Keresés

Részletes keresés

Sydan Creative Commons License 2001.06.28 0 0 695
Sziasztooook!!!!!!!!!!!!!!!
ez a hulye billentyuzet amerikai,azert irok
ekezetek nelkul!
Puszi az egesz 6th circle-nek,a drimtimnek
kulon is millio oleles!
Iszonyu ez a vizsgaidoszak,de mar csak 1 van
hatra,es en is szabadulok:)
Moon!!!!Annyira orultem,hogy Teged is "lattalak",
tenyleg nagyon hianyoztal!!!!

Wels szuper lehetett,de az osztrak rajongok mar csak ilyenek...szerintem a legrosszabb kozonseg a
drimtimes koncertek kozul Wiesenben volt,
egyetertetek?Gondolom igen :)
Jo lenne mar Becset tutira tudni!

Bloodflower Creative Commons License 2001.06.25 0 0 694
köszi a beszámolót, végre hallottunk valamit róla!!

nekem nem nagyon jött be a RaRes koncert, meg a számoknak az új változata sem... mondjuk élőben biztos sokkal jobb volt!:-)

Előzmény: fire_of_rose (693)
fire_of_rose Creative Commons License 2001.06.25 0 0 693
EZ AZ! Maradjunk meg ennél, a másikon nem tűnnek az emberkék olyan nagy HIMeseknek, pl. volt egy Limp Bizkites. Nem tudom hogy jön a HIMhez ez az álegyüttes... Na mindegy.
Szívesen leírom Welst, bár pont 3 hete volt már. Nagyon jó volt, életem egyik legszebb koncertje. Diabolival nagyon jól megvoltunk, asszem ő most egy ideig nem tud netezni.
Szóval a fesztivál 4kor kezdődött, Bécsig busszal, majd anyám élettársa kocsival vitt minket a kisvárosba. A legtöbben Rock am Ringről jöttek és a mázlisták az egész Spark 7 festre mentek (még két helyen). Uncle HO, H-Bloxx (nem tudom hogy írják), HIM, Guano Apes volt a sorrend. Kevesen voltak, de legtöbben darkosok voltak, bár a HIMen kevésbé tomboltak, mint a szar német csapatokon. :( De mi voltunk így a leglelkesebbek, nem csoda, hogy rögtön feltűnést keltettünk, így Ville többször ránkmosolygott (nem nyáladzás, ez tényleg igaz), bár ki ne szúrt volna ki minket az álló tömegből, középen az 5. sorban?
A setlist ua. volt, mint a Rock am Ringen, csak ez hangulatosabb volt és fedett (Boshhalle). Szünetekben leültünk a szőnyegre. H-Bloxxon már nyomultak előre az emberek, bár nem tudom minek, ha nem voltak olyan lelkesek. Az újdonságok nagyon bejöttek, az új RHIMA és Poison átköltés is. A Guano Apes alatt kómásak voltunk, mint a hullák a koncertélmények miatt, de utána intenzíven ráztuk a hajunkat a számunkra közömbös Guanon.
Szóval nagyon jó volt, hajnali 2körül már aludtunk is Bécsben, és Diaboli 7kor indult busszal haazfelé. Nagy élmény volt. A "Your pretty face is going to hell" kabát rendkívül tetszett. Sziget is lesz és Bécs is! Arra jó lenne, ha együtt tudnánk menni!!!!!!!!
pussszzzziiii mindenkinek
Moonflower666 Creative Commons License 2001.06.21 0 0 692
Sziasztok!

Meg ne haljon már ez a fórum. Csak üzenek, hogy visszatértem. Kissé még fogalmatlan vagyok, nem tudom mi történt az utóbbi időben. Bocsi!
Üdv az egész 6th circlenek.
Pusszantás:Moon

Sydan Creative Commons License 2001.06.17 0 0 691
Beirok csak azert,hogy ne haljon meg a mi kis rejtett forumunk :)A masikon tul sok a "kulsos".
FOR,Diaboli!Meseljetek valamiiiiiiiiiiiit!!!!!!
Lecccci!!!!
Bloodflower Creative Commons License 2001.06.16 0 0 690
azért elég ciki lenne hagyni elsüllyedni, nem?:-)
Bloodflower Creative Commons License 2001.06.04 0 0 689
jó utat az illetékeseknek!
és semmi baj, busszal én úgy sem mentem volna..:-)
Előzmény: fire_of_rose (687)
diaksziget Creative Commons License 2001.05.30 0 0 688
Ha veletlenul vki nem tudna: 2001ben is lesz HIM! Van egy jo kis aktiv forum ez ugyben a diaksziget.com-on. Kattints ide.

diaksziget.com
A Sziget Valodi Arca

fire_of_rose Creative Commons License 2001.05.14 0 0 687
Jaj, Bloody, ne haragudj! Nagyon szemétnek tűnhetek, az is vagyok. Igazából nem szólhatok bele, mert nem az én lakásom és kocsim. Mi egyébként Bécsbe és onnan busszal megyünk, csak ott lesz kocsink. Remélem most nem utálsz nagyon. Ha tudtam volna, hogy 3man megyünk... Majd még azért töröm az üres fejem. Rossz vagyok. :l
még írok be
Bloodflower Creative Commons License 2001.05.08 0 0 686
akkor ha szereznék szállást magamnak, mehetnék?:-)))

na jó, nem akarok pofátlankodni...

AMúgy miért kell ottaludni?

üdv,
Bloody

Előzmény: fire_of_rose (684)
Diaboli Creative Commons License 2001.05.08 0 0 685
Fire Of Rose: millió puszi NEKED!!!!!!!!!!! :))))))))))))))
fire_of_rose Creative Commons License 2001.05.07 0 0 684
Hahó!

VAN JEGY!!! Meg tudtam rendeltetni a ticketline.cc oldalról a 2jegyet!!! 430 ATS, azaz kb. 8 ezer forint.
Bloody, rég hallottunk felőled. Igazából azt hittem, hogy nem is mennél Welsbe. A helyzet az, hogy a szállás elég kicsi (anyám élettársáé) és így is négyen leszünk. Meg aztán nem hívhatok meg sok embert, mert nem az én lakásom...
Nos, most elvonulok, puszi az 'ikreknek':)

Darklight666 Creative Commons License 2001.05.07 0 0 683
Helló!

Látom azért itt is visszük tovább a dolgokat :-)

Mindenki tervezget,csak mi nem - utálom ezt az egész egyetemet...

Ami a Szigetet illeti - többséggel már beszéltnk róla "privát" is - hatalmas buli lesz!!! Így mi valószínűleg kihagyjuk a Wiesen Placebot,mert a 12000 Ft-s jegy nagyon sok egy napért...

Ősszel,persze - Bécs,Zágráb HIM ;-)))))))

Lányok! Ne a Wiesen-oldalt nézzétek,hanem a www.spark7.com-ot

Most pussz,s mindenkitől bocs előre is,de indul a vizsgaidőszak,s fogalmam sincs,kinél mikor tudok jelentkezni...

Bloodflower Creative Commons License 2001.05.06 0 0 682
Sziasztok!

Felépült a gépem, és most itt ülök és gondolkozom, MENJEK-E VAGY NE MENJEK?????
mármint Ausztriába na kla:-)

Szóval....
Kedves Érintettek!
Legyetek szivesek informálni engem arról, hol áll a szervezés: azaz VAN-E KOCSI???
Elnézek a jegyek után...

Csókok mindenkinek,
Bloody

Diaboli Creative Commons License 2001.05.04 0 0 681
Még egy dolog: most csináltam kérdőívet, "poll"t a honlapomra!! Még bővítnei akarom, meg stíéust változtatni, de azért légyszi szavazzatok!!
Köszi
Diaboli Creative Commons License 2001.05.04 0 0 680
Sziasztok!

FOR! Remélem megkaptad üzeneteime...

A jegy probléma sajna még nem oldódott meg teljesen. A wiesen honlapon nincs semmi. De azt mondta egy iroda, hogy majd lesz jegy - hát, én nemnagyon bízom ebben.

Mubbles - a napsterrel letöltöttem az egészet, persze rémes minőségben. Gyors dal, a gitárok jók, és annyit értek a szövegből, hogy you (júúúúúúúúúúú) are the one, the one I adore... Mindenesetre én majd a végleges változatra leszek kiváncsi. Szerintem nem egyenlő a pretendinggel.

Mész Finno.-ba? Nem semmi!
FORnak meg drukkoljunk Svájc miatt.
Meg remélem összejön nekünk ez az ausztria...
Diaboli

Sydan Creative Commons License 2001.05.03 0 0 679
Ezek szerint a jegy probléma megoldódott?Találtatok valami telefonszámot?Ha nem,akkor
szerintem menjetek a www.wiesen.at oldalra,
ahol hirdetik ezt a fesztivál sorozatot is!Ott
biztos van valami internetes jegyrendelési
lehetőség,vagy valami contact e-mail vagy
telcsi szám!
mit hallok?FOR!Ez szuper!!!Mész Svájcba????
Nagyon jó!!!!!!!!!!!!!Lakik kint valami
ismerős?Biztos szuper lesz!De készülj fel,hogy az
is egy fesztivál,nagyon kell majd furakodni!
Tapasztalatból beszélek :)Én Svájcban voltam
először koncerten,és kb 7 órát vártunk a
kapu előtt,volt,aki reggel 6-tól ott gubbasztott,
pedig csak 10-kor kezdődött a koncert!De
egy előnyük van a svájciaknak,nem fognak
direkt eltaposni,vagy a kezed kiégetni,mint,
ahogy Bloody-val tették a szlovének!(szegény
Bloodynak most nincs gépe :((()
nekem meg van egy pici esélyem,hogy kijussak
Ruisrockra Finno-ba :)Jó lenne!

Igen,NIghtwish és Placebo is jön Szigetre :)
Jónak ígérkezik a kínálat!!!

Diaboli!Tehát abból a kis részletből semmi nem derül ki?Semmi jó benyomás?Egyáltalán
szerinted a mubbles egyenlő a pretendinggel?
Nagyon drukkolok Neked az érettségin!!!

Pussz!

fire_of_rose Creative Commons License 2001.05.02 0 0 678
Diaboli, itt vagy? Micsoda véletlen, hogy pont egyszerre vagyunk fenn! Megkaptam a jegyes e-mailed! Felhívom őket, ha már nem netezem. RSVP
fire_of_rose Creative Commons License 2001.05.02 0 0 677
Hi!

Sikeres érettségiket és vizsgákat! Diaboli, megint van 1 kis probléma de ezt majd levélben... Azértis elmegyünk!
Viszont 80% hogy megyek Bexbe (Svájc) jún. 22-én! Drukkoljatok, csak a Szigeten láttam őket eddig.
Sydan, helyben lehet jegyet szerezni? Tanácstalan vagyok.
A hollót láttátok? Én régóta meg akartam nézni és csak most sikerült. Szerintem a világ legjobb filmje, kár hogy Brandon Lee meghalt a forgatáson... A 69 eyesra is rendesen kihatott a film.
na puszi

Diaboli Creative Commons License 2001.05.02 0 0 676
Csak egy kis kiegészítés a szép számú Placebo rajongónak: a hivatalos honlapjukon azt olvastam, hogy a Placebo is jön Szigetre!
Diaboli Creative Commons License 2001.05.02 0 0 675
Helló!
Sydan! Igen, még mindig tervezzük azt az Ausztriát :))) FOR pedig nemrég jó hírekkel szolgált, csak nehogy elkiabáljam...
Valakinek nincs ötlete hogy lehetne jegyet szerezni? Bloodflower!! Ti hogy szoktátok csinálni?

A maxit megint eltolták júli 2-re :((

A Mubblesből nekem van egy igen rossz minőségű részletem...

Na most megyek, 1,5 hét múlva érettségi....:(
Diaboli

Sydan Creative Commons License 2001.05.02 0 0 674
Sziasztok!Ti tudtok arról valamit,hogy pontosan
hányadikán lépnek fel?A heartlessen azt láttam,
hogy 2-án,de a sziget honlapon nem találtam
időpontokat...persze könnyen lehet,hogy csak én
vagyok vak!De nagyon érdekesnek ígérkezik az idei
sziget!:)
Diaboli,Fire of rose,tervezitek még mindig az
ausztriai utat?
Darklight,Moonflower,mentek Wiesenbe Placebora,
annak ellenére,hogy jönnek a szigetre?
Gondolom már Ti is elvesztetek a sokszáz
megtanulni való oldal közt!Én igen!!!Borzalmas!!!
Pussz mindenkinek!
fire_of_rose Creative Commons License 2001.04.27 0 0 673
HI!

Blood, fontos! Te járatos vagy a jegyszerzésben? Vagy bárki más? Honnan lehetne szerezni június 4.-ére Ausztriába? És kb. mennyi egy jegy?
Ja, és ha már a 666-nál járunk, kinek mi erről a véleménye (lehet, hogy már volt ez a kérdés?)?
ÜDV

diaksziget Creative Commons License 2001.04.26 0 0 672
Az elozo uzimmel vmit elcsesztem. Bocs. Nem direkt volt...

diaksziget.com > A Sziget Valodi Arca

diaksziget Creative Commons License 2001.04.26 0 0 671
A jelenlegi Sziget nagyszinpad fellepok:
- HIM
- Morcheeba
- Mambo Kurt

A diaksziget.com-on elindultak az egyuttes forumok. Most mar minden egyuttesnek van kulon foruma. Kattints a diaksziget.com-ra, hogy megtudd a legfrissebb Sziget infokat.

Anikó2 Creative Commons License 2001.04.25 0 0 670
De király!!!!! Én is hagy kapcsolódjak már be az örülésbe.
JUJ, DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moonflower666 Creative Commons License 2001.04.25 0 0 669
Hali!!!!

Már én is régen jártam erre. Remélem hiányoztam ;-).
Blood: megnéztem azokat a képeket, Gas nagyon tuti a mátrixos szerkóban :)! Sajnálom, hogy te sem tudsz menni az osztrák koncertre.Buli helyett szenvedhetünk a könyvek felett, de azért a Placebot nem hagyjuk ki, igaz?
FOR: 666.-nak lenni szerintem nem olyan jó. Persze ezt most csak azért írom, mert én akartam az lenni.
Na, jó tanulást mindenkinek! Úgy vettem észre senki sem fog unatkozni az elkövetkező pár hétben...:(.
Puszi: Moon

Her Infernal Majesty Creative Commons License 2001.04.25 0 0 668
Hi!

Diaboli: nem, nem dunántúli vagyok. Hartán lakom, ami egy község Pesttől 100km-re a Duna mellett. Az Alföld felöli oldalon. Most pedig Bajára járok német gimibe, kereken 2hét múlva ballagok és azon a pénteken már írom is a német érettségim. Nagggyon nem várom...

Szerintem meg fog jelenni a maxi, de legalább annyira nem lehet majd megszerezni, mint a Gone-t. (Vagy csak én voltam ennyire béna? :o) ) De már nagyon várom. Meg az augusztust is!!!

Üdv. mindenkinek: HER

Darklight666 Creative Commons License 2001.04.25 0 0 667
Hi!
Jó régen írtam be - a maxi már Júni 18 - de nem baj annyira,mert addigra nálunk vége a vizsgaidőszaknak,s semmilyen TV-s dologról nem maradunk le :-)))

A görög honlapon (új link Enchantressnél) nemsokára le lehet tölteni a Mubbelst (DreamTeam,ezt mi se hallottuk!) zip fileként - majd én is próbálkozom,de szóljon,akinek sikerült :-)

Bloody - azért a Placebo-Wiesen mindenáron,ugye? ;-)))
Most pussz mindenkinek!!!

fire_of_rose Creative Commons License 2001.04.24 0 0 666
Én vagyok a 666.!!! (ez jó vagy rossz?!)
Ja, holnap asszem magyar-finn focimeccs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!