Keresés

Részletes keresés

GroundZero Creative Commons License 2003.04.10 0 0 195
GepárdClick, kezol,
köszi a linkeket!

Gr0

Előzmény: kezol (189)
GroundZero Creative Commons License 2003.04.10 0 0 194
Azt lehet tudni, hogy mit jelent a nomad esetében ez a "megfizethetetlen"?

Gr0

Előzmény: gabesz33 (187)
kappa123 Creative Commons License 2003.04.10 0 0 193
pedig en tenyleg ugy emlekszem, h a minidisc.org hirleveleben szoktak irni, ki melyik sony weblapon talalt ra a programra

szerintem a minidisc.org-ra is rateszik ilyenkor a linkeket, ugyhogy esetleg nezd meg ott

Előzmény: Sipesz (191)
Qkac Creative Commons License 2003.04.10 0 0 192
OpenMG szerintem egy fos. Ráadásul bele van építve valami jogvédelem, és így elvileg asszem 3nál többször nem lehet átmásolni egy számot.
Én NetMD SimpleBurner-t használok, ez egy nagyon egyszerű progi, jogok kezelése nélkül. Régen ezt adták minden NetMD-hez. Ez elvileg csak audio cd-k trackjeinek áttöltésére jó, én daemon toolssal használom, ami egy perc alatt csinál egy virtuális cd-t egy albumnyi mp3ból. Lelkes minidiscesek írtak egy segédprogramot (M3U2SB), ami ezt az egész folyamatot leegyszerűsíti (nem kell daemon tools-al neked szarakodnod).
Felraktam mindkettőt (mondjuk egy hétre:)
Simple Burner itt
M3U2SB itt
Előzmény: Sipesz (191)
Sipesz Creative Commons License 2003.04.10 0 0 191
Kappa 123
Kosyonom..megprobalom..
Mar toltottem le par dolgot hozza..de mivel ez a Sony-nal egy fizetos Software nem nagyon lehet megtalalni ingyen a neten...
Koszi..
Sipesz Creative Commons License 2003.04.10 0 0 190
Gabesz 33
Egy ismerosomon keresztul jutottam hozza..Azert mertem megvenni mert ennziert meg pl.Ausztriaban sem kapom meg es meg bajlodnom kell az utazassal meg stb.
kezol Creative Commons License 2003.04.09 0 0 189
Pl itt is árulják:
www.mistral.hu
kb 38e pénz
Előzmény: GroundZero (184)
GepárdClick Creative Commons License 2003.04.09 0 0 188
http://www.depo.hu/?page_number=6&id=12213&lid=1&csid=57
Előzmény: GroundZero (184)
gabesz33 Creative Commons License 2003.04.09 0 0 187
valaki végre írna egy kicsit a minidisc tömörítési fokozatairól?
ja és most olvastam egy computer panorámában mp3 player tesztet.Sajnos groundzero ott igen lehúzták a beatman II-t.Valami 60%kot kapott.A legjobb a megfizethetetlen creative nomad volt.
A többi ami még jónak tűnt az vagy kicsi memóriával rendelkezett, vagy alapból szar volt.
És ezt nem értem miért nem lehet már gigás nagyságrendű memóriával kijönni, miért mindig fokozatosan?Vagy ez is úgy van mint a számítógépnél, h mindig egy kicsit új, egy kicsit jobb, h minél többször vegyék le lóvéval a szerencsétlen átlagpolgárt.
Szóval én még mindig döntésképtelen vagyok, de a minicd-ről azt hiszem lemondtam,de minidisc sem tűnik valami jó megoldásnak.
A legjobb aegy creative nomad típus lenne, ahol tényleg rengeteg-azt hiszem több gigát-tárhelyet adnak.Addig meg kompromisszumot kell találni!
kappa123 Creative Commons License 2003.04.09 0 0 186
szoftver: szerintem a nemzetkozi sony weboldalon fent van (OpenMG, v mi a szosz -> www.minidisc.org-on biztos megirjak, mit adnak hozza gyarilag, s talan meg link is van vhol hozza)

optikai kabel: ha nincs, Xitel MD Port DG2-t probalj meg szerezni, de nem biztos, h talalsz Mo-n (ha itt vagy 1altalan. amugy a sonyhoz is ezt adjak)

lemez: passz. a MediaMarkt altalaban jo arban szokott lenni, meg talan nincs olyan nagy kulonbseg a kulonbozo boltok kozt (regen vettem)

Előzmény: Sipesz (180)
GroundZero Creative Commons License 2003.04.09 0 0 185
Én úgy olvasom ki ,hogy nem boltban vette. Tévedek?

Gr0

Előzmény: gabesz33 (182)
GroundZero Creative Commons License 2003.04.09 0 0 184
Nemnotd véletlenül ,hogy nálunk lehet-e kapni ilyen Verbatim MiniCd-playert, illetve, hogy milyen az árfequése? Jónak tűnik, és pölö a távirányítót kifejezetten jól tudnám hasznosítani...

Gr0

Előzmény: kezol (181)
GroundZero Creative Commons License 2003.04.09 0 0 183
Köszi.

Gr0

Előzmény: kezol (181)
gabesz33 Creative Commons License 2003.04.08 0 0 182
Sipesz!

Hol vetted ennyiért ezt a minidiscet?elég baráti ára volt.

kezol Creative Commons License 2003.04.08 0 0 181
verbatim link:
http://hu.verbatim-europe.com/productinfo/digitaldevices/mp3player.shtml?menu1=product&menu2=7&menu3=4
Előzmény: GroundZero (176)
Sipesz Creative Commons License 2003.04.08 0 0 180
Sziasztok,
Remélem tud valaki segíteni...
Ma vásároltam egy Net Md Walkman Mz-N707 -t, (35000 ft.ért ami azt hiszem elég jó ár..megérte megvennem?..tökéletes állapot és működés)
Úgy tudom, hogy a Net Md.-nél szükség van egy szoftware-re, hogy gyorsabban másolhassak számokat a lemezre...na hát ez nincs nekem.
Tud valaki segíteni ebben?..(akár meg is vásárolnám ha van valakinek)
Az egész Minidisc dologban teljesen új vagyok tehát elkelne a segítség minden téren.
Nincs valakinek használati utasítása ehhez a "példány"-hoz?..hol tudnék beszerezni egyet?
Hol kapok olcsóbban akár több darab lemezt is(most vettem egy fuji-t 490 ért)..
..melyiket érdemes venni?
Milyen optikai kábelt vegyek hozzá?(Másik fajta van)
..Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném ha ezt az e-mail címemen tenné:
sipi21@freemail.hu
GepárdClick Creative Commons License 2003.04.07 0 0 179
Mocskos egy áruló vagyok, elmentem a József körútra, és lett egy 701-esem:) Mondjuk mégsem vagyok áruló, mert maradtam a MD-nél, de akkor is. Amúgy nem tudja valaki, hogy mennyibe kerülhet egy Sharp MD-SR70 -es MD motorjának a cseréje (mert szerintem az halt meg benne)?
kapanyanyi Creative Commons License 2003.04.07 0 0 178
Én csak egy kicsit néztem meg őket, de a szolgáltatásuk nagyon tetszett. A kisebbik különösen, mert akkora, mint egy gyufásdoboz, a hangja is elég jó volt, már amennyire egy rövid részletből ez kiderülhet. Az FM rádió és a rádióból való felvételi lehetőség szintén szuper. Ja és volt egy kis tok is hozzá, ami például nagyon jól jönne futáskor. A másiknak nem tetszett a fülese, viszont a felvételi képességei annál inkább, mert akár 320 kbit/s sebességgel is képes felvenni és van mikrofon bemenete is. Mondjuk az nekem nem nagyon kellene, mert elég a beépített miki, de például egy riporternek biztos jól jön.
Előzmény: GepárdClick (177)
GepárdClick Creative Commons License 2003.04.05 0 0 177
A PDHercules bigyóról van valakinek tapasztalata? Merthogy az ár/érték arány igencsak rendben van... már az infók alapján.
GroundZero Creative Commons License 2003.04.05 0 0 176
Nem tudnál egy linket benyomni a Verbatimról?

Gr0

Előzmény: kezol (175)
kezol Creative Commons License 2003.04.04 0 0 175
Nem, nincs távirányító, de a gombjait nagyon könnyen ki lehet tapogatni, úgyhogy ha nem a farzsebedben van, akkor könnyen kezelheted távirányító nélkül is... Egyébként én leginkább mixeket hallgatok, ott meg nem kell "trekkeket" váltani, csak a hangerôt szoktam állítgatni... Ha nagyon fontos a távirányító, nézd meg a verbatim 8cm-es cd-s lejátszóját, ha jól tudom még az id-ket is kiirja távirányítóra... Pofás gép, bár még életben sose láttam...
Előzmény: GepárdClick (174)
GepárdClick Creative Commons License 2003.04.04 0 0 174
És a Diván van távirányító? Mert most pusztult el a minidiscem (egyébként egy Sharp MD-SR70, és az a baja, hogy ha berakom a lemezt, nem hajlandó beolvasni, konkrétan azt írja ki, hogy a TOC-t nem látja, és a lemezt se pörgeti), és gondolkozom azon, hogy ha megas a javítási költsége, akkor inkább egy Diva...
Előzmény: kezol (170)
GroundZero Creative Commons License 2003.04.04 0 0 173
aha!
Thx.

Gr0

Előzmény: Fabrik (172)
Fabrik Creative Commons License 2003.04.03 0 0 172
nem jól tudod. kell hozzá vagy 12V, vagy 220 és egy jack dugós, vagy RCA-s aktív hangfal, vagy erölködő, vagy fülhallgató.

azaz a dension oldalán van egy 12V-os táp bemenet (adnak 220-as adaptert is), egy sztereó jack kimenet
vagy van un. carhost keret, amibe betolva hátul megy a táp és jön ki az RCA (illetve a SPDIF rejtve). Nekem itthon úgy megy, hogy kocsiból kihúz, itthon meg PC-be, vagy egy carhostba betol (ez utóbbi esetben a hifimen van)

Előzmény: GroundZero (171)
GroundZero Creative Commons License 2003.03.25 0 0 171
Na ja, csak, ha jól tom, a Densionhoz kell egy kocsi is, nem? :((((

Gr0

Előzmény: Fabrik (169)
kezol Creative Commons License 2003.03.24 0 0 170
Teljesen igazad van Fabrik! Semmi nem gátolná a dvd alapra épülô md lemezeket, amiknek a lejátszója visszafelé teljesen kompatibilis lenne...
Nem tudom mennyire új a diva playerem, de tényleg kezeli az id-s számokat szépen ahogy kell... Az ára egyébként csak 24 e :) Természetesen használom adathordozásra is, ugyanis amit letöltök a melóban a netrôl (netes rádiókból) azon viszem haza, miközben meg is tudom hallgatni... :)
Előzmény: Fabrik (169)
Fabrik Creative Commons License 2003.03.24 0 0 169
:-) Nagy minidisc fan vagyok, de mióta dension van, a minidisc csak sétáló szerepet tölt be (ha lesz 80 gigás memóriakártya, vagy kis formátumú bluray disc olcsón, meg lejátszó hozzá, akkor csá minidisk. (annak ellenére a minidisc kapacitását növelve mp3 lejátszónak, az lenne a fun)
Előzmény: GroundZero (167)
DaN Creative Commons License 2003.03.24 0 0 168
Az a Diva akkor tényleg nem lehet rossz. Kb. 27ezer Ft. és még kártyaolvasónak is használható, így esetenként a floppy-t is kiválthatja. Említetted az ID3 tageket - ez akkor valami újabb Diva? Amit még én láttam, azon csak sorszámokat írt ki.

Egyébként megnéztem otthon, miket rakott fel az Ace codec pack, és volt az audio codecek között egy olyan, hogy "Sony ATRAC3 audio codec"...

Előzmény: kezol (164)
GroundZero Creative Commons License 2003.03.23 0 0 167
Amúgy egy érdekes dolog: egy ideje azért gyűri egymást a három oldal - MD, (mini)CD-MP3/memo-s mp3-player - de egyikről sem bizonyosodott be még, hogy a legjobb. Mindegyikről mondanak jókat azok ,akik használják, és rosszakat azok, akik nem. Naná... Én kurvára látom az MD hátrányait -drágább, mint a miniCD, a minősége sem jobb, kevesebb fér egy lemezre, stb..., agy MD fan egy rakás negatívumot mond a kártáys mp3 playerekre, és így tovább. Szal egy valami nem derült csak ki: melyiket a legérdemesebb venni :)))

Na, persze, tudom ,hogy ez nem kis mrétékben a pénztárca, illetve a felhasználási mód függvénye. nekem szinte csak útközbenre kell, szal jó a miniCd, de, ha gazdag lennék, akkor valszín vennék egy kártyás mp3-playert két raklap 512 MB-s tártyával...

Szal érdekes dolog ez...

Gr0

GroundZero Creative Commons License 2003.03.23 0 0 166
Bocsi, de én a Freecomot azért nem nevezném noname-nek, lévén Philips-istálló. Legalábbis a Freecom Cd-írómhoz, ami most is a gépemben figyel, Philips manualt adtak, amin a rajz egyazegyben megfelet az enyémnek, csak Philips felirat volt rajta, és a leírás is ugyanaz volt :)))

A nagymértékű visszavitelt is én írtam, nekem meg a Media Markt eladója. Hát, lehet, hogy igaza volt, az enyémmel még nem volt baj. Mármint hiba, nem fogyatékosság - de erről már írtam eleget.

Gr0

Előzmény: whitefulu (159)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!