Keresés

Részletes keresés

rkozma Creative Commons License 2000.11.28 0 0 149
Üdv mindenkinek.

Arti!

A korábbi kérdéseidhez szólnék.
Egy szilveszteri EXTRA Free-party hatalmas ötlet! Kb. este hattól reggelig egyfolytában a legjobb és leghúzósabb techno-house-trance stb. zenék!
Esetleg kívánságműsor a betelefonálóknak (természetesen csak adáson kívül, nem pedig "szívküldi" stílusban). Ez nagy dobás lenne!

"Mivel lehetne feldobni a műsort?"
Egy időben felhívtál neves DJ-ket (én Clarkot és Sterbinszkyt hallottam). Ezt miért hagytad abba?

Sok sikert a csütörtöki partyhoz!

Robi

Bereske Creative Commons License 2000.11.28 0 0 148
Esküszöm, hogy nem vagyok Madonna mániás, de erre a koncertre azért magas szinten kíváncsi vagyok...

Online Madonna koncert hol máshol? Az MSN-en...

Végül az MSN nyerte el a november 28-án a londoni Brixton Academy-n megrendezendő Madonna koncert online közvetítési jogát, ami egyben a díva első élő netes megjelenése is lesz. A Microsoft Networking úgy tervezi, hogy a hat kontinens 33 országába juttatja el a zenét, amit 17 nyelven is kommentálnak majd.

Az akadémián csak néhány szerencsés hallgathatja majd meg a dívát, azonban a Microsoft az online érdeklődők terén rekordra számít. Ami a tavalyi Paul McCartney koncert hárommilliós nézőszáma mellett nem semmi dolog. Ha bejön. Gyúrnak a fiúk rendesen, meghívták vendégnek a Prodigy főnök Liam Howlettet, Richard Ashcroftot, no meg a TEXAS-t. Hmm. Mintha nem a stílus, hanem a népszerűség lett volna a válogatás alapja. Sebaj. A koncert előtt-alatt folyamatosan megy a búcsú. Az ángolust bírók a Zone.com-on DivaTrivia-t játszhatnak, ami nyilvánvalóan tippelősdi, s lehet vele nyerni Madonnás fotótkanalatbögrétmatricátposztert. Meg belépőjegyet a koncertturné többi állomására. Az arra vágyók a MSN online community area-ban (majdnem Első kézből) beszélgethetnek a koncert előtt Madonnával. Az MSN a MadonnaMusic.com segítségével hirdeti magát, meg az eseményt, ami Guiness rekordnak készül, a saját, már említett Paul McCartney koncert által felállított hárommilliós csúcsukat akarják megdönteni. Természetesen a közvetítés a Microsoft Windows Media technológiára épül. Ami újdonság, hogy azon kevés szerencsés kiválasztott számára, akik megfelelő kábel végén csücsülnek, 700kb/ seccel is röpül a dolog, bevallottan szinte DVD minőségben. A kevésbé nagyménők választhatják a 300, 128, 80 és az 56 kb/sec-et is, s akinek még ez is sok, az hallgathatja 28.8 kbps-on is.

A koncertre felkészülve a Microsoft Networking amúgy istenesen megspammelte a 75 millió Hotmail felhasználót, volt anyázás minden bizonnyal. Csak nehogy rászokjanak. Ráadásul, míg Madonna énekel, a WindowsMedia.com mindenkit automatikusan átdob a közvetítés oldalára. Az operatőri és közvetítői munkákat a Done and Dusted végzi majd, akik szintén nem kispályások, filmezték Robbie Williams és Bryan Adams koncertjeit, közvetítettek olyan apró eseményekről, mint a V2000, a T in the Park, az MTV Ibiza2000 és a Creamfields.A webes feladatokat a MediaWave látja majd el.

Némi gyakorlati tanácsadás. A show a http://www.msn.co.uk/madonna címen érhető el. Ajánlott a regisztrálás, majd a Windows Media Player letöltése és installálása. A csatlakozás után az ideális sebesség felismerése és kiválasztása a legfontosabb. Ezt próbálgatással lehet elérni. Csak bátran. Érdemes a tűzfalakat is eloltani erre a pár órára, és a Media Streaminget engedélyezni. Az ideális biztonsági szint a böngészőnél a közepes. Hogy kinek éri meg a koncert jobban, azt ilyen nagyoknál nem lehet megmondani. Biztos, hogy a Microsoft hatalmas összegeket tett az asztalra. Nem mintha Madonnának szüksége lenne rá. A Don't Tell Me maxi csak 27-én jön majd ki, de már most lehet tudni hogy iszonyatos mennyiségekben fog elfogyni.

(iNteRNeTTo)

Gergő

Bereske Creative Commons License 2000.11.28 0 0 147
Kedves Oli!

Tudom, hogy egy kicsit messze ülök tőled, ezért nehezünkre esik az értekezés, node ennyire!!!!

Az Informatika Zh-dal ne vágj fel, mert nekem is 5-ös lett...

Válaszok:
1. Én sem értem. Az X-aktákban volt ilyen csoda utoljára...
2. Nem Olivér. Nem érdemelted meg. Még a 3.1-est sem tudod használni, mert mindig lógsz a Pécsi tanát úr előadásairól! :))
3.Azért nem súgtam, mert nem is látlek olyan messze vagy!

+1. Nemistudomtalánazatyánszkyt.

Előzmény: oleewear (145)
oleewear Creative Commons License 2000.11.28 0 0 146
Gergő!!!

Ezért fáj a vállad!!!

Olivér

Előzmény: Bereske (144)
oleewear Creative Commons License 2000.11.28 0 0 145
Helló minden kedves fríző, illetve Gergő!

Képzeljétek!

Olyan világméretű katasztrófa történt, ami nem fordulhat elő többé, különben kihal az emberiség. Nos. Ötös lesz a gyakjegyem félévkor. Informatikából. EZ HIHETELEN!!!
Én is csatlakozom a Gergő-féle hagyományokhoz, (3+1)!
1, Hogyan lehet ez?

2, Megérdemeltem?

3, Gergő, miért nem súgtál?

+1, Ugye egyik politikust sem fizettétek le ezért?

Ahoi : Olivér

Előzmény: Bereske (144)
Bereske Creative Commons License 2000.11.28 0 0 144
Kedves Zolcsi!

Ha nem lettem volna annyira elfoglalt tegnap, akkor felhívtalak volna és azt amit akkor mondok... Na azt nem teszed zsebre!!! Lusta Malac!

A Főnixes mikulásbuliról nem mondok semmit. Mint már mondtam senki nem olvassa, de mindenki tud mindent!!!

Szilveszterkor hol leszel?

Gergoe

Előzmény: kismaros (143)
kismaros Creative Commons License 2000.11.27 0 0 143
Kedves Mindenki!

Arti kérdésinek megválszolására csak azért nem fordítok időt,mert kedves Gergő barátom már megválaszoltak őket helyettem is,annyi különbséggel hogy én nem zenélnék semmilyen közönségnek,de szívesen hallgatnám!

Kedves Gergoe cimbim!

Nem megyek eléd,mert járni is alig tudok annyit zabbantottam az elmúlt két napban.Amúgy sem kevés testsúlyom így még egy pár cimborával lett gazdagabb sajna!
De majd csütörtökön!

Mit szólsz a Mikulás napi bulihoz?Hat "külföldi" sztár DJ és egy Say+Pizza +Dami's,na meg persze Főnix!Jó lesz?

Zoli

Előzmény: Bereske (142)
Bereske Creative Commons License 2000.11.27 0 0 142
Ha már a kérdéseknél tartunk...

Mondja már meg nekem valaki, hogy mitől fáj ilyen elviselhetetlenül a bal vállam? :((((((

Holnap informatikából ZH-t írok. Dos, Windows, Internet. Tök jó nem? 10-től. Legyetek fenn, mert majd kérek tanácsot... :)))

Nini! Van ami felvidít! És van ami elszomorít... A VÁLLAM! MEGHALOK!

G.

arti Creative Commons License 2000.11.27 0 0 141
:))))))))))))))))99
Előzmény: Bereske (140)
Bereske Creative Commons License 2000.11.27 0 0 140
Hellóka!

Beléje is vágnék:

1. Pontos adatokat ne várj! :)
Nem lehet rossz, látva a rádióban meghírdetett bulik látogatottságát. Lásd Dávod. Na jó vicceltem. A bélás buli miatt mondom, pedig az szeptemberben volt. Múgy csak az agyonmesélt story-t tudom felemlegetni, amikoris a rádióból hazafelé valami ismerős zene szólt egy kocsiból és az nem volt más, mint a freeparty zárószignálja.

2. Lássuk csak.
Family: Nincs rá szükség. Minden hétvégen full house.
Főnix: No comment! Nem mondok semmit, mert igaz senki nem olvassa, mégis mindenki tud mindent.
Ramszesz: Mozdult. Nem? Sajnos azt a helyet már semmiféle reklám nem támasztja fel.
Club Coctail: szerintem örülnek a 60 embernek és a Hirdetőre költik a kis pénzüket, mert - valljuk be őszintém - ha valaki arra kíváncsi hol milyen buli lesz... kinyitja a Hirdetőt .
Sükösd: A Dodonak így is jól megy a buli falusi szinten. Ő nem a bajaiaknak diszkózik, a sükösdiek pedig tudják mikor mi van.
Úgy gondolom ez a többi falusi bulira is igaz.

3.Természetesen van. Rám számíthatsz, bár én sokkal jobban örülnék, ha végre egy igazi házibuliban "örömzenélhetnék" olyan embereknek, akiknek tetszik. Olyan jó kis progresszív tance-eket szereztem!!!

4. Öreg! Ha Nálad frappánsabb ötleteim lennének már lecsaptam volna a műsort a kezedről!!! :)))

Üdv: Gergő

Előzmény: arti (138)
marfai Creative Commons License 2000.11.23 0 0 139
Próbálkozz a Ctrl "j" vel...:-)) --- ha már egyszer nagyon kell az a hossú í --- :-)
Márfai P.
Előzmény: kismaros (136)
arti Creative Commons License 2000.11.23 0 0 138
Nagy Üdvözlet Mindenkinek!

Információ:Nov. 30.csütörtök Free Party délután Neves környékbeli Dj-kel.
Du. 5-től este 10-ig.

Gergő példáján,fedobnék én is 3+1 kérdést:

1;Milyen lehet a Free Party hallgatottsága?

2;Miért nem mozdulnak a Baja környéki klub tulajdonosok,reklám ügyben?

3;Van e értelme szlveszterkor házibuli jellegű Free Partyt csinálni?

+1;Mivel lehetne feldobni a műsort./eredeti,frappáns ötleteket várok!/

Tisztelet minden topic vándornak!

Arti

Bereske Creative Commons License 2000.11.23 0 0 137
Zolcsi!

Írod:
"Rossz erről a laptopról irni,mert nincs hosszú i betű! "
Jaja! Együttérzek veled. Nekem is feltörte a 600 Mercim ülése a s*ggemet! Úgy tudlak sajnálni Malacka!

Amúgymeg beléjegondoltál, hogy milyen lesz az a DMC? Bunda! Jut eszembe van egy Bundula Vanda nevű csoporttársam. Majd felkérjük fővédnöknek. Nem?

Tójjad az arcod, de előtte olvasd el a Mindennapi mellbecsapásaink c. topicot és ne reagálj, csak nézz, és tudd, hogy így van.

Azé egy kicsit szereted a Györfi Cs.-t? Nem a Csillát, hanem a...

Üdv: Gergoe

Ps.: Voltam ma az Oleeval a Bélában és találkoztam a szőke ismerősünkkel. Nem értem miért haragos...

Előzmény: kismaros (136)
kismaros Creative Commons License 2000.11.23 0 0 136
Gergoe!

Te nem olvasol ujságot?Az nem Ká-Dee,hanem K.Dee!
Ne sértsd meg szegényt!!!
Majd jerek nyóc körül oda ahova megbeszéltük!!
Üdv a Cha-B-nak és mindenkinek aki szereti!
:))))

Jók legyetek amig nem megyek!
Rossz erről a laptopról irni,mert nincs hosszú i betű!
Helloka!
A piros pöttyös az igazi!!!!!!

Zo-Lee

Előzmény: Bereske (135)
Bereske Creative Commons License 2000.11.23 0 0 135
Hello Zolcsi!

Nem, csak sutyiban bele-bele néz (vagy néztet) valakivel, aztán meg számon kéri az illetőn kemény kézzel...

Dance maniacs vol. 1. Ká-Dee Jeah...

Jer velünk!

Üdv: Gergoe

Előzmény: kismaros (134)
kismaros Creative Commons License 2000.11.23 0 0 134
Gergoe!

Figyelem! Figyelem! Figyelem!

"A Sarkadi Voice & Lights & Technics Co. Ltd. beindította internetfigylő részlegét. Ezen okból kérek mindenkit, hogy az
őt pocskondiázó sorokat privi közöljék, vagy e-mailon írják meg."

Ezzel csak nem azt akarod mondani hogy Sanyi barátunk megtalálta az internetben rejlő gyönyöröket?

Hallgatom a radiót és tanulom a magyart!

Menjek eléd fecském?

Zoli

Előzmény: Bereske (133)
Bereske Creative Commons License 2000.11.23 0 0 133
Figyelem! Figyelem! Figyelem!

A Sarkadi Voice & Lights & Technics Co. Ltd. beindította internetfigylő részlegét. Ezen okból kérek mindenkit, hogy az őt pocskondiázó sorokat privi közöljék, vagy e-mailon írják meg.

Köszi!

Gergoe

:))))))))))))

Bereske Creative Commons License 2000.11.21 0 0 132
Zolcsi!

"Nem todum hogy megyek e,mert..(érted,mindkettőnknek van és nagyon szeret minked) "
Csak nem anyukádra gondolsz? Mindig nyaggat a tanulással, meghogy jön az éreccségi, mi?
Igaza van! :-)))))

Hallottad, hogy a Soóska DMC bajnokságot szervez a Főnixben? Dec. 6-án. Én nem akarok indulni, mert úgyis meg lesz bundázva és a Csabi vagy a Sanyi fog nyerni. Nem?

Üdv: Gergoe

Ps.: hétfő és csütörtök 6-8-ig (18.00-20.00-ig) 428-048, ha nem veszem fel a mobilt. Há ilyen butuska vagy? :-)))

Előzmény: kismaros (124)
oleewear Creative Commons License 2000.11.21 0 0 131
Kedves Gergely!

Hát ilyesmiket próbáltam én is a képernyőre vetni, ami nem igazán jött össze, mivel elborult az agyam. Ha egyáltalán van nekem ilyenem. De tételezzük fel, hogy van. Mégsem sikerül értelmeznem és -ahogy Markos György fogalmazott- lerakni a szofverbe azt, amit ez a némber művel és azt, ahogyan él és alkot. Továbbá ama rétegek reakciója is érthetetlen számomra, akik a neves művésznő zenéjét fogyasztják, illetve Őt Istennőként tisztelik és szeretik. Egy ilyen embertipus jelentkezését várom, aki megmagyarázza nekem a fent említett dolgokat itt, vagy akár az e-mailen keresztül. Köszönöm. Most egy évi Madonnáról való beszélgetésemet hajtottam végre, ami azt jelenti, hogy nem szeretnék mostanában Madonnáról hallani.

Ahoi: Olivér

Előzmény: Bereske (130)
Bereske Creative Commons License 2000.11.21 0 0 130
Kedves Olee!

Jelen állapotomban úgy gondolom, ha sztár lennék nekem nem szállna a fejembe a dicsőség. Ez persze egyáltalán nem biztos, hiszen van és volt is már rá példa, hogy normális emberekből utolsó köcsögök lettek, mert kaptak egy aranylemezt. És ez még csak a magyar viszonylat.

Azt viszont nem értem, hogy hogyan lehet ilyen "imidzset" kialakítani 42 éves fejjel. Én a helyében arra törekednék, hogy értelmes, érett nőnek tűnjek, nem egy utolsó ribanc, tuskó fruskának.

Má bocs a fogalmazásért...

Üdv: Gergő

Előzmény: oleewear (129)
oleewear Creative Commons License 2000.11.21 0 0 129
Drága kisbarátom!

Madonna. Nos igen. Azontúl, hogy felháborítóan él, viselkedik, zenél, satöbbi(számomra), ...
Á, hagyom a fenébe, vagy ahogy szeretett művésznőnk fogalmazna a f...ba! Elnézést!
Ha most ilyen emberek a sztárok, mi lenne, ha mi lennénk azok!? Mindenesetre a gondolattal (mint mindig) érdemes eljátszadozni.

Ahoi: Olivér

Előzmény: Bereske (115)
oleewear Creative Commons License 2000.11.21 0 0 128
Mélyen tisztelt bajtársam!

Köszönettel fogadtam üdvözletedet és viszont. Azóta már találkoztunk személyesen is bizonyos ügyek kapcsán. Vajon ezután is ilyennek láttok majd? Ez majd kiderül. Kérlek add át határozott üdvözletemet drága Kittinek és persze kedves Diának. Meg mindenkinek, akivel találkozol. Kösz a névnapi üdvözletet is. Na csá!!!

Olivér

Előzmény: kismaros (116)
Bereske Creative Commons License 2000.11.21 0 0 127
Kedves Mijo Bátyám!

Természetesen számíthatsz segítségünkre, a korosztályunkbeli idegeneket megregulázzuk! :)))
Akit mi "szervezünk be" azzal pedig mindig előre közöljük a "házszabályokat" a kellemetlenségek elkerülése végett.

Üdv: Gergő

Előzmény: Mijo (126)
Mijo Creative Commons License 2000.11.20 0 0 126

Kedves Ifjak ! Segítségeteket kérem.
Esetenként be-berobban, toppan egy-egy új arc, amelyről nehéz hirtelen eldönteni, hogy jószándékú, de tájékozatlan, vagy egyike az időnként felbukkanó szándékosan kellemetlenkedőkkel !?? Kérlek benneteket, ha korotokbélinek tünik az új látogató, és már eleve olyan valaki, akit ti hívtatok ide, vagy eleve valaki az ismerőseitek közül, azt szíveskedjetek haladéktalanul közvetlen a hozzászólása után jelezni, másrészt ha nem a bemutatkozó topicban kezdi, akkor mielőbb illedelmesen, de határozottan odairányítani ! Ebből nem lehet sértődés, legalábbis jó lenne ha nem lenne, de ha az alapszellemiségünkből fakadó nevesített egyediségünket megkívánjuk őrizni, akkor ez nélkülözhetetlen, ne várjatok arra, hogy ezt mindig mi, az ezért "utált ügyeletesek" tegyük meg !
( Lásd pl. jelenleg, a Who is Who !? )

Köszönet: Muity Mijo

kismaros Creative Commons License 2000.11.20 0 0 125
Gergő!

Nem akarod felvenni a telefonod?Akarok valamit így kérdezni!

Zolcsi

kismaros Creative Commons License 2000.11.20 0 0 124
Gergoe!

Hát add át neki szívem legteljesebb üdvözletét névnapja alkalmából!

Ne hozz összefüggésbe Csaba nevü ismerősünkkel,mert neki ott az egész suli!!!!!!
100% hogy el kéne menned pszichopatának,mert a fecske és a madarak általában kedves állatok,de erre "Hicskok" témára nincs semmi orvosi javaslatom.
Nem todum hogy megyek e,mert..(érted,mindkettőnknek van és nagyon szeret minked)
Na megyek!!
"§:§§(Fejtsd meg!!Egy időpont!)Ennyire ott leszek!
Nyertem egy tekercs filmet!
Jó a műsor!!Hallod Arti,ez most neked szólt!

Zoli

Előzmény: Bereske (122)
Bereske Creative Commons License 2000.11.20 0 0 123
Ügyi vagy Zolcsi!
Majd jó sokat kattogtatunk...
Bereske Creative Commons License 2000.11.20 0 0 122
Hello Zolcsi!

Megdöbbenve tapasztaltam az előbb, hogy én írtam utoljára szertett topicunkba pénteken(!!!). Aztán hál' istennek megjelentél szívem csücske... Nomeg a Csaba barátunké... Oder nein?

A Chowinak teljes mértékben igaza van. Hiszen ezt Te is tudod. Alább kifejtettem.

Hallod. Azóta teljesen fecske, madár és "Hicskok" (szánom bánom, de nem megy...) mániás lettem. Ha kettőnél több madarat látok már rettegek. Te mit tennél a helyemben?

Gratulálok a megosztott figyelmedhez. Azt hittem erre csak a nők képesek... Zolcsi! Lehet, hogy Marcsi vagy? Egyik szemed itt, másik ott, egyik füled itt, másik ott... Szétszórt lehetsz!

Jössz elém?
Nézd meg a naptárat! Honap egy kedves ismerősünknek névnapja van!!!

Üdv: Gergoe

Előzmény: kismaros (121)
kismaros Creative Commons License 2000.11.20 0 0 121
Hello Minden Kedves Hallgatónk és Olvasónk!

Ma ismét hétfő és 18:00 van!Mi van ekkor?
???
Hát igen!A Free Prty Artival.Hallgassátok!
Ennyi volt a reklám!

Kedves Gergoe!
Képzeld nekem is küldött a Chowi sms-t!Szokásosan azt írta hogy tanuljak az éretségire és ne kocsmába járjak a Béla helyett!Szóval ezzennel megfogadom Chowi barátom tanácsát és tanulok az érettségire nehogy szégyenkeznem keljen!De nehéz lesz!
Hogy vannak a fecskék?

Egyik szemem itt,a másik a leckémen,úgy hogy sokat nem fogok írni!
Push the feeling on!

Hello Arti!
Hallgatom a műsort úgyhogy egyik fülem a rádión!

Viszlát!!!

Zoli

Bereske Creative Commons License 2000.11.17 0 0 120
Hello Arti!

A Madonna elemzés unalmas-olvasgatós óráimban jött rám és ezt egyszerűen nem tudtam szó nélkül hagyni... Ugye megindító volt?

Számítógép remélem rövidesen lesz a kezeim közt, de attól tartok én nem tudom magam Muteréktól megvédeni magam, ha a telefonszámlán a szokásosnál egyel több 0 lesz.

Ha mégis összejön, majd én lebuktatlak a csajok előtt!!! :)))

Üdv: Gergő

Előzmény: arti (118)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!