2004.10.29 0 0 25
Szia Izolee! Én is nagyon szeretem ezt a jó kis rajzfilmet, és élnék a lehetőséggel, üzzenj légyszi, hogy tudnánk kapcsolatba kerülni.  E-mail: talal5@freemail.hu   Köszi. HiperBob
Előzmény: lzolee (24)
lzolee Creative Commons License 2004.10.29 0 0 24
Sziasztok!

Nekem meg van az Idő urai c. rajzfilm. Nekem is nagy kedvencem azért vásároltam meg néhány éve a Mokép videókazetta boltjában. Azóta már átírtam DVD-re is, megőrízve az utókor számára. Meglepően jó minőségű lett a kópia annak ellenére, hogy a videókazetta nem egy mai darab. Ja és a hang is sztereó. Tudom manapság ez a 5.1-s rendszerek idejében kissé avittnak tűnik, de hát nem éppen mai filmről van szó.

Ha valakinek kellene nagyon szívesen átmásolom.

Üdv: LZoli.
meoindil Creative Commons License 2004.10.14 0 0 23
A franciáknál meg az amazon.com -on. Magyarul sajnos nem...
Előzmény: -x-ray- (22)
-x-ray- Creative Commons License 2004.10.14 0 0 22
DVD-n nem lehet kapni?
ForestGoku Creative Commons License 2004.10.08 0 0 21
Én is innen rendeltem meg.
Előzmény: Davlev (20)
Davlev Creative Commons License 2004.10.06 0 0 20

Az elöbb elrontottam valamit. Itt a link:

 

http://www.mokep.hu/product.asp?sku=522

Davlev Creative Commons License 2004.10.06 0 0 19
Pár hónapja unokatesó,,al kivettük, és megnéztük. Nagyszerű rajzfilm. Anyukám azért nem szereti, mert "a rémségekkel teli rajzfilmek elődje". A mai rajzfilmekhez képest tündérmese. És nem lehetetlen hozzájutni. Nyomok egy linket, ahonnan meg lehet rendelni csak 1990 Ft-ért.
shana_ Creative Commons License 2002.09.27 0 0 18
Én is szeretném. :)
Előzmény: Pac (13)
worstcase Creative Commons License 2002.08.14 0 0 17
gyermekkorom nagy filmje! bár amikor legelőször láttam, alig értettem belőle valamit, de a zenéje maga már csodálatos volt, tátott szájjal néztem. azóta többször is szerencsém volt látni tv-ben, legutóbb egy rajzfilmfesztiválon, moziban, de sajnos az élvezetből sokan levont, hogy a sok hülye szülő hozta a sok hülye csemetéjét, akik kb. annyit értettek a filmből, mint én ennyi idős koromban, csak ez egy másik generáció, őket már a zene sem foglalta le, inkább fogócskáztak az ülések közt :(. utólag sajnálom, hogy a sötétség leple alatt nem osztottam ki néhány pofont a kiccsávók közt, akkor talán csend lett volna...

bicycle-repairman Creative Commons License 2002.07.15 0 0 16
Tegnap megnéztem (mozi), aztán a képregényt (vagy inkább rajzoskönyet) mégegyszer. Hát hogy az a füzet micsoda szar! A Gamma 10 szertartását lerendezték 4 képben és 5 szöveggel (persze hiányosan), de ahogy Pielt megcsípkedik a frölonok, azt persze két oldalra széthúzták. Menjenek már a picsába.
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.11 0 0 15
Szintén meghatározó film volt gyermekkoromban. Pár hónapja láttam újból, katartikus élmény volt. A képregényt gyerekként sokszor olvastam, most a filmtől flashként ugrottak be a képek.
rozetti Creative Commons License 2002.07.11 0 0 14
Itt ragadom meg az alkalmat, hogy megköszönjem Pac-nek a VCD-t!
A film egész jó minőségű, néhol kicsit pixeles, de hát csoda, hogy van!
Még 1x: köszi!
Rozetti
Előzmény: Pac (13)
Pac Creative Commons License 2002.07.11 0 0 13
A másik Idő Urai topicba má' beleírtam, de most még egyszer megteszem.
Nekem szerencsére megvan a film CD-n, jó minőségben, az eredeti szinkronnal.
Ha kell valakinek, szóljon.
(ureus@freemail.hu)
bicycle-repairman Creative Commons License 2002.07.10 0 0 12
Nekem képregényben (azaz rajzos-füzetes változatban) megvan. Ha valakit érdekel, szívesen rendelkezésre bocsátom, de cserébe kérekegy videováltozatot, mert ez nem állapot, hogy meg kell venni, ha látni szeretném, hát nemigazmár.
supremacy Creative Commons License 2002.07.08 0 0 11
Találtam a neten francia VCDs verzióról folytatott diskurzust, de ez minden. Még ez sincs meg, pedig fontos hozzá a magyar szinkron is.
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.05 0 0 10
divx-ben nincs meg valahol a neten? :)
Donky Creative Commons License 2002.07.04 0 0 9
Megerősítem a hírt: én vasárnap egy Libriben találkoztam az Idő Urai videokazettával.
Előzmény: ForestGoku (8)
ForestGoku Creative Commons License 2002.07.02 0 0 8
felhozom, mert van egy jó hírem :)

A film kapható videókazettén, a Magyar Könyvklub üzleteiben.

Akinek nincsen meg, de szerené ha meglenne, hajrá!!!

La Méduse Creative Commons License 2001.11.25 0 0 7
Huhh, most látom, milyen régen írtak utoljára ide... remélem, van még, akit érdekel ez a film... és köszi a linket, pIsTiKe. :o) (Úgy utólag is.)
Előzmény: pIsTiKe (5)
La Méduse Creative Commons License 2001.11.25 0 0 6
Igenigenigen!!!! Tegnap újra láttam (tizen-egynéhány év után) a Tabánban gyermekkorom egyik első meghatározó emlékét, Az idő urait!!! Rongyosra nézett, karcos, néhol hiányos kópia (talán az egyetlen Magyarországon?), a hangminőség is olyan, amilyen, de hamisítatlan fíling volt!!! Olyant nosztalgiáztam, hogy csak na! Annak idején mintha meglett volna képregényben is, meg a tévében is leadták... A kisfiúra, meg a Mikire (a beszélőke) meg a két repülő-gondolatolvasó manóra (?) tisztán emlékeztem... :o) És beugrottak a szinkronhangok: Halász Jutka, Sztankay István, Haumann Péter, Kállai Ferenc... Most utánanéztem az interneten, mi található róla, és egész terjedelmes anyag van, de persze franciául a nagy része. Egyébként kiadták DVD-n is!! (Kíváncsi leszek, lesz-e magyar változat...) Kerestem a zenéjét is, egyetlen felhasználónak megvan az Audiogalaxy-n, és félig sikerült is letölteni... nincs meg valakinek véletlenül az egész...? Annyira, de annyira szép volt a zene is!!!

Egy link, amit ajánlhatok (képek a DVD-ről):

http://www.lionking.org/~cubbi/temps/index.html

Előzmény: pIsTiKe (5)
pIsTiKe Creative Commons License 2000.08.16 0 0 5
Hat az odeon-on nincsen meg, a Taban-ban sem lattam, hogy jatszanak. Egyeb otlet?

Ja, az extran talaltam egy oldalt, ahol a kepregenynek egy scannelt valtozata van fent (sajnos az ujsag mar eleve ramaty allapotban volt).
A cim:
http://www.extra.hu/lanina/ido/ido.htm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!