Keresés

Részletes keresés

BOLOND Creative Commons License 2005.01.02 0 0 9

Nem kell teljesen parazni a csotanyoktol, de azt az eghajlatot szeretik, nem szolva Mexico kozelsegere.  Meg persze az hogy azok mar joval az emberek megjelenese elott ott voltak ki tudja miota.

Eros dolgokkal idolegesen megfekezik a szaporulatot, de azok az anyagok nem hasznosak az emberek es hazi allatok szamara.

 

Ha levegobol nezned L.A.-t es kornyeket, nem tudnad szetvalasztani a varosokat.  Ma mar nincs semmi tavolsag kozottuk, mert teljesen egybe vannak epulve.  A tomegkozlekedes megoldhato, de csak ha egy par utcat vagy ha jo hosszu tavolsagot utazol. En ugy vettem eszre hogy a kozeptavolsagu utazasok, foleg atszallassal, eleg korulmenyesek, es este nem tul elvezetes.

 

Van itt a forumon egy srac, break2 a nickje, azt hiszem o arrafele lakik, o biztos tobbet tud mondani.  Ha jol emlekszem valami iskolaba vagy egyetemre jar ott. 

 

Ossze is lehet koltozkodni valakivel, de nagyon nehez megbizhato szobatarsat talalni.  Talan az ottani magyarok tudnak segiteni. Van is egy web oldaluk, "lahungarians.com".

Előzmény: ercsibe (8)
ercsibe Creative Commons License 2005.01.02 0 0 8

Köszi!

 

Útálok mindent, aminek 4-nél több lába van!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

 

Azért nézek arra lakást, mert lehet, h talán (kicsi a valószínűsége, de wo knows... ?!) kilátásba lenne egy állás. Santa Monica/LA határánál - ha jól bogarásztam a térképet. A bért nem tudom, ezért először gondoltam, hogy megnézem, mennyi a lakbér, hogy nehogy felelőtlenül rábólintsak valamire, aztán kiderül, h a lakbérre elég. Foggalmam sem volt mennyik a lakbérek. A 700$-os lakbért csak egy helyen találtam, a többi helyen 1000$ körül kezdődött. No ezért mondtam, hogy lakbérhez fizu :) 

 

Még egyszer köszi. a csótányinfót is. Mi a fenéért vannak ott csótányok?! a hideg ráz...

Előzmény: BOLOND (7)
BOLOND Creative Commons License 2005.01.02 0 0 7
Szia ercsibe, En nem ott lakom, de sokat jartam oda. Santa Monica az egyik legjobb (es legdragabb) kornyeke "Nagy Los Angeles"-nek. A lakas arak, mint mindenhol, sok mindentol fuggenek. Elsosorban a kornyektol, a megkozelithetosegtol, a lakas minosegetol, sot meg attol is hogy milyen "fajta" emberek lakjak a kornyeket.
Szinten fontos hogy mi tartozik a lakberbe. Aram, szemet elhordas, tv kabel, futes, melegviz stb.
A $700 nem is nagyon huzos, alacson kozep kategoria. Studiot leht kapni $3000 felett is.
Akinek nem tellik, keres olcsobbat. Los Angeles kornyeken nem art ha nem utalod tulzottan a csotanyokat:(

A kereseted nem a lakberhez van viszonyitva hanem a lakbered a keresethez!
Sok sikert a kereseshez!
Előzmény: ercsibe (6)
ercsibe Creative Commons License 2005.01.01 0 0 6

Sziasztok!

 

Tudja valaki, hogy Santa Monica/Los Angeles környékén egy pici albérlet mennyibe kerül? Amit találtam, az mind 700 dollár/hótól kezdődik... Átszámolva elég húzós egy stúdió jellegű / 1 szobás apartmanért. Csak mert ha ennyi, akkor egy fizetésnek mennyinek kell lennie min, hogy megéljen az ember?!  

Előre is köszi a válaszokat.

Előzmény: káoszkutató (4)
Málnaszőr Creative Commons License 2004.09.27 0 0 5

:- )))))))

Előzmény: káoszkutató (4)
káoszkutató Creative Commons License 2003.08.18 0 0 4
Egy jó tanács: a hostelekkel legyen nagyon körültekintő, mert könnyen összecsípkedhetik a bogarak.
Előzmény: FuLeS (3)
FuLeS Creative Commons License 2003.08.18 0 0 3
A fiam holnap indul gyakorlatra Kaliforniába Buellton nevű városkába. A térkép szerint nincs messze Los Angelestől. Ha van valaki, aki arra él, vagy tud az ottani körülményekről infót adni, nagyon kérem, keressen meg.
Előre is köszönöm
kóla Creative Commons License 2000.08.11 0 0 2
Kösz a tippet! Bruce Wiilist csípem úgyis, legalább lenne tole egy autogrammom, ha befogadná a barátomat!
De komolyan! Ez tényleg most fontos!
Bumburnyák Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1
mintha láttam volna arra brúsz viliszt (oceán bulvár 557)
Előzmény: kóla (-)
Kitten Creative Commons License 2000.08.11 0 0 0
San Francisc000000t...
Előzmény: kóla (-)
kóla Creative Commons License 2000.08.11 0 0 topiknyitó
Ha igen, talán tudsz segíteni!
A barátomnak kéne szállás egy-két napra. Teljesen kivan, egy hostelben összecsipkedték valami bogarak, és kéne egy hely, ahol kicsit összeszedhati magát, mert még hosszú út áll elotte.
Rendes srác!
Ha tudsz valakit, írj!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!